Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Interviu

2016 Lap 17 21:11

B.Atajičius tikisi, kad kitas sezonas bus sėkmingesnis visuose frontuose
http://www.eurofootball.lt/naujienos/ba ... uose/50001" onclick="window.open(this.href);return false;

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Interviu

2016 Lap 26 08:11

Tadas Eliošius – apie besibaigiantį sezoną ir įsimintiniausią jo akimirką
http://www.fklietava.lt/naujiena/1193/t ... o-akimirka" onclick="window.open(this.href);return false;
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2016 kartus.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Interviu

2016 Lap 28 18:31

R. Poškus: „Sezoną vertinčiau devynetu"
http://www.fklietava.lt/naujiena/1199/r ... u-devynetu" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 8645
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Interviu

2016 Lap 28 19:48

Ar tikrai reikia kartoti viską kas jau buvo sukelta į forumą?

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Interviu

2016 Lap 28 20:21

Ar tikrai reikia kartoti viską kas jau buvo sukelta į forumą?
IMHO reikia, nes pasimeta kitose temose ir po to sudėtingiau rasti. Linkai daug vietos neužima :)

Respublik
Pranešimai: 8645
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Interviu

2016 Lap 29 09:24

Forumas tikrai nėra toks didelis, kad čia kažkas pasimestų, Ir šiaip jau ta paieškos funkcija viršuje ne šiaip sau sugalvota, bet žinoma čia tik mano nuomonė :)

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Interviu

2016 Gru 01 15:39

Gratas Sirgėdas

Sveiki draugai!

Praėjo nemažai laiko nuo mano paskutinio pranešimo šiame puslapyje. Todėl norėčiau šiek tiek priminti apie save pasidalindamas naujausiu interviu. Nuo šiol pasistengsiu čia būti truputi aktyvesnis. Interviu pamatysite keletą ivarčių bei sužinosite ką veikiau ir kur buvau paskutinius metus. Gero skaitymo!

Link: http://www.sportas.lt/naujiena/217596/s ... -issukiams" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Interviu

2016 Gru 01 16:17

R.Pikčilingis: apie "Kauno Žalgirį", FBK "Kauną" ir kitas Kauno apskrities komandas
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/rpik ... s-komandas" onclick="window.open(this.href);return false;
kauno.diena.lt info

Šiemet po labai ilgos pertraukos Lietuvos futbolo A lygos čempionate dalyvavo net trys Kauno apskrities komandos – Kauno „Stumbras“, „Kauno Žalgiris“ ir Jonavos „Lietava“. Tiek pat apskrities ekipų rungtyniavo ir šalies Pirmosios lygos pirmenybėse – Kėdainių „Nevėžis“, Kauno „Hegelmann Litauen“ bei FBK „Kaunas“.

Kaip ekipų rezultatus vertina ilgametis LFF darbuotojas, Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) viceprezidentas, KAFF profesionalaus futbolo komiteto pirmininkas Romas Pikčilingis.

Ar A lygoje rungtyniavusios Kauno apskrities komandos turėjo realių galimybių pasirodyti geriau? Galima teigti, kad ekipų užimtos vietos geriausiai atspindi meistriškumą?

Buvo laikas, kai A lygoje nerungtyniavo nė viena Kauno apskrities komanda, o šiemet elitinėje lygoje jų buvo net trys. Tai, be abejo, džiugina.

„Stumbras“ užėmė penktąją vietą, planus įvykdė, savo tikslą pasiekė. Smagu, kad klubas ugdo jaunimą. „Stumbras B“ laimėjo Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybes ir įgijo teisę žaisti Pirmojoje lygoje. Kauniečiai šia teise pasinaudos. Noriu pastebėti, kad kai kurie klubai sportiniu principu iškovota galimybe nepasinaudoja ir dubleriams žaisti stipresnėje lygoje šanso nesuteikia. „Stumbro“ klubas turi daug jaunų, perspektyvių futbolininkų, dubleriams Pirmojoje lygoje bus kur kas didesnės galimybės tobulėti. Išlaidų klubas turės daugiau, bet žaidėjų meistriškumas kils sparčiau.

„Stumbras“ ne tik ugdo jaunimą, bet kitais metais žada siekti geresnių rezultatų. Per komandos sezono uždarymą su KAFF prezidentu Romanu Levinsku džiaugėmės optimistiškais „Stumbro“ vadovų planais, jų požiūriu į žaidėjus ir viltingai laukiame naujo sezono.

„Lietava“ – malonus šių metų A lygos atradimas. Prieš čempionatą visi ją laikė autsaidere, o ekipa ėmė ir nustebino. Tačiau po praėjusio sezono, kai jonaviečiai laimėjo Pirmąją lygą, komandos sudėtis labai pasikeitė. Pernykštės sudėties „Lietava“ nebūtų išlikusi A lygoje. Klubas visą sezoną jautė didelį rajono savivaldybės dėmesį ir paramą.

Apmaudu, kad sezonas nesusiklostė „Kauno Žalgiriui“, kurio vadovas, vyriausiasis treneris ir Kauno futbolo mokyklos direktorius Laimis Bičkauskas kadaise žaidė mano vadovaujamoje Kauno „Aido“ komandoje.

„Kauno Žalgiris“ liko paskutinis ir kitą sezoną turėtų žaisti Pirmojoje lygoje. Kokios šios ekipos perspektyvos?

Neblogos. Ekipa turi gabių vaikinų, yra Futbolo mokykla, komandą globoja „Žalgirio“ krepšinio klubas, kuris, neabejoju, padės futbolininkams.

Šiemet ypač prastai pasirodė Pirmojoje lygoje rungtyniavęs FBK „Kaunas“, kuris liko priešpaskutinis ir iškrito į antrąją lygą. Tačiau tuo turbūt nereikėtų stebėtis, nes ši komanda išgyvena labai sunkius laikus...

Žinojau, kad kauniečiams bus sunku. FBK „Kauną“ po praėjusio sezono paliko keli geriausi žaidėjai, todėl ekipa buvo pasmerkta tokiai vietai, jai talkino vien mėgėjai. Miesto savivaldybė negalėjo futbolininkams skirti paramos, nes Kaune yra daug įvairių aukštesnio meistriškumo klubų. Visiems skirti pinigų ji nepajėgi. Neturėdamas lėšų ir patyrusių žaidėjų gerų rezultatų nepasieksi. Nebuvo smagu matyti, kaip varžovai triuškino FBK „Kauną“. Antroje pirmenybių pusėje komanda pasipildė jaunais vaikinais, gal antrojoje lygoje jiems bus lengviau. Norėtųsi, kad ši ekipa grįžtų į Pirmąją lygą, bet vien entuziazmu to nepadarysi, reikia ir pinigų. Manau, kad FBK „Kaunui“ pritrūko geresnės vadybos. Vienam klubo vadovui Valdui Knyzeliui viską aprėpti buvo per sunku, jam trūko aktyvių pagalbininkų. Gal jie būtų padėję ieškoti rėmėjų.

Pagal nuostatus, į antrąją lygą iškrito ir „Hegelmann Litauen“, nes vienoje lygoje negali rungtyniauti dvi to paties klubo komandos, o „Hegelmann Litauen“ yra „Kauno Žalgirio“ dubleriai. Liūdnoka?

„Hegelmann Litauen“ užėmė 10 vietą, ji garantuotų teisę ir toliau žaisti Pirmojoje lygoje, jei į ją nebūtų iškritęs „Kauno Žalgiris“. Tačiau teorinė galimybė dar yra, kad „Kauno Žalgiris“ liks A lygoje, o jo dubleriai – Pirmojoje lygoje. Taip atsitiks, jei Kazlų Rūdos „Šilas“ neįgyvendins A lygos licencijavimo reikalavimų. Viskas paaiškės kitų metų sausio pradžioje.

„Nevėžio“ pagrindą sudarė jauni futbolininkai, tačiau komanda užėmė ketvirtąją vietą, iki bronzos medalių jai pritrūko vieno taško. Tokia vieta nustebino?

Itin maloniai nustebino. Kėdainiečiai sėkmingai rungtyniavo ir Regionų lygoje. „Nevėžiui“ atstovavo tik trys veteranai, kiti žaidėjai buvo labai jauni. Prie puikių komandos rezultatą reikšmingai prisidėjo žinomas treneris Vitalijus Stankevičius. Jis pelnytai išrinktas geriausiu Pirmosios lygos treneriu.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Interviu

2016 Gru 01 20:43

V.Dambrausko vaizdo konferencija
http://www.eurofootball.lt/naujienos/uz ... ideo/50236" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 7345
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Interviu

2016 Gru 02 11:56

Interviu su "Fair Play" apdovanojimą laimėjusiu "Nevėžio" vartininku: apie sezoną, TAS rungtynes ir ateitį Lietuvoje
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/quot ... mogumiquot" onclick="window.open(this.href);return false;

"Fair Play" apdovanojimą gavęs N.Bjelanas: "Svarbiausia išlikti žmogumi"

Neseniai 23-ajį gimtadienį atšventęs Kėdainių "Nevėžio" vartų sargas šiemet ne tik buvo vienas pagrindinių savo komandos ramsčių gynyboje, bet ir pasižymėjo kitose veiklose.

Spalio pradžioje vykusiose rungtynėse tarp "Nevėžio" ir "Trakai-B" komandos, pastarosios ekipos puolėjas Matas Gudaitis sukniubo aikštės viduryje ir atsigavo tik po rungtynėse budėjusių medikų atlikto elektrošoko. Tiesa, pirmiau už medikus prie varžovo suskubo būtent "Nevėžio" futbolininkai - vartininkas Nemanja Bjelanas ir saugas Deividas Gražys. Už šį poelgį abu futbolininkai buvo apdovanoti "Fair Play" (garbingo žaidimo) prizu, o "riterių" puolėjas sparčiai sveiksta ir galės grįžti į aikštelę.

Portalas futbolas.lt susisiekė su prizą gavusiu serbu, kuris pasidalino mintimis apie praėjusį sezoną, tą nemalonų epizodą bei ateitį Lietuvoje.

Tai buvo jau antrasis jūsų sezonas Lietuvoje. Kas pasikeitė nuo pirmujų metų?

Pirmieji metai man buvo itin sunkūs, kadangi pirmą kartą buvau išvykęs į užsienį. Reikėjo laiko adaptuotis, tačiau antrieji metai buvo gerokai lengvesni. Jau nuo pat sezono pradžios žinojau, ko galiu tikėtis šioje lygoje. Taip pat, esminis skirtumas yra tas, kad su "Nevėžiu" kovėmės dėl aukščiausių vietų, o su FBK "Kaunu" kovojome dėl išlikimo lygoje.

Kaip vertintumėte sezoną tiek asmeniškai, tiek visai komandai?

Asmeniškai turėjau puikų pasiruošimą sezonui, tačiau po pirmujų sezono rungtynių patyriau traumą ir buvau priverstas praleisti keletą rungtynių. Žinoma, po traumos vėl reikėjo laiko įsivažiuoti, pajusti žaidimą ir įgauti pasitikėjimą. Paėmus viską bendrai, manau, kad man tai buvo geras sezonas. Žinoma, aš, kaip ir kiekvienas vartininkas, noriu praleisti kuo mažiau įvarčių, nes kiekvienas praleistas įvartis liūdina.

Mūsų komanda šiemet visus nustebino, nes pradžioje niekas nesitikėjo, kad taip gerai žaisime. Komanda parodė charakterį svarbiomis akimirkomis, niekada nepasidavė. Deja, tačiau keletoje rungtynių mums labai nepasisekė, praradome taškus, kurių prarasti neturėjome ir negalėjome. Būtent todėl likome be medalių.

Kalbant apie medalius, surinkote tiek pat taškų kaip ir trečioje vietoje likęs Vilniaus "Vytis". Neapmaudu medalius pralaimėti per tiek mažai?

Jokios abejonės - tai yra skaudu. Ypač žinant tai, kad viską turėjome savo rankose, bet nelaimėjome tada, kada turėjome laimėti.

Buvote minimas tarp kandidatų tapti geriausiu Pirmos lygos vartininku. Tai jums kažką reiškia, ar tai yra tik žaidimo dalis?

Man tai yra labai svarbu, kadangi tai įrodo, kad judu teisinga linkme ir viską darau gerai. Tai taip pat mane motyvuoja dirbti dar sunkiau ir tapti dar geresniu.

Esate vienas iš tų vartininkų, kuris puikiai žaidžia kojomis, o tai rodo, kad esate pakankamai drąsus...

Aš labai savimi pasitikiu. Moderniame futbole yra būtina, kad vartininkas mokėtų žaisti ne tik rankomis, bet ir kojomis. Šiais laikais vartininkas turi žaisti kaip paskutinis gynėjas. Manau, kad tokie vartininkai dar labiau prisideda prie komandos žaidimo.

Ar tiesa, kad karjerą pradėjote ne vartininko pozicijoje?

Taip, tai yra tiesa. Pačioje pradžioje, kai buvau 8 metų amžiaus, rungtyniavau saugo pozicijoje. Vienos treniruotės metu neturėjome vartininko ir aš pasisiūliau likti vartuose. Kaip matote, esu juose ir dabar.

Buvote apdovanotas "Fair Play" prizu. Papasakokite apie tą epizodą rungtynėse su "Trakais". Kas jums yra garbingas žaidimas?

Varžovų komandos narys tiesiog nukrito visai netoli manęs ir kurį laiką nejudėjo. Kartu su komandos draugu nuskubėjome prie jo ir pamatėme, kad jis yra be sąmonės. Nenoriu daug kalbėti apie šią situaciją ir kurti apie ją istorijų, tačiau svarbiausias dalykas yra tas, kad jis liko gyvas, yra sveikas ir galės žaisti.

Garbingas žaidimas yra pagarba savo komandos draugams, treneriams, varžovams, teisėjams ir sirgaliams. Kiekvienoje situacijoje svarbiausia išlikti žmogumi.

Kokie jūsų planai artėjančiam sezonui?

Kol kas esu "Nevėžio" narys, tačiau jei sulauksiu pasiūlymų, pažiūrėsime kaip bus toliau. Man patinka Lietuvoje - žmonės čia geri, malonūs. Apskritai, pirmiausiai čia atvykau ne dėl futbolo, o dėl savo merginos.

Respublik
Pranešimai: 8645
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Interviu

2016 Gru 02 23:10

Pagaliau radau laiko išklausyti visą interviu su V. Dambrausku, tai va čia suprantu tikrai atviras ir prasmingas interviu, labai noriu tikėti, kad tai, kas buvo pasakyta išgirdo visi su futbolu Lietuvoje susiiję žmonės pradedant kad ir šalies(ar miestų/rajonų) valdžia ir futbolo federacijos atstovais, baigiant žurnalistais ir fanais.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Interviu

2016 Gru 03 15:34

M. Mbodjis - apie gyvenimą Vilniuje, Lietuvos futbolo lygį ir svajonių komandą (interviu)
http://www.fkzalgiris.lt/naujienos/n626 ... ietis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Interviu

2016 Gru 04 10:36

Vienas geriausių A lygos legionierių Rafaelis Ledesma– apie karjerą po Lietuvos
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/vien ... o-lietuvos" onclick="window.open(this.href);return false;

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Interviu

2016 Gru 04 13:51

Romanovas mano galva tik sušiko karjeras, žaidėjai būtų pasiekę kur kas daugiau ypač šis, tai meistras, pasaulinė klasė, užsisėdėjo pas Romanovą

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Interviu

2016 Gru 04 13:57

Įdomus interviu. Be kitų dalykų, įstrigo tokie niuansai: "Utenio" direktorius Artūras Gimžauskas pretenduoja tapti A lygos direktoriumi, o "Utenis" pagaliau turės dirbtinės dangos aikštę savo stadione (jeigu gerai supratau).

A.Skarbalius: „Visi autostradoje važiuoja 130 km/h greičiu, o mes tik iššokame iš šalutinio kelio“
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/aska ... kelioldquo" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į