Rieshutas
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2012 Kov 26 14:28
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: IV (4) turas

2012 Bal 03 13:24

Aš apskritai džiaugiuosi, kad yra toks Marijus Rimas ir kad jis po kiekvieno turi pateikia savo pastebėjimus, vertinimus, o ne tik sausą statistiką ir aprašymą ar jau vemt verčiančius "skandalus". Maždaug taip ir įsivaizduoju žiniasklaidos dėmesį futbolui, aišku tik, daug stambesniais mastais, kad būtų ne vieno RIMO nuomonė, bet bent kokių 3 tokių RIMŲ, su skirtingais interviu, nuomonėmis ir pastabomis.
jei čia žiniasklaida tai pono pop blogas yra mokslinė disertacija palyginus...
pritariu jum abiem: pats formatas, t.y., ne nusibodęs žvilgsnis į turą, o įdomesnis, nestandartiškas rašinėlis - puiku; bet, negaliu nepritart kariui - lygis (įžvalgumas?) žemas.

tiesą sakant, man panašiau, kad jis bent jau kai kurių mačų tik santraukas teikėsi peržiūrėti. Pvz., jau tas seilėjimasis dėl Kižio perdavimo (pripažįstu, judesiukas puikus, perdavimas sexy ir t.t., bet kad jis klyną ne vieną kartą gynėjam, (bent du tai pats mačiau, neatidžiai žiūrėdamas transliaciją) patikrino - irgi tiesa), atrodo labai perdėtas.

Pono Pop ir tavo, Valiuk, blogai, man atrodo daug aukštesnės kokybės, nei šita rašliava. :?

...

Re: IV (4) turas

2012 Bal 03 13:47

perdavimas sexy ir t.t.
Tfu, kažkas futbole įžvelgia sexy perdavimus ir judesiukus?
Gal gėjai rašo tokius rašinėlius, tada jiems tikrai viskas labai sexy artodo... :roll:

gdrs
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 11:26

Re: IV (4) turas

2012 Bal 03 14:13

tiesą sakant, man panašiau, kad jis bent jau kai kurių mačų tik santraukas teikėsi peržiūrėti. Pvz., jau tas seilėjimasis dėl Kižio perdavimo (pripažįstu, judesiukas puikus, perdavimas sexy ir t.t., bet kad jis klyną ne vieną kartą gynėjam, (bent du tai pats mačiau, neatidžiai žiūrėdamas transliaciją) patikrino - irgi tiesa), atrodo labai perdėtas.
Ne esme, bet del tikslumo, tai pirma kart Mascia ten per klyna varzovui kamuoli pasiunte :) Nebent pirmam kelini gal buvo dar kas, nes as tik nuo antro maciau .

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: IV (4) turas

2012 Bal 03 18:16

man patinka Marijaus Rimo rubrika, galiu pasakyt netgi laukiu. šis tas originalesnio, įdomesnio, nestandartiško. aišku mūsų futbolas gana skurdokas ir sudėtinga kažką ypatingo ištraukti iš kepurės. savam krašte pranašu nebūsi kaip sakoma :)

karys
Pranešimai: 9151
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: IV (4) turas

2012 Bal 04 09:16

man patinka Marijaus Rimo rubrika, galiu pasakyt netgi laukiu. šis tas originalesnio, įdomesnio, nestandartiško. aišku mūsų futbolas gana skurdokas ir sudėtinga kažką ypatingo ištraukti iš kepurės. savam krašte pranašu nebūsi kaip sakoma :)
nžn gal mane užsienio spauda sugadino, bet man tos jo įžvalgos visiškai banalios ir akivaizdžios, pasikartosiu pono pop blogas, kaip mokslinė literatūra palyginus atrodo...na bet aišku geriau jau taip negu nieko...

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: IV (4) turas

2012 Bal 04 19:15

pono pop blogas yra aukštas lygis LT masteliais, retas kuris sugeba taip mintis dėstyti. bet ir smulkesniais pasiekimais pasidžiaugt ne griekas. kiekvienas teigiamas poslinkis į pliusą eina. pragriesas, kaip sako Romka :)

...

Re: IV (4) turas

2012 Bal 05 11:00

ir smulkesniais pasiekimais pasidžiaugt ne griekas. kiekvienas teigiamas poslinkis į pliusą eina. pragriesas, kaip sako Romka :)
Gerai sako, tasai Romka.
Kitų rašliavoje aš imu ieškoti klaidų ir prie ko prikibti. O pats, jeigu nematęs rungtynių, kokios II lygos, tai galiu tik pasiklausinėti koks rezultatas, kas pelnė įvarčius. Galiu parašyti kiek girdėjau, bet kai pats nebuvęs ir nematęs rungtynių, tai tik sausai parašau. Su mintimi: kam vargintis, jeigu niekam daugiau tai neįdomu?
Visai kitas vaizdelis gyvai stebėti rungtynes.. iš bėdos prie kompo sėdint. Tada minčių daug sukasi galvoje ir emocijų pilna. Pirma išsikeiki, o tada šalta galva galvoji ir pakomentuoji... epizodą arba apie visas rungtynes gali pakalbėti. Galima ir parašyti, bet ir vėl tas pats klausimas... kam vargintis, jeigu niekam neįdomu?

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: IV (4) turas

2012 Bal 05 11:25

jei moki issidestyti graziai, idomiai ir dar naudingai savo mintis tai visada atsiras skaitanciu...
pvz as tai nemoku, nors tikrai noreciau tureti kazka panasaus i kazkoki futbola bloga.

...

Re: IV (4) turas

2012 Bal 05 11:40

jei moki issidestyti graziai, idomiai ir dar naudingai savo mintis tai visada atsiras skaitanciu...
pvz as tai nemoku, nors tikrai noreciau tureti kazka panasaus i kazkoki futbola bloga.
Man, kai prieš akis pana yra, tada liežuvį išsivynioju, o ir rašyti meilės laiškus gražiai moku...
Deja, tenka dalinti savo laiką- futbolui, savo asmeniniam gyvenimui.... o visose rungtynėse nespėju sudalyvauti, čia pagrindinė bėda. Pasiskaitinėju kolegų blogus, rungtynių aprašymus, bet ir tam ne visada randu laiko. Kiti darbuojasi paslapčia, nesiviešindami, nesipiarindami. Valiukas man jokio linko nėra atsiuntęs, kad parodytų ką sugeba, o būtų įdomu.

Tobex, svarbu, kad yra noro, kai pradėsi rašyti, tai nebesustosi. :lol: Juk forume nesilaužai ir savo nuomonę išreiški. :lol:
Duok publikai mėsos, o mes ją sutaršysime, po gabalą išmėsinėsime. :lol:

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: IV (4) turas

2012 Bal 06 20:50

Valiukas jau prieš 2 metus metė šitą užsiėmimą: http://futbolo.analitikas.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;
O tobex'ui pirmas patarimas būtų - pradėk rašyt lietuviškomis raidėmis ir su skyrybos ženklais. Tada gal ir mintys pradės sklandžiau dėliotis ir įkvėpimo atsiras.

...

Re: IV (4) turas

2012 Bal 07 10:36

Valiukas jau prieš 2 metus metė šitą užsiėmimą: http://futbolo.analitikas.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;
O tobex'ui pirmas patarimas būtų - pradėk rašyt lietuviškomis raidėmis ir su skyrybos ženklais. Tada gal ir mintys pradės sklandžiau dėliotis ir įkvėpimo atsiras.
Kodėl apleidai šitą veiklą? Auditorija per maža ar laiko trūkumas? O gal kitos priežastys?
Svarbu, kad noro būtų rašyti, tada jau savaime turėtų kiekvieną kartą pakelti kartelę vis aukščiau.

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: IV (4) turas

2012 Bal 07 10:50

Kažkaip įkvėpimas dingo, laiko irgi pritrūkau. Išsisėmiau, žodžiu.

...

Re: IV (4) turas

2012 Bal 07 11:05

Kažkaip įkvėpimas dingo, laiko irgi pritrūkau. Išsisėmiau, žodžiu.

Poetiška siela. :lol: Gal kada vėl pradėsi rašyti, tada duok žinią. :ugeek:

...

Re: IV (4) turas

2012 Lap 02 15:59

4 JORNADA

2012 03 30
DAINAVA 0 - 0 KRUOJA

2012 03 31
ŠIAULIAI 0 - 1 EKRANAS
REO 0 - 1 TAURAS

2012 04 01
ŽALGIRIS 4 - 0 SŪDUVA
BANGA 0 - 1 ATLANTAS

...

Re: IV (4) turas

2012 Lap 02 16:01

DAINAVA 0 – 0 KRUOJA
4 JORNADA, 2012 03 30

Marijampolės futbolo manieže Alytaus “Dainava” priėmė Pakruojo “Kruoją”. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, ir vienoje pusėje buvo nulis ir kitoje nulis – dvikova baigėsi rezultatu 0:0.
Nė viena komanda nesukūrė pavojingesnių progų pasižymėti, todėl rezultatas yra dėsningas. “Dainava” dažniausiai stengdavosi iš toli “įmesti” kamuolį vieninteliam puolėjui. “Kruoja” pademonstravo įvairesnį puolimo arsenalą, ilgiau valdė kamuolį, atakavo kraštais, tačiau strigdavo dzūkų gynybos miške.
Tai buvo jau trečiosios “Dainavos” nulinės lygiosios iš eilės.

Alytaus “Dainava” – Pakruojo “Kruoja” 0:0 (0:0)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 320 žiūrovų
Įspėjimai: 67 min. L.Kochanauskas, 88 min. S.Paulius („Dainava”); 87 min. L.Savastas, 90+2 min. V.Antipovas („Kruoja”)

DAINAVA 0:0 KRUOJA: santrauka, komentarai, rungynės

http://futbolo.tv/video/94-a-lyga-video ... komentarai
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

Grįžti į