Joniškio „ŽYGIS“

2012 Geg 05 10:56

PaveikslėlisPaveikslėlis

Joniškio „Žygis“ – Lietuvos futbolo klubas iš Joniškio.

Prieš porą metų „Žygis“ rungtyniavo Joniškio rajone Skaistgirio miestelyje, o šiemet komanda persikėlė į patį Joniškį ir bandys sugrąžinti futbolą į šį miestą.
„Žygio“ komandai, kuriai vadovaus treneris Vaidas Jurkus, turėtų atstovauti žaidėjai iš Joniškio, keli buvę Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai.
Komandos vadovas Edmundas Bernotas tikina, kad šiemet komanda sezonui pasirengusi žymiai geriau nei prieš du metus ir komanda turėtų garbingai atstovauti Joniškio miestą.
____________________________________________________________
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

Re: Joniškio „ŽYGIS“

2012 Geg 07 11:50

KELMĖ 0 - 3 ŽYGIS
I (1) turas, 2012 05 05

ŽYGIO klubas kiek netikėtai nugalėjo Kelmės futbolo klubą.
Pirmasis kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosios.
Visi įvarčiai buvo įmušti antrame kėlinyje.
Po kelių metų į lygą sugrįžę Joniškio futbolininkai šventė pelnytą pergalę.

3. Kelmės „VJSM-Kaslita" - Joniškio „TAIP-Žygis" 0:3 (0:0)
Teisėjas: J. Lukjančiukas, 75 žiūrovai.
Įvarčiai: 47 min. Valentas Gasiūnas (0:1), 68 min. Valdas Jurkus (0:2), 79 min. Valentas Gasiūnas (0:3).
Įspėjimai: Tadas Špukas (VJSM-Kaslita"), Giedrius Kazlauskis, Mantas Kulikauskas („TAIP-Žygis").

2012 Geg 14 12:51

Joniškio “TAIP-Žygis” 1 – 0 Kretingos “Minija”
II (2) turas, 2012 05 12, Žagarė

Rungtynių baigtį nulėmė 11 metrų baudinys

Žagarėje susitiko Joniškio „TAIP-Žygis“ ir Kretingos „Minija“.

Beveik visų rungtynių metu kamuolį ilgiau kontroliavo kretingiškiai, tačiau ypač įsimintinų ir pavojingų progų jiems sukurti nepavyko, o jei ir užsimegzdavo pavojingesnė „Minijos“ ataka, Joniškio komandos žaidėjai akimirksniu ją stabdydavo pražangomis. „TAIP-Žygio“ komanda tik kartas nuo karto sugebėdavo sėkmingiau kontratakuoti ir kiek grėsmingiau priartėti prie „Minijos“ vartų.
Visgi „TAIP-Žygis“ žaidėjai išlaukė savo momento, kai antrojo kėlinio pradžioje „Minijos“ baudos aikštelėje dvikovoje dėl kamuolio aikštės teisėjas įžvelgė kretingiškio pražangą ir skyrė 11 metrų baudinį, kuri realizavo Justinas Vielius (1:0). „Minija“ iki rungtynių pabaigos aktyviai dar bandė išlyginti rezultatą, tačiau „nesiklijavęs“ žaidimas pavertė visas šias pastangas bevaisėmis.
Joniškio „TAIP-Žygis“ komandai tai buvo antroji pergalė pirmenybėse ir ji išliko vienintelė komanda, kuri šiemet dar neprarado taškų.
__________________________________________________________________________________________________________

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

2012 Geg 17 12:44

Foto iš Žygio ir Minijos rungtynių. Baltai-juodi joniškiečiai:

...

2012 Geg 21 12:13

Radviliškio “Lokomotyvas” 5 – 0 Joniškio “Žygis”
III (3) turas, 2012 05 19

Radviliškyje susitiko komandos, kurios po dviejų turų užėmė pirmas dvi turnyrinės lentelės vietas. Tačiau šiose rungtynėse „Lokomotyvas“ akivaizdžiai pranoko Joniškio „TAIP-Žygio“ komandą ir per pirmąją rungtynių pusę įgijęs dviejų įvarčių persvarą (2:0), antrajame kėlinyje ją dar labiau padidino (5:0). Nugalėtojų gretose tris įvarčius įmušė Edgaras Stankevičius, po kartą pasižymėjo Marius Ligeika ir Ugnius Juozaitis.
Joniškio „TAIP-Žygis“ į savo sąskaitą įsirašė pirmąjį pralaimėjimą.
_______________________________________________________________

...

2012 Geg 28 12:23

ŽYGIS 1 - 5 JAMBO
IV (4) turas, 2012 25 26
  • Cezis di Lecce

Baigėsi pergalingas Joniškio komandos žygis. Šį kartą savo mieste buvo sutriuškinti galingai rungtyniavusių svečių.
    Triukšinanti jambinių pergalė prieš Joniškio komandą. Po du įvarčius Jambo gretose pelnė E.Razonas, A.Bačianskis ir vienu prisidėjo N.Jurkaitis. :)

Vienintelį įvartį ŽYGIO klubui pelnė Vištaitis. Pirmieji įmušė įvartį, bet vėliau į savo vartus praleido net penkis.
Čia: statistika.

...

2012 Bir 04 15:54

BABRUNGAS 3 - 0 ŽYGIS
V (5) turas, 2012 06 02

Joniškio komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą.
    Plungėje BABRUNGO klubas, jau rungtynių pradžioje įmušė visus tris įvarčius ir pelnytai nugalėjo.

23. Plungės "Babrungas" - Joniškio "Žygis" 3:0 (3:0)
Teisėjas: Audrius Žuta, 100 žiūrovų.
Įvarčiai: 5 min. Linas Petkevičius (1:0), 19 min. Justas Kensminas (2:0), 25 min. Gintaras Endriekus (3:0).
Įspėjimai: Linas Petkevičius, Aurimas Barusas („Babrungas"), Domas Tamošauskas , Edvinas Adomaitis („TAIP-Žygis").

...

2012 Bir 06 10:33

ŽYGIS 0 - 2 Klaipėdos Granitas
VI (6) turas, 2012 06 05

Namuose žaidusi Joniškio komanda pralaimėjo dar vienas rungtynes. Šį kartą ŽYGIS nusileido klaipėdiečiams.
    Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o visa rungtynių baigtis sprendėsi antrame kėlinyje.
    62` įvartį uostamiesčio komandai pelnė Butinas, o 90` Vaitkus rezultatą padvigubino.

...

2012 Bir 11 12:31

ŽYGIS 2 - 3 IPUKIS
Birželio 9, Šeštadienis
2012/13 m. LFF "Carlsberg" taurės I etapas

Joniškio komanda sugebėjo pralaimėti namų rungtynes. Po rezultatyvių rungtynių pergalę šventė IPUKIS.
ŽYGIS sezono pradžioje nustebino dviem pergalėm II lygos čempionate, o dabar tik pralaimi.

...

2012 Bir 15 14:16

Šį šeštadienį Telšiuose turėjo susitikti vietos fk "Mastis" ir Joniškio "TAIP-Žygis" komanda...
tačiau varžybų nebus, nes JONIŠKIO klubas dėl neaiškių priežasčių neatvyks.

Šios rungtynės nukeliamos.

...

2012 Bir 25 16:43

ŽYGIS 0 - 7 AKMENĖ
VIII (8) turas, 2012 06 23

Cezis di Lecce

Dar vieną triškinantį pralaimėjimą patyrė ŽYGIS. Šį kartą savo aikštėje beviltiškai nusileido pirmenybių vidutiniokams iš Akmenės.
Į savo vartus ŽYGIS praleido net septynis įvarčius. dar vienas gėdingas pasirodymas.