Lorencas

Re: IV (4) turas:

2013 Bal 03 10:23

Banga 0- 2 Ekranas

24min. Vitalijus Kavaliauskas
90min. Aurimas Vertelis

...

2013 Bal 03 11:06

IV turo statistika

2013 03 29

16) Atlantas (Klaipėda) - Šiauliai (Šiauliai) 1:3 (1:0)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 470 žiūrovų
Įvarčiai: 30 min. A.Bartkus („Atlantas"); 67 min. ir 90+4 min. G.Alaverdashvili, 90 min. N.Tokič („Šiauliai")
Įspėjimai: 26 min. A.Jokšas, 75 min. D.Navikas („Atlantas"); 29 min. D.Lunskis, 64 min. K.Gusočenko, 90+2 min. A.Vaskela („Šiauliai")

2013 03 30

13) Banga (Gargždai) - Ekranas (Panevėžys) 0:2 (0:1)
Teisėjas: E.Gaigalas (Klaipėda), 800 žiūrovų
Įvarčiai: 24 min. V.Kavaliauskas, 90 min. A.Vertelis („Ekranas")
Įspėjimai: 49 min. V.Bedoidze („Banga"); 78 min. O.R.Sanchez („Ekranas")

14) Sūduva (Marijampolė) - Dainava (Alytus) 4:0 (0:0)
Teisėjas: G.Mažeika (Kaunas), 1200 žiūrovų
Įvarčiai: 46 min. A.Brokas, 60 min. N.Valskis, 68 min. M.Kdouh, 82 min. N.Radžius („Sūduva")
Įspėjimai: 63 min. R.Xin („Sūduva"); 15 min. K.Soumaila („Dainava")

15) Žalgiris (Vilnius) - Tauras (Tauragė) 1:0 (1:0)
Teisėjas: S.Atmanavičius (Klaipėda), 700 žiūrovų
Įvarčiai: 12 min. L.Perič („Žalgiris")
Įspėjimai: 39 min. M.Kuklys („Žalgiris"); 50 min. M.Lėkis, 64 min. L.Trakšelis („Tauras")

...

2013 Bal 03 11:09

„Žalgiris" pakilo į lyderių trejetą

Vilniuje, „Sportimos" manieže vykusiose rungtynėse aktyviai dvikovą pradėję aikštelės šeiminkai į priekį įsiveržė jau 13-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus smūgiu galva pasiuntė gynėjas Luka Peričius.

Netrukus žalgiriečių persvarą padvigubinti galėjo Kamilis Bilinskis, tačiau baudos aikštelėje niekieno nedengiamas puolėjas pataikė tiesiai į svečių vartininką. Kėliniui įpusėjus, atakos smaigalyje aktyviai rungtyniavęs legionierius iš Lenkijos turėjo ne vieną progą įmušti įvartį, bet to padaryti nesugebėjo.

Antrąją dvikovos pusę abi ekipos pradėjo savo gretose atlikusios po du keitimus, bet pasirodę keturi nauji futbolininkai rungtynių eigos nepakeitė. Nors iniciatyva ir toliau priklausė vilniečiams, didžiąją dalį žaidimo laiko praleidusiems svečių aikštės pusėje, antrojo įvarčio „Žalgiriui" pasiekti nepavyko.

Sostinės klubas į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę, „Tauras" išlieka vienintele dar nelaimėjusia komanda „SMScredit.lt A lygos" čempionate.

...

2013 Bal 03 11:10

„Sūduva" sutriuškino „Dainavą" ir pakilo į antrąją vietą

„Sūduva" trečiojo turo dvikovoje „Taurui" įmušė 6 įvarčius, o šį kartą savo aikštėje nepasigailėjo Alytaus „Dainavos".

Tiesa, per pirmas 45 minutes rungtynes stebėjusių žiūrovų komandos žaidimu nedžiugino. Aikštelės šeiminkai sukūrė vos vieną pavojingesnę proga, kai po Nerijaus Valskio smūgio kamuolys praskriejo šalia alytiškių vartų.

Po pertraukos atrodė, kad į aikštelę išėjo visai kita „Sūduvos" komanda. Marijampoliečiai persikėlė į varžovų aikštės pusę ir pati pirmoji antrajame kėlinyje „Sūduvos" ataka baigėsi įvarčiu. Po keitimo aikštėje pasirodęs Audrius Brokas gavo puikų perdavimą iš aikštės gilumos ir pasiuntė jį į Aurimo Dubicko saugomus vartus.

Antrasis įvartis į „Dainavos" vartus krito po grubios svečių gynėjo klaidos. Kamuolį perėmęs N.Valskis puikiu tolimu smūgiu iš maždaug 18 metrų padidino savo komandos persvarą.

68 mačo minutę blykstelėjo dešiniojo gynėjo pozicijoje žaidęs Vilmantas Bagdanavičius. Po jo ilgą reidą dešiniuoju kraštu ir puikaus perdavimo į baudos aikštelę, trečiąjį įvartį smūgiu galva pelnė Mohamad Kdouh.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 10 minučių, ketvirtąjį Marijampolės komandos įvartį po kampinio pelnė Nerijus Radžius.

Šiose rungtynėse į „Sūduvos" gretas po traumos grįžo Karolis Chvedukas, užėmęs sau įprastą vietą aikštės viduryje. Alytaus klubo gretose debiutavo į peržiūrą atvykę legionieriai Kum Ezire ir Keita Soumaila.

Treneris D.Gvildys („Sūduva"):
„Pirmasis kėlinys buvo labai liūdnas, be pavojingų momentų. Viskas, ką darėme, nesigavo. Tame yra ir mano kaltės, nes P.Kiselevskiui ir po traumos grįžusiam K.Chvedukui nepavyko įvykdyti mano sumanymų žaidžiant „po puolėju". Antrojo kėlinio pradžioje labai padėjo greitai įmuštas įvartis, po jo atsipalaidavome, o „Dainava" turėjo atsiverti. Antrasis kėlinys buvo toks, kokią komandą norėčiau matyti viso sezono metu - gyvybingas, „aštrus", aktyvus, agresyvus - visai tai, kas traukia žmonių dėmesį."

N. Radžius („Sūduva"):
„Rungtynės buvo gana sunkios, ypač pirmasis kėlinys. Jo metu nesugebėjome sukurti pavojingų progų. Antrajame kėlinyje pradėjome greičiau judėti, perdavinėti kamuolį ir sukūrėme epizodus, po kurių „krito" įvarčiai. Žaidžiant su sąlyginai silpnesnėmis komandomis visuomet sunkiausia būna iki įvarčio. Varžovai tuomet susispaudžia ir būna sunku atakuoti."

...

2013 Bal 03 11:13

“Ekranas” nugalėjo Gargžduose

Šalies čempionai Panevėžio “Ekranas” šeštadienį svečiuose rezultatu 2:0 nugalėjo Gargždų “Bangos” komandą.

Rungtynių pradžioje ekraniečiai pabandė pelnyti greitą įvartį, bet “Banga” sėkmingai apsigynė. Vis dėlto, šeimininkai 23 min. po Vitalijaus Kavaliausko smūgio buvo priversti traukti kamuolį iš savų vartų. Baigianti kėliniui, “Ekranas” pasižymėjo dar kartą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Antrą kėlinį aktyviau pradėjo “Bangos” komanda ir panevėžiečių vartininkui Tadui Kauneckui porą kartų teko įsitraukti į žaidimą. Po to “Ekranas” ir vėl tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Dvikovos pabaigoje gargždiškiai pabandė paspausti čempionus, tačiau spaudimas buvo padrikas ir naudos nedavė. O Aurimo Vertelio įvartis per teisėjo pridėtą laiką įtvirtino “Ekrano” pergalę 2:0.

Po šios pergalės “Ekranas” su 9 taškais tapo vienvaldžiu A lygos lyderiu. Po 6 taškus turi Pakruojo “Kruoja” ir Klaipėdos “Atlantas”. Juos pavyti dar gali vakare su Tauragės “Tauru” namie žaisiantis Vilniaus “Žalgiris”.

"Tauro" vartų link - net 33 smūgiai

Rungtynėse su Tauragės "Tauru" daugiau nei tris dešimtis smūgių atlikę žalgiriečiai pasižymėjo tik vienu įvarčiu

A lygos IV turo rungtynėse VMFD “Žalgiris” komanda namie minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Tauragės „Tauro“ ekipą.

...

2013 Bal 04 11:37

VMFD "Žalgiris" 1 : 0 Tauragės "Tauras"

...

2013 Bal 04 11:41

Žalgiriečiai iškovojo antrąją pergalę

Šeštadienį Vilniaus "Sportima" manieže vykusiose "SMScredit.lt A lygos" IV turo rungtynėse VMFD "Žalgiris" rezultatu 1:0 įveikė Tauragės "Taurą"

Pergalingas įvartis krito jau 13-ąją minutę, kuomet po pakelto kampinio kamuolį į vartus galva pasiuntė gynėjas Luka Peričius. Netrukus žalgiriečių persvarą padvigubinti galėjo Kamilis Bilinskis, tačiau baudos aikštelėje niekieno nedengiamas puolėjas pataikė tiesiai į vartininką. Kėliniui įpusėjus atakos smaigalyje aktyviai rungtyniavęs lenkas turėjo ne vieną progą įmušti įvartį, bet to padaryti nesugebėjo. Svečiams atsilaikius, komandos į pertrauką išėjo rezultatui esant 1:0.

Antrąją mačo pusę ekipos pradėjo savo gretose atlikusios po du keitimus. Aikštėje pasirodę keturi nauji futbolininkai rungtynių eigos nepakeitė. Vilniečiai ir toliau atakavo, o svečiai didžiąją laiko dalį praleido gindamiesi savo aikštės pusėje. Nors antrojo įvarčio VMFD "Žalgiris" vienuolikei pasiekti nepavyko, žaliai balti į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę. Tauragės "Taurui" tai buvo jau ketvirtasis iš eilės pralaimėjimas "SMScredit.lt A lygos" pirmenybėse.

...

2013 Bal 04 11:43

13' [1 - 0] L. Peričius

Geltonos kortelės:
Mantas Kuklys (38 min.); Laimonas Trakšelis (64 min.)

VMFD "Žalgiris":
Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Luka Peričius, Algis Jankauskas, Andro Švrljuga, Mantas Kuklys, Vaidotas Šilėnas (46' Rytis Leliūga), Pavelas Komolovas, Ramūnas Radavičius (46' Artūras Žulpa), Jakubas Wilkas, Kamilis Bilinskis (70' Vedranas Gercas).

Tauragės "Tauras":
Martynas Matuzas, Lukas Martišauskas (46' Mantvydas Eiza), Klaudijus Upstas (55' Lukas Bielskis), Laimonas Trakšelis, Tomas Vyšniauskas, Deivydas Malkevičius, Mantas Lėkis, Romanas Kuzinas, Simonas Babilius (46' Vytautas Dragūnevičius), Robertas Vulpe, Corrado Vacca.

4 2013 m. "SMSCREDIT.LT A lygos" turo apžvalga:
Netikėtomis pergalėmis prieš Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus „SMScredit.lt A lygos“ sezoną pradėjęs Klaipėdos „Atlantas“ nustebino dar kartą. Šįsyk tuo, kad pralaimėjo „Šiauliams“ ir leido Panevėžio „Ekranui“ išsikovoti vienvaldžio lyderio poziciją.

Šalies čempionai panevėžiečiai Gargžduose 2:0 palaužė „Bangą“, laimėjo trečią kartą iš eilės ir liko vieninteliai „SMScredit.lt A lygoje“ dar neprardę taškų. „Ekranas“ visas rungtynes kontroliavo įvykių eigą, bet tik paskutinėmis rungtynių minutėmis, kai įmušė Aurimas Vertelis, jokių klausimų nebeliko.

„Atlantą“ taip pat Gargžduose nužudė „Šiaulių“ naujokas Georgijus Alaverdašvili. Klaipėdiečiai po Andriaus Bartkaus realizuoto baudos smūgio pirmavo, bet antrajame kėlinyje iš Pakruojo „Kruojos“ persikėlęs gruzinas įmušė dukart bei atliko rezultatyvų perdavimą Marko Tokičiui.

Pergalę šiauliečiai išplėšė pačioje rungtynių pabaigoje – M.Tokičius pasiuntė kamuolį į vartus 89-ąją min., o persvara buvo įtvirtinta tada, kai klaipėdiečių vartininkas prisidėjo prie komandos atakos ir nebespėjo grįžti į savo baudos aikštelę. „Šiauliai“ iškovojo pirmą sezono pergalę. G.Alaverdašvili su šešiais įvarčiais įsitvirtino „SMScredit.lt A lygos“ snaiperių sąrašo viršūnėje.

„Sūduva“ ir „Žalgiris“ laimėjo namuose. Per pirmuosius du turus nė sykio neįmušę marijampoliečiai antrą kartą iš eilės siautėjo prie varžovų vartų. Po šešių įvarčių rungtynėse su „Tauru“ į „Dainavos“ vartus „Sūduva“ siuntė kamuolį keturiskart.

„Žalgiris“ antrą kartą iš eilės laimėjo rezultatu 1:0 – šįsyk prieš autsaiderį „Taurą“. Pergalė vilniečius pakėlė į trečią vietą, o „Sūduva“ po lėto starto jau prasiskynė kelią į antrą turnyro lentelės poziciją.

„SMScredit.lt A lygos“ 4-ojo turo statistika:

Klaipėdos „Atlantas“ - „Šiauliai“ 1:3 (1:0). A.Bartkus (30); G.Alaverdašvili (67, 90), N.Tokičius (89).

Gargždų „Banga“ - Panevėžio „Ekranas“ 0:2 (0:1). V.Kavaliauskas (24), A.Vertelis (90).

Vilniaus „Žalgiris“ - Tauragės „Tauras“ 1:0 (1:0). L.Peričius (9).

Marijampolės „Sūduva“ - Alytaus „Dainava“ 4:0 (0:0). A.Brokas (46), N.Valskis (60), M.Kdouh (69), N.Radžius (82).
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.