Respublik
Pranešimai: 2409
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2020 Rgp 02 03:17

Rekonstruojamas Kalnų parko stadionas
https://madeinvilnius.lt/verslas/nekiln ... stadionas/

Šiuo metu rekonstruojamas šalies policijai priklausantis, sostinės centre esantis Kalnų parko stadionas, jo rekonstrukciją planuojama baigti 2022 metų pradžioje.

Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis informavo BNS, kad po rekonstrukcijos stadionas ir toliau bus atviras visuomenei.

„Stadionas yra ir bus atviras ir visuomenei. Kaip ir iki rekonstrukcijos, stengsimės sudaryti galimybes pageidaujantiems naudotis stadionu“, – teigė policijos atstovas.

Rekonstrukcijos metu ketinama sutvarkyti šalia aikštės esantį 305 kvadratinių metrų ploto pastatą-tribūną, taip pat įrengti dirbtinės žolės dangą, apšvietimą, atnaujinti bėgimo takus, lauko treniruoklių erdvę. Taip pat bus įrengiamos ir atnaujinamos asfaltuotos aikštelės, pėsčiųjų takai, žolynų plotai prie lauko treniruoklių, keičiamos tvoros, naujai įrengiami vartai

Stadionas tvarkomas Policijos departamento lėšomis, rekonstrukciją vykdo konkursą laimėjusi bendrovė „Akvesta“, rekonstrukcijos kaina – 116,1 tūkst. eurų.

Anbo
Pranešimai: 7752
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2020 Rgp 04 16:58

Pagaliau atidarytas pripučiamas maniežas Pilaitėje. Turėjo atidaryti prieš metus, bet su Lietuvos stadionų tradicijom vienų metų vėlavimas nėra labai baisu :)

Naujas futbolo kupolas Vilniuje atidarytas, bet kur idėjos autoriai?

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 806?copied

Grįžti į