III lyga. KAFF pirmenybės

2012 Bal 30 19:51

I turas

2012-05-04 / 19:00 J.R. "Nevėžis-2" Kėdainiai - FK "United" Kaunas (Kėdainių stadionas)

2012-05-04 / 20:30 FK "Visas Labas" Kaunas - FK "Oniksas" Kaunas (NFA aikštė)

2012-05-06 / 16:00 SK "Vulkanas" Jurbarkas - "Celsis" Kaunas (Jurbarko stadionas)

2012-05-06 / 16:00 FK "Triobet" Kaunas - FK "Mituva" Jurbarkas (NFA aikštė)

2012-05-06 / 18:00 FK "Aleksotas" Kaunas - "Danspin" Raseiniai (NFA aikštė)

2012-05-06 /20:00 FC "Hegelmann Litauen" Kaunas - "Kaunas" Kaunas (NFA aikštė)

Re: III lyga. KAFF pirmenybės

2012 Geg 07 20:27

KAFF pirmenybių pradžia: Favoritai šventė įtikinamas pergales, „United“ nesėkmė Kėdainiuose
Šešeriomis pirmojo turo rungtynėmis savaitgalį startavo 2012 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) III lygos Kauno apskrities 12 komandų pirmenybės. Varžybų starte triuškinančias pergales šventė pirmenybių favoritais laikomos komandos.

Įspūdingą pergalę pirmojo turo mače iškovojo nugalėtojų titulą ginantis Kauno „Visas Labas“ klubas, kuris rezultatu 9:1 sutriuškino Kauno „Onikso“ futbolininkus. Nugalėtojams keturis įvarčius pelnė Andrius Rebždys, du pridėjo Deividas Stradalovas.

Net vienuoliką įvarčių į savo varžovų vartus pelnė Kauno „Aleksotas“. Kauniečiai 11:0 nepasigailėjo Raseinių „Danspin“ ekipos. Įvarčius nugalėtojams pelnė net aštuoni futbolininkai – tris kartus pasižymėjo Deividas Pašukevičius ir du sykius Vidas Adomaitis.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas pirmenybių atidarymo rungtynėse, kur Kėdainių „Nevėžio-2“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 2:1 pranoko praeitų metu prizininkus Kauno „United“ futbolininkus. Tiesa, kauniečiai nuo 37 minutės rungtyniavo mažumoje.

Nesėkmingai pirmenybių pradžia susiklostė abejoms Jurbarko komandoms. „Vulkanas“ namuose 1:5 turėjo pripažinti Kauno „Celsio“ komandos pranašumą. Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Audrius Kšanavičius ir Tomas Januškutis. Tuo tarpu „Mituva“, Kaune 2:6 nusileido vietos „Triobet“ futbolininkams. Tris įvarčius šeimininkams pelnė Jaunius Mikalauskas.

Kaip ir tikėtasi atkakliausiai klostėsi centrinės I turo rungtynės tarp dviejų laikinosios sostinės ekipų – „Hegelmann Litauen“ ir atgimstančios „Kauno“ komandos. Nors prieš savaitę vykęs šių ekipų draugiškas mačas palankesnis buvo Kauno futbolo bendruomenės klubui, visgi šį kartą „Kaunui“ teko tenkintis kovingomis lygiosiomis ir abi komandos pasidalino po tašką.

KAFF pirmenybių II turo rungtynės bus žaidžiamos gegužės 11-13 dienomis.

05 04

1. J.R. „Nevėžis-2" (Kėdainiai) – FK „United" (Kaunas) 2:1 (0:0)
Teisėjas – G.Čečkauskas, 63 žiūrovai.
Įvarčiai: 73 min. D.Šinkūnas, 89 min. Ar.Gėgžna („Nevėžis-2“)
76 min. E.Staugaitis („United“)
Įspėjimas: 70 min. M.Abukauskas („Nevėžis-2“)
Pašalinimas: 37 min. D.Liutkus („United“)

2. FK „Visas Labas" (Kaunas) – FK „Oniksas" (Kaunas) 9:1 (4:0)
Teisėjas – S.Karka, 45 žiūrovai.
Įvarčiai: 13,45 min. D.Stradalovas, 16,30,50,67 min. A.Rebždys, 61 min. V.Gavrilovas, 73 min. Š.Terleckis, 79 min. T.Sparnauskas („United“)
85 min. G.Bezerashvili („Oniksas“)
Įspėjimas: 84 min. K.Bulatovas („Visas Labas“)
45 min. D.Šadbaras, 84 min. G.Bezerashvili („Oniksas“)

05 06

3. SK „Vulkanas" (Jurbarkas) - „Celsis" (Kaunas) 1:5 (0:3)
Teisėjas – G.Petrevičius, 20 žiūrovai.
Įvarčiai: 2,60 min. A.Kšanavičius, 13 min. V.Giedra, 27,51 min. T.Januškutis („Celsis“)
47 min. S.Burkšaitis – iš 11 m.b. („Vulkanas“)
Įspėjimai: 72 min. M.Oškutis („Visas Labas“)
10 min. D.Markauskas („Celsis“)

4. FK „Triobet" (Kaunas) – FK „Mituva" (Jurbarkas) 6:2 (3:1)
Teisėjas – P.Kunevičius, 30 žiūrovai.
Įvarčiai: 9 min. K.Neverdauskas, 10,21,67 min. J.Mikalauskas, 74 min. T.Krakauskas, 90 min. A.Juozaitis („Triobet“)
29 min. K.Švedas, 77 min. R.Statkevičius („Mituva“)
Įspėjimai: 50 min. D.Ivanickij („Triobet“)
40 min. R.Statkevičius, 57 min. E.Burkšaitis („Mituva“)

5. FK „Aleksotas" (Kaunas) - „Danspin" (Raseiniai) 11:0 (4:0)
Teisėjas – G.Kuzavas, 25 žiūrovai.
Įvarčiai: 15 min. A.Sanajevas, 30,39,47 min. D.Pašukevičius, 37 min. G.Sungaila, 49 min. D.Maciulevičius, 53,89 min. V.Adomaitis, 67 min. A.Markevičius, 69 min. E.Alimkinas, 80 min. H.Grigas („Aleksotas“)
Įspėjimai: 13 min. A.Markevičius („Aleksotas“)

6. FC „Hegelmann Litauen" (Kaunas) – „Kaunas" (Kaunas) 1:1 (1:0)
Teisėjas – A.Dapkus, 245 žiūrovai.
Įvarčiai: 41 min. Ž.Jančuk („Hegelmann Litauen“)
84 min. E.Pukys („Kaunas“)
Įspėjimai: 18 min. V.Repkinas, 82 min. K.Gedgaudas („Hegelmann Litauen“)
56 min. E.Bučinskas, 89 min. K.Gadonas („Kaunas“)

2012 Geg 07 20:32

Į FBK rungtynes susirinko 245 žiūrovai,tai daugiau nei į likusias penkias rungtynes - viso 193 žiūrovai. Nors tuo metu ir vyko LKL finalas arenoje.

...

2012 Geg 08 10:47

Pagaliau baigsis tas krepšinis- finalo serija prasidėjo. Užknisa sporto žinias klausytis- vis kašis ir kašis... Užsibaigs ta nesąmonė, tik futbolas bus aikštėse.

ledinukas
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: 2010 Vas 17 15:51
Palaikoma komanda: Tauras

2012 Geg 08 12:11

Deja, turiu tave nuliudinti :DD Gi tuojau prasides krepsinio atranka i olimpiada, kur zais lietuviai, o veliau pati olimpiada ir vel krepsinis pirmam plane.

...

2012 Geg 08 12:23

Atrankoje bus kelios varžybėlės, o veiksmas rutuliosis Venesueloje, tai 6-7 ryto tiesioginės transliacijos...
Tikėsimės, kad LT komandos Londone nebus ir miegosiu ramiai.

2012 Geg 08 21:15

2012 Geg 19 11:42

05 11

7. FK „Mituva“ (Jurbarkas) – FK „Visas Labas" (Kaunas) 1:2 (0:0)
Teisėjas – T.Leimonas, 76 žiūrovai.
Įvarčiai: 49 min. Ž.Statkus („Mituva“)
57,61 min. T.Sparnauskas („Visas Labas“)
Įspėjimai: 6 min. A.Zairys („Mituva“)
19 min. G.Kizala, 72 min. A.Rebždys („Visas Labas“)

05 12

8. SK „Vulkanas" (Jurbarkas) – „Kaunas" (Kaunas) 1:1 (1:1)
Teisėjas – S.Slyva, 126 žiūrovai.
Įvarčiai: 22 min. S.Burkšaitis („Vulkanas“)
17 min. R.Gumbrys („Kaunas“)
Įspėjimai: 42 min. V.Želvys („Vulkanas“)
21 min. V.Urniežius („Kaunas“)

05 13

9. J.R. „Nevėžis-2" (Kėdainiai) - „Celsis" (Kaunas) 4:2 (1:1)
Teisėjas – A.Dapkus, 53 žiūrovai.
Įvarčiai: 45,69,86 min. A.Lyberis, 82 min. D.Zakarauskas („Nevėžis-2“)
14 min. A.Liutkevičius, 59 min. A.Raginis („Celsis“)
Įspėjimai: 90 min. L.Vaitekaitis, 90 min. A.Kšanavičius („Celsis“)

10. FK „Aleksotas" (Kaunas) – FC „Hegelmann Litauen" (Kaunas) 1:4 (1:2)
Teisėjas – A.Juozaitis, 81 žiūrovai.
Įvarčiai: 38 min. H.Grigas („Aleksotas“)
7 min. A.Alekna, 20 min. M.Sirvidas, 89 min. K.Gedgaudas, 91 min. T.Ambraziūnas („Hegelmann Litauen“)
Įspėjimai: 27 min. V.Adomaitis, 42 min. A.Sanajevas („Aleksotas“)
65 min. Š.Želvys („Hegelmann Litauen“)

11. FK „United" (Kaunas) - „Danspin" (Raseiniai) 7:0 (2:0)

Teisėjas – Š.Tamulynas, 24 žiūrovai.
Įvarčiai: 2 min. V.Antonovas, 57 min. A.Štuikys, 60 min. L.Visockis, 73 min. M.Gasparaitis – iš 11 m.b., 78 min. E.Staugaitis, 84 min. M.Judickas – iš 11 m.b. („United“)
38 min. D.Rašimas – įvartis į savo vartus („Danspin“)

12. FK „Oniksas" (Kaunas) – FK „Triobet" (Kaunas) 1:2 (1:1)
Teisėjas – D.Šaltys, 16 žiūrovai.
Įvarčiai: 35 min. V.Bagdonas („Oniksas“)
34,48 min. D.Barkauskas („Triobet“)
Įspėjimai: 15 min. L.Aukštikalnis, 69 min. E.Petkevičius („Oniksas“)
42 min. K.Vasiliauskas („Triobet“)
Pašalinimas: 90+3 min. M.Šlaičiūnas („Triobet“)

2012 Geg 21 07:46

2012-05-20 "Celsis" Kaunas 4:2 FBK"Kaunas"

ech, prapylėm šiek tiek stipresniems su A.Kšanavičium priešakyje.

...

2012 Geg 21 10:40

Jums reiketu perpirkti Kšaną :D

2012 Geg 21 11:22

kur ten mums prieš santechnikos magnatus :)... Pastebėjau, kad įdomi kova KAFF'e turėtų vykti tarp Celsio ir konkurentės santechnikos kompanijos "Visas labas". Abi neblogas komandas surinkę, o tarpusavio mačas gal net derbiui prilygsta :).

...

2012 Geg 21 11:43

Apie santechniką nieko nesuprantu, bet jeigu abi komandos iš Kauno, tai derbis garantuotas.
O jeigu dar magnatai prieš rungtynes ir po jų pasispjaudytų ir šunimis vienas kitą pjudytų... vaizdų būtų ir žiūrovų daugiau pritrauktų nei Fernanda Maia. :D