Įvairios bazės

Moderatorius: Respublik

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Kov 15 18:54

Naujas mokyklos stadionas sukėlė pyktį: tarsi muziejus – gali žiūrėti, bet naudotis draudžiama
https://tv.lrytas.lt/zinios/sportas/202 ... -18649491/

Daugiau kaip savaitę leidžiama sportuoti lauke grupėms iki 5 asmenų, tačiau kai kurie vaikų būreliai iki šiol negali patekti į stadionus. Martyno Mažvydo progimnazija Vilniuje vis dar draudžia futbolo mokyklos vaikus įsileisti į stadioną ir reikalauja susimokėti.


Reportažė Aivaras Meškinis (dabar FM Ataka techninis direktorius) apie minimą stadioną, o Bekunskas dar pasisakė apie Pilaitės maniežą, kad baigiamas derinamas su draudimo kompanija ir jau kitą savaitę turėtų būti išvežamos kupolo nuolaužos, iki rudens tuomet ten niekas konstruojama nebus, bus atvira aikštė.

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Kov 16 21:12

Klaipėda
Futbolo mokyklos statybos darbų pabaiga - birželį
https://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1/k ... i-1862766/

Klaipėdos futbolo mokyklos statybos darbai juda pabaigos link - tikimasi, kad į kai kurias mokyklos patalpas jau gegužės mėnesį galės keltis administracija ir treneriai, o iki birželio planuojama pabaigti ir lauke esančio stadiono bei teritorijos aplink jį darbus.

Tikimasi, kad birželį jau visu pajėgumu Klaipėdos futbolo mokyklos stadione galės treniruotis mūsų miesto jaunoji futbolininkų karta.

„Dar derinami kai kurie darbiniai klausimai, pasiskirstoma užduotimis. Procesas vyksta“, - antradienį po projekto „Futbolo mokyklos ir baseino pastato konversija“ priežiūros komisijos nuotolinio posėdžio „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Savivaldybės Projektų skyriaus vyr. specialistė Vaiva Varnaitė teigė, kad pirmu etapu iki gegužės 3 dienos planuojama baigti mokyklos administracijos pastato įrengimą, antru etapu - iki birželio 1 dienos - tikimasi, bus baigti stadiono ir visi lauko darbai.

„Dar reikia patiesti bėgimo takelius, tačiau kol kas neleidžia oro sąlygos. Statybininkų teigimu, reikia, kad oro temperatūra būtų apie 10 laipsnių šilumos“, - paaiškino V. Varnaitė.

Ji tikisi, kad objektas Valstybinei priežiūros komisijai bus atiduotas vertinti iki birželio 1 dienos.

Nuo 2019 metų vasaros prasidėjusių statybų sutarties vertė - apie 11 mln. eurų.

„Vakarų eksprese“ jau anksčiau rašėme, kad Klaipėdos futbolo mokykla nuo balandžio 1 dienos keis statusą - iš biudžetinės įstaigos taps viešąja įstaiga. Teigiama, kad viešajai įstaigai atsiveria daugiau galimybių - ji gali dalyvauti įvairiuose projektuose, gauti ir rėmėjų lėšų, o iš Klaipėdos miesto savivaldybės finansavimą gaus per motyvuojantį sportininko krepšelį.

Klaipėdos futbolo mokykla - viena didžiausių futbolo mokymo įstaigų Lietuvoje. Joje treniruotes lanko 770 vaikų ir jaunuolių iki 19 metų. Iš jų beveik 100 - iš socialiai remtinų arba daugiavaikių šeimų (jiems už treniruotes nereikia mokėti). Dirba 18 trenerių, iš jų net 13 turi tarptautines trenerių licencijas.
Daugiau nuotraukų kampų linke
Pagrindinė aikštė:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Antra aikštė:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Kov 18 17:58

Panevėžys statytų pripučiamą futbolo maniežą
https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/pan ... o-manieza/

Centrinei projektų agentūrai Panevėžio savivaldybė teiks paraišką gauti finansavimui Aukštaitijos sostinėje įrengti pripučiamą futbolo maniežą. Tokiu pripučiamu kupolu numatyta uždengti Beržų progimnazijos stadioną.

„Įgyvendinus šį projektą, mieste atsirastų naujas, inovatyvus, puikias sąlygas sportininkams užtikrinantis pripučiamas futbolo maniežas. Jį planuojama įrengti Beržų progimnazijos stadione, modernizuojant ten esančią futbolo aikštę, paklojant sintetinę futbolo dangą ir ant jos konstruojant pripučiamą kupolą. Naujajame manieže galėtų sportuoti ne tik progimnazijos moksleiviai, bet ir futbolo akademijos „Panevėžys“ auklėtiniai bei miesto bendruomenė. Įrengus maniežą jis taptų jau trečiuoju sintetinės dangos ir pilnų matmenų futbolo stadionu mieste“, – Savivaldybės pranešime spaudai cituojamas Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis.

Preliminari tokio projekto vertė – 763 tūkst. Eur. Kiek iš tiesų kainuos pripučiamas maniežas ir kiek prie jo įrengimo teks prisidėti pačiai Savivaldybei, paaiškės įvykdžius viešuosius pirkimus. Projektas turės būti įgyvendintas per 29 mėnesius.

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Kov 20 23:06

Virš stadiono pūs kupolą
https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/vir ... us-kupola/

Aukštaitijos sostinėje kitąmet gali iškilti pirmasis regione pripučiamas futbolo maniežas.

Skirtingai nei dabar mieste esančiuose dviejuose futbolo stadionuose, Beržų progimnazijos kieme ant sutvarkytos futbolo aikštės įrengus pripučiamą kupolą, po juo sportuoti bus galima ištisus metus.

Turėtų tris

Idėja Panevėžiui turėti pripučiamą maniežą buvo gvildenama jau senokai. Pradžioje planuota, kad pripučiamas kupolas turėtų iškilti virš „Draugystės“ stadiono Smėlynės gatvėje.

Pasak Panevėžio savivaldybės Sporto skyriaus vedėjo Justino Jasiukaičio, galiausiai nutarta, kad miestui reikia dar vieno naujo ir visus standartus atitinkančio futbolo stadiono, kuris turėtų ir pripučiamą kupolą. Iš dabar esančių stadionų, kad matmenys leistų viršuje iškelti tokį balioną, tiko tik Beržų progimnazijos stadionas.

Šis stadionas nusidėvėjęs fiziškai ir morališkai. Jame nebegali vykti saugios kūno kultūros pamokos ir treniruotės. Sutvarkius šį aikštyną bus pagerintos sąlygos sportuoti ne tik mokyklai, bet ir visai bendruomenei. O kartu būtų išspręstas ir sezoniškumo klausimas – jame sportuot ir profesionalams, ir mėgėjams galimybės būtų visus metus“,– pasakojo J. Jasiukaitis.

Jo teigimu, sutvarkius Beržų progimnazijos stadioną, Panevėžys turėtų jau tris visus reikalavimus atitinkančius futbolo stadionus.

Ne tik moksleiviams

Skaičiuojama, kad pripučiamą futbolo maniežą įrengti kainuotų apie 763 tūkst. eurų. Iš jų apie 450 tūkst. eurų Savivaldybė tikisi gauti iš Sporto rėmimo fondo, o likusios sumos tektų ieškoti miesto biudžete. Anot J. Jasiukaičio, galutinė suma paaiškėtų tik po viešųjų pirkimų. Be to, Lietuvos futbolo akademija jau pažadėjo prisidėti prie šio projekto, įrengdama dirbtinę aikštės dangą.

„Kuo daugiau bazių, tinkamų sportuoti mieste, tuo visiems tik geriau. Turėtume dvigubą naudą – būtų sutvarkytas mokyklos stadionas ir kartu atsirastų nauja moderni sporto bazė. Būtų panašiai kaip su „Žemynos“ mokyklos stadionu – dieną sportuotų moksleiviai, o vakare – miesto bendruomenė, Futbolo akademijos sportininkai“, – teigė J. Jasiukaitis.

Pigiau ir greičiau

Tokius pripučiamus maniežus jau turi Vilnius ir Kaunas.

„Kiek domėjomės, sprendimas kituose miestuose įrengti pripučiamus kupolus pasiteisino. Tai maždaug dvylika kartų pigiau, nei statyti uždarą futbolo aikštę. O ir greitai įgyvendinama“, – tvirtino J. Jasiukaitis.

Pripučiamas kupolas saugo ne tik nuo vėjo ir kritulių. Anot pašnekovo, tokios sporto aikštės yra ir šildomos. O kad nebūtų problemų dėl nenumatytų atvejų, sumontuoti atsarginiai elektros generatoriai.

„Jeigu gausime finansavimą, tikėtina, kad naują maniežą turėsime jau kitąmet“, – planuoja Sporto skyriaus vedėjas.

Futbolo akademijos „Panevėžys“ vadovas Darius Butkus teigė, kad tokio pripučiamo sporto aikštyno jie laukė ne vienus metus. Futbolininkai, žolės riedulio ar regbio šakų sportininkai žiemą neturi sąlygų treniruotis. Nors pavyksta įsiprašyti į mieste esančias sales, jos yra per mažos šių sporto šakų atstovams.

„Vilnius, Kaunas, net Marijampolė turi tokius maniežus, labai laukiame ir Panevėžyje“, – prisipažino D. Butkus.

Anot jo, vieta, kur toks maniežas atsirastų, nėra labai svarbi, – Panevėžys labai kompaktiškas miestas. Be to, Beržų progimnazija, pasak D. Butkaus, yra nuauganti, tad čia ilgainiui turėtų atsirasti vietos ir persirengimo kambariams ar treniruoklių salei.

„Vaikų, norinčių žaisti futbolą, Panevėžyje daugėja. Stadionais turime dalintis ir su regbininkais bei žolės riedulio žaidėjais. Atsiradus dar vienam, tuščias tikrai nestovės“, – įsitikinęs futbolo akademijos vadovas.

Neeilinis įvykis Panevėžyje

Pripučiamą maniežą Panevėžys turėjo prieš pusę amžiaus. Vyresnės kartos panevėžiečiai pamena, kad apie 1970-uosius metus dabartinio Lengvosios atletikos maniežo vietoje taip pat iškilo pripučiamas kupolas. Tuometei Sporto mokyklai priklausęs maniežas ilgai netarnavo. Dėl neaiškių priežasčių pripučiama konstrukcija ne kartą subliūško, o per vieną audrą netikėtai sprogo ir vėjas ją užnešė ant netoliese stovėjusio individualaus gyvenamojo namo tuometėje J. Rotomskio (dabar –Marijonų) gatvėje. Neeilinį įvykį tąkart užfiksavo Panevėžyje žinomas fotografas Algimantas Pakarklis. Jis svarsto, jog toks nuotykis galėjo nutikti maždaug 1977 metais.

Paveikslėlis

Po šio įvykio pripučiamo maniežo idėjos buvo atsisakyta – Marijonų gatvėje, dabartinės V. Žemkalnio gimnazijos pašonėje, pastatytas maniežas su stabilia stogo danga ir sienomis.

Anot J. Jasiukaičio, per daugiau kaip keturis dešimtmečius pasikeitė technologijos, tad nereikėtų lyginti, kas buvo anksčiau. Tačiau, kaip parodė Vilniaus patirtis, pasikliauti naujomis technologijomis taip pat ne visada galima. Šių metų sausio pabaigoje, Lietuvą užklupus gausiam snygiui, sostinės Pilaitės rajone prieš kelis mėnesius atidaryto futbolo stadiono pripučiamas kupolas per naktį subliūško. Iškritęs gausus sniegas jį tiesiog suplėšė. Laimė, žmonės nenukentėjo.

„Nenorėčiau šio atvejo komentuoti, bet tikėtina, kad tai buvo netinkamos priežiūros rezultatas. Kiti pripučiami maniežai atlaikė sniego išbandymą. Mes turime numatę sprendimus visiems atvejams“, – patikino J. Jasiukaitis.

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Kov 26 03:27

Po žiemos vilniečiams atveriami sutvarkyti sporto aikštynai
https://www.diena.lt/naujienos/vilnius/ ... ai-1018045

Šylant orams Vilnius kviečia miestiečius grįžti sportuoti į atnaujintus ugdymo įstaigų aikštynus. Devyni pernai modernizuoti stadionai po žiemos buvo išvalyti, paruošti naujam sezonui ir nuo šios savaitės rytais ir vakarais bei savaitgaliais laukia lankytojų.

„Tirpstant sniegui suskubome tvarkyti pernai atnaujintus aikštynus. Įprastai per žiemą jų būklė kiek pablogėja, tad prieš pradedant juos vėl naudoti, mokykloms ir aikštynais besirūpinančiai „Sveikas miestas“ komandai tenka padirbėti – sugrėbti smulkias šiukšles, sušukuoti futbolo aikščių dangas, nuvalyti senas gumos granules nuo bėgimo takų. Praėjusią savaitę visa tai atlikome ir bendruomenės laisvu nuo pamokų metu vėl gali drąsiai sportuoti stadionuose“, – sako Valdas Benkunskas, Vilniaus miesto vicemeras.

Atnaujintus aikštynus gyventojai ras Ąžuolyno, Baltupių, P. Vileišio, Sausio 13-sios, M. Mažvydo ir Taikos progimnazijose, A. Kulviečio klasikinėje gimnazijoje, J. Lelevelio inžinerijos gimnazijoje ir L. Karsavino mokykloje. Stadionai bendruomenės reikmėms atveriami prieš pamokas ir pamokoms bei popamokinei veiklai pasibaigus, taip pat savaitgaliais. Šiuo laiku aikštynai bus atrakinti, o patekimas į juos – laisvas.

Gyventojų prašoma sportuojant nepamiršti galiojančių karantino taisyklių. Aikštynuose, kaip ir kitose viešose vietose, kol kas leidžiama būti ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis arba vienos šeimos ar vieno namų ūkio narių grupėse. Taip pat leidžiama teikti sporto, laisvalaikio ir pramogų paslaugas atvirose erdvėse, ne daugiau kaip penkiems asmenims, išskyrus dviejų šeimų ar dviejų namų ūkių narius vienu metu.

Primenama, kad stadionai netinkami vaikščiojimui su šiaurietiškomis lazdomis, sportavimui avalyne su aštriais elementais ir važinėjimui ratuotomis transporto priemonėmis, įskaitant ir riedlentes, dviračius bei riedučius. Bendruomenės prašoma saugoti inventorių ir dangas bei laikytis kitų bendrųjų tvarkos taisyklių, o per klaidą sugadinus įrangą, pranešti mokyklos darbuotojui.

„Nors aikštynai dar labai nauji, jau pastebėjome atvejų, kai apgadintos dangos, sulaužytos tvoros, netgi tokia įranga kaip futbolo vartai. Neabejoju, kad pasitaiko netyčinių incidentų, tačiau kartais matyti specialiai apgadinta infrastruktūra. Labai norisi paprašyti gyventojų sąmoningumo ir pagarbos mokykloms, kurios investuoja į aikštynų priežiūrą ir dalijasi sporto erdvėmis su bendruomene“, – pabrėžia V. Benkunskas.

Stadionus prižiūrinčios „Sveikas miestas“ komandos atstovai įspėja, kad kol kas kai kuriuose aikštynuose gali pasitaikyti neištirpusio sniego sankaupų. Nors daugelyje stadionų sniego nebėra, siekiant nesugadinti futbolo aikščių dangos, gyventojų prašoma nesinaudoti futbolo aikštėmis, jei jose dar matyti sniego. Kitose aikštelėse ir bėgimo takuose sportuoti galima ir iki nutirpstant sniego likučiams.

Šiltuoju metų laiku stadionai bus tvarkomi reguliariai. Dangas planuojama šukuoti kas savaitę arba kas dvi, priklausomai nuo stadionų naudojimo intensyvumo.

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Kov 26 03:53

Tas pats apie tą patį, bet šiek tiek įdomaus.

Vietą pripučiamam futbolo maniežui rado ne iš karto
https://aina.lt/vieta-pripuciamam-futbo ... -is-karto/

Praėjusiame vasario mėnesio pabaigoje vykusiame Panevėžio miesto tarybos posėdyje buvo pateiktas sprendimo projektas, kuriuo buvo siūloma ant dirbtine danga iškloto “Draugystės” stadiono (Smėlynės g.) įrengti pripučiamą futbolo maniežą, tačiau rengėjams paprašius, klausimas net nebuvo pradėtas svarstyti.

Pastarajame opozicijos inicijuotame, tačiau nieko bendro su pripučiamu maniežu neturėjusiame Tarybos posėdyje, buvo pateikta alternatyva, jog pripučiamas futbolo maniežas turėtų atsirasti buvusios 10 -os vidurinės mokyklos, paskui Skaistakalnio pagrindinės mokyklos, o dabar Beržų progimnazijos stadiono vietoje.

Sprendimo projektą pristatęs Sporto skyriaus vadovas Justinas Jasiukaitis akcentavo, jog pagal išmatavimus, tik Žemaičių kvartale esančios mokyklos, morališkai visiškai pasenęs stadionas, atitinka reikalavimus. Kodėl buvo atsisakyta buvusio siūlymo apdengti “Draugystės” stadioną klausimų nebuvo.

Pirminiais skaičiavimais pripučiamo futbolo maniežo įrengimas Beržų progimnazijos stadiono vietoje turėtų kainuoti 763 tūkst. eurų, o įrengimo darbai turėtų tęstis beveik pustrečių metų.

Pristačius sprendimo projektą opozicijos atstovai pasidžiaugė, kad valdantieji kartais išgirsta miestiečių nuomonę ir parengia kvalifikuotesnį sprendimą.

Anbo
Pranešimai: 8688
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2021 Kov 26 07:37

Manau gerai, kad maniežą darys ne PFA stadione, o sutvarkys ir pritaikys prastesnį stadioną. Taip Panevėžys turės daugiau gerų futbolo aikščių - tai yra pliusas.

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Kov 26 15:35

Tai be abejo kad gerai. Sovietinių mokyklinių matmenų futbolo aikštės yra stadiono įdarbinimas bėgikams, ne futbolui.

Čia dar daugiau vaizdų apie tą patį
Pakeista Panevėžyje planuojamo statyti pripučiamo futbolo maniežo vieta
https://www.youtube.com/watch?v=p-p1CWQxrew

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Kov 29 05:14

Čia senas iš 2018 m., tik nieko nebuvo įkelta

Sutvarkyta sporto erdvė futbolo entuziastams
http://www.gyvenimas.eu/2018/05/15/sutv ... uziastams/
15 gegužės, 2018

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Prienų r. savivaldybės iniciatyva buvo renovuotas futbolo stadionas Paprienėje, prie vasaros estrados. 5,6122 ha valstybinės žemės sklypas, kuriame įrengtas futbolo stadionas, yra suformuotas ir įregistruotas 2017 m., jį patikėjimo teise valdo Prienų r. savivaldybė.

Bendras sutarimas priimtas po LFF pasiūlymo Prienuose vykdyti Europos U-17 merginų čempionato dalyvių treniruočių procesą. „Po pokalbio su Federacija buvo sudarytas veiksmų planas, kaip pagerinti stadiono būklę. Buvo atvykę ir Futbolo federacijos atstovai iš Londono, kurie yra prisidėję įrengiant stadionus pasaulio futbolo čempionatams. Savivaldybė savo įsipareigojimus įvykdė – Vokietijos merginų komandos treniruotės vyksta“, – teigė Prienų r. savivaldybės administracijos direktorius E. Visockas.

Direktorius patikino, kad ir po čempionato futbolo stadionas nebus tuščias – jis bus naudojamas rajono sporto bendruomenės poreikiams tenkinti. Stadioną administruos ir juo rūpinsis Kūno kultūros ir sporto centras. „Aktyviai bendradarbiaujama su LFF, todėl stadione vyks ne tik miesto futbolo komandų treniruotės, bet ir respublikinės varžybos“, – sakė E. Visockas.

Administracijos vadovas pasidžiaugė, kad su LFF bendradarbiaujama ir paplūdimio futbolo srityje. Birželio mėnesio viduryje Prienuose vyks Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato pirmasis turas, todėl iki to laiko bus visiškai parengta ir paplūdimio futbolo aikštelė prie Sporto arenos. KKSC direktorius A. Deltuva sako, jog bus sudaryta ir Prienų komanda.

Sporto ir laisvalaikio infrastruktūra Prienų mieste nuolat gerinama. To nuosekliai siekia Savivaldybė kartu su visuomene, aktyviomis bendruomenėmis. „Jau turime neblogas sąlygas salės ir lauko futbolui, paplūdimio tinkliniui Paprienėje. Netrukus bus užbaigta paplūdimio futbolo aikštelė. Rekonstravus KKSC futbolo stadioną su dirbtine danga (jį planuojama atidaryti rugsėjo mėn.), sąlygos sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį dar pagerės. Tikimės, jog sporto ir sveikos gyvensenos siekėjų bendruomenė bus dar gausesnė“, – kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius E. Visockas.

Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Bal 05 22:22

Šiemet žadama apšviesti vaikų žaidimo aikšteles, stadionus, užbaigti S. Batoro gatvės apšvietimą (sąrašas)
https://madeinvilnius.lt/naujienos/tran ... psvietima/

Stadionų apšvietimas
Seniūnija Objekto vieta
Antakalnis Antakalnio progimnazija (mažas stadionas)
Antakalnis Antakalnio gimnazijos krepšinio aikštelė
Naujoji Vilnia Juzefo Ingacijaus Kraševskio gimnazijos stadionas
Žirmūnai Tuskulėnų gimnazijos mažasis stadionas
Fabijoniškės Ateities mokyklos stadionas
Karoliniškės Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos stadionas
Justiniškės Sietuvos progimnazijos stadionas
Pašilaičiai/Šeškinė Maironio progimnazijos stadionas
Karoliniškės Karoliniškių gimnazijos stadionas

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Bal 06 18:37

Vilkaviškio miesto stadione degė tribūnos
https://www.etaplius.lt/gaisras-vilkavi ... e-tribunos

Antrosios Velykų dienos rytą Vilkaviškio stadione kilo gaisras.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, balandžio 5 dieną, 10 val. 44 min. gautas pranešimas, kad Vilkaviškyje, S. Nėries gatvėje dega tribūnos miesto stadione.

Atvykus ugniagesiams, 1 m² plote degė tribūnoje mediniai suolai. Tribūna įrengta ant mūrinių pamatų (40x10 m). Gaisro metu apdegė 1 m² suolų.

Respublik
Pranešimai: 4003
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2021 Bal 08 21:45

Bus rekonstruotas Nemunaičio stadionas
https://alytusplius.lt/naujienos/bus-re ... -stadionas

Edit: Neaktualu, nepaisant nurodomo 7200 kv. m stadiono ploto, futbolo aikštė tėra numatoma 60x42, o visos likusios aikštelės įrengiamos to pačio stadiono plote. Negaliu, kaip erzina tokie futbolui idiotiški projektai, ypatingai kai jie vyksta laukuose, kur tam yra pilna vietos.
Darbai turi būti atlikti iki liepos pabaigos, o projektas visiškai įgyvendintas rugsėjį. Sutartį dėl rekonstravimo darbų, įrangos savivaldybė pasirašė su konkursą laimėjusia UAB „Gilmera“. Stadiono rekonstrukcija vykdoma pagal savivaldybės projektą „Esamų sporto bazių plėtra Alytaus rajone“, kurį finansavo LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija iš Sporto rėmimo fondo. Dalis lėšų skirta iš Alytaus rajono savivaldybės biudžeto. Nemunaičio stadiono atnaujinimui ir plėtrai skirta 127 tūkst. eurų.

Grįžti į