Anbo
Pranešimai: 8238
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2019 Lie 08 17:30

Kauno maniežas beveik pabaigtas. Tik neparašyta - o jame bus galima žaisti A lygos rungtynes?

Kaune iškilo vienintelis tokio dydžio futbolo maniežas Lietuvoje
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1171164#_
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2019 kartus.

Tobex
Pranešimai: 8200
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Įvairios bazės

2019 Lie 08 18:03

100 vietų tribūna.
Bet manau žais

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10957
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2019 Lie 09 10:11

100 vietų tribūna.
Bet manau žais
- Būtų labai keista, bet Lietuvos fulėje viskas įmanoma. Šiaip nei Latvijoje, nei Baltarusijoje tokiuose statiniuose čempo rungtynės nevyksta.

Anbo
Pranešimai: 8238
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2019 Lie 18 18:49

Garliavoje atsiras tarptautinius reikalavimus atitinkantis stadionas
https://www.15min.lt/m/id/verslas/kvadr ... 73-1176262

Anbo
Pranešimai: 8238
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2019 Rgs 04 20:34

FM „Perkūnas“ pakvies į naujus futbolo namus

Naują istorijos puslapį verčianti futbolo mokykla „Perkūnas“ kviečia prisijungti Vilniaus miesto Pašilaičių seniūnijoje gyvenančius 4-10 metų amžiaus berniukus ir mergaites. Iš pradžių treniruotės vyks Žemynos progimnazijos stadione, o nuo spalio „Perkūno“ nariai persikels į naują futbolo aikštelę Pašilaičių mikrorajone, adresu Justiniškių g. 126D. Šiltuoju metų laiku ši aikštelė bus atvira, o šaltuoju – uždengta specialiu kupolu. FM „Perkūnas“ futbolo aikštelėje bus su dirbtine danga, greta jos planuojama įrengti jaukias poilsio ir laukimo zonas vaikams ir jų tėveliams, vaikai čia bus laukiami visą dieną ir galės treniruotis jiems patogiausiu metu.

FM Perkūnas steigėjas – žinomas futbolininkas, buvęs Lietuvos nacionalinės rinktinės žaidėjas Egidijus Juška. Per beveik kelis dešimtmečius trukusią karjerą Egidijus žaidė įvairiose Lietuvos ir užsienio komandose, o futbolininko karjerą baigė 2011 m. Vilniaus „Žalgirio“ gretose. E.Juška yra baigęs Vilniaus pedagoginį universitetą, įgijęs UEFA A kategorijos trenerio licenciją, ne vienerius metus treniravo vaikus Vilniaus futbolo mokykloje, šiuo metu darbuojasi ir Pirmoje lygoje žaidžiančios „Vilniaus Vytis“ komandos trenerių štabe.

Treniruočių procese talkins ir E.Juškos sūnus Erlandas. 22 metų futbolininkas šio žaidimo paslapčių mokėsi Vilniaus futbolo mokykloje, žaidė įvairiose Lietuvos jaunimo rinktinėse, vilkėjo Vilniaus „Žalgirio“, MRU bei Klaipėdos „Atlanto“ aprangą, o šiuo metu gina „Vilniaus Vyčio“ garbę LFF Pirmos lygos čempionate. Trenerio darbo patirtį Erlandas kaupia ir studijuodamas VDU Švietimo akademijoje.

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2019 Rgs 14 22:49

Druskininkai

Druskininkų sportininkų rengimo centro stadionas
3194 sėdimų vietų

Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2019 Rgs 16 01:08

Kaunas

Futbolo stadionas tebelaukia naujo kupolo: senas buvo netikęs
https://www.etaplius.lt/futbolo-stadion ... vo-netikes

Išryškėjo brokas

Iš pradžių planuota, kad naujasis maniežas iškils dabartinės futbolo mokyklos aikštynuose Neries krantinėje, tačiau galiausiai priimtas sprendimas statyti maniežą buvusiame „Kelininko“ stadione netoli Lampėdžių (Jovarų gatvėje).

Paruošiamieji darbai prasidėjo pavasarį. Apleistame lauko stadione buvo paruoštas pagrindas, įrengtos komunikacijos. Liepos pradžioje buvo pripūsta kupolo konstrukcija. Šį procesą prižiūrėjo iš Slovėnijos atvykę specialistai.

Tačiau laukė nusivylimas. Paaiškėjo, jog kupolas - nesandarus. Iš rangovo buvo pareikalauta defektą ištaisyti. Tai padaryti planuojama iki spalio 15 dienos. Žadama, kad naujasis kupolas bus ne tik kokybiškas, bet ir gražesnis – jį dabins spalvotos grafikos elementai.

Keistas vaizdas

Pripučiamais kupolais dengti stadionai turi privalumų – žiemos metu į kupolo vidų pučiamas šiltas oras, todėl šaltaisiais mėnesiais manieže yra šilta. Pranešama, jog yra paruošti dyzeliniai generatoriai, kurie, avarijos atveju, užtikrins elektros tiekimą mažiausiai trims valandoms.

Visas maniežo grindinio plotas padengtas dirbtine danga. Naujoji aikštė yra 115 m ilgio ir 76 m pločio.

Iki šiol stogo ir sienų neturintis maniežas atrodo gana keistai: stirkso durų rėmai su durimis, bet sienų nėra. Pripučiamas sienas turintis suformuoti audeklas sulankstytas guli devyniuose maišuose, mat kupolas susideda iš devynių skirtingų dalių.

Didžiausias Lietuvoje

Maniežas skirtas futbolo mokyklai „Tauras“ ir daugiausiai bus naudojamas kaip treniruočių bazė. Skaičiuojama, kad rungtynes naujajame manieže galės stebėti apie 100 žiūrovų. Naujasis maniežas kainavo apie 1,8 mln. Eur.

Neįprastą slėginį kupolą sudaro du vinilinio audinio sluoksniai, tarp kurių kompresoriais tiekiamas suspaustas oras palaiko stogo formą.

Tai bus didžiausia Lietuvoje pripučiama konstrukcija. Devynios kupolo konstrukcijos sutvirtintos specialiomis varžtų sistemomis. Viso kupolo svoris – per 20 tonų.

Pripučiamai konstrukcijai suteikta 20 metų garantija. Stadiono teritorijoje taip pat įrengti moduliniai konteineriai su rūbinėmis, tualetais, dušais ir administracinėmis patalpomis.

Anbo
Pranešimai: 8238
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2019 Rgs 20 20:02

Užderėjo pripučiamų maniežų :D

Vilniuje – neįprasta ir pirma tokia sostinėje konstrukcija: prie mokyklos iškilo pripučiamas futbolo maniežas
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sportas/futbolas/v ... d=82297657

Vilniaus Karoliniškių mikrorajone, greta „Ryto“ progimnazijos, ketvirtadienį prieš vidurdienį iškilo sostinėje iki šiol nematyta konstrukcija – visus metus veiksiantis pripučiamas ir šildomas futbolo maniežas.

Tai – pirmas tokio tipo futbolo maniežas Vilniuje, kuriam suteiktas Baltijos futbolo akademijos (BFA) arenos vardas. Tiesa, kaip atskleidžia projekto iniciatorius, BFA įkūrėjas ir vadovas, futbolo treneris Ivanas Švabovičius, ateityje arenos pavadinimas turėtų keistis – D. Gerbutavičiaus gatvėje esančiam maniežui planuojama suteikti kol kas neįvardijamo rėmėjo pavadinimą.

„Nuo pačios projekto idėjos suformulavimo iki įgyvendinimo praėjo penkeri metai. Tai buvo bendra BFA bendruomenės – trenerių, tėvų idėja, o vėliau atsirado žmonės, sutikę investuoti – privačių rėmėjų lėšomis idėja tapo realybe“, – DELFI ketvirtadienį pasakojo I. Švabovičius.

Žemės sklypą greta mokyklos BFA iš Vilniaus savivaldybės išsinuomojo 20-iai metų. Kartu buvo priimtas ir įsipareigojimas – šalia „Ryto“ gimnazijos, maniežo statytojai šiuo metu įrenginėja ir dar vieną sporto aikštyną, skirtą moksleiviams.

„Dabar skaičiuojame, kad viso projekto kaina sieks maždaug 2 milijonus eurų, tačiau tikslesnę sumą galėsiu pasakyti lapkritį, kai įvyks oficialus viso komplekso atidarymas. Mes greta mokyklos esame įsipareigoję pastatyti dar vieną aikštelę, kurioje bus ir bėgimo takai, krepšinio aikštelė. Atidarymą planuojame lapkričio 10-15 dienomis“, – teigė I. Švabovičius.

Anot jo, „Ryto“ progimnazijos moksleiviai rytais galės sportuoti ir naująjame BFA manieže, o dienomis ir popietėmis – maždaug iki 19 val., čia vyks BFA grupių treniruotės. Vakarais arena bus nuomojama. „Taip vadinamas komercinis laikas, – pažymėjo I. Švabovičius. – Apskritai pačiame manieže liko atlikti maždaug 10 proc. darbų, įrengti apšvietimą, iškabinti tinklus. Bet pagrindinės užduotys jau atliktos.

BFA arenos viduje įrengta standartinių matmenų – 105x68 metrų – futbolo aikštė, jau yra paklota dirbtinė danga, kurią įsigyti padėjo Lietuvos futbolo federacija (LFF). Anot I. Švabovičiaus, projektas ir įranga pirkti iš patikrintų Lenkijos gamintojų, todėl nesklandumų, su kuriais susidūrė panašios idėjos Kaune įgyvendintojai, turėtų būti išvengta. „Vien per šiuos metus Lenkijoje pastatya apie 20 tokio tipo kupolų. Jie tokias sistemas pradėjo montuoti prieš 7 metus, dabar kaimynų šalyje tai tikra mada. Apskritai Vakarų Europoje – Italijoje, Slovėnijoje, tokie maniežai sėkmingai stovi jau dešimtmetį.

Galų gale tai bus ir Vilniuje. Aš pats treneriu dirbu nuo 1992-ųjų, galų gale visus metus vaikai turės galimybes treniruotis gerose sąlygose. Visų pirma, nebus šalta, visų antra, nereikės ant ledo slidinėti ar sniegą valyti, bus galima treniruotis pagal programą“, – dėstė I. Švabovičius.

BFA arenoje bus įrengtas dujinis šildymas.

Tobex
Pranešimai: 8200
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Įvairios bazės

2019 Spa 16 12:01

Naujajame Kauno manieže į aikštę jau netrukus išbėgs futbolo talentai
http://www.kaunas.lt/2019/10/svarbi-inf ... o-talentai

Keturios grupės arba daugiau kaip pusšimtis jaunųjų futbolininkų – tiek sportininkų vienu metu galės treniruotis naujajame uždarame Kauno futbolo manieže. Vilijampolėje iškilusi šaltajam metų laikui pritaikyta sporto erdvė duris atvers jau netrukus.

„Kauno sporto mokykloje „Tauras“ futbolo treniruotes šiuo metu lanko daugiau kaip 500 vaikų. Atėjus žiemai dauguma vaikų neturi kur treniruotis. Šitą problemą išspręs naujasis futbolo maniežas“, – sakė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Šią savaitę vakarinę Kauno dalį Vilijampolėje papildė išskirtinio dydžio ir kiek neįprastų formų statinys. 115 metrų ilgio, 80 metrų pločio ir net 21 metro aukščio kupolas, dengiantis naująjį futbolo maniežą – vienintelė tokia konstrukcija Lietuvoje. Po netikėtai užsitęsusių įrengimo darbų jau netrukus šioje erdvėje pradės treniruotis Kauno sporto mokyklų auklėtiniai.

„Tai, jog Kaune auga perspektyvi futbolininkų karta įrodo šią vasarą tarptautinėse vaikų žaidynėse Ufoje aukso medaliais pasipuošę jaunieji Kauno futbolininkai. Sudarius tinkamas treniruočių sąlygas tokių laimėjimų ateityje netruks. Iki šiol šaltuoju metų laiku treniruotės vykdavo mokyklų salėse, kurios nei iš tolo neprilygsta naujajam maniežui“, – pabrėžė Kauno savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Mindaugas Šivickas.

Apleistą Kelininko stadioną Jovarų gatvėje pakeitė ne tik įspūdingų matmenų kupolas dengiantis futbolo aikštę, bet ir moduliniai konteineriai su rūbinėmis, tualetais, dušais ir administracinėmis patalpomis.

„Pripūsti šį milžiną užtruko pusė dienos. Iš pirmo žvilgsnio viskas pavyko gerai, dabar kupolo viduje montuosime apšvietimą, atliksime baigiamuosius darbus. Jeigu viskas gerai maniežas eksploatacijai bus parengtas dar šį spalį“, – teigė darbus vykdančios bendrovės „HSC Baltic“ projektų vadovas Jonas Valiulis.

Kupolas sudarytas iš 10 atskirų dalių, kurios sujungtos varžtų sistemomis. Konstrukcijai suteikta 20 metų garantija. Kupolą puošia Kauno savivaldybės logotipe „Kaunas auga“ naudojamos spalvos: žalia, rausva ir geltona.

Pasak Kauno savivaldybės Statybos valdymo skyriaus vedėjo Vigimanto Abramavičiaus, maniežo aplinka jau sutvarkyta, pabaigtos montuoti tvoras, sutvarkytas gerbūvis, pasėta veja.

„Žiemos metu į maniežą bus tiekiamas šiltas oras, temperatūra jo viduje sieks apie 16 laipsnių šilumos. Tai optimali temperatūra sportininkams“, – pabrėžė Kauno savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Mindaugas Šivickas.

Futbolo maniežas miestui atsiėjo 1,8 mln. eurų. Įgyvendinant projektą įrengtas drenažas, vandentiekis, išasfaltuota ir apšviesta į kompleksą vedanti gatvė, įrengti pėsčiųjų takai, automobilių stovėjimo aikštelė. Per kelis pastaruosius metus Kaunas rekonstravo 26 prie mokyklų esančius stadionus. Dar 10 aikštynų laukia savo eilės.

Anbo
Pranešimai: 8238
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2019 Spa 20 12:18

įdomu ar jau bėgioja futbolo talentai naujame Kauno manieže :D aišku dabar oras geras tai smagiau lauke bėgiot, bet vistiek interesna ar galų gale problemas su kupolu išsprendė :)

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2019 Lap 28 22:07

Naujoji Akmenė

Tęsiami darbai Akmenės rajono sporto centro futbolo aikštėje
https://miestonaujienos.lt/tesiami-darb ... -aiksteje/

Akmenės rajono sporto centras įgyvendina projektą „Akmenės rajono sporto centro futbolo aikštės remontas įrengiant dirbtinės vejos dangą“, finansuojamą Akmenės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Projekte numatomi futbolo aikštės remonto darbai, teritorijos tvarkymas, dirbtinės vejos dangos įrengimas, persirengimo patalpų remontas.

Iki 2019-10-31 panaudota 205,8 tūkst. Eur Savivaldybės biudžeto lėšų. Įgyvendinant Projektą atlikti šie darbai:
įrengti futbolo aikštės pagrindai ir sutvarkytos aikštės prieigos;
įrengti drenažo tinklai;
įrengti lietaus nuotekų tinklai;
padidinta sklypo el. galia ir įrengtas el. įvadas su apšvietimu;
įrengti bortai ir borteliai su betono trinkelių danga;
sumontuota segmentinė tvora;
įrengtos kamuolių gaudyklės su 198 vietų žiūrovų tribūnomis.

Atlikus minėtus darbus, pasiruošta sekančiam Projekto etapui – dirbtinės vejos elastinio sluoksnio su dirbtine danga montavimui.

Akmenės rajono sporto centras ne kartą kreipėsi į Šiaulių apskrities futbolo federaciją (toliau ŠAFF) ir į Lietuvos futbolo federaciją (toliau LFF) dėl dirbtinės vejos skyrimo Naujosios Akmenės miesto stadionui. Džiaugiamės, kad paskutiniajame LFF valdybos posėdyje buvo nutarta 2020 m. dirbtinę pilnų matmenų futbolo veją skirti Šiaulių apskričiai. ŠAFF yra davusi pažadą minėtą veją skirti mūsų stadionui.

Akmenės rajono sporto centras tikisi, kad per 2020 metus bus įsigytas ir sumontuotas elastinis sluoksnis, būtinas dirbtinei vejai, bei įsigyti ir atlikti dirbtinės vejos montavimo darbai. Planuojama, kad 2020 m. III ketvirtyje bus galima naudotis modernia futbolo aikšte.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10957
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2019 Lap 29 18:45

https://www.delfi.lt/miestai/kaunas/gra ... d=82917747
Liko tik nedideli darbai Šiomis dienomis atliekami paskutinai darbai. Beliko tik aptverti aikšteles, nubraižyti linijas, pabaigti tako, vedančio į sporto ir poilsio erdves, įrengimą, taip pat pabaigti teritorijos apšvietimo darbus, įrengti krepšinio, tinklinio stovus bei futbolo vartus. Europos Sąjungos ir Kėdainių rajono biudžeto lėšomis daugiau kaip už 540 tūkstančių eurų sutvarkytas senas dar nuo sovietmečio gyvenvietėje buvęs stadionas. Tai jau trečioji šiais metais išgražinta erdvė Pelėdnagiuose. Stadiono pertvarkymo darbus atliko bendrovė „Projektas KARMA“
.

Respublik
Pranešimai: 3315
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2019 Lap 30 03:34

https://www.delfi.lt/miestai/kaunas/gra ... d=82917747
Liko tik nedideli darbai Šiomis dienomis atliekami paskutinai darbai. Beliko tik aptverti aikšteles, nubraižyti linijas, pabaigti tako, vedančio į sporto ir poilsio erdves, įrengimą, taip pat pabaigti teritorijos apšvietimo darbus, įrengti krepšinio, tinklinio stovus bei futbolo vartus. Europos Sąjungos ir Kėdainių rajono biudžeto lėšomis daugiau kaip už 540 tūkstančių eurų sutvarkytas senas dar nuo sovietmečio gyvenvietėje buvęs stadionas. Tai jau trečioji šiais metais išgražinta erdvė Pelėdnagiuose. Stadiono pertvarkymo darbus atliko bendrovė „Projektas KARMA“
.
Mačiau šitą ir specialiai nedėjau.
Stadiono vidinėje dalyje numatoma dirbtinės vejos futbolo aikštė (90,0 m x 45,0 m)
LFF II lygai ir tai 100x64 reikalingi.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10957
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2019 Gru 03 10:10

V. Ivanausko futbolo akademija kartu su FM “Ateitis” pradėjo modernaus futbolo stadiono statybas Grigiškėse. Stadionas bus įrangtas ne žemesnės kaip FIFA 1-os kategorijos stadionas, o investicijos į projektą sieks 800 tūkst. eurų. Projekto pabaiga planuojama jau 2020 m. pavasarį.

Projekto iniciatorius FM “Ateitis” sporto direktorius Dainius Gudaitis tikisi, jog naujasis stadionas padės Vilniaus miesto jauniesiems futbolininkams sudaryti palankesnes sąlygas profesionaliai sportuoti. Investicijos į projektą yra renkamos tiek iš valstybinių institucijų, tiek iš verslo partnerių, tad projekto vystymas turi vykti sklandžiai ir greitai.

FM “Ateitis” auklėtiniai pradės aktyvias futbolo treniruotes jau pavasario pabaigoje, o prie jų prisijungs ir Grigiškių bendruomenės nariai, kuriems bus sudarytos sąlygos naudotis stadiono infrastruktūra. Tikime, jog žingsnis po žingsnio mūsų mokyklos auklėtiniai taps stipria Lietuvos futbolo Ateitimi. @ Grigiskes

https://www.facebook.com/ateitisfm/?__t ... bIZzgpuCWQ

Tobex
Pranešimai: 8200
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Įvairios bazės

2019 Gru 03 10:16

kalbama apie darbų pabaigą, o nuotraukos tokios, kad ten dar niekas nepradėta.

Grįžti į