Che
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 2019 Vas 07 17:41
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 28 11:19

Kauno Žalgiris-Penevėžys geros rungtynės buvo, įtemptos. Kalbama, kad Garasto kėdė pradeda drebėti.
Riteriai- Sūduva na visi jau skaitė apie Lezamos marškinėlius
Vilniaus Žalgiris- Nevėžis, su tokia progų realizacij toli nenukeliausi...
Del Garasto butu visiska nesamone! Kokiu rezultatu jie tikisi? Sudetis toli grazu neispudinga ir tikrai nestipresne nei pernai. Ipusejus cempionatui jie vis dar tebera kovoje del pirmos vietos, tai ko dar noreti??

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 28 12:40


Che
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 2019 Vas 07 17:41
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 28 15:30

Pažiūrėk į kūno kalbą
https://www.youtube.com/watch?v=v-AiSr2CU5A
Man irgi keista pasirode, kad apie tai kaip iki titulu eis pradejo kalbeti. Tai gali buti, kad bando kompensuoti nekokius pasirodymus ambicingom kalbom, tarsi irodinedamas vadovybei, kad cia viskas pagal plana. Bet tai nekeicia mano nuomones, kad butu beprotybe ji atleisti.
O tai tokie gandai is tikruju sklando ar tu tiesiog tokia prielaida darai?

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 28 16:48

Šiaip kalbant apie a lygą, mano nuomone, pasimatė las ką yra suolelis, pas ką ne, gal užtruko Žalgiriui susižaist, bet spėju tik tols...

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 28 21:16

Šiaip kalbant apie a lygą, mano nuomone, pasimatė las ką yra suolelis, pas ką ne, gal užtruko Žalgiriui susižaist, bet spėju tik tols...
didžiausia tikimybė,
sunku įsivaizduoti, kad kuri kita komanda galėtų rinkti stabiliai po 3 taškus. na gal sūduva nustebins per vasarą, pasistiprindami, bet jiems dar reikėtų stiprinti.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 29 08:54

Įdomus čempionatas šiemet - ir komandų normalus skaičius, ir atitinkamai daug rungtynių, ir konkurencija yra. Tik šiuo metu persidengia su euročempu, tai mažiau sulaukia dėmesio.

Aš irgi spėčiau kad Žalgiris dabar gali pabėgti, bet pamatysim kaip bus. Per pirmą pusę jau ne kartą kaitaliojosi situacija :)

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 29 08:56

jei nenutiks nelaimė tai Žalgiris europoje liks bent iki rugsėjo. tai jiems turėtų sunkiau taškai rinktis vietinėse pirmenybėse

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 29 12:03

Gal kaip nors susidėlios tvarkaraštį. Gi nebus ten žaidžiama kas savaitę. Vat pvz Liepos 10-ą Žalgiris-Sūduva. Sūduva žais 8-ą su Valmiera. Bet gal jie geležiniai. Tiesa Žalgiris siūlė perkelti rungtynes, Sūduva nesutiko

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 29 12:47

Gal kaip nors susidėlios tvarkaraštį. Gi nebus ten žaidžiama kas savaitę. Vat pvz Liepos 10-ą Žalgiris-Sūduva. Sūduva žais 8-ą su Valmiera. Bet gal jie geležiniai. Tiesa Žalgiris siūlė perkelti rungtynes, Sūduva nesutiko
ane?
nes aš kaip supratau todėl būtent šios rungtynės ir yra liepos mėnesį, su mintini, kad bus atkeltos.

Che
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 2019 Vas 07 17:41
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 29 16:29

Is tikruju siu metu A Lyga yra kazkas fantastisko lietuviskais mastais. Tiek daug konkurencingumo lygoj nebuvo jau daugybe metu. Kiekvienas turas kaip svente, nes kiekviena savaitgali buna bent 2-3 rungtynes kuriu tikrai laukiu. Man vienintelis nepatinkantis dalykas siame formate yra dvi krentancios komandos. Neskaitant nevezio nesinoretu nei vienos komandos prarasti pries kita sezona. Taip pat neaisku ar dvi pirmos lygos komandos sugebes ateiti i a lyga, tokiu atveju islyktu tos devynios solidzios komandos, bet tada jau butu eilini karta pamintas sportinis principas kas lygai prestizo neprideda. Mano nuomone butu buve super jei nuo pradziu visiem butu aisku, kad krenta tik paskutine vieta.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 29 16:54

kažkaip neapgalvota, kad iš susilpnėjusios I lygos dvi komandos yra per daug.
na bet rotacija irgi gerai.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 29 19:11

jei nenutiks nelaimė tai Žalgiris europoje liks bent iki rugsėjo. tai jiems turėtų sunkiau taškai rinktis vietinėse pirmenybėse
Žalgiriui trūksta kokių 3 žaidėjų, kad turėtų pakankamai vienu metu žaisti po dvi savaitines rungtynes. Ir dar dalis žaidžiančių vietinėse būtų jauni vietiniai Lietuviai, kas apskritai smagu, lygį priaugo. O ypač jeigu praeis ČL vieną ar daugiau etapų ir bus užgarantuoti grupių etapo pinigai už bent jau ECL, tai dar stiprintis ir problemų nebebūtų.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 29 22:11

na bet forma sviruoja. tai gautūsi taip, kad geriausią formą demonstruojantys žaistų europoje, o prastesnę A lygoje, tai ir pamėtytų taškų.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 29 23:17

Bet už tai visi puolėjai turėtų laiko prasižaisti ir atsidarytų gal ir kuris turi būti pagrindinis antras. Čia aišku ignoruojant realybę, kad žaidėjai traumuojasi ir realiai pirma sudėtis žaistų kaip prie Schiller'io LKL.

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: II ratas (X - XVIII turai)

2021 Bir 30 09:36

Is tikruju siu metu A Lyga yra kazkas fantastisko lietuviskais mastais. Tiek daug konkurencingumo lygoj nebuvo jau daugybe metu. Kiekvienas turas kaip svente, nes kiekviena savaitgali buna bent 2-3 rungtynes kuriu tikrai laukiu. Man vienintelis nepatinkantis dalykas siame formate yra dvi krentancios komandos. Neskaitant nevezio nesinoretu nei vienos komandos prarasti pries kita sezona. Taip pat neaisku ar dvi pirmos lygos komandos sugebes ateiti i a lyga, tokiu atveju islyktu tos devynios solidzios komandos, bet tada jau butu eilini karta pamintas sportinis principas kas lygai prestizo neprideda. Mano nuomone butu buve super jei nuo pradziu visiem butu aisku, kad krenta tik paskutine vieta.
Ar tikrai Šiauliai ir Jonava silpnesni nei Nevėžis ir Dainava?

Grįžti į