Spalio 16d. Hegelmann - Kauno Žalgiris

Lapkričio 19d. Banga - Dainava

Re: IV ratas (XXVIII-XXXVI turai)

2021 Spa 02 14:59

Visai neblogai Nevėžis sukovojo, galėjo ir laimėt ant galo...na bent jau 10 taškų surinko :)

Zaibolaidis
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2021 Vas 20 12:45
Palaikoma komanda: Džiugas

2021 Spa 02 18:48

Turejo siandien Dziugas pasiimt 3 taskus,bet gali pasidziaugti kad negavo malku.

2021 Spa 03 14:55

Neblogas grajus Panevėžyje, bet kaip pakrypti galėjo, tai gal ir teisingas tas 1:1...

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

2021 Spa 04 11:24

Nemačiau kažkokių galimybių pasiimti 3 taškus, apart išankstinio nusistatymo. Ypač Pushkariovo klaidos daug lėmė

Pranešimai: 8573

2021 Spa 15 18:30

Manote kiš Sūduva šiandien taškų prieš Riterius? Kol kas netgi ir Riterių pergalę patikėti galėčiau, atrodo lygūs pradžioje.

2021 Spa 15 21:22

Nepažiūrėjau rungtynių - visą vakarą sėdėjau prie darbų, nes norėjau rytoj turėt laisvą dieną. Kaip tik bus dvi labai įdomios rungtynės - Hegelmann-KŽ ir Džiugas-Dainava, Abi planuoju pažiūrėti :)

Kaip bendrai Sūduvos žaidimas šitam mače? Riteriai apskritai labai dažnai žaidžia lygiosiom, daugiau nei bet kuri kita komanda. Tai nėra labai geras bruožas. Nustebino kad Grigaravičius net 11 įvarčių įmušęs.

Rokiz
Pranešimai: 423
Užsiregistravo: 2014 Bir 23 10:02

2021 Spa 15 23:42

Mano galva blankiai Sūduva, kaip prieš Riterius. Prie didesnės sėkmės Riteriai dar galėjo ir tris taškus imti. Taip, kontrolė Sūduvos pusėje, bet Riteriai pagaliau susitvarkė gynybą ir realiai tikrų 100 proc. progų beveik neleido Sūduvai susikurti jų pačių aikštėje. Kitas dalykas, kad Rommensas traumą patyrė per rinktinių langą, Nacho toliau traumuotas, tai su vidurio saugais ryškios bėdos. Žaidė Matulevičius, Gorobsovas ir Auzmendi iš bėdos, o ant keitimo tik Leimonas. Habranas traumuotas, Honda labai blankus ir po pirmo kėlinio teko keisti. Atrodė visai gili sudėtis Sūduvos, bet šiandien realiai gavosi, kad Hondą keitė Jefremovas, bando Makasį, graiką leisti, bet realiai pagyvint žaidimą visiškai neturi kuo.

2021 Spa 16 13:40

Hegelmann kažkaip nemoka žaisti prieš Kauno Žalgirį, atrodo kažkokie pasimetę. Bloga pradžia ir greitas 0:2 :)

Gale fūristai visgi susiėmė, Nauris sušvelnino rezultatą (1:2) likus keliolikai minučių. Hegelmannai per likusį laiką dar turėjo šansų išlyginti, bet KŽ šiaip ne taip atsigynė, Vaitkūnas kelis kartus gelbėjo.

Žodžiu, dar anksti hegelmannams į 4 vietą pretenduot ;)

2021 Spa 16 15:59

Atkaklios rungtynės Telšiuose, 1:1 po pirmo kėlinio. Negaliu žiūrėt į Matulevičių - jis toooks sunkus, vos pasivelka. Reik suprast skanūs kebabai Alytuj :D Sunku patikėt kad jam "vos" 32 metai - atrodo lyg visi 38 būtų suėję :roll:

Antras kėlinys jau buvo nuobodokas - Dainava sulindo į gynybą ir Džiugui nesisekė kažką padaryti.
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2021 kartus.

2021 Spa 16 16:02

Aga ten priešais jį Lukša kaip sprinteris atrodo :)

2021 Spa 17 15:13

kas čia daros, Banga per 5 minutes 2 įvarčius galva įkalė ir pirmauja prieš Panevėžį 2:0 :shock:

2021 Spa 17 15:56

Geras grajus Gargžduose Banga pirmauja 2:1 vežas dar dvi super progas turėjo, bet ant galo kėlinio supsichavo ir lygioje vietohe dvi geltonas gavo, sunku Bangai mažumoje bus...

nu Vėževičius siautėja šian :D įmušė antrą Bangos įvartį, po to antroj pirmo kėlinio pusėj turėjo dvi geras progas kurių neišnaudojo, tada susirinko 2 geltonas korteles ir paliko žaist komandą 10-yje. Ir tai per vieną kėlinį :D

Banga vis dar pirmauja 2:1 po pirmo, antram kėliny jaučiu statys autobusą - matysim kaip seksis atsilaikyt