Futbolo.TV planuose – dvejos Lietuvos futbolo federacijos I lygos IV turo transliacijos;

Spyris (Kaunas) - : - Žalgirietis (Vilnius)

Šilas (Kazlų Rūda) - : - Šilutė (Šilutė)

matvaju

2014 Bal 30 13:51

Pasikeitė I lygos IV turo rungtynių "Palanga" - MRU data

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybių IV turo rungtynės nr. 23 Palangos "Palanga" - Vilniaus MRU dėl atnaujinto Palangos sporto komplekso atidarymo "Palangos" prašymu ir MRU sutikimu perkeltos iš šeštadienio į sekmadienį.

Rungtynės bus žaidžiamos gegužės 4 d. (sekmadienį) nuo 16 val. Palangos miesto stadione.

...

2014 Geg 05 10:08

Gegužės 1 d. (ketvirtadienis)

19) Spyris (Kaunas) - Žalgirietis (Vilnius) 3:1 (2:0)
S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, 400 žiūrovų
Teisėjas - I. Kovalenko (Jonava)
Įvarčiai: 25 min. K. Gvildys, 43 min. A. Raginis, 85 min. A. Kšanavičius (Spyris); 61 min. T. Misiūnas (Žalgirietis)

...

2014 Geg 05 10:11

20) Stumbras (Kaunas) - Utenis (Utena) 1:0 (1:0)
NFA stadionas, 400 žiūrovų
Teisėjas - D. Bisigirskas (Jonava)
Įvarčiai: 15 min. V. Armanavičius (Stumbras)
Įspėti: 70 min. M. Daunoravičius, 80 min. M. Varanauskas, 82 min. E. Skripkinas (Stumbras); 18 min. A. Naumov, 54 min. Ž. Banys (Utenis)

21) Tauras (Tauragė) - Baltija (Panevėžys) 2:1 (2:1)
Tauragės dirbtinės dangos stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - L. Gedvila (Šilutė)
Įvarčiai: 14 min. S. Babilius, 19 min. L. Artimavičius (Tauras); 12 min. I. Niurka
Įspėti: 32 min. L. Martišauskis, 34 min. L. Trakšelis, 54 min. J. Meištininkas, 74 min. S. Babilius (Tauras); 86 min. M. Jakstas (Baltija)

22) Lokomotyvas (Radviliškis) - Lietava (Jonava) 0:1 (0:1)
Panevėžio FA stadionas, 50 žiūrovų
Teisėjas - G. Kuzavas (Plungė)
Įvarčiai: 35 min. A. Lyberis (Lietava)
Įspėti: 25 min. D. Paulauskas, 38 min. D. Šėgžda, 52 min. M. Ligeika (Lokomotyvas); 74 min. D. Regelskis, 78 min. M. Stonys (Lietava)
Pašalini: 76 min. M. Ligeika (Lokomotyvas)

...

2014 Geg 05 10:15

24) Šilas (Kazlų Rūda) - Šilutė (Šilutė) 3:2 (1:0)
Kazlų Rūdos stadionas, 700 žiūrovų
Įvarčiai: 6 min. A. Tolis (į savo vartus), 76 min. R. Mačežinskas, 86 min. A. Urbšys (Šilas); 49 min. A. Capas, 65 min. D. Lukošius (Šilutė)
Įspėti: 73 min. H. Serbenta (Šilas); 62 min. D. Lukošius, 85 min. E. Lukoševičius, 86 min. A. Capas (Šilutė)

23) Palanga (Palanga) - MRU (Vilnius) 1:1 (1:1)
Palangos miesto stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - A. Žuta (Klaipėda)
Įvarčiai: 20 min. K. Laukžemis (Palanga); 43 min. N. Misiuk (MRU).
Įspėti: 57 min. S. Jurkus, 90+1 min. S. Alsys (Palanga); 30 min. K. Vilkin, 61 min. N. Misiuk (MRU).

...

2014 Geg 05 10:18

I lygoje pergalių serijas pratęsė "Stumbras" ir "Šilas"

LFF I lygos 4-ajame ture pergales atkakliuose susitikimuose iškovojo lygoje pirmaujantys Kauno „Stumbro" (12 tšk.) ir Kazlų Rūdos „Šilo" klubai (9 tšk.) bei lentelės viduryje įsitvirtinusios Kauno „Spyrio", Tauragės „Tauro", Jonavos „Lietavos" komandos. Lygiosios buvo užfiksuotos tik Palangoje, kurioje vietos klubas pasidalino taškais su „MRU".

Lyderiai susidūrė su rimtu pasipriešinimu

Nacionalinės futbolo akademijos stadionas priėmė „Stumbro" ir Utenos „Utenio" dvikovą. Kauniečius rungtynių pradžioje į priekį įspūdingu smūgiu iš toli išvedė Vilius Armanavičius. Svečiai smarkiai suaktyvino puolimą antrajame kėlinyje, tačiau nesugebėjo pralaužti „Stumbro" gynybos redutų. Minimalia persvara nugalėjęs „Stumbras" iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės ir žengia pirmoje vietoje.

„Šilo" pirmoji dvikova namų stadione prieš „Šilutę" buvo itin permaininga ir rezultatyvi. Šeimininkai pirmavo po Audriaus Tolio įvarčio į savus vartus. Antrojo kėlinio pradžioje „Šilutė" sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą po Aido Capo įvarčio, bet ir įsiveržti į priekį, pasižymėjus Deividui Lukošiui. Susidūrę su grėsme patirti pirmąją nesėkmę sezone, „Šilo" futbolininkai nesupanikavo ir pasinaudojo varžovų klaidomis. Ramūnas Mačežinskas nukreipė kamuolį į „Šilutės" vartų tinklą po standartinės padėties, o rungtynių pabaigoje Andrius Urbšys baudos smūgiu įmušė lemiamą įvartį. Pergalė 3:2 leido Kazlų Rūdos komandai pakilti į antrą vietą.

Po ketvirtojo turo į lygos trejetuką iššoko „Spyris". Kauno komanda savo pirmąsias namų rungtynes sužaidė Stepono Dariaus ir Stasio Girėno stadione ir nukovė Vilniaus „Žalgirietį" rezultatu 3:1. Pirmajame kėlinyje šeimininkai pirmavo po Karolio Gvildžio ir Aurimo Raginio įvarčių. Tomas Misiūno tikslus smūgis antroje rungtynių dalyje atgaivino vilniečių viltis, tačiau jas užgesino įspūdingas Audriaus Kšanavičiaus smūgis iš standartinės padėties. Pralaimėjimas nubloškė „Žalgirietį" į 5 vietą.

Permainos lentelės viduryje

„Tauras" iškovojo pirmą pergalę namuose įveikdami Panevėžio „Baltiją" 2:1. Visi trys įvarčiai buvo pelnyti rungtynių pradžioje per septynių minučių intervalą. Ignas Niurka išvedė svečius į priekį, tačiau greiti ir tikslūs Simono Babiliaus ir Luko Artimavičiaus smūgiai pakeitė situaciją. Su 6 taškais „Tauras" įsitvirtino lygos šešetuke, o „Baltija" tebelūkuriuoja paskutinėje vietoje.

Vienintelė „Lietava" iškovojo pergalę svečiuose 1:0 nugalėdama Radviliškio „Lokomotyvą". Panevėžio futbolo akademijos stadione susirinkę žiūrovai išvydo tik Aivaro Lyberio įvartį besibaigiant pirmajam kėliniui. Antrajame kėlinyje Marius Ligeika du kartus buvo įspėtas teisėjo, todėl turėjo palikti aikštę. Jonaviškiai nepasinaudojo įgyta dauguma ir tenkinosi minimalia pergale. „Lokomotyvas" Panevėžyje pralaimėjo jau trečią kartą šį sezoną.

Paskutinėse turo rungtynėse "Palanga" taip pat atidarė namų sezoną ir nudžiugino aistruolius lygiosiomis 1:1 su Vilniaus MRU. Palangiškius į priekį išvedė Karolis Laukžemis, o pries pertrauką MRU komandai rezultatą išlygino Nikolajus Misiukas.

...

2014 Geg 05 10:23

Rezultatyviausi žaidėjai:
1. M. Atmanavičius (Nevėžis) - 4 įvarčiai.

2:1 įveikta Panevėžio „Baltija“

Ketvirtajame Lietuvos futbolo federacijos I lygos ture Tauragės „Tauras“ iškovojo pergalę 2:1 prieš Panevėžio „Baltiją“ ir nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją.
Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, kuomet po baudos smūgio pasižymėjo I. Niurka. Tačiau netrukus „Tauras“ į tai atsakė dviem greitais įvarčiais, kurie ir leido komandai iškovoti pergalę. Pasižymėjo - S. Babilius ir L. Artimavičius.
FK „Tauras“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: Edvinas Gertmonas, Julius Meištininkas, Simonas Pilypas, Lukas Artimavičius, Martynas Cikas, Lukas Martišauskis, Lukas Ankudinovas, Laimonas Trakšelis, Sigitas Taroza, Kostiantyn Sachenkov, Simonas Babilius.
„Tauras“ (Tauragė) – „Baltija“ (Panevėžys) 2:1 (2:1)
„Tauro“ dirbtinės dangos stadionas
Įvarčiai: 14 min. S. Babilius, 19 min. L. Artimavičius („Tauras“); 12 min. I. Niurka
Įspėti: 32 min. L. Martišauskis, 34 min. L. Trakšelis, 54 min. J. Meištininkas, 74 min. S. Babilius („Tauras“); 86 min. M. Jakstas (Baltija)

matvaju

Panevėžio "Baltija" į rungtynes atvažiavo su priekaba. Į kurią puikiai tilpo sportiniai krepšiai ir alus. Lietuvos futbolo I lyga.