įvairūs

2010 Vas 12 10:58

Turkijoje lietuvių ekipas persekioja nesėkmės

Ketvirtadienį trys Turkijoje naujajam futbolo sezonui besiruošiančios ekipos su futbolininkais iš Lietuvos sužaidė eilinius draugiškus mačus.

Dviejų lietuvių Novosibirsko „Sibir“ klubas kontrolines rungtynes 0:1 (0:0) pralaimėjo septynioliktą vietą Rumunijos pirmenybėse užimančiai Bistricos „Gloria“ vienuolikei.

Gynėjas Arūnas Klimavičius ir saugas Mantas Savėnas žaidė visas rungtynes.

Pirmąsias trejas kontrolines rungtynes Turkijoje „Sibir“ futbolininkai baigė lygiosiomis

Lietuvos rinktinės gynėjo Andriaus Skerlos Balstogės „Jagiellonia“ klubas treniruočių stovykloje Turkijoje kontrolinį mačą 1:2 (0:1) pralaimėjo trečiąją vietą Čekijos čempionate užimančiai Ostravos „Banik“ komandai.

Lietuvis žaidė visas rungtynes, o vienintelį įvartį Lenkijos ekipai pelnė Kamilas Grosickis (64 min.).

Įvarčių autoriai nugalėtojų gretose - Miloslavas Strnadas (36 min.) ir Mario Lička (76 min.).

Dviejų lietuvių Lodzės „Widzew“ klubas kontrolines rungtynes su Rumunijos antrojo diviziono Bukarešto „Sportul Studentesc“ vienuolike baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Tiek Mindaugas Panka, tiek Darvydas Šernas šiame mače rungtyniavo iki pertraukos.
Lenkijos ekipa pirmavo po Marcino Robako (17 min.) įvarčio, o rezultatą antrojo kėlinio pradžioje išlygino Razvanas Bogdanas Nichita Patriche'as (51 min.).

Re: įvairūs

2010 Vas 22 01:37

Permainingos lietuvių klubų kovos Turkijoje
2010-02-20 09:15

Kol rytinę Europos dalį kausto neįprastai šalta žiema, dauguma naujam futbolo sezonui besirengiančių komandų keliauja į svetingą Turkiją.
Debiutui Rusijos aukščiausiojoje futbolo lygoje treniruočių stovykloje Turkijoje besiruošiantis dviejų lietuvių – Arūno Klimavičiaus ir Manto Savėno Novosibirsko „Sibir“ klubas penktadienį 3:0 (2:0) sutriuškino Kišiniovo „Dacia“ (Moldova) futbolininkus.
Abu lietuviai aikštėje pasirodė po pertraukos. M. Savėnas šiose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą.
Du įvarčius nugalėtojams pelnė Igoris Ševčenka (42 bei 79 min.), vieną - Genadijus Blizniukas (39 min.).

Lenkijos futbolo pirmenybėms besirengiantis Andriaus Skerlos Balstogės „Jagiellonia“ klubas treniruočių stovykloje Turkijoje 0:2 (0:0) pralaimėjo devintąją vietą Ukrainos čempionate užimančiai Kijevo „Arsenal“ komandai, kurioje žaidžia Saulius Mikoliūnas.
A. Skerla pralaimėjusiųjų gretose žaidė visas rungtynes, S. Mikoliūnas aikštėje nepasirodė.

2010 Vas 27 19:58

Debiutui Rusijos aukščiausiojoje futbolo lygoje treniruočių stovykloje Turkijoje besiruošiantis dviejų lietuvių Novosibirsko „Sibir“ klubas penktadienį 1:0 (0:0) įveikė Kazachstano čempionate rungtyniaujančią Taldy-Kurgano „Žetysu“ (Kazachstanas) vienuolikę.
Ir gynėjas Arūnas Klimavičius ir saugas Mantas Savėnas žaidė po pertraukos.
Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Aleksandras Degtiariovas.
Kitas kontrolines rungtynes „Sibir“ futbolininkai pirmadienį žais su Algimanto Liubinsko treniruojamu FK „Lviv“ (Ukraina) klubu.

Re: įvairūs

2010 Vas 27 22:01

D.Miceikos komanda iškovojo pergalę Ukrainos futbolo pirmenybėse

Penktą pergalę aštuonioliktosiose Ukrainos futbolo čempionato rungtynėse iškovojo ir su 19 taškų į dešimtą vietą pakilo Dariaus Miceikos Zaporožės „Metalurg“ klubas.

Po žiemos pertraukos atsinaujinusiose pirmenybėse Zaporožės futbolininkai namuose 2:0 (1:0) įveikė į dvyliktąją poziciją smuktelėjusią dviejų lietuvių Mariupolio „Iljičevec“ (18 tšk.) vienuolikę.

Visas rungtynes svečių gretose žaidė Mantas Samusiovas, o D.Miceika šeimininkų gretose ir Gediminas Paulauskas svečių komandoje liko tarp atsarginių.

Keturioliktąją nesėkmę 17-ose rungtynėse patyrė šešiolikos komandų turnyro autsaideris Krivyj Riho „Kryvbas“ (7 tšk.) klubas, kuriame tarp atsarginių liko Kęstutis Ivaškevičius. „Kryvbas“ futbolininkai išvykoje 0:1 (0:0) nusileido pirmenybių lyderei bei šalies čempionei Kijevo „Dinamo“ (45 tšk.) vienuolikei.

Antrą vietą su 40 taškų užima Donecko „Šachtar“ komanda, o trečiojoje pozicijoje liko 35 taškus turinti Charkovo „Metalist“ ekipa.

Penktą vietą pirmenybėse užima Lino Klimavičiaus Dniepropetrovsko „Dnepr“ (28 tšk.) klubas, o Sauliaus Mikoliūno Kijevo „Arsenal“ (20 taškų) komanda - devinta.

Re: įvairūs

2010 Kov 02 22:45

A.Klimavičiaus ir M.Savėno klubo pergalė kontrolinėse rungtynėse
2010-3-02

Rusijos „Premier“ lygos sezonui besiruošianti Arūno Klimavičiaus ir Manto Savėno Novosibirsko „Sibir“ ekipa treniruočių stovyklą Turkijoje baigė pergale. Paskutinėse kontrolinėse rungtynėse „Sibir“ futbolininkai minimaliu skirtumu 1:0 palaužė Algimanto Liubinsko treniruojamą Lvovo „Lviv“ vienuolikę.

„Sibir“ ekipos gynėjas A.Klimavičius mačą pradėjo pagrindinėje sudėtyje ir žaidė iki pertraukos, o saugas M.Savėnas į aikštę išbėgo antrajame kėlinyje ir rungtyniavo iki finalinio švilpuko.

Pergalingą įvartį Novosibirsko komandai 86-ąją susitikimo minutę pelnė Aleksandras Makarenko.

Tai buvo ketvirtoji iš eilės „Sibir“ klubo pergalė šioje treniruočių stovykloje.

Rusijos „Premier“ lygos sezoną „Sibir“ futbolininkai pradės kovo 14-ąją rungtynėmis namuose su Grozno „Terek“ ekipa.

Re: įvairūs

2010 Kov 07 19:10

R.Poškus „sušaudė“ P.Grybauską
2010-3-07

Robertas Poškus pelnė du įvarčius ir atvedė Baku „Inter“ komandą į pergalę Azerbaidžano taurės turnyro ketvirtfinalio pirmame mače prieš Baku „Neftči“ ekipą, kurios vartus gina Paulius Grybauskas. „Inter“ futbolininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu 3:0 ir žengė tvirtą žingsnį pusfinalio link. Robertas Poškus ir kitas „Inter“ klubo lietuvis – gynėjas Paulius Paknys – žaidė visas rungtynes.

49-ąją minutę R.Poškus išvedė „Inter“ į priekį, o 72-ąją minutę svečių persvarą padvigubino Davitas Odikadzė. 88-ąją minutę R.Poškus privertė P.Grybauską trečią kartą ištraukti kamuolį iš „Neftči“ vartų ir taip įtvirtino savo komandos pergalę.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 17 dieną Baku „Inter“ aikštėje.

2010 Kov 09 14:21

На сборы отправляются футболисты СК «Лиепаяс Металургс».

В воскресенье , 7 марта, на сборы в Турции в город Белека отправляется футбольная команда высшей лиги СК «Лиепаяс Металургс». Команда улетает в таком составе: Споле, Штейнборс, Клява, Зирнис, Емелин, Тамошаукс, Кузнецов, Михайлов, Рафальский, Алексеев, Калнс, Камеш, Ракелс, Савалниекс, Божис, Гребис, Кирхнерс.

------------------

Tamošauskas sulatvėjo ir tapo Tamošauks :)

Re: įvairūs

2010 Kov 10 12:52

Novosibirsko vienuolikė su A.Klimavičiumi nugalėjo „Chimki“ klubą
BNS ir lrytas.lt inf.
2010-03-10 12:33

Debiutui Rusijos aukščiausiojoje futbolo lygoje besirengiantis dviejų lietuvių Novosibirsko „Sibir“ klubas treniruočių stovyklos Turkijoje paskutiniajame mače 4:2 (3:2) įveikė Maskvos srities „Chimki“ komandą.

Gynėjas Arūnas Klimavičius žaidė visą mačą, o saugas Mantas Savėnas šįkart nerungtyniavo.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksejus Medvedevas (16 ir 89 min.), po vieną - Dmitrijus Mološas (28 min.) bei Igoris Ševčenka (40 min.).

Pirmąsias Rusijos futbolo pirmenybių rungtynes „Sibir“ futbolininkai sekmadienį namuose žais su Grozno „Terek“ klubu.

Re: įvairūs

2010 Kov 10 15:19

Mantas Samusiovas – tarp geriausiųjų Ukrainoje
2010-3-10

Mariupolio “Iljičiovec” klubo gynėjas Mantas Samusiovas išrinktas į Ukrainos “Premier” lygos 19-ojo turo geriausių žaidėjų simbolinę vienuolikę. Praėjusį savaitgalį lietuvis buvo vienas tų Mariupolio ekipos žaidėjų, kurie svariausiai prisidėjo prie “Iljičiovec” lygiųjų (1:1), pasiektų rungtynėse su šalies futbolo flagmanu Kijevo “Dinamo” klubu. Šiame mače debiutavo “Iljičiovec” gynėjas iš Lietuvos Gediminas Paulauskas, tačiau jo nuopelnai nebuvo įvertinti vieta simbolinėje komandoje, kurią paskelbė Ukrainos futbolo naujienų portalas football.ua.

“Mantas Samusiovas šiame mače tapo vienu puikaus žaidimo gynyboje prieš čempionato lyderius simbolių. Rungtyniavo tradiciniu sau būdingu stiliumi – itin kietai, kartais net “pažeisdamas įstatymus”, tačiau su savo užduotimis susidorojo. Kijevo komandos turėta totali kamuolio kontrolės persvara lauktų rezultatų nedavė”, – Manto Samusiovo pasirodymą vertina football.ua.

Re: įvairūs

2010 Kov 13 11:13

A.Skerlos klubas sustabdė Lenkijos čempionus
2010-3-12

Andriaus Skerlos atstovaujama Bialystoko “Jagiellonia” komanda Lenkijos “Ekstraklasos” 20-ojo turo rungtynėse namuose susitiko su šalies čempionės titulą ginančią Krokuvos “Wisla” ekipa ir iškovojo lygiąsias 0:0. “Jagiellonia” klubo gynėjas iš Lietuvos Andrius Skerla rungtyniavo visą mačą. Pirmenybių lyderiams “Wisla” futbolininkams tai buvo jau trečios rungtynės iš eilės, kai jie nesugebėjo iškovoti pergalės.

“Jagiellonia” (20 tšk.) žengia 11-oje “Ekstraklasos” turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu “Wisla” (41 tšk.) yra lygos lyderė.

Re: įvairūs

2010 Kov 14 10:01

Lietuviai užsienyje: Austrijos, Vengrijos ir Estijos lygose žaidė devyni mūsiškiai
2010 kovo mėn. 14 d. 09:46

25-ąjį tašką Austrijos futbolo pirmenybių XXIV turo mače iškovojo aštuntąją vietą dešimties ekipų turnyre užimantis Vido Alunderio atstovaujamas Linco LASK klubas. Linco futbolininkai namuose nesugebėjo įveikti pirmenybių autsaiderės Karintijos "Austria" (8 tšk.) ekipos - lygiosios 0:0. Lietuvos futbolininkas žaidė iki 67 minutės, kai jį pakeitė Florianas Hartas.
Austrijos futbolo čempionate pirmauja Zalcburgo "Red Bull" (49 tšk.) klubas, lenkiantis Vienos "Rapid" ir Vienos "Austria" (po 43 taškus) komandas.

Devintoji L.Pilibaičio klubo pergalė Vengrijoje

Devintąją pergalę Vengrijos pirmenybių XVIII turo rungtynėse iškovojo trečią vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Lino Pilibaičio atstovaujamas Dėro ETO (33 tšk.) klubas.
Dėro futbolininkai namuose 1:0 (1:0) įveikė tryliktojoje pozicijoje esančią Kečkemeto TE (17 tšk.) komandą.
Lietuvis žaidė visą susitikimą, o pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje įmušė Ratis Aleksidzė (11 min.).
Čempionato lyderiu tebėra Fehervaro "Videoton FC" (42 tšk.) klubas, o antrą vietą užima Debreceno VSC (40 taškų) ekipa.

Pirmosios klubų su lietuviais pergalės Estijos čempionate

Pirmąsias pergales dešimties komandų Estijos čempionato antrajame ture iškovojo abu klubai, kuriuose žaidžia net septyni lietuviai.
Praėmusių metų sidabro medalininkė trijų lietuvių atstovaujama Silamejės "Kalev" komanda svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Kohtla Jarvės "Lootus" ekipą.
Tadas Papčekys, Vitalis Stankevičius ir Vygantas Zubavičius žaidė visą mačą, o pergalingą įvartį įmušė Sergejus Vichrovas.
Praėjusiais metais bronzą iškovojęs Narvos "Trans" klubas su keturiais lietuviais savo sudėtyje namuose 1:0 (1:0) įveikė Talino "Flora" komandą.
Tomas Rimas ir Marius Bezykornovas žaidė visas rungtynes, Dainius Saulėnas rungtyniavo nuo 75 minutės, o vartininkas Modestas Stonys vėl liko atsargoje.
Vienintelį susitikimo įvartį pelnė Maksimas Smirnovas (21 min.).

Re: įvairūs

2010 Kov 14 23:46

Nepavyko debiutas aukščiausioje lygoje Novosibirsko "Sibir" komandai su dviem lietuviais, kuri savo aikštėje 0:2 (0:1) pralaimėjo Grozno "Terek" ekipos futbolininkams.

Gynėjas Arūnas Klimavičius buvo įtrauktas į šeimininkų sudėtį, tačiau aikštėje nepasirodė, o saugas Mantas Savėnas nebuvo registruotas.