...

Re: II lyga - Vakarų zona

2014 Bir 10 17:49

06.03. 19:00 JUVENTA-99 - ATMOSFERA 2 : 0

Dar tokios rungtynės, apie kurias nėra informacijos... Tik tiek, kad šiauliečiai laimėjo.. :P

...

2014 Bir 10 19:52

Birželio 10 d. (antradienis)19.00 val.
„Minija“ – : - „Džiugas“
(Kretingos miesto stadionas, Savanorių 23a, Kretinga)
Po pirmojo kėlinio lygybė-0-0.. bet pirmas kėlinys labai intriguojantis.. vyravo atakuojantis futbolas.. FC DŽIUGAS turėjo tris geras progas...viena 100%.. betnesugebejo iš arti pasiust įvarčio, nes pataikė į vartininką.. Kretinga irgi turejo keletą pavojingu epizodu..

...

2014 Bir 16 12:31

Birželio 13 d.
„Babrungas“ - „Atmosfera“ 3:0 (b.ž.)

Plungės „Babrungas“ per pirmąjį ratą jau antrąjį kartą nesulaukė varžovų savoje aikštėje – šįkart į Plungę neatvyko Mažeikių „Atmosferos“ komanda, kuriai įskaitytas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3.

...

2014 Bir 16 12:32

„Juventa-99“ - „Venta“ 3:2 (1:1)

Šiauliuose vyko atkakli kova tarp „Juventos-99“ ir „Ventos“ komandų, kurios praėjusiame sezone žaidė net papildomas rungtynes dėl nugalėtojų vardo.
Intriguojantis „derbis“ sėkmingiau prasidėjo „Ventai“, kuri 13-ąją rungtynių minutę po Tado Glodenio įvarčio išsiveržė į priekį (0:1). Pirmojo kėlinio pabaigoje šiauliečiams pavyko uždirbti 11 metrų baudinį ir jį sėkmingai atlikus Viliui Lapeikiui, rezultatas tapo lygus (1:1).
Įsibėgėjus antrajam kėliniui šeimininkai įgijo vieno įvarčio persvarą (2:1), kai „Juventos-99“ žaidėjas Justinas Kuizinas tiksliu smūgių į varžovų vartus užbaigė savo komandos ataką.
Kuršėnų „Ventai“ pakako apie dvidešimt minučių, kad po keitimo pasirodžiusio Deivydo Šiušos įvarčiu vėl atstatytų pusiausvyrą (2:2).
Lemtingas įvartis krito 83-ąją rungtynių minutę – pergalingą įvartį „Juventos-99“ gretose įmušė Justinas Krištopaitis (3:2), kuris nulėmė penktąją šiauliečių pergalę iš eilės.
Tuo tarpu „Venta“ jau ketvirtose rungtynėse paeiliui patyria pralaimėjimą ir šiuo metu nusmuko į priešpaskutinę turnyrinės lentelės vietą.

...

2014 Bir 16 12:34

Birželio 14 d.
„Kražantė“ - „Minija“ 3:0 (2:0)

Kelmės „Kražantės“ komanda septintajame ture savoje aikštėje rungtyniavo su Kretingos „Minijos“ ekipa, kuri į šias rungtynes atvyko tik su vienu nominaliu gynėju ir gynyboje stojo kitų pozicijų žaidėjai. Tuo ilgai netruko pasinaudoti „Kražantės“ ekipa, kuri jau 8-ąją rungtynių minutę uždirbo 11 metrų baudinį ir jį realizavo Andrius Viktoravičius (1:0).

Tas pats Andrius Viktoravičius įpusėjus kėliniui po įžaisto kampinio galva nukreipė kamuolį į kretingiškių vartus ir „Kražantės“ persvara padvigubėjo (2:0).
Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui kelmiškiai dar labiau įtvirtino savo pozicijas po Airido Pačkausko įvarčio (3:0).
Iki rungtynių pabaigos rezultatui nebepakitus, „Kražantė“ iškovojo ketvirtąją pergalę pirmenybėse, o „Minija“ per šią savaitę patyrė antrąjį pralaimėjimą.

...

2014 Bir 16 12:38

„Akmenė-SC“ - „Širvėna“ 0:2 (0:1)

Savo gero žaidimo šiemet nebeatrandanti „Akmenė-SC“ šeštadienį rungtyniavo su Biržų „Širvėnos“ komanda. Rungtynių šeimininkai pergalės atveju galėjo prisivyti varžovus pagal iškovotus taškus, tačiau šiemet išvykose kiek geriau nei namie rungtyniaujanti „Širvėna“, įmušusi po įvartį abejuose kėliniuose, iškovojo trečiąją pergalę (2:0).

Pirmajame kėlinyje „Širvėną“ į priekį išvedė Gailiaus Lansbergo įvartis (0:1), o antrojo kėlinio viduryje persvarą padvigubino Mindaugas Kancleris (0:2).Naujosios Akmenės „Akmenė-SC“ koamndai tai buvo ketvirtasis pralamėjimas per septynerias žaistas rungtynes ir su Kuršėnų „Venta“ turnyrinėje lentelėje dalijasi VII-VIII vietomis.

...

2014 Bir 16 12:44

1 BABRUNGAS 6 5 0 1 13:5 15
2 JUVENTA-99 7 5 0 2 12:8 15
3 DŻIUGAS 6 4 0 2 12:6 12
4 KRAŻANTĖ 7 4 0 3 16:8 12
5 MINIJA 6 3 1 2 10:6 10

Birželio 13 d. (antradienis)

25. „Babrungas“ (Plungė) - „Atmosfera“ (Mažeikiai) 3:0 (b.ž.)
Plungės miesto stadionas,
Teisėjai – Vijūnas Vasiliauskas, Vilius Paulauskas, Mindaugas Šliogeris (visi - Telšiai).
(Mažeikių „Atmosferos“ komandai užskaitytas techninis pralaimėjimas 0:3, nes neatvyko į rungtynes Plungėje)

27. „Juventa-99“ (Šiauliai) - „Venta“ (Kuršėnai) 3:2 (1:1)
Šiaulių „Juventos-99“ stadionas,
Teisėjai – Mantas Pomeckis, Mantas Tamoliūnas, Povilas Lazdauskas (visi - Panevėžys).
Įvarčiai: 13 min. Tadas Glodenis (0:1), 38 min. Vilius Lapeikis (11 m.) (1:1), 54 min. Justinas Kuizinas (2:1), 74 min. Deivydas Šiuša (2:2), 83 min. Justinas Krištpaitis (3:2).
Įspėjimai: Paulius Bieliauskas, Dalius Kišla („Juventa-99“), Airijus Dambrauskas („venta“).

Birželio 14 d. (šeštadienis)

26. „Kražantė“ (Kelmė) – „Minija“ (Kretinga) 3:0 (2:0)
Kelmės miesto stadionas
Teisėjai – Robertas Šmitas (Šilutė), Jurijus Lukjančiukas (Šiauliai), Dominykas Norkus (Pagėgiai)
Įvarčiai: 8 min. Andrius Viktoravičius (11 m.) (1:0), 24 min. Andrius Viktoravičius (2:0), 49 min. Airidas Paškauskas (3:0).
Įspėjimai: Remigijus Čeilutka, Audrius Pekys („Kražantė“), Ramūnas Narvilas, Jurijus Kurbangalijevas, Artūras Anužis („Minija“).

28. „Akmenė-SC“ (Naujoji Akmenė) – „Širvėna“ (Biržai) 0:2 (0:1)
Naujosios Akmenės stadionas
Teisėjai – Mantas Lešinskas, Mangirdas Mirauskas, Dainius Raudys (visi – Šiauliai)
Įvarčiai: 16 min. Gailius Lansbergas (0:1), 67 min. Mindaugas Kancleris (0:2).
Įspėjimai: Eligijus Milinskas („Akmenė-SC“)

...

2014 Bir 20 14:38

8 TURAS

Birželio 20 d. (penktadienis)
29. 19.00 val. „Atmosfera“ – „Venta“ (Mažeikių miesto stadionas, Sedos g. 57, Mažeikiai)
31. 19.00 val. „Širvėna“ – „Džiugas“ (Biržų miesto stadionas, J.Basanavičiaus 69a, Biržai)

Birželio 21 d. (šeštadienis)
30. 15.30 val. „Minija“ – „Juventa-99“ (Kretingos miesto stadionas, Savanorių 23a, Kretinga)
32. 13.00 val. „Babrungas“ – „Akmenė-SC“ (Plungės m. stadionas, Dariaus ir Girėno 29, Plungė)

...

2014 Bir 20 14:41

„Atmosfera“ – „Venta“

Geras, čia susitinka dvi komandos, kurios šiais metais yra neatvykę į rungtynes.

M.A. gal šį kartą atvyks, vis tik namie žaidžia, o štai VENTA.. Hmmm, bus įdomu, ar vyks į Mažeikius. :roll:

...

2014 Bir 21 10:38

Birželio 20 d.
„Atmosfera“ – „Venta“ 3:1 (2:0)

"Atmosferos" pirmoji pergalė

Įvarčiai: 13` Dominykas Andriekus [1-0], 28` Mantas Kurapatkinas [2-0], 47` Tomas Šimkauskas [2-1], 87` Deividas Zaleskis [3-1].

Pirmame kėlinyje mažeikiškiai pelnė du įvarčius.
Antro pradžioje kuršėniškiai sušvelnino rezultatą, bet pačioje pabaigoje vėl pasižymėjo M.A. ir šventė įtikinamą pergalę.

***

„Širvėna“ – „Džiugas“ 0:1 (0:1)

"Džiugas" nugalėjo Biržuose

Įvartis krito 51` minutę.
Pirmasis kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis, o antro kėlinio pradžioje pasižymėjo Eimantas Stonkus.

...

2014 Bir 23 11:09

"Babrungas" namie įveikė "Akmenę-SC", "Juventa-99" Kretingoje pergale užbaigė pirmąjį ratą

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės

Birželio 21 d.
„Babrungas“ – „Akmenė-SC“ 4:0 (1:0)

„Minija“ – „Juventa-99“ 1:2 (0:1)

Išsamiau apie rungtynes artimiausiu metu.

...

2014 Bir 23 11:10

1 BABRUNGAS 7 6 0 1 17 : 5 12 18
2 JUVENTA-99 8 6 0 2 14 : 9 5 18
3 DŻIUGAS 7 5 0 2 13 : 6 7 15
4 KRAŻANTĖ 7 4 0 3 16 : 8 8 12
5 MINIJA 7 3 1 3 11 : 8 3 10

4 KRAŻANTĖ 8 4 1 3 17 : 9 8 13
5 MINIJA 8 3 2 3 11 : 8 3 11
6 ŠIRVĖNA 8 3 2 3 14 : 9 5 11
7 AKMENĖS-SC 8 2 1 5 10 : 25 -15 7
8 VENTA 8 1 2 5 10 : 16 -6 5
9 ATMOSFERA 8 1 0 7 6 : 25 -19 3