Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Geg 24 15:56

Northwood klubas liko 11-ti šį sezoną Anglijos 8-ame divizione.
https://www.northwoodfc.com/profiles/Be ... stian.html

Woods Add Lithuanian International
https://www.isthmian.co.uk/woods-add-li ... onal-69557
26 Feb 2022

Kristianas Belousas signs on at Northwood

Northwood yesterday announced the signing of attacker Kristianas Belousas, who moves up from Shepherd's Bush. He made his Woods debut in midweek, scoring in a four-nil win over Hounslow United in the Middlesex Charity Cup Quarter Final.

We don't know a great deal about him, but the Woods have explained that he was formerly part of the Academy at Fulham, and has played Under 19 international football for Lithuania. We look forward to finding out more, perhaps today as Woods host Bedfont Sports in the Pitching In Isthmian League.

Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Lie 21 03:25

Vokietijoje gyvenančiai lietuvei nepristigti idėjų virtuvėje padeda receptų kolekcija
https://www.lrytas.lt/skonis/gurmanu-kl ... a-23690285

„Niekada nepavargstu suktis virtuvėje. Man maistas tolygus rūpesčiui. Mėgstu planuoti savaitės valgiaraštį, atsižvelgiu į šeimos narių pomėgius“, – tikino Vokietijoje gyvenanti verslininkė ir trijų vaikų mama Karina Požienė (40 m.).

Vyresnėlis sūnus Paulas (13 m.) yra futbolininkas, lanko sporto mokyklą, gyvena ir mokosi kitame mieste, tad tomis savaitės dienomis jo namuose nebūna. Dukra Šarlota (16 m.) ir mažasis sūnus Mandas (10 m.) gyvena su mumis, bet mokosi skirtingose mokyklose, iš namų išeina ne tuo pačiu laiku. Dažniausiai šeima susiburia vakarienės. Bet savaitgalį, kai iš kito miesto namo grįžta sūnus, visas laikas yra mūsų.

– Kaip atsidūrėte Vokietijoje?
– Gyvename nedideliame miestelyje netoli Berlyno jau devintus metus. Išvažiavome darbo reikalais. Tačiau mano specialybė su maistu visiškai nesusijusi. Esu šiluminės energijos inžinierė.

– Ar lengvai įsiliejote į Vokietijos gyvenimą?
– Pradžia buvo labai sunki. Bet dabar jau esame įsikūrę ir kol kas neplanuojame grįžti. Vaikai čia lanko mokyklas, turi draugų, dabar čia jų namai. Kaip bus ateityje, niekas nežino.

Tobex
Pranešimai: 10170
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Lie 21 14:57

T.Buzas ateitį susiejo su „Augsburg“
https://www.sportas.lt/naujiena/460011/ ... u-augsburg

Aštuoniolikmetis Lietuvos jaunių rinktinės saugas Titas Buzas sukirto rankomis su Vokietijos „Bundeslygoje“ žaidžiančiu „Augsburg“ klubu.

Praėjusiais metais po sėkmingo pasirodymo Alytaus „Dainavoje“ T.Buzas pasirašė sutartį su Kijevo „Dinamo“ klubu, kur atstovavo U-19 komandai.

Prieš šio A lygos sezono pradžią futbolininkas buvo paskolintas A lygoje paskutinę vietą užimančiai „Jonavos“ komandai, tačiau birželį pasibaigus nuomos sutarčiai jis sugrįžo į Ukrainą.

Vokietijoje T.Buzas atstovaus „Augsburg“ U-19 komandai.

Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Lie 31 07:01

Kitam Švedijos klubui paskolintas A.Kučys iškart sulaukė savojo šanso
https://www.sportas.lt/naujiena/460591/ ... vojo-sanso

Švedijos „Kalmar“ klubui priklausantis, bet šios ekipos U-19 komandoje žaidžiantis lietuvis Armandas Kučys iki sezono pabaigos skolinamas „Oskarshamn“ klubui, kuris rungtyniauja trečioje Švedijos lygoje.

„Laukiu šio naujo iššūkio Oskaršhamne ir esu pasiruošęs prisidėti prie komandos rezultatų kaip galiu geriausiai“, – vakar sakė A.Kučys.

Vos atvykęs 19-metis puolėjas iškart sulaukė to savojo šanso ir šiandien debiutavo naujoje komandoje.

A.Kučys žaidė starto sudėtyje rungtynėse prieš „Oddevold“ ekipą,bet lietuvio komanda pralaimėjo rezultatu 0:1. Su 14 taškų „Oskarshamn“ ekipa rikiuojasi dvyliktoje vietoje.

Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgp 04 18:24

Tobex pranešimas.

The new faces of RCD Espanyol's Juvenil A
https://www.rcdespanyol.com/es/noticia/ ... il-a/14340

Juvenil A has already been training for a few days and already has the first new faces. These are additions to improve the workforce and make it always more competitive. Xavi Corominas has the following new players:
Arnau Sans (2004), from Nàstic Tarragona
Hugo Pascual (2005), from CE Sabadell
Jordi Coca (2004), from FC Barcelona
Rimvydas Kiriejevas (2004), from Villarreal

Welcome everyone!

Tobex
Pranešimai: 10170
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgp 26 11:55

K.Olšauskas karjerą tęs aukščiausioje Ispanijos jaunimo lygoje
https://www.sportas.lt/naujiena/462126/ ... imo-lygoje

Septyniolikmetis Lietuvos jaunių rinktinės saugas Kipras Olšauskas keliasi į Barselonos UE „Cornella“ akademiją, kuri rungtyniauja aukščiausioje Ispanijos jaunimo lygoje. Prieš trejus metus legionieriaus karjerą pradėjusiam K.Olšauskui naujoji stotelė bus trečioji už Lietuvos ribų.

„Jau praėjusį sezoną startavau ir žaidžiau stipriausioje Ispanijos jaunimo lygoje, Katalonijos divizione. Tiesa, ne nuo sezono pradžios. Jam pasibaigus gavau pasiūlymą iš UE „Cornella“ prisijungti prie jų komandos. Man patiko ši organizacija ir požiūris į jaunus žaidėjus bei jų tobulėjimą, todėl apsispręsti nebuvo sunku“,- sportas.lt sakė K.Olšauskas.

UE „Cornella“ yra viena stipriausių Barselonos regione įsikūrusių futbolo akademijų, kurioje užaugo „Barcelona“ klubo žvaigždė Jordi Alba. Visos šios akademijos jaunimo amžiaus grupės komandos žaidžia stipriausiose šalies lygose.

„Kadangi Ispanija kaip šalis yra labai didelė, tai mažesnių vaikų komandos žaidžia regioninėse lygose. „Cornella“ žaidžia Katalonijos regione, o vyrų komanda – trečioje pagal pajėgumą Ispanijos lygoje. Man imponuoja tai, kad pagrindinis klubo tikslas – auginti gerus jaunus futbolininkus“, - pasakojo K.Olšauskas.

Tau tai jau trečioji stotelė užsienyje. Prisimink tas pirmąsias dvi – Niurnberge ir Žironoje.
Sudėtingiausia buvo pradžia Vokietijoje, FC „Nurnberg“ akademijoje, į kurią atvykau būdamas 14 metų. Iškart pajutau didžiulį skirtumą nuo treniruočių Lietuvoje, intensyvumo ir fizinio krūvio prasme. Adaptuotis reikėjo labai greitai. Taip įgavau neįkainuojamos vokiško futbolo patirties. Kuomet po beveik dvejų metų buvau pakviestas į peržiūrą FC „Girona“ akademijoje, ilgai nesvarsčiau, nes nuo mažens svajojau žaisti Ispanijoje. Jau Vokietijoje, realiai, pamačiau, kokia didelė yra konkurencija futbole, bet Ispanijoje ji milžiniška. Čia futbolą žaidžia visi, o tam, kad žaistų jį aukščiausiame savo amžiaus lygyje turi įveikti milžinišką konkurenciją, žaidėjai važiuoja į treniruotes net iš kitų miestų po 200 km kiekvieną dieną. Ispanijoje treniruotės yra daugiau žaidybinės, viskas su kamuoliu, tuo metu Vokietijoje akcentuojamas fizinis pajėgumas.

Kaip pavyko užsigrūdinti per tuos metus Niurnberge ir Žironoje?
Nors ir buvo sunku, pavyko perprasti kiekvienos šalies ypatumus ir laisvai išmokti kalbas. Ispanijoje mokiausi dar ir katalonų kalbą, nes prieš tai buvusioje komandoje treniruočių metu treneriai kalbėjo tik ja. Vokietijoje viskas buvo labai griežtai. Tvarka turėdavo būti tiek aikštėje, tiek ir už jos ribų. Pradžioje, kol nemokėjau kalbos, turėjau būti labai atidus, kad suprasčiau trenerius, nes į anglų kalbą niekas neišversdavo. Tuo metu, pradžia Ispanijoje buvo jau lengvesnė, kadangi žmonės čia yra atviresni ir labiau bendraujantys. Žmonėms labai sudėtinga suvokti, ką reiškia tokiam jaunam kaip tu išvykti iš Lietuvos ir už savojo šanso kabintis užsienyje. Kitaip tariant, ką jaunas žmogus aukoja pasirinkdamas tokį kelią? Kelias tikrai nėra lengvas, bet viskas yra įmanoma jei turi noro, motyvacijos ir artimųjų palaikymą. Sunkiausia buvo be kalbos, draugų, su kuriais augau nuo mažens ir laisvalaikio su jais. Griežta dienotvarkė, kalbų mokymąsis ir didžiulė konkurencija – tokia yra kasdienybė.

Grįžkime prie „Cornellos“. Kokį asmeninį tikslą keli čia?
Pagrindinis tikslas – žaisti kuo daugiau minučių ir padėti komandai siekti savo tikslų aukščiausioje jaunimo lygoje.

Septyniolikmečiai sportininkai yra per žingsnį nuo perėjimo į vyrų futbolą. Ar psichologiškai tam ruošiesi?
Taip, psichologiškai turi būti pasiruošęs tam. Tačiau, kai nuosekliai treniruojiesi kasdien ir atsidavęs dirbi, tikriausiai tai gaunasi savaime.

Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgs 01 17:45

Matas Gabertas (2006m.) užaugęs Magdeburg akademijoje Vokietijoje.
https://www.transfermarkt.co.uk/matas-g ... er/1035891

Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgs 01 17:48

Mauritz Zink tų pačių metų kartos 1. FC Nürnberg akademijos U17 komandoje.
https://www.fcn.de/nachwuchs/u17/spieler/profil/zink/

Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgs 06 23:42

Hassan Ayari iki Sausio paskolintas į Scarborough Athletic klubą, šeštas divizionas Anglijoje.
https://www.scarboroughathletic.com/new ... ssan-ayari
Scarborough Athletic FC are pleased to announce the signing of Hassan Ayari on loan until 3rd January inclusive from Sheffield United.

The 19 year old, who is capped by Tunisia at Under 20 level, making nine appearances to date, has enjoyed some time of late training with the Sheffield United first team squad after impressing in the Under 23's.

Hassan can play in the front three or just off the front man. The addition of the athletic attacker will be a welcome boost to Jono Greening's side, who have lost Ryan Watson and Kieran Glynn for three games each, whilst Jake Charles is also out for a spell following the dislocation of his shoulder.
Debiutavo jau pirmose rungtynėse

Farsley Celtic 2 – BORO 4
https://www.scarboroughathletic.com/fix ... ley-celtic

Boro's fantastic start to life in National League North continued with a resounding first ever away win against a Farsley Celtic side that included three ex-Boro players. Boro turned in another superb performance to remain 4th in the table, and will be disappointed they didn't win by a bigger margin, such was their dominance.

<...>They went 4-1 up on 62 minutes with another terrific goal, when Jarvis raced past a defender and passed inside to Luca Colville on the edge of the area, and he calmly placed his shot into the bottom left corner.

Jimmy Spencer volleyed over in a rare Farsley attack, then Colville set up Jackson, who fired narrowly wide. On 67 minutes Thornton sent a long ball forward towards debutant Hassan Ayari, who showed great pace to drive forward, but his shot was blocked. Farsley added a second goal on 75 minutes as Joe Cracknell couldn't hold a cross under pressure, and the ball fell to Adam Clayton, who headed into the empty net. Boro created further chances, Jarvis bundling the ball wide following a Maloney free-kick, and Dan Bramall, on his 24th birthday, had a stinging shot blocked by Kian Scales. Bramall also had a low shot saved, before Farsley had a couple of late half-chances, as Clayton blazed a shot over, and Colville blocked a strike from Spence, but Boro were worthy winners, and left the field to huge cheers from the travelling supporters.

FARSLEY- Dearnley, Turner, Scales, Johnson (Dube 60), Butler, Clayton, Allan, Atkinson, Spencer, Mulhern (Sayers 60), Parkin (Gratton 71)
BORO- Cracknell, Weledji, Jackson, Maloney, Thornton, Gooda, Colville, Tear (Ayari 60), Coulson (Bramall 71), Glynn, Jarvis (Plant 87)

REFEREE- Ben Wyatt
GOALS- Farsley Celtic- Andy Butler 46, Adam Clayton 75
Boro- Kieran Weledji 12, Will Jarvis 26, Dom Tear 53, Luca Colville 62

Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgs 08 14:52

16-etis BFA futbolininkas A. Lickūnas atvertė naują istorijos puslapį: pasirašė sutartį su Italijos klubu
https://www.bfavilnius.lt/naujiena/16-e ... jos-klubu/

Sostinės „Baltijos futbolo akademijos“ (BFA) auklėtinis Adrianas Lickūnas pradėjo vienos didžiausių šalyje futbolo akademijų naują istorijos etapą. Talentingas ir perspektyvus vos 16-os metų krašto saugas pasirašė sutartį su Italijos „Serie B“ futbolo pirmenybėse rungtyniaujančiu AC „Perugia“ klubu ir tapo pirmuoju akademijos jaunuoju futbolininku, išvykusiu karjerą tęsti Italijoje.

Pavasarį Italijoje vykusiame tarptautiniame futbolo turnyre trenerių Artūro ir Tado Švaikevičių vadovaujama BFA 2006 m. komanda nušluostė Italijos, JAV, JAE ir kitų šalių futbolo klubų nosis ir parsivežė pagrindinį trofėjų. Ten į talentingą, greitą ir tvirtai sudėtą krašto saugą dėmesį atkreipė ne vienas Italijos grandų skautas. Nors buvo gautas ne vienas pasiūlymas, A. Lickūnas išvyko į AC „Perugia“, su kuria pasirašė sutartį ir jau nuo liepos mėnesio treniruojasi su klubo U-19 ekipa.

„Vaikystėje svajojau būti policininku, bet teta pasiūlė išbandyti futbolą ir taip viskas prasidėjo. Prie BFA prisijungiau būdamas 12-os. Su naujos komandos nariais iš karto susidraugavome, susižaidėme, tapome U-15 čempionais, laimėjome ne vieną turnyrą. Italijoje vykusiame turnyre išsiskyriau įmušęs įvarčių ir atlikęs rezultatyvių perdavimų, bet nesitikėjau būti pastebėtas, nors visada svajojau kažkur išvažiuoti. Kai man pranešė apie italų norą mane matyti jų klube, apsidžiaugiau ir negalėjau patikėti. Gaila palikti visus, bet dėl naujų galimybių reikia kažką paaukoti“, – pasakojo A. Lickūnas.

16-etis saugas yra savo amžiaus Lietuvos rinktinės narys, taip pat spėjo debiutuoti Pirmoje lygoje, kur žaidžia reprezentacinė akademijos komanda.

„Italija – puikus startas, sieksiu daug dirbti, kuo geriau pasirodyti ir vėliau parsimušti ir į „Serie A“. Konkurencijos nebijau, esu užsispyręs ir pasiruošęs nepasiduoti bei žymiai daugiau dirbti. Labai tikiuosi, kad įkvėpsiu BFA narius dar daugiau dirbti ir siekti savo svajonių. Ačiū BFA, treneriams už tai, kad esu futbole ir už tai, kad gavau progą žaisti, tobulėti, tapti čempionu ir žaisti Pirmoje lygoje“, – savo tikslus Italijoje vardijo A. Lickūnas.

Talentingos 2006 m. komandos treneris A. Švaikevičius neabejoja jau buvusio savo auklėtinio sėkme.

„Pastebėjome Adrianą ir pasikvietėme jį į BFA. Nors jam trūko praktikos, bet jis buvo greitas, žaidžia abejomis kojomis, gerai vykdo nurodymus. Italijoje jis buvo ryškus lyderis ir atkreipė į save dėmesį. Adrianas jau treniruojasi su AC „Perugia“ U-19 ekipa ir tai parodo, kad jis jau yra pastebėtas italų. Tai svarbus žingsnis mūsų akademijai, nes parodo, kad dirbame tinkama linkme“, – sakė BFA specialistas.

A. Lickūnas yra ne pirmas BFA žaidėjas, į kurį atkreipė dėmesį Italijos klubai. Jau anksčiau į peržiūras važiavo ir kiti akademijos žaidėjai Martinas Perveinis, Ąžuolas Indriulis, Nedas Garbaliauskas, Patrikas Pranckus ir kiti. Vasaros viduryje 18-etis puolėjas Martinas Perveinis išvyko į A lygos „Panevėžio“ klubą.

„15-ika metų mūsų darbo jau pradeda duoti pirmuosius rezultatus. BFA tikslas – suteikti jauniems žaidėjams šansą parodyti save ir žaisti profesionaliai. Tam su partneriu Vilniaus Fabijoniškių gimnazija talentingiausiems žaidėjams galime pasiūlyti geriausias sąlygas mokytis ir žaisti sportinėse klasėse, esame iš akademijos talentų esame subūrę reprezentacinę komandą, kuri žaidžia Pirmoje lygoje. A. Lickūno sutartis yra mums įrodymas, kad einame teisingu keliu, o beveik 1000-iui mūsų auklėtinių tai bus pavyzdžiu, kad sunkiu darbu viską galima pasiekti“, – kalbėjo BFA sporto direktorius Ivanas Švabovičius.

Tai dar ne vienintelė džiugi žinia. Trečiadienį, rugsėjo 8 d., Rygoje vykusiame Baltijos jaunimo lygos turnyro finale pergalę 2:1 (2:1) prieš Rygos FS „Metta“ ekipą iškovojo ir pirmą kartą čempionų taurę iškėlė BFA U-15 komanda.

Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgs 14 19:34

SEASON PREVIEW: Eagles Ready to Make Noise in 2022
https://gseagles.com/news/2022/8/24/men ... -2022.aspx

After the 2021 season, the Georgia Southern men's soccer team is looking to have a strong bounce-back season in a new-look Sun Belt.

The Sun Belt is looking to plant itself as one of the top Division I men's soccer conferences with its third incarnation beginning play later this week. The SBC has a lot of weight behind its name with three teams ranked in the preseason top 15.

FORWARDS

Ervinas Vilkaitis, a new face from Lithuania, has a good amount of experience with the game in his home country, which works to his advantage. "He's very intelligent, great movement, very well balanced and mature," Murphy said. "He comes in as a freshman but he's kind of an old soul. He's definitely got a great deal of experience in the game and he's someone that should be able to step in and help us right away."

https://gseagles.com/news/2022/8/24/men ... -2022.aspx

HIGH SCHOOL
Played high school soccer at Vilnius Zirmunai Gymnasium in Vilnius, Lithuania ... Also played club soccer with Zalgiris B under coach Zydrunas Grudzinskas ... Was named U17 Midfielder of the Year with Zalgiris B ... Scored 10 goals in 23 games.

PERSONAL
Born Ervinas Vilkaitis on April 24, 2003, in Vilnius, Lithuania ... Bork to Rokas and Rasa Vilkaitis ... Has two siblings, Novydas and Aironas.

MAJOR
Undeclared

https://gseagles.com/sports/mens-soccer ... aitis/5464

Tobex
Pranešimai: 10170
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgs 15 15:44

Esmilis Kaušinis į Lecce
https://www.transfermarkt.co.uk/esmilis ... er/1052071

"The U.S. Lecce announces that it has registered the player Esmilis Kausinis, who spent the last season at FK Riteriai. The Lithuanian class of 2004 offensive exterior will be available to the Primavera 1 squad".

Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgs 15 16:13

Beje iškviestas į U19, tik federacija vėluoja išviešinti sudėtį.

Respublik
Pranešimai: 6895
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgs 17 12:51

„Riterių“ aštuoniolikmetis – keliasi į „Lecce“
http://fkriteriai.lt/2022/09/riteriu-as ... i-i-lecce/

Prieš šį sezoną „Riterių“ klubą papildęs ir daugiausiai B komandai atstovavęs aštuoniolikmetis Esmilis Kaušinis sukirto rankomis su „Lecce“ klubu iš Italijos bei futbolo aukštumų nuo šiol sieks ten – U-19 komandoje.

„Pusmetis „Riteriuose“ davė nemažai. Pasisekė greitai įgauti gerą formą, pavyko daryti statistiką. Labai gerai, kad visąlaik jaučiau trenerių pasitikėjimą. Visi šie dalykai prisidėjo, kad į Italiją išvykstu gerai pasiruošęs tiek psichologiškai, tiek fiziškai“, – sakė dabar jau buvęs „Riterių“ atstovas.

Rugpjūčio 26 diena E. Kaušiniui buvo išskirtinė jo trumpoje karjeroje – futbolininkas dvikovos pabaigoje buvo mestas į kovą tarp Gargždų „Bangos“ ir Vilniaus „Riterių“ „Optibet A lygos“ rungtynėse Gargžduose. Nors per tą trumpą sužaistą laiką futbolininkas prie pasikeitimų neprisidėjo, tačiau startas jau buvo duotas.

„Gal vyresni žaidėjai to nesureikšmintų, bet jaunam žaidėjui tos kelios minutės reiškia labai daug. Tai parodo, kad futbolininkui yra suteikta galimybė įrodyti tai, ką jis gali. Tokie dalykai suteikia milžiniškos motyvacijos dirbti toliau ir įrodinėti, kad esi vertas žaisti kitose rungtynėse ir žaisti ilgiau. Dabar to paties sieksiu Italijoje, nepaisant to, kad dar pats iki galo nesuprantu, kas įvyko. Tiesiog viskas pasikeitė taip greitai – agentas pasakė, kad yra susidomėjimas, atvykęs sužinojau, kad esu reikalingas be peržiūros ir priklausau naujam klubui“, – sakė E. Kaušinis.

E. Kaušinis yra jauniausias šio sezono „Riterių“ futbolininkas pagrindinei komandai atstovavęs oficialiose rungtynėse. Klubo vadovas Tadas Simaitis tikisi, kad jaunasis žaidėjas gaus šansą ir Italijoje.

„Kiekvienas žaidėjas svajoja apie tokią galimybę, todėl norisi palinkėti Esmiliui sėkmės ir tuo pačiu lauksime sugrįžtančio“, – sakė T. Simaitis.

Tobex
Pranešimai: 10170
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Jaunieji Lietuvos futbolo talentai užsienio akademijose

2022 Rgs 23 19:12

Lukas Michelbrink žaidė draugiškas už Lietuvos jaunimo rinktinę, o db pakviestas už Vokietijos u18.
Sužaidė startinėje sudėtyje laimėtose 2-0 prieš USA

Grįžti į