...

2013 Kov 18 14:03

LIVE

Rungtynės baigėsi
90' Wilkas stabdomas pražanga. Žalgiriečiai atliks baudos smūgį. "Šiauliai" siunčia kamuolį už šoninės linijos
90' Kampinis prie "Žalgirio" vartų. Šiauliečių vartininkas dalyvauja svečių atakose. Žalgiriečiai apsigina
90' Pridėtos 3 minutės
86' Įvarčio autorių Kamilį Bilinskį keičia Vedranas Gercas
82' Bilinskio kontrataka. Puolėjo smūgiuotą kamuolį gaudo vartininkas
81' Šiauliečiai atsiduria nuošalėje
80' Kampinis prie "Šiaulių" vartų. Kuklys galva bando nukreipti kamuolį į vartų kampą. Saugui šiek tiek pritrūksta tikslumo
78' Radavičiui rodoma geltona kortelė
75' Rezultatyvų perdavimą atlikusį Rytį Leliūgą keičia Takuya Kanai
74' Labai pavojingas Skerlos smūgis galva. Kamuolys skrieja virš vartų
74' Rokas Gedminas keičia Niko Tokičių. "Šiauliai" atliko visus 3 keitimus
72' Artūras Žulpa baudžiamas geltona kortele
69' Kampinis prie "Šiaulių" vartų. Svečiai dar kartą žaidžia patikimai
67' Pavelą Komolovą keičia Artūras Žulpa
65' Geltona kortele už pavojingą žaidimą prieš Wilką baudžiamas Rokas Urbelis
64' Kampinis prie "Šiaulių" vartų. Vartininkais kumščiais išmuša kamuolį
63' Arminui Vaskelai rodoma geltona kortelė
62' Tautvydą Eliošių keičia Modestas Vorobjovas
59' Kampinis prie "Šiaulių" vartų. Varžovas Kukliui neleidžia atlikti smūgio galva
55' Dar viena pavojinga "Žalgirio" ataka. Bilinskiui nepavyksta jos užbaigti įvarčiu
52' "Šiauliai" tik dabar pereina į žalgiriečių aikštės pusę
47' Wilko ir Bilinskio tandemas vos nepasiunčia kamuolio į vartų tinklą. Bilinskiui smūgiuojant pritrūko tikslumo
46' "Šiaulių" gretose Rokas Urbelis pasirodo vietoje Marko Rašo
Antrasis kėlinys prasidėjo
Futbolininkai sugrįžta į aikštę
Baigėsi pirmasis kėlinys
44' Kampinis prie "Šiaulių" vartų. Svečiai apsigina
42' Jankauskas kietai žaidžia gynyboje ir sustabdo priešininko prasiveržimą į baudos aikštelę
40' Nesėkminga svečių kontrataka
38' Bilinskis atsiduria nuošalėje. Puolėjas šios dienos rungtynėse labai aktyvus
35' Bilinskio reidas į baudos aikštelę. Lenko smūgis blokuojamas. Vartininkas gaudo kamuolį
34' "Žalgirio" žaidėjas nespėja laiku išmesti kamuolio už šoninės linijos. Apmaudi klaida
31' Skerla sėkmingai žaidžia gynyboje. Priešininkai prasižengia prieš patyrusį futbolininką
27' Wilko bandymas smūgiuoti iš 16 metrų. Vartininkas gaudo kamuolį
26' Komolovas smūgiuoja iš toli. Kampinis. Netikslus Jankausko smūgis galva
22' Bilinskis griaunamas baudos aikštelėje. Teisėjas skiria 11 metrų baudinį! Teisėjas keičia savo sprendimą! Kamuolys atiduodamas "Šiauliams"
19' Bilinskiui fiksuojama nuošalė. Ataka vystėsi beveik identiškai kai buvo pelnytas įvartis
16' Kampinis prie "Šiaulių" vartų. Svečiai apsigina
14' Pražanga žalgiriečių baudos aikštelės prieigose. Svečiai ruošiasi atlikti baudos smūgį. Kamuolys atsitrenkia į gynybinę užtvarą
11' "Šiauliai" po praleisto įvarčio "Žalgiriui" neatidavė iniciatyvos
7' Kampinis prie žalgiriečių vartų. Jankauskas galva siunčia kamuolį už šoninės linijos
6' Leliūga aikštės viduryje suspėja pražanga sustabdyti prasidėjusią pavojingą priešininkų ataką
3' Kamilis Bilinskis muša įvartį!!! Rezultatyvų perdavimą atliko Rytis Leliūga
2' Su kamuoliu žalgiriečiai. "Šiauliai" pirmieji pažeidė taisykles pražanga
Rungtynės prasidėjo

...

2013 Kov 18 14:16

Vilniaus „Žalgiris" 1 : 0 „Šiauliai"

3` [1-0] Bilinski

Pirmoji pergalė! VMFD "Žalgiris" 1-0 Šiaulių "Šiauliai". Vienintelį įvartį 3 minutę pelnė Kamilis Bilinskis.

Įspėjimai: Artūras Žulpa (72 min.), Ramūnas Radavičius (78 min.); Arminas Vaskela (63 min.), Rokas Urbelis (65 min.)

VMFD "Žalgiris":
Armantas Vitkauskas, Andro Švrljuga, Algis Jankauskas, Andrius Skerla, Vaidotas Šilėnas, Mantas Kuklys, Ramūnas Radavičius, Pavelas Komolovas (67' Artūras Žulpa), Rytis Leliūga (75' Takuya Kanai), Jakubas Wilkas, Kamilis Bilinskis (86' Vedranas Gercas).

...

2013 Kov 18 14:19

Pirmoji pergalė A lygoje

Šeštadienį Vilniaus "Sportima" manieže vykusiose rungtynėse VMFD "Žalgiris" komanda rezultatu 1:0 (1:0) nugalėjo "Šiaulių" klubą

Susitikimą agresyviai pradėję žalgiriečiai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė jau 3 mačo minutę.

Rytis Leliūga atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Kamiliui Bilinskiui, kuris nuginklavo varžovų vartininką.

Įvartį praleidę svečiai stengėsi žaliai baltiems neatiduoti iniciatyvos. "Šiaulių" futbolininkai pasitaikius progai patys atakavo, tačiau nesėkmingai.

22-ąją minutę vilniečiai surengė dar vieną pavojingą išpuolį. Jo metu K. Bilinskis buvo pargriautas baudos aikštelėję. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, tačiau pasitaręs su asistentais savo sprendimą atšaukė.

Iki pertraukos nei vienai komandai taip ir nepavyko pakeisti rezultato.

Antrojo kėlinio pradžioje aktyvesni buvo vilniečiai, ypač Jakubo Wilko ir Kamilio Bilinskio duetas, ne kartą kėlęs problemų svečių gynėjams. Vis tik lenkams tikslo pasiekti nepavyko.

74 minutę puikų smūgį galva po pakelto kampinio atliko Andrius Skerlas, tačiau kamuolys praskriejo virš vartų.

Dar vieną progą pasižymėti kontratakos metu 82 minutę turėjo K. Bilinskis. Gynėjus aplenkęs puolėjas vartininko antrą kartą nuginkluoti nesugebėjo.

Mačo pradžioje įgytą persvarą išsaugoję žalgiriečiai iškovojo pirmąją pergalę 2013-ųjų A lygos sezone.

...

2013 Kov 19 12:37

S. Slyva per rungtynes Vilniuje pakeitė savo sprendimą skirti baudinį

...

2013 Kov 19 12:39

Teisybei triumfuoti padėjo racija

"Man per raciją pranešė, kad gynėjas sužaidė į kamuolį", - sako sprendimą skirti 11 metrų baudinį atšaukęs teisėjas Sergejus Slyva

Per šeštadienio A lygos rungtynes Vilniaus „Sportimos“ manieže įvyko ne taip dažnai nutinkantis dalykas.

„Šiaulių“ baudos aikštelėje kovodamas dėl kamuolio su svečių gynėju Mantu Fridriku griuvo "Žalgirio" puolėjas Kamilis Bilinskis ir teisėjas, sušvilpęs, parodė į 11 m žymą.

Visa „Šiaulių“ komanda puolė aiškintis su teisėjavusiu kauniečiu Sergejumi Slyva. Šis ilgai nelaukęs, atšaukė savo sprendimą skirti baudinį.

„Žalgirio“ žaidėjai tuo teisėjo nuomonės pakeitimu nesipiktino, sutikdami, kad M. Fridrikas išmušė kamuolį nepažeisdamas taisyklių.

Teisėjo sprendimas nebuvo lemtingas - "Žalgiris" laimėjo rungtynes 1:0.

Kaip supratote, kad baudinį į „Šiaulių“ vartus skyrėte neteisingai?
Iš tos vietos kur buvau, nepamačiau, kad gynėjas sužaidė į kamuolį. Nes žaidėjas abiem kojomis man tą vaizdą uždengė. Man padėjo kolega Dovydas Sužiedėlis. Jis buvo tokioje vietoje, kur jam niekas vaizdo neužstojo ir netrukdė. Ir jau bešvilpiant jis man per raciją pranešė, kad gynėjas sužaidė į kamuolį. Tada pasinaudojau taisykle, kuri skelbia, kad kol neleidai atnaujinti žaidimo, gali pakeisti savo sprendimą.

Su kolegomis per raciją bendraujate dažnai?
Esame tiesioginiame eteryje visų rungtynių metu.

Ne taip seniai futbole atsiradusios racijos gerokai padeda teisėjams?
Gali būti dešimt rungtynių, kur jos neturės jokios įtakos. Bet štai atsitiko taip, kaip šeštadienio rungtynėse, ir turėjau rimtą pagalbininką.

„Žalgirio“ futbolininkai labai neprieštaravo galutiniam sprendimui?
Ne, pažvelgė į tai labai supratingai ir po rungtynių padėkojo. Rungtynių metu pasikviečiau „Žalgirio“ kapitoną, jis suprasdamas įvertino momentą. Bet vis vien nemalonu, kai taip įvyksta. Kad ir galutinis sprendimas būna priimtas teisingas.

Ar dera graužtis, jei viskas vis dėl to baigėsi teisingai?
Suprantama, yra gerai, kad klaida buvo ištaisyta ir gerai, kad buvo tokia supratinga žaidėjų reakcija, bet būna dar geriau, kai tokie dalykai neįvyksta...

O žiūrovai? Jie bet kokiu atveju bus nepatenkinti. Teisėjui nepagaili replikų, skanduočių – juks jis fanui visada bus blogas, neteisus.

Kažkada, mano teisėjavimo pradžioje gal ta žiūrovų reakcija man ir turėjo kokios įtakos, galėjo išmušti iš vėžių. Tribūnas kartais girdi, bet tikrai to nesureikšmini ir tai negali paveikti tavo veiksmų, sprendimų aikštėje.

Ar kada nors peržiūrite savo teisėjautų rungtynių įrašą?
Visada. Šiaip yra inspektoriai, kurie tau nurodo tavo klaidas. Bet aš pats visą laiką žiūriu ir mąstau ką aš galėjau per tas rungtynes padaryti geriau. Manau, taip ir turi daryti teisėjas – analizuoti, pripažinti savo klaidas ir stengtis nedaryti jų per kitas rungtynes.

...

2013 Kov 27 13:02

"Žalgiris" 1 : 0 "Šiauliai"

Vaidoto Šilėno, Takuya Kanai ir Armino Vaskelos mintys po rungtynių

Vaidotas Šilėnas: "Savo žaidimu dar nesame patenkinti."
Gynėjo pozicijoje prieš FC ŠIAULIUS žaidęs Vaidotas Šilėnas tikisi, kad žalgiriečiai ateityje parodys geresnį žaidimą.

3 2013 m. "SMSCREDIT.LT A lygos" turo apžvalga:

„SMScredit.lt A lygos“ čempionate vartai plačiai atsivėrė tiksliems smūgiams. Per ketverias trečiojo turo rungtynes įmušta net 19 įvarčių – trimis daugiau nei per iki tol vykusius du turus.

Ypač rezultatyviai klostėsi rungtynės Panevėžyje, kur šalies čempionas „Ekranas“ 6:2 sumušė buvusią lyderę Pakruojo „Kruoją“. 6 taškus iš tiek pat galimų surinkę panevėžiečiai pakilo į „SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelės viršūnę, o tiek pat taškų per tris dvikovas sukaupę Pakruojo futbolininkai į priekį praleido ne tik „Ekraną“, bet ir šiame ture nežaidusį Klaipėdos „Atlantą“.

Čempionų komandai du įvarčius pelnęs legionierius iš Nigerijos Uchenna Umeh konstatavo: „Šiandien buvo mano diena, žaidžiau gerai, visa komanda – taip pat“.

Trečią savo tikslų smūgį šiose pirmenybėse įregistravo ir 11 metrų baudinį realizavęs „Ekrano“ žaidėjas Arsenijus Buinickis. Nedidele paguoda „Kruojai“ gali tapti nebent tai, kad dukart įmušęs gruzinas Georgijus Alaverdašvili tapo vienvaldžiu snaiperių sąrašo lyderiu.

Pirmasis čempionato „hat-trickas“ užfiksuotas Tauragėje, kur triskart įmušė Marijampolės „Sūduvos“ saugas Nerijus Valskis. Suvalkijos komanda 6:1 sutriuškino autsaiderį „Taurą“. „Sūduva“ ne tik įmušė pirmus įvarčius, bet ir iškovojo pirmą pergalę. „Tauras“ lieka vienintelis klubas, šį sezoną „SMScredit.lt A lygoje“ dar nepelnęs taškų.

Pirmą pergalę Vilniuje iškovojo šalies vicečempionas „Žalgiris“. Sostinės komanda po lenko Kamilio Bilinskio įvarčio pačioje rungtynių pradžioje palaužė „Šiaulius“. „Žalgirio“ komandos treneriai ir žaidėjai viešai teigė kol kas nesantys patenkinti savo žaidimu, bet, pasak vilniečių saugo Ryčio Leliūgos, svarbiausia – trys taškai.

Kaip ir „Žalgiris“, pirmuosius taškus pelnė Alytaus „Dainava“. Dzūkai namų rungtynėse Kaune 3:0 sutriuškino Gargždų „Bangą“.

„SMScredit.lt A lygos“ trečiojo turo statistika:

Vilniaus „Žalgiris“ - „Šiauliai“ 1:0 (1:0). K.Bilinskis (3).

Alytaus „Dainava“ - Gargždų „Banga“ 3:0 (1:0). M.Strauka (8, 75), K.Balčiūnas (69).

Panevėžio „Ekranas“ - Pakruojo „Kruoja“ 6:2 (3:1). D.Petrauskas (7), U.Umeh (37, 43), V.Kavaliauskas (52), A.Buinickis (58 iš 11 m), E.Varnas (74)/ G.Alaverdašvili (27, 50).

Tauragės „Tauras“ - Marijampolės „Sūduva“ 1:6 (1:1). V.Dragūnevičius (38)/M.Kdouh (23, 54), N.Valskis (66, 69, 75), A.Breivė (90).

Rezultatyviausi žaidėjai: G.Alaverdašvili („Kruoja“) - 4 įvarčiai, U.Umeh, A.Buinickis (abu „Ekranas“) ir N.Valskis („Sūduva“) - po 3.
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.