Įvairios bazės

Moderatorius: Respublik

Respublik
Pranešimai: 8734
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Kov 18 09:53

Tęsiasi Marijampolės sporto centro infrastruktūros atnaujinimo darbai
https://www.mmm.lt/null/aktualijos/tesi ... ai/323505/

Paveikslėlis
Rimvydo Alensko nuotr.

Marijampolės sporto centre prieš keletą metų pradėti atnaujinimai nesibaigia. Dabar imtasi stadiono tribūnos remonto darbų.

Marijampolės sporto centre įsibėgėja stadiono tribūnos atnaujinimo darbai. Remonto metu bus pakeistas stogas ir kėdės, atnaujinti po tribūna esantys persirengimo kambariai ir sanitariniai mazgai. Sujungus sporto įstaigas, atlikę pinigai administracijų išlaikymui, skiriami infrastruktūros atnaujinimui. Marijampolės sporto centro infrastruktūros atnaujinimo darbai vykdomi jau keleri metai ir, vicemero Artūro Visockio teigimu, tai jau duoda rezultatų.

„Aš labai džiaugiuosi, kas jau padaryta. Matome teigiamus pokyčius, nes sporto centre daugėja sportuojančių vaikų, rezultatai neprastėja. Turime olimpietę, trenerių kolektyvas pasipildė. Tai įprasmina pertvarkas“, – teigia Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis.

Stadiono tribūnos atnaujinimą planuojama užbaigti balandžio mėnesį.

„Mes tikrai turime daug lengvosios atletikos, atvažiuoja svečiai iš kitų miestų. Tai nauda ne tik sportininkams, bet ir žiūrovams. Remonto labai reikėjo. Džiugu, kad centras gražėja“, – sako Karolis Bauža, Marijampolės sporto centro direktorius.

Šie atnaujinimai Marijampolės sporto centre – dar ne pabaiga. Pasinaudojus ES parama planuojama rekonstruoti stadioną.

„Žiūrime, ką galime padaryti, kad jį pritaikytume lengvajai atletikai. Mes turime vieną geriausių šalyje futbolo kompleksą. Šis turėtų tarnauti lengvosios atletikos reikmėms. Dabar vyksta planavimas. Aš tikiuosi, kad turėsime visiškai atnaujintą stadioną ir kitus pastatus. Tai bus didelis pasiekimas Marijampolės sporte“, – ateities planus atskleidžia Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis.

Respublik
Pranešimai: 8734
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Kov 22 16:23

Beržų progimnazijos stadionas virto statybviete: statomas pripučiamas futbolo maniežas
https://jp.lt/berzu-progimnazijos-stadi ... -maniezas/

Beržų progimnazijos stadione iškils pripučiamas futbolo maniežas. Darbai jau prasidėjo, jų vertė – 3,3 mln. eurų. Darbus atlieka rangovas UAB „Sversa“.

Darbai stadione prasidėjo

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Jasiukaitis sakė, kad darbai progimnazijos stadione jau prasidėjo.

„Stadiono teritorija aptverta ir ruošiama statybvietė. Šiuo metu nuimamas buvusio stadiono pagrindas – valoma statybos teritorija. Yra likusių senų vartų, įvairių stulpų, kurie trukdys statyboms. Visos nereikalingos detalės demontuojamos, o paskui prasidės žemės darbai. Juk keisis pripučiamo futbolo maniežo pagrindas ir reikia padaryti drenažą“, – pasakojo J. Jasiukaitis ir teigė, kad nuo sutarties pasirašymo darbus rangovas turi atlikti per 15 mėnesių – per 2024–2025 metus.

Atsiras trečias futbolo stadionas

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo, įgyvendinus šį projektą, mieste atsiras naujas, inovatyvus, puikias sąlygas sportininkams užtikrinantis pripučiamas futbolo maniežas.

„Beržų progimnazijos stadione, modernizavus ten esančią futbolo aikštę, atsiras pripučiamas futbolo maniežas. Bus paklota sintetinė futbolo danga, o ant jos konstruojamas pripučiamas kupolas. Naujajame manieže galės sportuoti ne tik progimnazijos moksleiviai, bet ir futbolo akademijos „Panevėžys“ auklėtiniai, miesto bendruomenė. Įrengus maniežą jis taps jau trečiuoju visų matmenų sintetinės dangos futbolo stadionu mieste“, – teigė J. Jasiukaitis.

Futbolininkų siekiui turėti pripučiamą maniežą Panevėžio savivaldybės taryba pritarė dar 2021-ųjų kovą. Jį nuspręsta statyti Beržų progimnazijos stadione. Pagal jau parengtą techninį projektą maniežas su pripučiamu kupolu turėtų būti 22 metrų aukščio, 115 metrų ilgio ir 77 metrų pločio. J. Jasiukaičio teigimu, šis maniežas bus pats moderniausias Lietuvoje ir toks, kuriam nebaisios gamtos stichijos.

„Iki šiol tokie maniežai Lietuvoje statyti be pamatų, todėl jiems kenkia sniego gausa, pripučiama konstrukcija bliūkšta. Mūsiškis bus su pamatais, nuo membranos nuslinkusį sniegą bus nesunku nuvalyti ir jis maniežui nepakenks“, – tvirtino administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Projektas „Pripučiamo futbolo maniežo įrengimas Beržų g. 37, Panevėžyje“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei miesto Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Respublik
Pranešimai: 8734
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Bal 02 05:19

Į Šilalės miesto stadioną pristatyti suomiški lauko treniruokliai „Omnigym“


https://www.youtube.com/watch?v=ESvQ_2jIHoY

Respublik
Pranešimai: 8734
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujienos

2024 Bal 11 22:25

Maniežo projekte nebeliko...
Tai visgi lieka maniežas, išeitų.
ivairios-bazes-t48?start=255#p154329
Statyti futbolo stadiono po stogu Klaipėdoje niekas nesiryžo
https://ve.lt/aktualijos/klaipedos-puls ... s-nesiryzo

Tarptautinis konkursas, kurio metu siekta atrinkti sporto komplekso su dengtu fubolo maniežu prie Klaipėdos universiteto (KU), laikomas neįvykusiu - susidomėjusių yra, bet keliamos sąlygos jiems neįtiko. Statytojų paieškas tikimai atnaujinti pakeitus reikalavimus.

Kad skelbtas konkursas neįvyko, „Vakarų ekspresui“ patvirtino KU rektorius Artūras Razbadauskas.

„Neturime statytojo, konkursas neįvyko. Neturėjome pasiūlymų, kurie mums tiktų. Besidominčių buvo, bet tie, kurie pateiktų dokumentus, nebuvo“, - teigė A. Razbadauskas.

Anot A. Razbadausko, iš viso galimybę statyti kompleksą domėjosi šeši dalyviai. Sausio pabaigoje paskelbus tarptautinį konkursą sporto kompleksui Klaipėdos universiteto miestelyje vystyti pasiūlymus teikti buvo galima iki balandžio 3-iosios. Dabar sąlygos bus keičiamos, o konkursas skelbiamas iš naujo.

„Derinsime naujas sąlygas ir vėl skelbsime, gal per griežtos sąlygos buvo, žiūrėsime. Dažnai taip atsitinka, kad konkursai pirmuoju bandymu nepavyksta“, - teigė KU rektorius.

Neįvykusio konkurso sąlygos numatė, jog pasirinktas partneris projektuos ir statys dengtą pilnos apimties futbolo stadioną, kuris vėliau jam atiteks, taip pat krepšiniui, rankiniui, tinkliniui, lauko tenisui, badmintonui ir salės futbolui pritaikytą sporto salę, kuri po koncesijos sutarties termino taptų KU nuosavybe.

Tokį koncesijos modelį 2023 metų liepą savo nutarimu patvirtino Vyriausybė. Anot jos, sporto komplekso koncesijos terminas turėtų trukti iki 17 metų, o vertė - beveik 1,4 mln. eurų.

Sporto komplekso su dengta futbolo aikšte idėja Klaipėdos universitete vystoma maždaug penkerius metus. Sporto kompleksą numatyta statyti tuščiame sklype tarp „Žemynos“ gimnazijos ir prekybos centro „Studlendas“. Ją įgyvendinus mieste atsirastų pirma dengta futbolo aikštė Klaipėdoje.

Respublik
Pranešimai: 8734
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Bal 19 14:24

Marijampolės savivaldybės kūjo metimo čempionatą išvysti kvies daugiau nei 40 dalyvių bei atnaujintos tribūnos
https://suduvosgidas.lt/marijampoles-sa ... -tribunos/

Respublik
Pranešimai: 8734
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Bal 27 08:51

Pirmi naujos tarybos ir V.Benkunsko kadencijos metai: sostinė išsirinko merą, kuris dirba puse etato
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/l ... 56-2230942

Respublik
Pranešimai: 8734
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Įvairios bazės

2024 Bal 27 09:13

Marijampolėje yra dar vienas stadionas prie Marijampolės kolegijos, kurio matmenys 105x60 ar kiek mažesnio ploto.

Grįžti į