bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10589
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2019 Gru 19 17:13

Ačiū

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10589
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2019 Gru 19 17:18

čia tikriausiai vizulkė. gal Kretingos, gal Mažeikių?
- Ne, ne vizulkė. Aš pats vizulkes kartais darau - atskiriu.

Anbo
Pranešimai: 7081
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2020 Sau 09 17:54

Kaune renovuotas Panemunės stadionas (Kareivinių g.), pasėta natūrali veja. Jeigu viskas bus tvarkoj, žmonės jau šiemet galės žaist futbolą

https://www.delfi.lt/miestai/kaunas/po- ... d=83230421

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10589
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2020 Sau 09 18:43

Blemba, šioje aikštėje (sunku pavadinti stadionu) FBK Kaunas 1997 metais žaidė savo A lygos (tuo metu vadinosi Pirma lyga) rungtynes. O prieš pirmąsias, pamenu, grojo kariuomenės dūdų orkestras :)

Respublik
Pranešimai: 2018
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2020 Sau 10 15:29

Pilaitės gimnazijos stadionas

Dengtą stadioną Vilnius pastatė dar spalį, tačiau į jį vaikų neleidžia iki šiol
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/l ... 56-1257548

Dar spalio 22 d. Vilniaus savivaldybė išplatino pranešimą, kuriame teigė, kad kupolas virš atnaujinto Pilaitės gimnazijos stadiono jau pripūstas. Esą liko tik paskutinis žingsnis – pastatyti modulinius tualetus ir persirengimo kabinas, tada vaikai galės naudotis aikšte, kiek širdis geis. Tačiau praėjo pustrečio mėnesio, o apie jokį naudojimąsi ir kalbos nėra. Dabar jau minima vasario 1-oji.

Vadino pavyzdiniu projektu

Šį aikštyną Vilniaus savivaldybė vadino pavyzdiniu moderniu sostinės infrastruktūros projektu: rugsėjo pradžioje pernai aikštyne buvo paklota speciali dirbtinė žolė, o spaliui artėjant į pabaigą – uždengtas pripučiamas 110 metrų ilgio ir 70 metrų pločio bei 19 metrų aukščio kupolas, turintis apsaugoti sportuojančius nuo šalčio.

„Viduje įrengtos modernios apšvietimo sistemos, tad treniruotės galės vykti ir tada, kai lauke bus šalta. Projekto eigoje liks paskutinis žingsnis – modulinių tualetų ir persirengimo kabinų pastatymas. Vaikai ir visi kiti, norintys sportuoti naujame stadione, tai galės daryti dar šiais metais“, – spalį žadėjo Vilniaus savivaldybė.

Pažadėjo, bet neištesėjo. Prisimenant, kaip ilgai truko Fabijoniškių baseino baigiamieji darbai, jau turbūt ir stebėtis nereikėtų.

Kupolo tuoj ir nereikės

Vis dėlto pilaitiškiai nepatenkinti – baltas kupolas šviečia po jų langais, o naudotis juo uždengtu stadionu niekas negali.

„Nuo spalio 22 d. stadionas vis dar nenaudojamas. Karoliniškėse vaikai tokiu stadionu naudojasi beveik nuo jo pastatymo. O kas vyksta Pilaitėje?“ – tokia žinute Pilaitės bendruomenės feisbuke pasidalino viena gyventoja, jai pritarė ir kiti pilaitiškiai.

Karoliniškėse toks pats dengtas privatus stadionas įrengtas šalia „Ryto“ progimnazijos, jis veikia, vaikai jame sportuoja. O štai Pilaitei tenka laukti. Be to, artėja pavasaris, todėl galbūt nė nereikėjo šiais metais pripūsti to kupolo.

Laukia ir futbolo mokykla

„Dabar tai tikras galvos skausmas. Stadionas turėjo pradėti veikti jau lapkričio pradžioje. Karoliniškėse stadionas veikia nuo pat pastatymo pradžios. Futbolo mokykla „Ataka“ yra vienintelė futbolo mokykla Pilaitėje. Dabar sąlygos treniruotėms yra super sunkios, kol neatidarytas stadionas. Treniruojama apie 150 vaikų iš Pilaitės. Dar daug laukiančių. Yra numatyta suformuoti ir Pilaitės mergaičių komandas, įtraukti tėvus į veiklas“, – sakė futbolo mokyklos „Ataka“ vienas iš kūrėjų Gediminas Tvarijonas.

„Ataka“ vaikus planuoja treniruoti būtent naujajame stadione: „Mūsų tikslas – kad Pilaitės vaikams ir kitiems gyventojams nereikėtų važinėti sportuoti į kitą miesto galą, kad vaikai sportuotų savo rajone. Todėl spalio pradžioje įsteigėme Pilaitės bendruomenės sporto klubą. Yra surinkta ir Pilaitės vyrų futbolo komanda, bet jie negali pradėti sportuoti, nes dar nepriduotas stadionas. Su savivaldybe yra preliminariai aptarta dėl laikų suteikimo stadione vietiniams vaikams, suaugusiems, dėl būtinybės vystyti vietinių bendruomenių sportą.

Mini vasarį

Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Adomas Bužinskas 15min sakė, kad stadionas pastatytas ir uždengtas, tačiau statinys nepriduotas, todėl naudoti vaikams nesaugus.

„Nėra sutvarkyti visi statybų dokumentai. Formaliai žiūrint šiuo metu ten vis dar yra statybų aikštelė ir mes vaikų ten įleisti žaisti negalime, žaisti jie galėtų nebent su šalmais. Objektas nepriduotas, kadangi projekto rengimo metu buvo padaryta klaidų – dabar tos klaidos taisomos, tai padarius pastatas bus tinkamas naudoti. Pagal dabartinius „Vilniaus vystymo kompanijos“ duomenis, iki vasario 1 d. jau būsime formalumus sutvarkę“, – sakė A.Bužinskas.

Jo teigimu, ir dengtas stadionas Karoliniškėse turėjo tokių pačių problemų, tačiau ten esą dokumentus imtasi tvarkyti anksčiau, o ir dirbti pradėta visų formalumų nesutvarkius. Tačiau tą stadioną patikėjimo teise valdo privati bendrovė.

Projekto klaidos, kaip tvirtina A.Bužinskas, nėra tokios, kad būtų reikėję iš naujo perdaryti kokius nors darbus stadione, tik kai ką pataisyti: „Esminių konstrukcijų pažeidimų nebuvo, bet buvo tam tikrų formalių neatitikimų, kuriuos reikėjo ir fiziškai ištaisyti.“ Persirengimo kabinos dar įrenginėjamos, tačiau tai esą netrukdys sportuoti stadione – jos bus konteinerinėse patalpose.

Respublik
Pranešimai: 2018
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2020 Sau 10 16:15

Kuršėnai

Paskelbtas konkursas Daugėlių mokyklos stadiono rekonstrukcijai. Pagal projektą aikštė bus platinama iki normalių matmenų (105*68), bus įrengta 1399 vietų tribūnos, pusė jų po stogais. Nevisiškai supratau tiktai dėl dangos, tai galiu klysti, bet lygtais planuojama dirbtinė danga.

Anbo
Pranešimai: 7081
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2020 Sau 10 17:47

Lietuviška istorija su tuo Pilaitės maniežu. Laiku būtų pridavę - vaikai būtų galėję normaliom sąlygom sportuoti visą žiemą. O dabar kol priduos tai ir pavasaris ateis :)

Respublik
Pranešimai: 2018
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2020 Sau 11 23:21

Garliava
Garliavoje atsiras tarptautinius reikalavimus atitinkantis stadionas
https://www.15min.lt/m/id/verslas/kvadr ... 73-1176262
Bus įrengta pilnų matmenų dirbtinės dangos aikštė, 500 vietų tribūnos.

Grįžti į