Respublik
Pranešimai: 4588
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jonavos centrinis stadionas

2021 Geg 19 11:57

Šią savaitę posėdžiauja tarybos komitetai
http://www.aliojonava.lt/story/4448/sia ... -komitetai

Komitetuose bus diskutuojama dėl Jonavos kūno kultūros ir sporto centro stadionų teikiamų mokamų paslaugų įkainių patvirtinimo, dėl Jonavos rajono kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų skyrimo ir naudojimo metodikos patvirtinimo, kitais klausimais.
Tai kaip jau ir turėtų priduoti.

Respublik
Pranešimai: 4588
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jonavos centrinis stadionas

2021 Geg 25 17:21

Šventė Jonavoje – moterų Baltijos taurės kovos vyks rekonstruotame miesto stadione
https://lff.lt/news/12172/svente-jonavo ... -stadione/

Antrą birželio savaitę vyks moterų Baltijos taurės turnyras, o tai taps ir savotiška švente Jonavai – du iš keturių turnyro susitikimų vyks naujai renovuotame miesto stadione.

Pastaruoju metu vykusi centrinio Jonavos miesto stadiono rekonstrukcija buvo užbaigta, tad nuo šiol čia vėl gali vykti aukščiausio lygio varžybos.

Verta paminėti, kad rekonstruotame stadione dabar jau gali būti rengiamos ir tarptautinės varžybos – būtent tokios čia vyks birželio antrą savaitę, kai stadionas bus išbandytas Baltijos taurėje dalyvaujančių moterų rinktinių.

„Nors Jonavos centrinio stadiono renovacija užtruko, džiaugiamės, kad pagaliau ji buvo baigta ir miesto futbolo sirgaliai vėl galės lankytis pagrindiniame miesto stadione bei palaikyti mūsų moterų rinktinę“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Jonavoje, sporto mieste, mes labai mylime moterų futbolą, turime stiprią miesto komandą, o rinktinėje – jonavietę Pauliną Sarkanaitę, todėl ypatingai smagu sulaukti moterų rinktinės ir šiomis rungtynėmis atidaryti atnaujintą miesto stadioną. Tikiuosi, kad namų sienos padės mūsų šalies merginoms pasiekti pergalę ir paliks pačius geriausius įspūdžius“, – sakė Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 4588
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jonavos centrinis stadionas

2021 Geg 31 20:05

Bus atidaromas rekonstruotas Jonavos miesto stadionas
https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/b ... -stadionas

Birželio 10 d. Jonavoje atidaromas rekonstruotas natūralios dangos centrinis miesto stadionas, kurio tribūnose telpa 2 tūkst. žiūrovų. Stadiono patalpose įrengti nauji persirengimo kambariai sportininkams, treneriams, teisėjams, patalpos žurnalistams, VIP ložė.

Atidarymo programoje: mažųjų Jonavos futbolininkų varžybos, Meno mokyklos orkestras ir šokėjos, grupės „Čilinam“ pasirodymas. Žiūrovų lauks įvairūs siurprizai!

Stadione galės vykti aukščiausio lygio tarptautinės varžybos. Ketvirtadienį, atidarymo dieną, Baltijos taurės turnyro rungtynes čia sužais Lietuvos ir Latvijos moterų futbolo rinktinės.

„Jonavoje, sporto mieste, mes labai mylime moterų futbolą, turime stiprią miesto komandą, o rinktinėje – jonavietę Pauliną Sarkanaitę, todėl ypatingai smagu sulaukti moterų rinktinės ir šiomis varžybomis atidaryti atnaujintą miesto stadioną. Tikiuosi, kad šios namų sienos padės mūsų šalies merginoms pasiekti pergalę ir paliks pačius geriausius įspūdžius“, - sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Birželio 13 d., sekmadienį, Jonavos bus žaidžiamos moterų turnyro rungtynės dėl trečiosios vietos.

Jonavos centrinį stadioną rekonstravo UAB „Statybos ritmas“, laimėjusi naują savivaldybės konkursą, po to kai pirmasis rangovas UAB „Active Construction Management“ (pavadinimą pakeitusi UAB „Irdaiva“) dėl bankroto sustabdė pradėtus darbus.

Praėjusių metų spalį Vyriausybė skyrė papildomą 1 mln. eurų Jonavos miesto stadiono rekonstravimo darbams užbaigti. Papildomas finansavimas leido Jonavos rajono savivaldybei sutaupyti savo biudžeto lėšų, kurios šiais metais skirtos baseino statyboms.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 4588
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jonavos centrinis stadionas

2021 Bir 10 02:52

Atnaujinto Jonavos miesto centrinio stadiono atidarymas
https://sc.bns.lt/view/item/385169

Stadiono rekonstrukcija kainavo 5,6 mln. eurų. 4 mln. eurų skyrė Vyriausybė, 1,6 mln. eurų – Jonavos rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Stadione pastatytos naujos tribūnų patalpos, įrengti persirengimo kambariai sportininkams, treneriams, teisėjams, patalpos žurnalistams, VIP ložė. Stadione, kurio tribūnose telpa 2 tūkst. žiūrovų, galės būti rengiamos aukščiausio lygio tarptautinės varžybos.

Tribūnų statybos ir stadiono kapitalinio remonto darbai pradėti vykdyti 2017 metais. Konkurso būdu atrinktam pirmam tiekėjui bankrutavus, darbus pabaigė naują konkursą laimėjusi „Statybos ritmas“. Tribūnas projektavo bendrovė „Panevėžio miestprojektas“.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 4588
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jonavos centrinis stadionas

2021 Lie 20 20:52

Meras prašo paaiškinti, kas atsitiko stadiono vejai?
https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/m ... iono-vejai
Paveikslėlis

Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius prašo Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) vadovų paaiškinti, kas atsitiko miesto centrinio stadiono vejai: kodėl futbolo aikštės viduryje išdegė du didžiuliai žolės ratai?

„Gal čia ateiviai buvo nusileidę? Ar JKKSC jau net laistyti ir prižiūrėti stadiono nesugeba? Gėda ir nusivylimas“, - internete pasirodžiusias stadiono nuotraukas įvertino rajono meras.

Birželio pradžioje atidarytame atnaujintame miesto stadione buvo pastatytos visiškai naujos tribūnų patalpos, įrengti persirengimo kambariai sportininkams, treneriams, teisėjams, patalpos žurnalistams, VIP ložė.

Stadione LFF I lygos namų rungtynes žaidžia Jonavos futbolo klubas FK „Jonava“. Artimiausios I lygos rungtynės čia numatytos liepos 30 dieną.

Portalas jonavoszinios.lt pateikė klausimus JKKSC. Kai gausime atsakymą, paskelbsime jį viešai.

Respublik
Pranešimai: 4588
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jonavos centrinis stadionas

2021 Lie 21 21:07

Prašo paaiškinti, kas atsitiko stadiono vejai?
https://www.jonavosnaujienos.lt/praso-p ... ono-vejai/

JKKSC teigimu, esama laistymo sistema nėra pajėgi užtikrinti kokybišką aikštės laistymą didėlės sausros metu, kuri tęsiasi daugiau kaip dvi savaites, o papildomai naudojamas aikštės laistymas rankiniu būdu nėra toks efektyvus, kaip laistymo sistemos ir reikiamą rezultatą yra sunku pasiekti.

„Vykdomas intensyvus aikštės laistymas rankiniu būdu, mechaniškai šukuojama sena nuvytusi žolė. Yra parengtas darbų aprašas ir sąmata esamos aikštės laistymo sistemos rekonstrukcijos darbams.

Šiuo metu Statybos ir remonto skyrius organizuoja laistymo sistemos rekonstrukcijos darbų pirkimą“, – teigiama JKKSC direktorės pavaduotojo ūkio ir bendriems reikalams Vidmanto Šidlausko komentare.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11251
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Jonavos centrinis stadionas

2021 Lie 22 09:46

Kompresorius slabnas, spaudimo trūksta:

Paveikslėlis

šiaip
Pranešimai: 3679
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Jonavos centrinis stadionas

2021 Lie 22 10:25

Kompresorius slabnas, spaudimo trūksta:
Dar baisiau, kad prižiūrėtojams smegenų ir atsakomybės trūksta :)

Respublik
Pranešimai: 4588
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Jonavos centrinis stadionas

2021 Lie 22 23:09

Jonavos stadione „nusileido ateiviai“: liko žalios žolės žiedai
https://www.tv3.lt/naujiena/video/jonav ... i-n1106115

Jonavoje ką tik už milijonus eurų atnaujintame stadione – akibrokštas. Jonavos meras įtūžo pamatęs, kad išskirtine natūralia veja turėjęs garsėti stadionas virto pajuokos objektu – danga išdžiūvo ratilais ir profesionaliam sportui dabar nebetinka.

Stadiono prižiūrėtojai teisinasi, kad kalta užsitęsusi kaitra. Purkštukai esą nepajėgė drėkinti vejos. Meras net nenori to girdėti ir už aplaidumą žada reikalauti atsakomybės.

<...>Dar birželio vidury po kapitalinės rekonstrukcijos, kuri atsiėjo pusšešto milijono eurų, atidarytame stadione danga buvo žalutėlė. Beje, remonto metu veja neliesta, darbai vyko aplink.

Žolę stadione drėkina 12 purkštukų. Prižiūrėtojai sako, kad dėl nurudusių apskritimų kalčiausia kaitra – tokių karščių niekad nebuvę.

„Tokios sausros nebuvo ir mums nebuvo, kur išbandyti, ar jie bus ant tiek galingi ir, kaip ūkiškai sakoma, paveš“, – sako centro direktorė Regina Stupurienė.

„Tuos rutulius, ne olimpinių žaidynių turbūt žiedus, padarė ne vien tik saulė, o žmogiška klaida, žmogiškas aplaidumas, ir nenoras matyti, arba matant nereaguoti, tai tas piktina“, – teigia M. Sinkevičius.

Centro atstovai teisinasi, esą stadiono laistymo sistema pastarosiomis naktimis veikia visu pajėgumu, o dienomis net statomi papildomi laistymo įrenginiai.

„Esant mažam siurblio galingumui, kuris išpučia vandenį vieno ir kito purkštuko sistemos nepersidengia, kur reikia rankiniu būdu prilaistyti“, – tvirtina pavaduotojas ūkio reikalams Vidmantas Šidlauskas.

„Į kvadratinį metrą reikia 5 litrų vienu metu išpilt, kad būtų nauda, jei ten liejasi po truputį tai išgaruoja ir jokio efekto nėra, o rankiniu būdu sunku tai padaryti – tai mes tik meldžiamės, gal reiks į bažnyčią nueiti ir prašyt, kad ateitų lietus“, – sako R. Stupurienė.

Specialistai sako, kad 14 metų veikiančią, kadaise buvusią unikalią dangos laistymo sistemą, būtina rekonstruoti. Šiemet dėl apkrovos jau sugedo visa rezervinė įranga.

„Ji buvo patikrinta, veikianti ir dar visada turim medžiagų, kad sezonui užtektų, tai turėjom vieną siurblį ir tris purktštukus ir mes esam juos išnaudoję, nes sudegė“, – teigia sporto bazių administratorius Darius Chachlauskas.

„Jau gegužės mėnesį buvo teikta savivaldybei, dabar yra pradėtas projektas daryti, dėl stiprinimo sistemos“, – sako R. Stupurienė.

Jonavos valdžia tikina, kad jokių signalų iš prižiūrėtojų, dėl stadiono vejai jau kylančios grėsmės- iki šiol nebuvo girdėję.

„Dar sakyčiau, kad kažkas iš vadovybės ar darbuotojų būtų sakę, trūksta pinigų, trūksta etatų žmonių, vandens slėgis per mažas, kažką technologiškai neįmanoma padaryt – tai būtumėm neatidėlioję ir sprendę“, – sako M. Sinkevičius.

Dabar išdžiūvusiems ruožams darbuotojai skiria ypatingą dėmesį, jau net naują žolę pasėję. Esą kelios dienos ir ji vėl sužaliuos, tad liepos 30-ąją čia susirungsiantys Jonavos ir Marijampolės futbolininkai diskomforto nepajus.

„Ji nėra visai mirus žolė, viršūnė yra nudegus, mūsų samanynas labai stiprus, pusė procento gal galėjo išdegti, va ten akivaizdžiai matosi, kad laistant ji jau atsigauna“, – teigia D. Chachlauskas.

Damoklo kardas pakibo virš įstaigos vadovų. Direktorė artimiausiame tarybos posėdyje kaip tik turi pristatyti veiklos ataskaitą.

„Mes paklausim, tai kas atsitiko – ar trūko kažko, ar kažkas atsitiko, ar trūko proto, technikos ar žmonių ir tikimės, kad atsakymai bus aiškūs ir suprantami“, – sako M. Sinkevičius.

Meras sako, kad dėl tolimesnio įstaigos vadovų likimo teks apsispręsti miesto politikams.

Grįžti į