9 Turas

Ziuriu Cezis apie viska čia raso. Gal ir gerai jei išmano futbola. Tai klausimas, kokios Jusu prognozes Panevežys - Kaunas?

...

2015 Geg 19 16:02

Čia postas tik. Tvarkaraštis tik :) Abiejų klubų galimybės vienodos.. laikysiu čiūrikus, kad 0-0 būtų :P

2015 Geg 19 20:32

Galima ir kitaip pasakyti: jei ne federacija, tai Panevėžio čia iš viso nebūtų.

The Miz

2015 Geg 21 11:27

LFF Pirmos lygos devintajame ture pakruojiškiai užtikrintai įveikė „Tauro“ vienuolikę ir namuose šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 6:0 (3:0).

Nuo pirmojo kėlinio pradžios Pakruojo ekipa užtikrintai kontroliavo kamuolio valdymą ir 15–ąją kėlinio minutę pasiekė pirmąjį įvartį, kurio autoriumi tapo – Dominykas Kriukas (1:0). 34–ąją minutę „Kruojos–2“ įvarčius padvigubino taiklus Tomo Birškio smūgis (2:0), o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos atakos smaigalyje atsidūręs Sigitas Olberkis padidino ekipos pranašumą bei leido užtikrintai išsiveržti į priekį – 3:0. Pirmojo kėlinio metu „Tauro“ futbolininkams įvarčiais pasižymėti taip ir nepavyko.

Antrajame kėlinyje 64–ąją minutę dubliu pasižymėjo Sigitas Olberkis, po kurio pakruojiškiai gan užtikrintai atsiplėšė nuo savo varžovų – 4:0. Kylant įtampai Tauragės ekipoje 71–ąją minutę už nesportišką elgesį geltonos kortelės buvo parodytos net dviems „Tauro“ futbolininkams: Elvinui Bajorinui ir Edgarui Mejeriui. 72–ąją minutę puikiai progą išnaudojo ir antruoju įvarčiu pasižymėjo Dominykas Kriukas – 5:0. O 86–ąją minutę Dominykas Kriukas dar kartą parodė savo meistriškumą ir rungtynėse pasižymėjo jau trečiuoju asmeninių įvarčiu, po kurio Pakruojo „Kruoja–2“ varžovams nebepaliko jokių vilčių. Per likusį rungtynių laiką „Taurui“ rezultato sušvelninti taip ir nepavyko. Pasibaigus antrajam kėliniui buvo užfiksuota užtikrinta „Kruojos–2“ pergalė namuose rezultatu – 6:0.

Rungtynių statistika

Pakruojo „Kruoja–2“– Tauragės „Tauras“ 6:0 (3:0)

Pakruojo miesto stadionas: 55 žiūrovai

Įvarčiai: 15 min. Dominykas Kriukas (1:0), 34 min. Tomas Birškys (2:0), 43 min. Sigitas Olberkis (3:0), 64 min. Sigitas Olberkis (4:0), 72 min. Dominykas Kriukas (5:0), 86 min. Dominykas Kriukas (6:0).

Įspėjimai: 22 min. Vidmantas Gudjonis – geltona kortelė („Tauras“), 35 min. Julius Meištininkas – geltona kortelė („Tauras“), 71 min. Elvinas Bajorinas – geltona kortelė („Tauras“), 71 min. Edgaras Mejeris – geltona kortelė („Tauras“).

2015 Geg 21 12:02

Grybų karas ir tiek. Vieni kreivakojai sumušė kitus :)

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

2015 Geg 21 12:30

Pusė Kruojos-2 - patyrę arba jau neblogi aukštesnio nei I lyga žaidėjai: Bražinskas, Adamenko, Birskys, Mikaitis, abu juodukai. Tuo tarpu Taure vos keli žaidėjai vyresni nei 20 (jei neklystu, Bielskis, Šadbaras ir rusas). Viskas gana logiška.

2015 Geg 21 16:17

Siaip tai dubleriai I lygoje inesa nemazai painiavos turnyrinej lentelej. Su vienais zaidzia sudetimi, kur daugiau nei puse A lygos zaidejai, su kitais zaidzia praktiskai tik jaunimas.

...

2015 Geg 25 11:17

„Kražantės“ ir „Šilutės“ mače – lygus rezultatas

LFF Pirmos lygos devintojo turo mačas vykęs Kelmėje tarp vietos „Kražantės“ ir „Šilutės“ ekipų baigėsi lygiosiomis 2:2, nors po pirmojo kėlinio priekyje buvo svečiai – 1:0.

Pirmajame kėlinyje atakuoti ir surengti sėkmingas progas sunkiai sekėsi abiems ekipoms, o pirmasis įvartis buvo pelnytas tik per pridėtą teisėjo laiką. Pirmuoju ir vieninteliu pirmosios rungtynių dalies įvarčiu pasižymėjo „Šilutės“ žaidėjas Paulius Juška ir pralaužęs „Kražantės“ gynybą leido savo komandai po pirmojo kėlinio būti priekyje – 1:0.

Antrajame kėlinyje, sužaidus apie septyniolika minučių, „Šilutė“ savo pranašumą padvigubino, kuomet įvarčiu pasižymėjo naudingiausias svečių žaidėjas Maksimas Lukaševičius – 2:0. Tai buvo jau šeštasis M.Lukaševičiaus įvartis šiame sezone, o pagal šį rodiklį „Šilutės“ gretose futbolininkas neturi sau lygių. Tačiau kelmiškiai net ir atsilikinėdami rankų nenuleido ir 67-ąją minutę atsilikimą įvarčiu sumažino Vaidas Viktoravičius – 1:2. Pralaimėti „Kražantė“ nebuvo nusiteikusi ir likus iki rungtynių pabaigos dešimčiai minučių, sugebėjo rezultatą išlyginti. Antrojo kelmiškių įvarčio autoriumi tapo Artūras Juchno – 2:2. Per likusį laiką nei vienai iš ekipų į priekį išsiveržti taip ir nepavyko, o galutinis teisėjo švilpukas skelbė lygiąsias – 2:2.

Kelmės „Kražantė“– Šilutės „Šilutė“ 2:2 (0:1)

Kelmės miesto stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 45 + 1 min. Paulius Juška (0:1), 62 min. Maksim Lukashevich (0:2), 67 min. Vaidas Viktoravičius (1:2), 80 min. Artūr Juchno (2:2).

Įspėjimai: 2 min. Aldas Žernys – geltona kortelė („Šilutė“), 32 min. Kristijonas Bazys – geltona kortelė („Kražantė“), 45 min. Vaidas Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 89 min. Aivaras Renusas – geltona kortelė („Kražantė“), 90 + 3 min. Simonas Pilypas – geltona kortelė („Šilutė“).

...

2015 Geg 25 11:18

„Lietuvos“ vienuolikė iškovojo penktąją pergalę iš eilės

LFF Pirmos lygos devintajame ture „Lietavos“ futbolininkai po pirmojo kėlinio nepaliko vilčių varžovams iš Alytaus ir namuose šventė penktąją pergalę iš eilės rezultatu – 3:1 (3:0).

Pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko, jau 5–ąją minutę Marius Ganusauskas atsidūręs atakos smaigalyje pelnė pirmąjį ekipos įvartį – 1:0. 8–ąją minutę Modestas Atmanavičius radęs progą bandė išlyginti rezultatą, visgi „Lietavai“ pavyko ją sustabdyti. 22–ąją minutę M. Atmanavičius surengė dar vieną pavojingą situaciją varžovams, deja, kamuolys skriejo šalia vartų. 32–ąją minutę puikiai vartų sargo vaidmenį atliko Saulius Geležūnas, kuomet atlaikė užtikrintą Lauryno Stonkaus smūgį. Deja, ilgai vartų nepaliestų „Auskai“ išsaugoti nepavyko, po tikslaus Eisvino Utyros perdavimo, 44-ąją minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Laurynas Stonkus, po kurio įvarčio „Lietava“ išsiveržė į priekį – 2:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje per pridėtą laiką, 47–ąją minutę 11 metrų baudinio metu įvartį pelnė Lukas Miščiukas, po kurio įvarčio pirmajame kėlinyje „Lietava“ pirmavo jau – 3:0.

57–ąją minutę pavojingą ataką varžovams sukūrė Dominykas Grižas, visgi kamuolys pataikė į vartų virpstą. Tačiau jau 64–ąją minutę D. Grižas, uždirbęs baudos smūgį, puikiai jį realizavo ir rungtynių rezultatą sušvelnino – 1:3. 88–ąją minutę pavojingą ataką alytiškių aikštės pusėje surengė „Lietava“, visgi iki galo jos sėkmingai realizuoti nepavyko. Iki kėlinio pabaigos nei viena iš ekipų savo įvarčių sąskaitų nepapildė, rungtynėse, nors ir parodę savo charakterį, alytiškiai buvo įveikti lyderiaujančios „Lietavos“ vienuolikės, kuri namų aikštelėje šventė pergalę – 3:1.

Jonavos „Lietava“ – Alytaus „Auska“ 3:1(3:0)

Jonavos miesto stadionas: 350 žiūrovai

Įvarčiai: 5 min. Marius Ganusauskas (1:0), 44 min. Laurynas Stonkus; 45 + 2 min. (2:0), Lukas Miščiukas (3:0), 64 min. Dominykas Grižas (1:3).

Įspėjimai: 18 min. Martynas Stirbys – geltona kortelė („Lietava“), 19 min. Skirmantas Šeštavickas – geltona kortelė („Auska“), 28 min. Aurimas Botyrius – geltona kortelė („Auska“), 55 min. Marius Šarkelis – geltona kortelė („Auska“).

...

2015 Geg 25 11:19

Netikėtas devintojo turo posūkis – užfiksuotos „Džiugo“ ir „Palangos“ lygiosios

LFF I lygos devintajame ture Telšių „Džiugas“ ir lyderiaujanti Palangos „Palanga“ susitikimą užbaigė netikėtu rezultatu – 1:1 (0:1).

Pirmajame kėlinyje 14–ąją minutę už grubų žaidimą geltona kortele buvo sudrausmintas „Džiugo“ žaidėjas Latwayne Anderson. Pirmojo rungtynių įvarčio teko palaukti, jau gerokai įpusėjus rungtynėms, 39–ąją minutę po baudos smūgio pirmąjį įvartį ekipai pelnė Gvidas Juška –1:0. Daugiau rezultatyvių progų realizuota nebuvo, po pirmojo kėlinio – 1:0 pirmavo „Palanga“.

Antrajame kėlinyje rungtynių rezultatą išlyginti pavyko „Džiugo“ žaidėjui Rokui Petrikui, kuris 69–ąją minutę kamuolį taikliai pasiuntė į varžovų vartų tinklą – 1:1. Vis dėlto toks rezultatas netenkino nei vienos komandos. Abi ekipos demonstravo kietą ir atkaklią kovą, 77–ąją minutę už nesportišką elgesį geltona kortelė buvo parodyta Tomui Vyšniauskui, o kiek vėliau geltona kortele buvo sudrausmintas ir varžovas Mantas Perepliotovas. Iki kėlinio pabaigos kamuolys daugiau nepasiekė nei vienos ekipos vartų. Pasibaigus kėlinio laikui komandos turėjo tenkintis lygiosiomis – 1:1 (0:1).

***

Telšių „Džiugas“ – Palangos „Palanga“ 1:1 (0:1)

Telšių d.d. stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 39 min. Gvidas Juška (0:1), 69 min. Rokas Petrikas (1:1).

Įspėjimai: 14 min. Latwayne Anderson – geltona kortelė („Džiugas“), 77 min. Tomas Vyšniauskas – geltona kortelė („Džiugas“), 87 min. Mantas Perepliotovas – geltona kortelė („Palanga“).

...

2015 Geg 25 11:20

„Nevėžis“ atkaklioje kovoje įveikė „Trakai–2“ ekipą

LFF I lygos devintajame ture pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžis“, kuris namuose rezultatu – 2:0 (1:0) įveikė Trakų „Trakus–2“.

Pirmajame kėlinyje 18–ąją minutę „Nevėžis“ išsiveržė į priekį, kai Domantas Nebilevičius kamuolį pasiuntė į varžovų vartų tinklą – 1:0. Iškart po šios atakos pavojingą situaciją varžovams sukūrė Evaldas Kūgys, visgi įvartis pelnytas nebuvo. Antrojoj kėlinio pusėje kamuolio kontrolę valdė Trakų komanda, tačiau iki kėlinio pabaigos rezultato išlyginti nepavyko.

Antrajame kėlinyje „Nevėžiui“ pavojingas atakas kurti sekėsi sunkiai, 53–ąją minutę pavojingą ataką kėdainiškių aikštės pusėje sukūrė Andrius Lipskis, deja, įvartis pelnytas nebuvo. Ir jau 62–ąją kėlinio minutę Gajus Kulbis padvigubino komandos įvarčius – 2:0. Nors „Trakai–2“ turėjo keletą progų rezultatą sušvelninti, visgi iki kėlinio pabaigos to padaryti nepavyko. Po arbitro švilpuko rezultatu – 2:0 pergalę šventė Kėdainių „Nevėžis.“

***

Kėdainių „Nevėžis“ – Trakų „Trakai–2“ 2:0 (1:0)

Kėdainių stadionas: 250 žiūrovų

Įvarčiai: 18 min. Domantas Nebilevičius (1:0), 63 min. Gajus Kulbis (2:0).

Įspėjimai: 23 min. Evaldas Kugys – geltona kortelė („Nevėžis“), 31 min. Mantas Leonavičius – geltona kortelė („Trakai–2“), 62 min Andrius Starta – geltona kortelė („Trakai–2“), 78 min. Nikoloz Apakidze – geltona kortelė („Trakai–2“), 90+4 min. Dominik Patrick Werling – geltona kortelė („Nevėžis“).