3 Turas
Ponas tikriausiai naujienų neseka? Ar piktų kėslų tauragiškių atžvilgiu turi?

...

2015 Bal 07 16:11

16.00 Tauras (Tauragė) - Lokomotyvas (Radviliškis), Tauragės dirbt dangos stadionas

- Joo, ponas ne taip akylas, kai kalba eina apie Taurą ir Loko. ;)

O pats, maloningasis ponuli, šiais metais neabejotinai būsi pirmos lygos ekspertas, tai pakonsultuosi mane, ar ištaisysi netikslumus. ;)

...

2015 Bal 10 19:08

NEVĖŽIS 2 - 0 PALANGA

14` Mandiniho - Armando dos Santos
63` Aivaras Lyberis

Palanga su visais talentais pastatyta į vietą. Nenugalimieji kėdainiečiai karaliauja I lygoje.

...

2015 Bal 10 19:15

2015 04 10 16:00
Tauragės Tauras 2 : 2 Radviliškio Lokomotyvas

kažkaip sunku buvo spėti, bet niekas nelaimėjo, o taip buvau apie TT geros nuomonės.. ale salinukų nenukneckino..

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

2015 Bal 10 19:21

Tai kad Palanga lyderiuose per fuksa buvo Lokomotyvo dėka ir Kražantės bulviakasio komandai. Kapstysis kažkur vidurį ne daugiau.

2015 Bal 11 22:37

Šeštadieno rungtynės:

Džiugas 1:2 Šilas
MRU 4:1 Kražantė
Panevėžys 2:2 Šilutė
Trakai-2 5:0 Auska
Daugokai atsirovė Auska, šįkart perspjovė net Kražantę :)
Paskutinį kartą redagavo 2 Anbo. Iš viso redaguota 2015 kartus.

2015 Bal 12 15:39

Sekmadienio rungtynės:

Kaunas 0:1 Lietava
Žalgiris B 4:1 Minija
Banga 2:1 Kruoja-2

Aiškėja dar vienas autsaideris - Kretingos Minija. Trys rungtynės, 0 taškų, įvarčių santykis -7 (blogesnis tik pas Kražantę)

...

2015 Bal 13 11:43

Kėdainių „Nevėžis“ LFF I lygoje iškovojo trečiają pergalę iš eilės

LFF I lygos trečiojo turo mače tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir Palangos „Palangos“ pergalę rezultatu 2:0 (1:0) šventė kėdainiečiai.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi ekipos parodė apilygį žaidimą. Visgi kiek daugiau progų turėjo Palangos „Palanga“, tačiau Kėdainių „Nevėžio“ vartų sargui Martynui Šležiui pavyko išsaugoti savo komandos vartus nepaliestus. Nors „Palangos“ ekipa rodė tikrai pagirtiną žaidimą, 14–ąją rungtynių minutę Armando Tarlazis Vieira Dos Santos pralaužė varžovų vartus ir savo ekipą išvedė į priekį rezultatu 1:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui Palangos ekipa atliko du keitimus: į aikštelę buvo išleisti Edgaras Ditmonas ir Simonas Juška. 63–ąją kėlinio minutę Evaldo Kūgio taikliai pasiūstas kamuolys komandos draugui Aivarui Lyberiui Kėdainių „Nevėžiui“ leido savo pranašumą padidinti – 2:0. Sėkmingai apsigynę Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai šventė jau trečią savo pergalę šiame sezone.

***

Kėdainių „Nevėžis“ – Palangos „Palanga“ 2:0 (1:0)
Kėdainių miesto stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 14min. Armando Tarlazis Vieira Dos Santos (1:0), 63 min. Aivaras Lyberis (2:0).

Įspėjimai: 13min. Rolandas Slepakovas – geltona kortelė („Nevėžis“), 36 min. Ričardas Šveikauskas – geltona kortelė („Palanga“), 51 min. Edgaras Ditmonas – geltona kortelė („Palanga“), 56 min. Mindaugas Bitinas – geltona kortelė („Palanga“), 70 min. Lukas Baranauskas – geltona kortelė („Palanga“), 76 min. Dominik Patrick Werling– geltona kortelė („Nevėžis“).

...

2015 Bal 13 11:47

Kazlų Rūdos „Šilas“ išvykoje šventė antrąją sezono pergalę

LFF I lygos trečiajame ture Kazlų Rūdos „Šilas“ svečiuose pranoko Telšių „Džiugą“ – 2:1 (2:1).

Pirmajame kėlinyje vyko gan apylygis ir permainingas žaidimas. 22–ąją kėlinio minutę savo ekipos sąskaitą atidarė Kazlų Rūdos „Šilas“, kuomet po rezultatyvaus Renaldo Stankevičiaus perdavimo Andriui Urbšiui sėkmingai pavyko užbaigti ataką ir komandą išvesti į priekį rezultatu 1:0. 27–ąją rungtynių minutę įvarčiu pasižymėti pavyko Telšių „Džiugo“ žaidėjui Clarence Augustus Warren, po kurio rezultatas tapo lygus – 1:1. 38–ąją rungtynių minutę Telšių vartininkui Kęstučiui Pilipavičiui suklydus, „Šilui“ pavyko pelnyti dar vieną įvartį, po kurio svečių ekipa išsiveržė į priekį rezultatu – 2:1.

Antrajame kėlinyje itin grėsmingų atakų nei vienai komandai sukurti nepavyko. Visgi kiek labiau šiame kėlinyje aikštelėje dominavo Kazlų Rūdos „Šilas“. Antrojo kėlinio metu įvartis taip ir nebuvo pasiektas, o pergalę Telšiuose šventė svečiai, kurie rezultatu 2:1 atėmė šansą namų aikštelėje „Džiugui“ iškovoti pirmąją šio sezono pergalę.

***

Telšių „Džiugas“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 1:2 (1:2)
Telšių d.d. stadionas: 500 žiūrovų

Įvarčiai: 22 min. Andrius Urbšys (0:1), 27 min. Clarence Augustus Warren (1:1), 38 min. Andrius Urbšys (1:2).

Įspėjimai: 17min. Latwayne Anderson – geltona kortelė („Džiugas“), 27 min. Andrius Urbšys – geltona kortelė („Šilas“), 34 min. Darius Cibulskas – geltona kortelė („Šilas“), 59 min. Aurimas Raginis – geltona kortelė („Šilas“), 64 min. Tomas Vyšniauskas – geltona kortelė („Džiugas“), 89 min. Kipras Jankauskas – geltona kortelė („Džiugas“).

...

2015 Bal 13 11:49

Trečiajame ture Tauragės „Tauras“ ir Radviliškio „Lokomotyvas“ pasidalino taškais

LFF I lygos trečiojo turo susitikimas tarp Tauragės „Tauro“ ir Radviliškio „Lokomotyvo“ baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Prasidėjus rungtynėms pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kuomet 12–ąją rungtynių minutę įvartį realizuoti pavyko Radviliškio „Lokomotyvo“ žaidėjui Edgarui Stankevičiui – 1:0. 44–ąją rungtynių minutę už pavojingos atakos nutraukimą geltona kortelę buvo įspėtas Radviliškio ekipos žaidėjas – Ronaldas Grižas, o tai suteikė šansą Tauragės „Taurui“ baudinio metu pelnyti įvartį, šią progą išnaudoti pavyko Lukui Ankudinovui, po kurio realizuoto įvarčio rezultatas tapo lygus – 1:1.

Antrajame kėlinyje įvarčio ilgai laukti neteko, jau 47–ąją rungtynių minutę „Tauro“ komandos pranašumą padidino Igor Dementev – 2:1. Nors abi ekipos stengėsi sukurti rezultatyvias progas, visgi intrigą padidinti pavyko Tomui Bielickiui, kuris 83–ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino 2:2. Per likusį rungtynių laiką kamuolys nepasiekė nei tauragiškių, nei radviliškiečių vartų. Po arbitro švilpuko buvo užfiksuotos lygiosios 2:2.

***

Tauragės „Tauras“ ir Radviliškio „Lokomotyvas“ 2:2 (1:1)
Tauragės dirbtinės dangos stadionas: 110 žiūrovų

Įvarčiai: 12 min. Edgaras Stankevičius (0:1), 45 min. Lukas Ankudinovas (1:1), 47 min. Igor Dementev (2:1), 83 min. Tomas Bielickas (2:2).

Įspėjimai: 44 min. Ronaldas Grižas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 76 min. Igor Dementev – geltona kortelė („Tauras“), 85 min. Edvinas Mučinis – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 89 min. Arūnas Šteinas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 90+1 min. Vytautas Kurmis – geltona kortelė („Tauras“).

...

2015 Bal 13 11:51

Vilniaus MRU namuose sutriuškino Kelmės „Kražantę“

LFF I lygos trečiajame ture Vilniaus MRU sutriuškino varžovus iš Kelmės – 4:1 (1:0).

Pirmieji į priekį išsiveržė vilniečiai, kuomet 13–ąją rungtynių minutę po taiklaus Aivydo Ruškio smūgio kamuolys atsidūrė Kelmės „Kražantės“ vartuose – 1:0. Abi komandos rodė kovingą žaidimą, geltonomis kortelėmis buvo įspėti du Kelmės žaidėjai – Agnius Juozapaitis ir Giedrius Viktoravičius, kuris 31–ąją rungtynių minutę jau antrąją geltona kortele buvo įspėtas už pavojingos atakos nutraukimą ir turėjo palikti aikštelę. Rungtynių metu abi komandos turėjo keletą progų kamuolį pasiųsti į varžovų vartus, tačiau to nei vienai iš komandų per likusį kėlinio laiką padaryti nepavyko. Po pirmojo kėlinio Vilniaus MRU pirmavo rezultatu 1:0.

Antrajame kėlinyje įvarčio ilgai laukti neteko, jau 48 rungtynių minutę įvarčiu pasižymėjo MRU puolėjas Nikolaj Misiuk ir komandos rezultatą padvigubino – 2:0. 61–ąją rungtynių minutę savo ekipos draugus ir sirgalius pradžiugino Justinas Baltrimavičius, po kurio MRU pranašumas padidėjo – 3:0. Visgi 63–ąją minutę Kelmės „Kražantės“ žaidėjui Aivarui Renusui rezultatą pavyko šiek tiek sušvelninti – 1:3. Tačiau net ir pirmaujantys Vilniaus MRU žaidėjai atsipalaiduoti neketino, 74–ąją minutę sekmingai ataką užbaigti pavyko Daniel Sadovski, po kurio įvarčio rezultatas tapo – 4:1. Iki rungtynių pabaigos įvarčių realizuoti nepavyko nei vienai iš ekipų, dvikovoje tarp Vilniaus MRU ir Kelmės „Kražantės“ buvo užfiksuota vilniečių pergalė rezultatu 4:1.

***

Vilniaus MRU – Kelmės „Kražantė“ 4:1 (1:0)
LFF stadionas: 54 žiūrovų

Įvarčiai: 13 min. Aivydas Ruškys (1:0), 48 min. Nikolaj Misiuk (2:0), 61 min. Justinas Baltrimavičius (3:0), 63 min. Aivaras Renusas (3:1), 74 min. Daniel Sadovski (4:1).

Įspėjimai: 20 min. Agnius Juozapaitis – geltona kortelė („Kražantė“), 26 min. Giedrius Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 31 min. Giedrius Viktoravičius – geltona– raudona kortelė („Kražantė“), 48 min. Erikas Milašauskas – geltona kortelė („Kražantė“), 54 min. Paulius Osauskas– geltona kortelė (MRU).

...

2015 Bal 13 11:52

Panevėžio ir Šilutės dvikovoje užfiksuotos lygiosios

LFF I lygos trečiojo turo susitikime Panevėžio FA stadione po atkaklios kovos „Panevėžio“ ir „Šilutės“ ekipos rungtynes baigė lygiosiomis 2:2 (1:1).

Prasidėjus pirmajam kėliniui jau 3–ąją minutę pirmieji išsiveržė šilutiškiai, kuomet po tolimojo smūgio varžovų vartus pralaužė Laimonas Trakšelis – 1:0. Ir jau 17–ąją rungtynių minutę intrigą padidino puikus Panevėžio ekipos žaidėjo Arno Riboko smūgis, kuomet kamuolys tiksliai pasiekė varžovų vartų devyniukę – 1:1. 41–ąją minutę už grubų žaidimą geltona kortele buvo įspėtas Šilutės žaidėjas Simonas Pilypas, o visai netrukus už paskutinės vilties pražangą raudona kortele nubaustas ir iš aikštelės pašalintas Aldas Žernys. Vis dėlto 11 metrų baudinio metu Povilui Lukšiui įvarčio realizuoti nepavyko.

Antrajame kėlinyje dėl pašalinto ekipos žaidėjo Šilutei žaidimą pradėti teko mažesnės sudėties. „Panevėžys“ ėmėsi iniciatyvos aikštelėje ir jau 62–ąją minutę padidino savo pranašumą 2:1, kuomet po pakelto kampinio Povilas Lukšys smūgiu galva realizavo įvartį. Ilgai neteko laukti ir Šilutės atsako, kuomet 67–ąją minutę 11 metrų baudinio metu įvartį pelnė Pavel Belanovsky ir rezultatą išlygino 2:2. Rungtynėms artėjant į pabaigą jautėsi Panevėžio ekipos dominavimas, tačiau Šilutės vartų sargas puikiai atlaikė smūgius ir išsaugojo vartus. Šilutei daugiau įvarčių realizuoti taip pat nepavyko, atkakli Panevėžio ir Šilutės kova baigėsi lygiosiomis – 2:2.

***

Panevėžio „Panevėžys“ – Šilutės „Šilutė“ 2:2 (1:1)
Panevėžio FA stadionas: 380 žiūrovų

Įvarčiai: 4 min. Laimonas Trakšelis (0:1), 17 min. Arnas Ribokas (1:1), 62 min. Povilas Lukšys (2:1), 65 min. Pavel Belanovsky (2:2).

Įspėjimai: 41 min. Simonas Pilypas – geltona kortelė („Šilutė“), 43 min. Aldas Žernys – raudona kortelė („Šilutė“).

...

2015 Bal 13 11:53

Antrajame kėlinyje Trakų „Trakai–2“ puolimas nuginklavo Alytaus „Auską“

LFF I lygos trečiojo turo mačas tarp Trakų „Trakai–2“ ir Alytaus „Auskos“ baigėsi rezultatyvia Trakų pergale namuose rezultatu – 5:0 (1:0).

Pirmajame kėlinyje aikštelėje dominavo Trakų „Trakai–2“, vis dėlto rezultatyvių progų kurį laiką pasiekti nepavyko. 16–ąją kėlinio minutę Rokas Stanulevičius galiausiai tolimu smūgiu pralaužė Alytaus vartų sargo gynybą ir savo ekipą išvedė į priekį rezultatu 1:0. Pirmajame kėlinyje Alytaus „Auska“ taip pat sukūrė keletą pavojingų progų savo varžovams, tačiau įvarčių pelnyti nepavyko. Pasibaigus pirmajam kėliniui „Trakai– 2“ pirmavo minimalia persvara 1:0.

Nuo pirmųjų antrojo kėlinio minučių iniciatyvą ir vėl perėmė aikštės šeimininkai. Jau 55–ąją kėlinio minutę įvartį pelnė Povilas Malinauskas ir savo ekipos įvarčių sąskaitą padvigubino – 2:0. Negailestingas įvarčių šturmas tęsėsi: 63–ąją minutę dar vienu įvarčiu pasižymėjo Povilas Malinauskas, o dar po keleto minučių Modestas Sičinskis komandos pranašumą padidino – 4:0. Dar vieną įvartį 88–ąją rungtynių minutę Trakų ekipai padovanojo Romuald Kliukoit, kuomet kamuolį sėkmingai pasiuntė į varžovų vartų tinklą. Iki rungtynių pabaigos alytiškiams rezultato sušvelninti taip ir nepavyko, rungtynėse buvo užfiksuota rezultatyvi Trakų pergalė namuose rezultatu – 5:0.

Rungtynių statistika

Trakų „Trakai–2“ – Alytaus „Auska“ 5:0 (1:0)
LFF stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 16 min. Rokas Stanulevičius (1:0), 55 min. Povilas Malinauskas (2:0), 63 min. Povilas Malinauskas (3:0), 66 min. Modestas Sičinskis (4:0), 88 min. Romuald Kliukoit (5:0).

Įspėjimai: 25 min. Gvidonas Narmontas – geltona kortelė („Trakai–2“), 28 min. Aurimas Botyrius – geltona kortelė („Trakai–2“).

...

2015 Bal 13 11:54

Po atkaklios kovos Jonavos „Lietava“ svečiuose įveikė Kauno „Kauną“

LFF I lygos trečiajame ture po atkaklios kovos „Lietava“ svečiuose įveikė „Kauną“ – 1:0 (0:0).

Pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, abi ekipos turėjo progų, tačiau jų išnaudoti iki galo nesugebėjo. 30-ąją minutę už grubų žaidimą geltona kortele buvo nubaustas „Lietavos“ žaidėjas Darius Suslavičius. Po pirmojo kėlinio rezultatas liko nepakitęs- 0:0.

Antrajame kėlinyje didesnės iniciatyvos ėmėsi „Kauno“ ekipa, ir neilgai trukus už grubų žaidimą geltonos kortelės buvo parodytos dviems „Kauno“ žaidėjams – Aurimui Lipnevičiui ir Rimvydui Lipnevičiui. Visgi 60-ąją minutę varžovų vartus pralaužti pavyko Augustinui Montvydui, kuris kamuolį taikliai pasiuntė į varžovų vartus ir „Lietavai“ leido išsiveržti į priekį – 1:0. Per likusį kėlinio laiką daugiau kamuolys neskrodė nei vienos ekipos vartų, po antrojo kėlinio pergalę rezultatu 1:0 šventė Jonavos „Lietava“.