2014 Rgs 15 12:06

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 13 d.
„Džiugas“ – „Venta“ 4:1 (3:0)

„Džiugas“, savo „namų“ rungtynes žaidžiantis Kuršėnuose, rungtyniavo su „Ventos“ komanda ir jau per pirmąjį kėlinį įmušęs tris įvarčius (3:0) didžiąja dalimi nulėmė rungtynių baigtį. Antroje rungtynių pusėje abi komandos pasižymėjo po kartą ir galutinis rezultatas 4:1 „Džiugo“ naudai. Po šios pergalės „Džiugas“ vėl taškais susilygino su „Babrungu“ (26 tšk.) ir dalinasi antra-trečia vietomis. Beje, šiose rungtynėse dukart pasižymėjęs Eimantas Stonkus (12 įvarčių), dar labiau sustiprino savo pozicijas rezultatyviausių žaidėjų sąraše.

...

2014 Rgs 15 12:07

Rugsėjo 14 d.
„Minija“ – „Akmenė-SC“ 1:0 (1:0)

Sekmadienio rungtynėse „Minija“ nuo pirmųjų minučių ėmė dominuoti aikštėje prieš Naujosios Akmenės „Akmenė-SC“ komandą, tačiau kretingiškiai dažnausiai viską bandė išspręsti pavieniais veiksmais arba smūgiais iš baudos aikštelės prieigų. Per pirmas dešimt minučių pavojingiausias buvo Valdo Trakio smūgis į vartus, bet į jį suregavo varžovų vartininkas Gediminas Juškevičius. Vėliau sekė bent keli „Minijos“ žaidėjų smūgiai link svečių vartų, bet jie didelės grėsmės nekėlė. Įvartį žiūrovai išvydo kai po tolimo perdavimo į baudos aikštelę kamuolį gavęs Valdas Trakys atliko perdavimą priešais vartus įkirtusiam Viliui Augučiui, o šis spėjęs aplenkti „Akmenės-SC“ vartininką, pasiuntė kamuolį į vartus (1:0).

Vėliau iki pertraukos kretingiškių atakos kiek aprimo, o varžovai vis dažniau išvystydavo atakas bent jau iki „Minijos“ baudos aikštėles. Jau trečias rungtynes iš eilės įvarčio nepraleidžianti „Minijos“ gynybos linija ir vartininkas gan lengvai tvarkėsi iškylančias problemas prie savųjų vartų, tačiau kretingiškių puolimas taip pat „nežibėjo“ ir antroje rungtynių pusėje nors kretingiškiai ir tęsė savo dominavimą, tačiau varžovų gynybos ir vartininko taip pat nebepavyko įveikti.
Iki rungtynių pabaigos rezultataui nebepakitus, „Minija“ iškovojo minimalią pergalę rezultatu 1:0 ir tai buvo ketvirtoji kretingiškių pergalė paeiliui.

...

2014 Rgs 17 11:22

15 TURAS
Rugsėjo 20 d. (šeštadienis)
57. 16.00 val. „Džiugas“ - „Minija“ (Kuršėnų „Daugėlių“ stadionas, Daugėlių g. 90b, Kuršėnai)
58. 15.00 val. „Kražantė“ - „Venta“ (Kelmės miesto stadionas, Raseinių g. 15, Kelmė)
59. 15.45 val. „Babrungas“ - „Širvėna“ (Plungės m. stadionas, Dariaus ir Girėno g. 29, Plungė)
60. 12.00 val. „Atmosfera“ - „Juventa-99“ (Mažeikių miesto stadionas, Sedos g. 57, Mažeikiai)

...

2014 Rgs 17 11:53

1 JUVENTA-99 13 9 2 2 24 : 14 10 29
2 DŻIUGAS 13 8 2 3 27 : 11 16 26
3 BABRUNGAS 13 8 2 3 28 : 14 14 26
4 KRAŻANTĖ 13 7 3 3 26 : 12 14 24
5 MINIJA 12 7 2 3 20 : 9 11 23

„Atmosfera“ - „Juventa-99“ 1:3 (1:2)

Jau 2 minutę JUVĖ patys sau susikomplikavo rungtynes, kai vienas iš šiauliečių nukreipė kamuolį į savus vartus (1:0)., bet „Juventa-99“ dar iki pertraukos spėjo ne tik Justino Kuizino įvarčiu išlyginti rezultatą (1:1), bet ir po kelių minučių Robertas Visockas tiksliu smūgiu „Juventa-99“ išvedė į priekį (2:1). Link nugalėtojų vardų pergalingai žygiuojančios „Juventos-99“ pergalę antrojo kėlinio viduryje įtvirtino Paulius Bieliauskas (3:1).

...

2014 Rgs 22 10:31

„Kražantė“ - „Venta“ 3:1 (2:1)

Šiame ture „Kražantė“ savoje aikštėje rungtyniavo su Kuršėnų „Venta“, kuriai šiame sezone beliko minimalistiniai tikslai – išsaugoti bent septintąją vietą.

Bet ir šiose rungtynėse įvartis pirmiausia pabuvojo favoritų vartuose, kai 11-ąją minutę pasižymėjo „Ventos“ žaidėjas tadas Glodenis (0:1). „Kražantės“ ekipa sužaidus apie pusvalandį ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį (2:1), po Vaido Viktoravičiaus ir Andriaus Viktoravičiaus įvarčių.

Įsibėgėjus antrajam kėliniui šeimininkai galėjo padvigubinti savo pranašumą, bet Andriui Viktoravičiui nepavyko sėkmingai realizuoti 11 metrų baudinio. Vis gi „Kražantės“ pranašumas padvigubėjo (3:1) likus žaisti kiek daugiau nei dešimt minučių, kai pergalę įtvirtino Edvino Čeilutkos įvartis.

...

2014 Rgs 22 10:32

„Babrungas“ - „Širvėna“ 9:1 (6:0)

Plungės „Babrungas“ savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo nesunkią ir rezultatyvią pergalę prieš Biržų „Širvėnos“ komandą, kuriai jau nebėra galimybių pakilti iš šeštosios vietos, o ir vargu ar bus aplenkta žemiau esančių ekipų. Tad plungiškiai lyg pasimėgaudami siuntė kamuolį į nepajėgiausios sudėties rungtyniavusios „Širvėnos“ vartus. Iki pertraukos „Babrungas“ net šešis kartus privertė varžovus imti kamuolį iš savo vartų tinklo (6:0), iš kurių net tris kartus teko tai daryti po tikslių Valento Mitkaus smūgių į vartus.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje iš esmės nepasikeitė, tik kamuolys dukart mažiau kartų pabuvojo „Širvėnos“ vartuos, tačiau vieną iš įvarčių įsimušė patys biržiečiai. Pačioje rungtynių pabaigoje „Širvėna“ įmušė garbės įvartį ir rungtynių teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo įtikinamą „Babrungo“ pergalę (9:1), kuri leido pakilti į antrąją vietą.

...

„Džiugas“ - „Minija“ 1:0 (1:0)

Atkakliausia ir labiausiai intriguojanti kova šeštadienį vyko Kuršėnuose tarp Telšių „Džiugo“ ir Kretingos „Minijos“ komandų. Lygiavertė ir intriguojanti dvikova prasidėjo atkakliu žaidimu kiekviename aikštės centimetre, tad žaidėjai siekė nenusileisti kiekvienoje dvikovoje dėl kamuolio neleisti varžovams šeimininkauti prie savųjų vartų. Įsibėgėjus rungtynėms, kretingiškiai savoje baudos aikštelėje kiek laisvesnį paliko rezultatyviausią pirmenybių žaidėją Eimantą Stonkų, kuris galva nukreipė kamuolį į „Minijos“ vartus (1:0).

Vėliau „Džiugas“ gal kiek ir atidavė iniciatyvą kretingiškiams, tačiau „Minijos“ žaidėjams sunkiai sekėsi sėkmingai užbaigti savo sukurtas atakas. Antroje rungtynių pusėje kretingiškiai bandė didesnėmis pajėgomis bent išlyginti rezultatą, bet neišnaudojo susikurtų progų, o baigiantis rungtynėms jau kontratakuodami telšiškiai vos nepasinaudojo atsivėrusiomis skylėmis apie puolimą labiau galvojusios „Minijos“ gynyboje.
Tad šiose rungtynėse vos vienintelis įvartis nulėmė, kad „Džiugas“ kiek sustiprino savo pozicijas dėl prizinių vietų, o „Minijai“ sukomplikavo sezono pabaigą ir dabar reiks ne tik patiems siekti sėkmingų rezultatų, bet ir tikėtis palankių baigčių ir konkurentų dvikovose.

4 KRAŻANTĖ 15 8 3 4 29 : 16 13 27
5 MINIJA 14 8 2 4 23 : 10 13 26

2014 Spa 06 11:17

"Venta" savoje aikštėje sutriuškino "Atmosferą"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 17 turas

Spalio 3 d.
„Venta“ - „Atmosfera“ 5:1 (3:1)

Penktadienio vakarą Kuršėnuose „Venta“ ir „Atmosfera“ žaidė šio sezono savo priešpaskutines LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynes, kurių jau pati pradžia buvo rezultatyvi – šeimininkai per pirmas penkioliką minučių, pasižymėjus Pauliui Kirkučiui ir Airijui Dambrauskui, įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0). Nors „Atmosferai“ kėlinio viduryje pavyko atsakyti vienu Deivido Zaleskio įvarčiu (2:1), tačiau „Venta“ dar iki pertraukos atstatė turėtą persvarą (3:1).
Antrajame kėlinyje įvarčiai krito tik rungtynių pabaigoje, kai šeimininkų šio sezono trečiąją pergalę įtvirtino Modestas Veckus ir Tomas Šimkauskas (5:1).
„Venta“ po šios pergalės keliais taškai atitrūko nuo „Akmenės-SC“ ir didelė tikimybė, kad sezoną baigs septintoje vietoje, tuo tarpu „Atmosfera“ prarado ir teorines galimybes pakilti iš paskutinės vietos.

...

2014 Spa 06 11:18

"Juventa-99" antrus metus iš eilės tapo LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių nugalėtoja

„Juventa-99“ - „Minija“ 1:0 (1:0)

Šeštadienį Šiauliuose priešpaskutinio LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių turo rungtynesė „Juventa-99“, žaisdama savo paskutines rungtynes su Kretingos „Minija“, pasiekusi bent lygiąsias, galėjo užsitikrinti nugalėtojų vardus antrus metus paeiliui. „Minija“ pergalės atveju galėjo ne tik išsaugoti savo viltis pakovoti dėl prizinės vietos, bet ir sumaišyti šiauliečių „kortas“, kuriems būtų grėsusios papildomos rungtynės dėl pirmosios vietos.
Rungtynių pradžioje „Juventa-99“ savo aktyviu žaidimu bandė įrodyti, kad nesiekė tik lygiųjų šioje dvikovoje, bet „Minijai“ dar pirmajame kėlinyje pavyko išlyginti žaidimą ir iki pertraukos vyko lygiavertė kova. Bet abiejų komandų žaidimas buvo su neypač organizuotu puolimu, tad ir rezultatas pirmajame kėlinyje nekito.

Po pertraukos jau „Minija“ bandė aktyvinti savo puolimą ir siekti būtinos pergalės. Tačiau įsibėgėjus antrajai rungtynių pusei įvartis krito būtent į kretingiškių vartus - šiauliečiai nubaudė svečius už kiek atviresnę gynybą ir Justinas Kuizinas įmušė įvartį į „Minijos“ vartus (1:0). Turėjusi daugiau nei pusvalandį, „Minija“ nesugebėjo pakreipti rungtynių eigos sau palankesne eiga ir turėjo antrąkart šiame sezone pripažinti „Juventos-99“ pergalę minimalia persvara (1:0).
Tad Šiaulių „Juventa-99“ anksčiausiai baigusi pirmenybes antrus metus iš eilės tapo LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių nugalėtoja.

...

2014 Spa 06 11:19

„Džiugas“ – „Širvėna“ 7:1 (4:1)

Dėl antrosios vietos kovą tęsianti „Džiugo“ komanda neturėjo didelio vargo su šeštoje vietoje liksiančia Biržų „Širvėnos“ komanda, tuo labiau, kad varžovai jau pirmomis minutėmis nukreipė kamuolį į savus vartus (1:0). Vėliau telšiečiai dar iki kėlinio vidurio Remigijaus Vaišnoro ir Eimanto Stonkaus įvarčiais įgijo trijų įvarčių persvarą (3:0).

Svečių komandos vienintelį įvartį netrukus įmušė Mantas Gasiūnas (3:1), bet ir „Džiugo“ žaidėjas Marius Šluta ilgai netruko, kad vėl atstatytų turėtą persvarą (4:1), kuria baigėsi pirmasis kėlinys.

Po pertraukos „Džiugo“ dominavimas tęsėsi ir po kartą pasižymėjus Pauliui Ukrinui, Artūrui Rudokui ir Viliui Lapeikiui, Telšių komandos pergalė tapo labiau nei įtikinama (7:1).

...

2014 Spa 06 11:20

“Akmenė-SC” – “Babrungas” 0:2 (0:1)

Pastaruoju metu su “Džiugo” komanda koja kojon žengianti Plungės “Babrungo” komanda rungtyniavo Naujojoje Akmenėje su “Akmenės-SC” komanda. Kad kovoje dėl antrosios vietos, prieš paskutinio turo dvikovą su “Džiugu”, plungiškiai atsidurtų palankesnėje situacijoje, "Babrungui" rungtynėse su "Akmene-SC" buvo būtina pergalė, kuri buvo pasiekta įmušus po įvartį abiejuose kėliniuose - pirmajam kėliniui įpusėjus "Babrungą" į priekį išvedė Edvinas Bračkus (1:0), o įsibėgėjus antrajai rungtynių pusei plungiškių persvarą padvigubino Nerijus Jurkaitis (2:0).

Tad po 17 turų "Babrungui" ir "Džiugui" surinkus po 32 taškus ir pirmojo rato dvikovai pasibaigus lygiosiomis 1:1, dėl vos vienu įvarčiu geresnio bendrojo įvarčių skirtumo ("Babrungas" - +24, "Džiugas" - +23), paskutinio turo tarpusavio dvikovoje "Babrungui" pakaktų lygiųjų, o "Džiugui" būtina tik pergalė, kad pakiltų į antrąją vietą.