Che
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 2019 Vas 07 17:41
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 30 11:34

Is tikruju siu metu A Lyga yra kazkas fantastisko lietuviskais mastais. Tiek daug konkurencingumo lygoj nebuvo jau daugybe metu. Kiekvienas turas kaip svente, nes kiekviena savaitgali buna bent 2-3 rungtynes kuriu tikrai laukiu. Man vienintelis nepatinkantis dalykas siame formate yra dvi krentancios komandos. Neskaitant nevezio nesinoretu nei vienos komandos prarasti pries kita sezona. Taip pat neaisku ar dvi pirmos lygos komandos sugebes ateiti i a lyga, tokiu atveju islyktu tos devynios solidzios komandos, bet tada jau butu eilini karta pamintas sportinis principas kas lygai prestizo neprideda. Mano nuomone butu buve super jei nuo pradziu visiem butu aisku, kad krenta tik paskutine vieta.
Ar tikrai Šiauliai ir Jonava silpnesni nei Nevėžis ir Dainava?
Gal ir nera daug silpnesi, bet jeigu del Siauliu pasiruosimo A Lygai neabejoju, tai del Jonavos man didziulis klaustukas. Visi zinom kas vyko pries si sezona, o jau ir siemet jie sugebejo i antrastes patekti. Man atrodo Pirma Lyga tiesiog nera pajegi "issiusti" dvi komandas i A Lyga kiekviena sezona. Uztektu vieno gerai subrandinto ir pilnai pasiruosusio klubo. Gal taip pagaliau tas sportinis principas isisaknotu ir pas mus

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 30 11:52

Gal kaip nors susidėlios tvarkaraštį. Gi nebus ten žaidžiama kas savaitę. Vat pvz Liepos 10-ą Žalgiris-Sūduva. Sūduva žais 8-ą su Valmiera. Bet gal jie geležiniai. Tiesa Žalgiris siūlė perkelti rungtynes, Sūduva nesutiko
Žalgiris jau išėmė iš tvarkaraščio šitas rungtynes, matyt nukels

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 30 13:57

Alyga.lt ir Lietuvosfutbolas.lt dar yra

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 30 15:32

Is tikruju siu metu A Lyga yra kazkas fantastisko lietuviskais mastais. Tiek daug konkurencingumo lygoj nebuvo jau daugybe metu. Kiekvienas turas kaip svente, nes kiekviena savaitgali buna bent 2-3 rungtynes kuriu tikrai laukiu. Man vienintelis nepatinkantis dalykas siame formate yra dvi krentancios komandos. Neskaitant nevezio nesinoretu nei vienos komandos prarasti pries kita sezona. Taip pat neaisku ar dvi pirmos lygos komandos sugebes ateiti i a lyga, tokiu atveju islyktu tos devynios solidzios komandos, bet tada jau butu eilini karta pamintas sportinis principas kas lygai prestizo neprideda. Mano nuomone butu buve super jei nuo pradziu visiem butu aisku, kad krenta tik paskutine vieta.
Ar tikrai Šiauliai ir Jonava silpnesni nei Nevėžis ir Dainava?
Gal ir nera daug silpnesi, bet jeigu del Siauliu pasiruosimo A Lygai neabejoju, tai del Jonavos man didziulis klaustukas. Visi zinom kas vyko pries si sezona, o jau ir siemet jie sugebejo i antrastes patekti. Man atrodo Pirma Lyga tiesiog nera pajegi "issiusti" dvi komandas i A Lyga kiekviena sezona. Uztektu vieno gerai subrandinto ir pilnai pasiruosusio klubo. Gal taip pagaliau tas sportinis principas isisaknotu ir pas mus
Ir kas gi įvyko? Nubaudė Jonavą už sutartascrungtybes ar ne? Būsiu kažką praleidęs?

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 30 15:42



Ir kas gi įvyko? Nubaudė Jonavą už sutartascrungtybes ar ne? Būsiu kažką praleidęs?
Sklando kalbos, kad nubausti buvo trys žaidėjai. Vienas iš jų Benas Spietinis, kitų pavardžių nepamenu. Bet koks netikėtumas, A lygoje lažybininkai žaisti neva negali, bet 1 lygoje-PRAŠOM PRAŠOM....

....o gal tai susiję su Buzo vaiko kelione po klubus....

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 30 16:42



Ir kas gi įvyko? Nubaudė Jonavą už sutartascrungtybes ar ne? Būsiu kažką praleidęs?
Sklando kalbos, kad nubausti buvo trys žaidėjai. Vienas iš jų Benas Spietinis, kitų pavardžių nepamenu. Bet koks netikėtumas, A lygoje lažybininkai žaisti neva negali, bet 1 lygoje-PRAŠOM PRAŠOM....

....o gal tai susiję su Buzo vaiko kelione po klubus....
kažkaip norėtusi ne gandų, o oficialių pareiškimų, ir jo tamsta visiškai teisus, kodėl galim tada žaisti I lygoje...

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Lie 01 21:06

Keistos rungtynės, vėl Panevėžys mažumoje sugeba išplėšti pergalę, po visiškai idiotiškos Jankausko raudonos kortelės, Plungės brazilas debiutavo įvarčiu, bet ar čia labiau atsitiktinumas, ar bus rimtas pagalba dar spręsti anksti.

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Lie 03 00:05

Kaip ten Garasto kėdė?

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Lie 20 19:54

OPTIBET A LYGOS ANTRO RATO APŽVALGA // POKYČIAI KOMANDOSE, ĮDOMIAUSI ĮVYKIAI IR GRAŽIAUSI ĮVARČIAI
https://youtu.be/ibSQH1DVCe0


Grįžti į