Įvairios bazės

Moderatorius: Respublik

Respublik
Pranešimai: 8823
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Bal 19 14:24

Marijampolės savivaldybės kūjo metimo čempionatą išvysti kvies daugiau nei 40 dalyvių bei atnaujintos tribūnos
https://suduvosgidas.lt/marijampoles-sa ... -tribunos/

Respublik
Pranešimai: 8823
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Bal 27 08:51

Pirmi naujos tarybos ir V.Benkunsko kadencijos metai: sostinė išsirinko merą, kuris dirba puse etato
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/l ... 56-2230942

Respublik
Pranešimai: 8823
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Bal 27 09:13

Marijampolėje yra dar vienas stadionas prie Marijampolės kolegijos, kurio matmenys 105x60 ar kiek mažesnio ploto.

Respublik
Pranešimai: 8823
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Bir 17 05:20

Skirtas finansavimas Žagarės stadiono rekonstravimui
https://joniskis.lt/naujienos/13/skirta ... vimui:2262

Joniškio rajono savivaldybės administracija 2024 m. vasario 19 d. teikė projekto „Stadiono, esančio Kęstučio g. 1D, Žagarė, Joniškio r. sav. rekonstravimas“ paraišką Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamų sporto bazių pagerinimo projekto konkursui. Projekto tikslas – gerinti sąlygas ugdyti fiziškai aktyvią ir sveiką visuomenę rekonstruojant esamą sporto infrastruktūrą.

Šią savaitę Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informavo, kad Joniškio rajono savivaldybės administracijos teiktam projektui bus skirtas 500 tūkst. Eur finansavimas. Įgyvendinimo trukmė – 24 mėn.

Bendra projekto vertė – 829 858,33 Eur. Numatyta, kad įgyvendinant projektą bus atliekami rekonstrukcijos ir/ar remonto darbai – tvarkoma natūralios vejos futbolo aikštė, guminės dangos bėgimo takai kartu su taku sprintui, rekonstruojamos esamos žiūrovų tribūnos, įrengiamas šuolio į tolį ir rutulio stūmimo sektorius; apšvietimo sistema, elektros energijos tiekimo stotelės, vėliavų stiebai, informacinis stendas.

Artimiausiu metu bus pasirašyta projekto finansavimo sutartis.

Respublik
Pranešimai: 8823
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Lie 07 09:47

Iš kieno kišenės rajono valdžia statys sporto areną?
https://www.svencioniukrastas.lt/index. ... porto-aren
<...>į savivaldybės biudžetą kasmet surenkama apie milijoną eurų viršplaninių lėšų. Kur jos panaudojamos?

Apleistas legendinis Švenčionių miesto stadionas, jokios valdžios paramos neskirta Pabradės miesto futbolo aikštės dangos atnaujinimui. Yra dar daug spręstinų problemų, bet, manau, daugelis rajono gyventojų svajoja apie naują modernią sporto areną.

Respublik
Pranešimai: 8823
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Lie 07 09:53

Rajono valdžios antausis pabradiškiams
https://www.svencioniukrastas.lt/index. ... bradikiams

Pabradę sunku įsivaizduoti be futbolo – jį žaidžia ištisos kartos. Tuo tarpu futbolo stadionas daug metų priminė apleistą dirvoną. Nesulaukusi rajono valdžios pagalbos, Pabradės miesto bendruomenė (ne juridinis vienetas, o tiesiog neabejingi savo miestui gyventojai) ėmėsi iniciatyvos patys sutvarkyti stadioną savo lėšomis ir savo jėgomis. Atsiklausė rajono vadovų leidimo. Meras ir administracijos direktorė davė žodinį sutikimą.

Žmonės entuziastingai ėmėsi darbo – organizavo talkas, tvarkė stadioną. Kai darbai jau įsibėgėjo, savivaldybė pareikalavo nutraukti darbus. Rinkimai praėjo, šiltos kėdės išsaugotos – maurai (t.y. rinkėjai) savo darbą padarė ir ilgus ketverius metus valdžiai nereikalingi? O Pabradė labai neblogai pribalsavo už „laisvus ir teisingus“ (partiją „Laisvė ir teisingumas“). Šios partijos atstovų tikrai nemažai išrinkta į tarybą pabradiškių dėka, tik, panašu, kad jie ne rinkėjams atstovauja, o Klipčių reikalui tarnauja. Per 8 metus, būdami rajono taryboje, nė karto nepareiškė kitokios nuomonės svarstomais klausimais, nė karto nebalsavo kitaip, negu siūlė „vadas“. Kas tai – absoliutus paklusnumas, nuomonės neturėjimas ar asmenybės kultas?

Gegužės 11 d. vykusiame rajono tarybos posėdyje opozicijos tarybos narė Edita Meškovienė pareiškimu kreipėsi į merą ir į savivaldybės administraciją, kad nestabdytų jau įsibėgėjusių stadiono tvarkymo darbų ir netrukdytų Pabradės miesto žmonėms užbaigti savo jėgomis ir savo lėšomis vykdomo projekto. Ar bus išgirstas prašymas? Iki šiol visi prašymai buvo kaip žirniai į sieną. Pirminė trečią kadenciją mero kėdėje sėdinčio Rimanto Klipčiaus reakcija nebuvo viltinga. Jis pareiškė, kad „reikia viską daryti pagal įstatymą“, ir pabrėžė, jog pirmiausia reikia raštu pateikti prašymą, ne žodžiu, o raštu.

Prieš rinkimus tas pats Rimantas Klipčius kalbėjo kitaip – davė žmonėms žodinį sutikimą, o jie ir patikėjo. Ko vertas mero žodis? Dabar meras privardijo tokią triadą reikalavimų, minėjo techninius projektus, leidimus, derinimus ir pan., kad net didžiausiam entuziastui gali rankos nusvirti. Jeigu jau žmonės nereikalauja iš valdžios, kad toji atidirbtų mokesčių mokėtojams už riebias algas, o aukoja savo lėšas ir savo rankomis atlieka darbus ir kuria miestui viešą erdvią, tai gal valdžios ponai gali bent truputį prisidėti – sutvarkyti biurokratines procedūras?

Mūsų skaitytojas informavo, kad, nepaisant valdžios klastingumo, procesas vyksta: lietus lyja, ir stadionas jau žaliuoja.

Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 8823
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Lie 17 13:00

Kęstutis Deltuva užsiminė ir apie tai, jog pajudėjo klausimas dėl Paprienės futbolo stadiono įteisinimo bei perdavimo „Nemuno futbolo centrui“. „Kursime savo futbolo bazę“, – pabrėžė K. Deltuva.
https://kvitrina.lt/prienu-futbolo-moky ... lo-centru/

Grįžti į