Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2013 kartus.

...

Re: IX (9) turas:

2013 Bal 23 12:56

Arcė apsisnarglėjo ir gali būti, kad nežais prieš TAURĄ, tai čia tauragiškiai turi puikius šansus iškovoti taŠKUS.
GALĖTŲ NET PABANDYTI NUGALĖTI NIEKAM TIKUSIĄ TULPINIŲ KONTORĄ...

...

2013 Bal 24 11:28

IX (9) turas

Balandžio mėn. 27 d. (šeštadienis)
36) 14:00 Sūduva (Marijampolė) - VMFD Žalgiris (Vilnius) (Marijampolės "Arvi" arena), tiesiogiai per LRT
35) 18:30 Banga (Gargždai) - Atlantas (Klaipėda) (Gargždų stadionas)

Balandžio mėn. 28 d. (sekmadienis)
34) 17:00 Kruoja (Pakruojis) - Šiauliai (Šiauliai) (Panevėžio FA stadionas)
33) 19:00 Ekranas (Panevėžys) - Tauras (Tauragė) (Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas)

...

2013 Bal 26 11:43

DĖMESIO

Pasikeitė “Ekrano” – “Tauro” rungtynių laikas

Keičiasi A lygos IX turo rungtynių tarp Panevėžio “Ekrano” ir Tauragės “Tauro” laikas.

Komandos susitiks sekmadienį, Panevėžio Futbolo akademijos stadione, 13.00 val. Pagal pirminį tvarkaraštį komandos turėjo žaisti 19 val.

...

2013 Bal 26 16:09

Marijampolės „Sūduva“ - Vilniaus „Žalgiris“.
Balandžio 27 dieną 14 val. Marijampolė, „Arvi“ stadionas.

Aštuntose sezono rungtynėse komandos pirmą kartą šiemet kausis ant gyvos žolės. „Sūduva“ apsisprendė žengti šį žingsnį pirma „SMScredit.lt A lygoje“.
Apie tai, kad dvikova bus karšta ir principinė, kalba trijų pastarųjų sezonų turnyro lentelės, kai abi komandos pelnė medalius. „Žalgiris“ marijampoliečius aplenkė du pastaruosius sezonus.
Šio „SMScredit.lt A lygos“ čempionato statistika rodo, kad galima tikėtis kietos gynybos: „Žalgiris“ šiame čempionate praleido mažiausiai įvarčių – vos keturis. „Sūduva“, į kurios vartus varžovai siuntė kamuolį šešiskart, pagal šį rodiklį dalijasi antra-trečia vieta su Klaipėdos „Atlantu“.

Praėjusį savaitgalį antrąją vietą čempionate užimantis „Žalgiris“ iškovojo sunkią pergalę prieš Gargždų „Bangą“. „Sūduva“ aštuntajame ture nežaidė, bet laiko veltui neleido – kontrolinėse rungtynėse 1:0 laimėjo prieš Kazlų Rūdos „Šilą“.
Darbas vyko ne tik aikštėse. Antradienį abu klubai išsprendė privalomą formalumą – gavo UEFA licenciją, suteikiančią teisę vasarą startuoti Europos lygos atrankos varžybose. Rungtynes iš Marijampolės šeštadienį tiesiogiai transliuos LRT. Tai bus ketvirta televizijos transliacija šį sezoną.

...

2013 Bal 26 16:10

Gargždų „Banga“ - Klaipėdos „Atlantas“.
Balandžio 27 dieną 18.30 val. Gargždai, miesto stadionas.

Klaipėdiečiai pergalės atveju taps pirmojo rato čempionais. „Atlantas“ jau įveikė visus „SMScredit.lt A lygos“ favoritus ir kluptelėjo tik žaisdamas su „Šiauliais“.
„Bangai“ antrose rungtynėse iš eilės vadovaus treneris Mindaugas Čepas. Dvikovoje su „Žalgiriu“ gargždiškiai metė varžovams pirštinę, mūšis buvo karštas ir permainingas. Bet dėl pirmųjų šį sezoną savo taškų ir pirmosios pergalės M.Čepui dar teks pakovoti.
Artimiausia galimybė tai padaryti – derbis su čempionato lyderiu. Tačiau sustabdyti rezultatyviausią „SMScredit.lt A lygos“ žaidėją Evaldą Razulį ir agresyvią bei kūrybingą klaipėdiečių saugų grandį bus nelengva.
Dvikova vyks stadione, kuriame namų rungtynes kol kas žaidžia abi komandos. „Atlantas“ į Klaipėdą persikelti artimiausiu metu neketina. Treneris Konstantinas Sarsanija teigia, kad komanda pirmiausia pradės treniruotis ant žolės, o tik po to – žaisti. Kitaip elgtis esą nėra prasmės. Prognozuojama, kad uostamiestyje Klaipėdos futbolo mėgėjai savo komandą pirmą kartą pamatys gegužės pabaigoje.

...

2013 Bal 26 16:11

Panevėžio „Ekranas“ - Tauragės „Tauras“.
Balandžio 28 dieną 13 val. Panevėžys, Futbolo akademijos stadionas.

„Ekranas“ kovai rengiasi be Valdo Urbono, kuris komandą penkerius metus iš eilės vedė iki šalies čempiono titulo ir triskart buvo renkamas geriausiu Lietuvos metų treneriu. Klubas ir dabar jau buvęs komandos strategas ketvirtadienį abipusiu susitarimu nutraukė bendradarbiavimą.
Jei neskaitytume į Prancūziją iš Pakruojo „Kruojos“ išvykusio Sebastieno Roqueso, V.Urbonas tapo antruoju šį sezoną treneriu, pasitraukusiu iš posto. Anksčiau Gargždų „Bangoje“ savo vietą užleido Vaidas Žutautas.
V.Urbono pasitraukimo priežastys oficialiai kol kasd neskelbiamos, bet, reikia manyti, įtakos „Ekrano“ sprendimui turėjo katastrofiškai nesėkminga trejų rungtynių serija, kai iš „Sūduvos“, „Žalgirio“ ir „Atlanto“ panevėžiečiai iškrapštė vos vieną tašką. Vėliau čempionai, kuriems dvikovoje su „Tauru“ vadovaus buvę V.Urbono asistentai, laimėjo prieš „Šiaulius“.
Ar permainos „Ekrane“ komandai taps psichologinio dopingo doze? Atsakymas – sekmadienį. Abejonių nekyla tik dėl to, kad turnyro lentelės dugne esančiam „Taurui“ bus neįtikėtinai sunku.
Čempionų komanda su tauragiškiais paskutinį kartą šį sezoną žais Panevėžio futbolo akademijos stadione. „Ekranas“ jau dabar planavo persikelti į „Aukštaitijos“ stadioną, bet likus kelioms dienoms iki rungtynių nuspręsta jo veją dar patausoti.

...

2013 Bal 26 16:12

Pakruojo „Kruoja“ - „Šiauliai“.
Balandžio 28 dieną 17 val. Panevėžys, Futbolo akademijos stadionas.

Dar vienas derbis, prieš kurį aistras kaitina faktas, kad komandas turnyro lentelėje skiria vos du taškai „Kruojos“ naudai.
Kita pikantiška detalė – vienas „Šiaulių“ gynybos ramsčių Mantas Fridrikas pasirengimą šiam sezonui pradėjo treniruodamasis su Pakruojo futbolininkais, o Georgijus Alaverdašvili iš „Kruojos“ į „Šiaulius“ atvyko jau čempionatui prasidėjus. Keturis iš aštuonių savo įvarčių šis gruzinas „SMScredit.lt A lygoje“ pelnė atstovaudamas „Kruojai“.
Pralaimėjimas „Ekranui“ nutraukė sėkmingą šiauliečių seriją – iki tol Tomo Kančelskio treniruojama komanda buvo laimėjusi trejas iš eilės lygos ir vienerias LFF taurės turnyro rungtynes. Sugrįžti į pergalių kelią „Šiauliai“ norės, bet to paties sieks ir Pakruojo klubas, praėjusį savaitgalį patyręs pralaimėjimą akistatoje su „Atlantu“.
Sunkią sezono atkarpą, kai iš eilės teko žaisti ne tik su klaipėdiečiais, bet ir su „Sūduva“ bei „Žalgiriu“, „Kruoja“ įveikė garbingai – surinko 4 taškus. Dabar yra galimybė pergalingu akordu baigti pirmąjį ratą. Jei, aišku, „Šiauliai“ leis varžovams tai padaryti.

...

2013 Bal 27 13:06

M. Zubas: "Sūduvos" stiprybė - gynyba

Žalgiriečių strategas Marekas Zubas sako, jog norint iškovoti pergalę Marijampolėje, nebus galima švaistyti susikurtų progų

„Po gana ilgos pertraukos turėjome visą savaitę pasiruošti A lygos dvikovai, todėl galėjome šiek tiek laiko skirti poilsiui ir atsistatymui po ilgo rungtynių maratono.
Šiuo metu komanda jaučiasi gerai, visi žaidėjai yra pasirengę dvikovai su „Sūduva“, - kalbėjo Marekas Zubas.
„Mačiau keletą marijampoliečių rungtynių ir galiu pasakyti, kad jų gretose yra nemažai įdomių žaidėjų. Komanda sezono pradžioje šiek tiek šlubavo, nes ją kamavo traumos, tačiau dabar, kiek žinau, dauguma žaidėjų yra sveiki ir „Sūduva“ prieš mus galės pademonstruoti visą savo potencialą“, - teigė strategas.
„Marijampolės ekipa yra viena iš geriausiai besiginančių Lietuvos čempionate, todėl laukia labai sunkus mačas. Svarbiausia, kad mūsų puolimas būtų efektyvus ir išnaudotume savo susikurtas progas.
„Sūduva“ nežaidė praeitame A lygos ture ir turėjo dviejų savaičių pertrauką be oficialių rungtynių. Labai sunku pasakyti, kaip tai paveiks komandą. Tačiau manau, kad esminis dalykas yra kaip abi komandos atrodys rungtynių dieną, kokią taktiką pasirinks, kaip žaidėjai vykdys trenerių nurodymus“, - pasakojo M.Zubas.
„Galima manyti, kad Marijampolės miestas yra sėkmingas „Žalgiriui“, nes čia laimėjome pirmąjį šio sezono trofėjų – LFF Supertaurę. Tačiau vien sėkmės neužteks, reikės parodyti ir gerą žaidimą, kad galėtume išsivežti tris taškus. Toks ir yra mūsų tikslas“, - pažymėjo „Žalgirio“ treneris Marekas Zubas.

...

2013 Bal 27 13:17

Pirmyn į Marijampolę trijų taškų! — su Kamil Biliński, Arvi Futbolo Arena.

Aha, atiduos tris taškus taip lengvai ir dar firminius šalikus SŪDUVOS viršaus... :roll: teks rimtai sukovoti, kad taškus imti, čia ne kokia išvyka prie ežero...

...

2013 Bal 27 14:52

Baigėsi pirmasis kėlinys: SŪDUVA 0 : 2 ŽALGIRIS

45' Pavojinga žalgiriečių ataka įstringa varžovų gynyboje
42' Mantas Kuklys siunčia kamuolį į vartus!!!
SŪDUVA 0 : 2 ŽALGIRIS

41' Žalgiriečiai taip pat turės progą atlikti baudos smūgį
40' Vaitkūnas prasižengia. "Sūduva" neišnaudoja standartinės situacijos
39' Komolovo reidas į baudos aikštelę. Saugui iki tikslo pritrūksta keliasdešimt centimetrų. Kamuolys praskrieja visai šalia virpsto
38' Bilinskis atsako netiksliu smūgiu galva
37' Šeimininkai ruošiasi atlikti baudos smūgį. Ledesma smūgiuoja virš skersinio
36' "Sūduva" antroje pirmojo kėlinio pusėje stengiasi rungtyniauti aktyviau
35' Padirbėti tenka Vitkauskui. Atakavo Ledesma
32' Netikslus Wilko perdavimas į baudos aikštelę
28' Wilkui ir Baranovskiui taip pat rodomos geltonos kortelės už susistumdymą
26' Vaitkūnui už pavojingos varžovų atakos nutraukimą pražanga rodoma geltona kortelė
22' "Sūduvai" niekaip nepavyksta priartėti prie žalgiriečių vartų
17' Wilko perdavimas į baudos aikštelę. Bilinskiui vėl sutrukdo gynėjai
14' Bilinskis pabėga į priekį, tačiau puolėjui nepavyksta susitvarkyti su gynėju
10' Pavelas Komolovas po Jakubo Wilko perdavimo iš krašto siunčia kamuolį į vartus!!!
SŪDUVA 0 : 1 ŽALGIRIS

7' Labai pavojinga šeimininkų ataka. Kamuolys atsitrenkia į virpstą
4' Žalgiriečiai rungtyniauja aktyviai
3' Bilinskio bandymas
1' Pirmasis Kuklio smūgis. Kamuolys skrieja šalia vartų

Mantas Kuklys per pertrauką LRT televizijai sakė:

labai norime laimėti. Po pirmojo įvarčio šiek tiek atsipalaidavome, antrajame kėlinyje bandysime klaidų nekartoti. Baudos smūgiu pavyko kamuolį pasiųsti ten, kur norėjau

...

2013 Bal 27 15:29

Šešios progos, keturi švarčiai... Davidovs sušaudytas... sunku jam, kai leidžia gynėjai jį sušaudyti... standartai žalgiriečių irgi tikslūs... Wilk`o dublis ir jau 0-4... :mrgreen:

...

2013 Bal 27 15:49

RUNGTYNĖS BAIGTOS: SŪDUVA 0 : 5 ŽALGIRIS

90' Šilėnas vos neįmuša dar vieno įvarčio
87' "Sūduvai" tenka atlaikyti žalgiriečių spaudimą
84' Žiūrovai jau palieka stadioną
83' Kamilis Bilinskis aukšta trajektorija paleidžia kamuolį į vartus!!!
SŪDUVA 0 : 5 ŽALGIRIS
80' Breivė iškart turėjo progą sušvelninti "Sūduvos" atsilikimą
78' Armandas Breivė pakeitė Mohamadą Kdouh
77' Jakubą Wilką pakeitė Paulius Janušauskas
77' Kampinis prie "Žalgirio" vartų. Peričius išmuša kamuolį
77' Kuklio bandymas taip pat nesėkmingas
73' Tolimas Šilėno smūgis
69' Tadas Lekeckas keičia Rafaelį Ledesmą
67' Žalgiriečiai ir toliau spaudžia "Sūduvos" futbolininkus jų pačių aikštės pusėje
62' Ramūnas Radavičius keičia Pavelą Komolovą
60' Jakubas Wilkas smūgiu galva pelno ketvirtąjį įvartį!!!
SŪDUVA 0 : 4 ŽALGIRIS
59' Vaidotas Šilėnas keičia Rytį Leliūgą
59' Leliūga iš baudos aikštelės smūgiuoja tiesiai į vartininką
56' Jakubas Wilkas baudos smūgiu muša trečiąjį įvartį!!!
SŪDUVA 0 : 3 ŽALGIRIS
55' Kitoje aikštės pusėje pražangą išprovokuoja Bilinskis
54' Kampinis prie "Žalgirio" vartų baigiasi tuo, jog kamuolys atsiduria Vitkausko rankose
53' Bilinskis atsako taip pat pavojingu smūgiu. "Sūduvą" gelbėja vartininkas
51' Švrljuga blokuoja labai pavojingą varžovo smūgį
48' Leliūga užsižaidžia baudos aikštelėje ir praranda kamuolį
46' Povilą Kiselevskį pakeitė Audrius Brokas