III lyga (KlaipėdosAFF)

Parašytas: 2010 Bal 20 07:52
slasher
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo pirmenybėse rungtyniaus 7 komandos

Pirmadienio pavakarę įvykus komandų vadovų susirinkimui, paaiškėjo, kad LFF III lygos Klaipėdos apskrities ir miesto pirmenybėse dalyvaus 7 komandos. Dėl nugalėtojų vardų kovos „Klarksono-Plikių“, „Ekspautos“, „Baltijos“, Kretingos „Minijos-3“, „Argus“, „Uosto direkcijos“ ir „Slavutič“ komandos.
Komandos rungtyniaus trijų ratų sistema ir sužais po 18 rungtynių. Pirmenybių pirmosios rungtynės turėtų būti sužaistos jau balandžio mėnesio paskutinėmis dienomis, o varžybų pabaiga planuojama rugsėjo pabaigoje. Visos rungtynės vyks darbo dienomis, pagal sudarytą tvarkaraštį (numatyta visų rungtynių pradžia 19.00 val.).
Komandų, tapusių prizininkėmis, laukia ne tik apdovanojimai taurėmis ir medaliais, bet ir prizinis fondas – I vietos laimėtojai bus įteikta 1000 Lt. premija, II vietos – 750 Lt. ir III vietos - 500 Lt.
Varžybų nuostatus ir tvarkaraštį galite peržvelgti LFF III lygos Klaipėdos apskrities ir miesto pirmenybėms skirtose skiltyse.

Re: III lyga (KlaipėdosAFF)

Parašytas: 2010 Bal 20 10:11
bronius
Kas čia per "Slavutič"?

Parašytas: 2010 Bal 27 23:24
slasher
"Klarksono-Plikių" komandos krikštas "Slavutič" vienuolikei (FOTO)
SLAVUTIČ – KLARKSONAS-PLIKIAI 0:8 (0:6)
Antradienio vakare prasidėjo LFF III lygos Klaipėdos apskrities ir miesto pirmenybės. Pirmoje dvikovoje praėjusių pirmenybių nugalėtoja “Klarksonas-Plikiai” akivaizdžiai pranoko “Slavutič” komandą, įveikdama ją rezultatu 8:0. Jau per pirmas penkias minutes net du kartus kamuolys atsidūrė “Slavutič” komandos vartuose, o viso per pirmąjį kėlinį “Klarksonas-Plikiai” įmušė net 6 įvarčius. Iš jų net keturis įmušė Marius Komovas.
Antrajame kėlinyje “Klarksono-Plikių” komandos vadovas Česlovas Kavarza leido atsikvėpti savo pagrindiniams žaidėjams, tad ir įvarčių antroje rungtynių pusėje buvo įmušta triskart mažiau – abu juos įmušė jaunasis Arnas Nausėdas. Kiek išsilyginus žaidimui, “Slavutič” komanda buvo visai arti tikslo, kad pasiektų bent garbės įvartį, tačiau meistriškumo stoka ir sėkmės trūkumas privertė pirmąsias rungtynes baigti pralaimėjus “sausu” rezultatu 0:8.

Teisėjai: V. Gerasimov, L. Jakas, T. Domarkas.
„Slavutič“:
A. Orinko, R. Mamedov, L. Kereišis, V. Lapinskas, O. Romančiuk, N. Jurkaitis, A. Sukač, P. Budiuk, A. Zeinalabedeen, J. Afončenko, A. Nikolaenko.
„Klarksonas-Plikiai“:
S. Kaušas, V. Žalneravičius, J. Jančiauskas (O. Vodolazkij), S. Abromavičius (A. Karinauskas), E. Bucevičius (V. Piagai), M. Komovas (M. Nausėdas), R. Stonys, T. Karinauskas (A. Archipovas), V. Dančenka, M. Valskis (E. Gaigalas), M. Šimkus (A. Nausėdas)
Įvarčiai:
2 min. M. Šimkus (0:1), 5 min. M. Komovas (0:2), 22 min. T. Karinauskas (0:3), 25 min. M. Komovas (0:4), 30 min. M. Komovas (0:5), 42 min. M. Komovas (0:6), 49 min. A. Nausėdas (0:7), 71 min. A. Nausėdas (0:8)
Įspėjimai:
4 min. V. Žalneravičius, 86 min. V. Lapinskas.

o čia kartais ne teisėjas Gaigalas, pridirbęs nesamonių FBK'ams?

MINIJA-3 – BALTIJA 0:1 (0:0)
Antrose Klaipėdos apskrities ir miesto pirmenybių rungtynėse Kretingoje rungtyniavo “Minija-3” ir “Baltijos” komandos. Pirmajame kėlinyje vyko apylygis abiejų komandų žaidimas, tačiau grėsminges atakas prie varžovų vartų rengė “Baltijos” komanda. Antrajame kėlinyje šios komandos dominavimas dar labiau išryškėjo, bet pirmajį įvartį sugebėjo įmušti tik 86-ąją rungtynių minutę – po standartinės padėties prie atšokusio kamuolio pirmasis sukubo Donatas Montvydas ir pasiuntė kamuolį į “Minijos-3” vartus.
Iškovojusi pirmąją pergalę, “Baltijos” komanda įsirašė pirmuosius 3 taškus į savo sąskaitą.

Rungtynių statistika:
Teisėjai: T. Lavrinavičius, G. Arkelian, L. Jakas.
“Minija-3”: G. Gnedojus, T. Neverauskas, R. Girdžiūnas (S. Vaičius), Re. Grikšas (A. Verbutas), T. Gnedojus, M. Tilvikas, Ž. Ringys (D. Reingoldas), Ž. Rubuževičius (A. Gadeikis ), P. Večerskis (P. Mažionis), Ra. Grikšas (A. Kumpis), R. Pranaitis.
“Baltija”: T. Rojus, D, Montvydas, N. Beliak, Ž. Dubickas (A. Pupšys), D. Balčiūnas (A. Varabjov), D. Karmonas, K. Simonavičius, S. Narmontas, J. Timanov, A. Kamliuk, A. Jarmalavičius.
Įvarčiai: 86 min. D. Montvydas (0:1).

Parašytas: 2010 Bal 29 22:43
slasher
“ARGUS” – “EKSPAUTA” 1:13 (0:4)
Teisėjai: A. Kancleris, L. Jakas, V. Laurinaitis.
„Argus“: O. Kniušta, K. Petkus, A. Garelovas, A. Abrutis, L. Janušas, M. Jonelys (A. Kistys), D. Vizgirdas, O. Deringis (V. Mišeikis), G. Atmanavičius, N. Jurgutis, A. Krasauskas,
„Ekspauta“: M. Poškus, T. Balčiūnas, R. Girtautas, E. Stančikas, T. Petreikis (E. Bukevičius), T. Gudauskas (N. Genupskis), L. Norkus, R. Uznys, D. Bujanauskas, D. Budarov, M. Zubavičius
Įvarčiai: 7 min. T. Gudauskas (0:1), 22 min. L. Norkus (0:2), 28 min. M. Zubavičius (0:3), 36 min. T. Gudauskas (0:4), 47 min. T. Gudauskas (0:5), 49 min. T. Gudauskas (0:6), 60 min. N. Genupskis (0:7), 62 min. N. Genupskis (0:8), 65 min. A. Krasauskas (1:8), 69 min. T. Balčiūnas (1:9), 71 min. M. Zubavičius (1:10), 72 min. M. Zubavičius (1:11), 77 min. N. Genupskis (1:12), 83 min. N. Genupskis (1:13).

Parašytas: 2010 Geg 05 23:45
slasher
“EKSPAUTA” – „MINIJA-3“ 5:1 (1:1)
„Ekspauta“: M. Poškus, E. Stanikas, E. Dobravalskis, R. Girtautas, D. Bujanauskas, M. Galinis, I. Sulzickij, L. Norkus, R. Uznys, S. Drąsutis, T. Petreikis, D. Žernys, N. Genupskis, D. Budarov, M. Zubavičius , A. Šopis.
„Minija-3“: G. Gnedojus, M. Staponkus, T. Neverauskas, R. Grikšas, T. Gnedojus, M. Tilvikas, Ž. Ringys, P. Večerskis, A. Gadeikis, R. Pranaitis, Ra. Grikšas, A. Kumpis, V. Paulauskas, R. Girdžiūnas.
Įvarčiai: 8 min. M. Tilvikas (0:1), 11 min. E. Dobrovalskis (1:1), 69 min. E. Dobrovalskis (2:1), 73 min. R. Uznys (3:1), 78 min. E. Dobrovalskis (4:1), 86 min. D. Bujanauskas (5:1).