slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Julius Kvedaras

2012 Rgs 24 12:51

Neveltui teisėjai gerai gyvena. Vieni sumokėjo, kad nušalintų, kiti, kad grąžintų. Teisingumas vėl atstatytas. O sukeltu triukšmu, kaip kas nori tas taip naudojasi. Teismui neįdomu. Užsimanys besipešančios pusės vėl paslaugų - visada prašom į patį teisingiausią ir humaniškiausią teismą Lietuvoje.

...

Re: Julius Kvedaras

2012 Rgs 24 13:11

Dėdė Julius juk nekaltas, kad kažkam jis nepatinka.
Visokie ivanauckai rengia sąmokslus, burnoja, opozicija tipo, bedarbiai tegul susiranda darbus... bet jie nori būti prezidantais :mrgreen: tai burbuliuoja kažką nerišlaus. :mrgreen:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Julius Kvedaras

2012 Rgs 24 16:06

Trauktis neketinantis LFF prezidentas J.Kvedaras: jei išeičiau visi sakytų - tu vagis
Paulius Garkauskas
http://sportas.delfi.lt/abroad/trauktis ... slink=true" onclick="window.open(this.href);return false;
2012 m. rugsėjo 24 d. 15:58

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Julius Kvedaras Kauno apygardos teismo sprendimu vėl oficialiai grįžo į savo postą, iš kurio jį buvo laikinai nušalinęs Kauno miesto apylinkės teismas. J. Kvedaras teigia, kad savo kėdės įsikibęs nesilaiko ir pasitrauktų atsiradus tinkama kandidatui. Tačiau pats iš posto trauktis LFF vadovas neketina teigdamas, kad tai padarytų tik futbolo bendruomenei pareiškus nepasitikėjimą jo asmeniu.

Teismas patenkino J.Kvedaro skundą

Pirmadienį Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA) surengtas LFF Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Prieš jį VK narius pasiekė Kauno apygardos teismo nutartis, kuria panaikintas Kauno miesto apylinkės teismo sprendimas J. Kvedarą laikinai nušalinti nuo pareigų. LFF vadovui buvo mesti kaltinimai pasisavinus UEFA Lietuvai skirtus pinigus. „Galiu pasakyti tik vieną, kad nei Liutauras Varanavičius galėjo paimti tuos pinigus, nei aš galėjau, kaip rašo. Nors ant manęs L. Varanavičius kažką ir sako, bet aš iš tikrųjų nuo 2006 iki 2010 metų, kai jie tikrino, aš nieko nenešiau, jis viską nešė. Bet aš galiu pasakyti, kad ir jis nieko nepaėmė“, - po posėdžio teigė J. Kvedaras. LFF vadovas įsitikinęs, kad neigiama informacija apie galimas neskaidrias machinacijas futbolui sudavė dar vieną smūgį. „Kiekvienas negeras parašymas pakenkia daug. Kaip visuomet išsitempti labai lengva, o nusiprausti sunku“, - teigė J. Kvedaras.

Nesilaiko kėdės

J. Kvedaras, kuris ne kartą sietas su Kauno nusikalstamu pasauliu, teigia nesilaikąs posto ir pasitrauksiąs jei tik bus rastas „tinkamas kandidatas“. Tačiau LFF vadovas apie pasitraukimą savo noru negalvoja. J. Kvedaras įsitikinęs, kad pasitraukimas savo noru reikštų pasidavimą. „Jei atsiras labai tinkamas kandidatas, kuris norėtų, tai aš norėčiau jam perduoti, kad jis futbolą privestų iki galo. Aš gi nesilaikau (prezidento kėdės – DELFI). Paprasčiausiai mane taip apšmeižė ir aš negaliu taip išeiti. Jei išeičiau sakytų: taip, tu vagis. Kodėl aš turėčiau galvoti apie pasitraukimą? Aš jums dar kartą aiškinu: jeigu rasiu žmogų, jei futbolo visuomenė pasakys, kad yra tinkamas kandidatas – pasitrauksiu kad ir rytoj. Mes taip ir kalbėjome, kad jeigu kuris nori – prašau, kad ir nuo rytdienos“, - sakė J. Kvedaras. „Jeigu VK, konferencija pareikš: gerbiamasis, Jūs praradote pasitikėjimą ir taip toliau. Tada prašau. Tai yra normalu. Niekas gi nesilaiko. Bet turi pareikšti VK, turi pareikšti konferencija“, - priduria J. Kvedaras. Nors LFF vadovas jaučiasi apšmeižtas į teismą kreiptis neketina. „Jeigu gyvenčiau Vokietijoje – kreipčiausi. Lietuvoje nesikreipsiu“, - sako J. Kvedaras.

Posėdis – už uždarų durų

Pirmadienio posėdis NFA surengtas už uždarų durų, kurias akylai saugojo keli apsaugos tarnybos darbuotojai. Net vaikus į treniruotes atvedusiems tėvams nebuvo leista savo atžalų palydėti iki persirengimo kambarių. Tačiau LFF vadovas dėjosi apie sustiprintą apsaugą nieko nežinantis. „Kur apsauga? Kad čia nieko nėra. Tai normalu, kad nemaišytų darbui. Vienas dalykas, čia nėra tiek daug apsaugos. Čia yra labai daug darbuotojų. Aš nemačiau daug apsaugos. Užrakintos durys? Kur užrakintos? Aš nežinau. Aš vaikščiojau pirmyn atgal. Aš negaliu sakyti to, su kuo nesusidūriau. Nežinau, kodėl buvo užrakintos durys. Mes posėdžiavome antrame aukšte, tai kaip gali būti durys užrakintos? Jeigu neįleido tai matyt yra kažkokia bendra tvarka. Negali jie visur leisti. Gal dingsta kažkas. Nežinau, jūs jų paklauskite“, - teigė J. Kvedaras.

...

Re: Julius Kvedaras

2012 Rgs 24 16:24

J.Kvedaras: jei išeičiau visi sakytų - tu vagis
Ar išeisi, ar neišeisi, vis tiek sakys, kad vagis. Rimtas bachūras turėtų tuo didžiuotis, o nesigėdyti. :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Julius Kvedaras

2012 Rgs 24 16:39

ir pasitrauksiąs jei tik bus rastas „tinkamas kandidatas“.
Liutauras daug metų ieškojo tinkamo kandidato, kuris galėtų jį pakeisti, bet taip ir neradęs pasitraukė pats. Dabar Julius imasi šio sunkiai įgyvendinamo uždavinio. Nepasiseks ir jam. Jeigu tiek metų visa žinanti Lietuvos futbolo visuomenė nesugebėjo surasti potencialaus kandidato, tai ką jau šnekėti apie tuos du futbolui atsidavusius žmones.

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Julius Kvedaras

2012 Rgs 24 16:40

Kledaro Kvedaras
Čia, kaip rubiko kubikas

...

Re: Julius Kvedaras

2012 Rgs 24 16:46

...pasitrauksiąs, jei tik bus rastas „tinkamas kandidatas“.
Prisiminiau filmą apie Dalai-Lamą ir kaip tibetiečiai ieško tinkamo žmogaus. :mrgreen: Reikėtų dėdei Juliui sėsti ant jako ir varyti į kalnus. :mrgreen:

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Toto

2012 Rgs 26 08:17

J.Kvedaras: jei išeičiau visi sakytų - tu vagis
Ar išeisi, ar neišeisi, vis tiek sakys, kad vagis. Rimtas bachūras turėtų tuo didžiuotis, o nesigėdyti. :mrgreen:
teisingai pastebeta čia kaip sakant įviktu julaus karunavimas y vor v zakone :roll: tarpkitko sito titulo julius nusipelne butu pirmas netik is slabotkes bachuru bet ir visos Lt iteisintas vagis :twisted:

...

Re: Julius Kvedaras

2012 Rgs 26 11:04

LFF prezidentas išvyko į FIFA Vystymo komiteto posėdį
http://www.lff.lt/lt/article/lff_prezid ... eto_posedi" onclick="window.open(this.href);return false;


Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Julius Kvedaras tęsia darbą ir antradienį išvyko į Tarptautinės futbolo asociacijos (FIFA) Vystymo komiteto (Development Committee) posėdį.

FIFA Vystymo komiteto posėdyje numatyta patvirtinti naujus FIFA Finansinės pagalbos programos (FAP) nuostatus, įvertinti „Goal" programos rezultatus ir patvirtinti federacijų pateiktus projektus, taip pat prašymus dalyvauti PERFORMANCE programoje.

FIFA Vystymo komitetas pradėjo darbą šiemet ir pakeitė anksčiau veikusį siauresnį „Goal" programos komitetą. Nuo šiol Vystymo komitetas atsakingas už visas FIFA vystymo programas.

LFF prezidentas J.Kvedaras yra komiteto narys kartu su aštuoniolika kitų šalių atstovų.

Komiteto pirmininkas - Afrikos futbolo konfederacijos (CAF) vadovas Issa Hayatou, vicepirmininkai - Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) prezidentas Michelis Platini ir Azijai atstovaujantis Jordano princas Ali Bin Al Husseinas.

...

Re: Julius Kvedaras

2012 Spa 29 15:28

J. Kvedaras jau apgaudinėja UEFA?
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/j ... a-uefa.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Aurimas Budraitis (futbolas.lt) 2012-10-29

16 Lietuvos trenerių, tarp kurių Valdas Urbonas, Raimondas Žutautas, Gedeminas Jarmalavičius, Stasys Stankus (pasirodo, jis taip pat treneris), praėjusią savaitę dalyvavo UEFA surengtuose trenerių kursuose Šveicarijoje, PRO licencijai gauti.

Į tą šešioliktuką pateko ir prieštaringai vertinamo bei iš teismų neišbrendančio dabartinio Lietuvos futbolo federacijos prezidento Juliaus Kvedaro sūnus Gerhardas, kurio pavardė figūruoja ir UEFA išleistame lankstinuke.

Jaunesnysis Kvedaras Šveicarijoje taip ir nepasirodė, tačiau jo pavardė kursuose buvo minima ne vieną kartą, nes kortelę su Gerhardo Kvedaro pavarde buvo užsisegęs buvęs Klaipėdos „Atlanto“ vyriausiasis treneris Romualdas Norkus.

„Iš kur sužinojote? Telefonu apie tai nesinori kalbėti, bet taip, tai tiesa“, - portalo futbolas.lt paprašytas patvirtinti informaciją, sakė kursuose dalyvavęs, tačiau dėl suprantamų priežasčių paprašęs jo pavardės neminėti, treneris.

„Pirmą dieną galvojome, kad padaryta kažkokia klaida, bet kai antrą dieną pamatėme jaunąjį Kvedarą Norkaus veidu, šypsojomės ir tiek“, - pasakojo dar vienas Šveicarijoje praėjusią savaitę praleidęs, puikiai Lietuvos futbolo mėgėjams pažįstamas strategas.

Pats R.Norkus dukart paklaustas, kodėl nešiojo kortelę su G.Kvedaro pavarde, atsakė skirtingai – iš pradžių, treneris teigė, kad kortelė buvo su jo pavarde, tačiau vėliau persigalvojo ir tvirtino, kad apskritai jokios kortelės jis neturėjo.



- Ar galite atsakyti, kodėl jūsų kortelėje buvo pažymėta ne jūsų, o Gerhardo Kvedaro pavardė? – futbolas.lt paklausė R.Norkaus.
- O kodėl jūs to manęs klausiate? Aš nebuvau su ta kortele – mano kortelėje ir buvo mano pavardė.

- Man du treneriai iš konferencijos patvirtino, jog būtent jus, o ne kažkas kitą, juokais net vadino Kvedaru. Norite pasakyti, kad jie išsigalvoja?

- Tai gal įvyko kokie pakeitimai. Žmogus atsisakė, o į jo vietą aš buvau įrašytas. Aš nežinau tų dalykų. Kas juos žino, tai jų ir reikia klausti.

- Tai jūs to nepripažįstate?

- Ne, nu aš savo pavarde buvau.

- Aš dar kartą jūsų paklausiu, kad po to nekiltų jokių nereikalingų spekuliacijų ar interpretacijų: jūs teigiate, kad kortelėje, kurią jūs turėjote, buvo jūsų, o ne Gerhardo Kvedaro pavardė?
- Aš neturėjau jokios kortelės. Nieko neturėjau.



Po šio pokalbio susisiekėme ir su pačiu LFF prezidentu, kuris, kaip visada, nieko nežino.

- Pone Kvedarai, kas delegavo tuos 16 trenerių, kurie vyko į Šveicariją PRO licencijai gauti?
- Niekas nedelegavo – kas turi A licenciją, tas galėjo ir vykti.

- Ta prasme, pats užsiregistruoji, pats ir važiuoji?

- (citata pažodžiui) Ne, nu tai veža mūsų, bet jeigu aš turiu A licenciją, tai galiu laikyti PRO. Kas yra? Kokia problema? Kas domina?

- Iš tikrųjų, labiausiai domina Kvedaro pavardė. Sakykite, jūsų sūnus buvo ten ar ne?
- Ne, nebuvo – užsirašė, bet nevažiavo.

- Tai kodėl tada ant trenerio Norkaus kortelės buvo užrašyta Kvedaro pavardė?
- (citata pažodžiui) Nežinau aš, kur kas parašyta, kur kokio Norkaus parašyta. (atsidūsta) Pirmą kartą aš tai girdžiu iš pačio.
(pakeltu balsu) Iš tikrųjų, nesuprantu, ką tu nori? Sakyk, vieną kartą, tu nori ką nors konkretaus, ar tau tik užsiiminėt intrigom? Jaunas vyras, tu užsiiminėk futbolu, neužsiminėk tom intrigom. Dar kartą aiškinu, jeigu nori, bet kas gali ten važiuoti, kas atitinka kriterijus. Mano žiniomis, jis nevažiavo, nes neišleido klubas. Viskas. Tik tiek aš ir žinau.

- Bet negi pats R.Norkus sugalvojo ant kortelės užsirašyti ne Norkus, o Kvedaras. Sutinkate?
- Padarė gal klaidą? Kas čia tokio? Kiek žinau, mano sūnus irgi norėjo laikyti, bet paskutiniu momentu su klubu nesuderino ir nelaikė, kiek žinau. Jeigu laikys, tai dar geriau – bus dar vienas PRO treneris. Čia ne mes sprendžiam, o ten, kam duoti licenciją, o kam ne. Mano žiniomis, jis nevažiavo ir dar, mano žiniomis, jis yra Lietuvoje.

Pokalbio pabaigoje J.Kvedaras pasiūlė „nurimti ir užsiiminėti futbolu, nes nusprogsiu“. Į klausimą, ar tai buvo grasinimas, J.Kvedaras, padėjęs ragelį, nieko neatsakė.

...

Re: Julius Kvedaras

2012 Spa 29 15:35

Gerhardo Kvedaro pavarde buvo užsisegęs buvęs Klaipėdos „Atlanto“ vyriausiasis treneris Romualdas Norkus.
Tai kodėl neklausinėja Budraitis Gerhardo??? Kodėl čia Julius iš viso figūruoja???
Kaip visada Aurimėlis kliedi prezidentais, trūksta jam prezidentų dėmesio, o kai šulai nenori su juo bendrauti, siunčia jį kuo toliau... :roll:
Tada jam malonu ir jaučiasi įvertintas... :mrgreen:

...

Re: Julius Kvedaras

2012 Lap 20 18:10

Futbolo federacijos prezidentas Julius Kvedaras lieja apmaudą, kad šalies A lyga neatskleidžia ryškių talentų

Pirmadienį nuleidžiama Lietuvos futbolo čempionato uždanga. Vieni klubai savo lūkesčius pateisino, kiti juos atidėjo šviesesnei ateičiai. A lygos padangę aptemdė skandalingas REO pasitraukimas, tačiau LFF prezidentą Julių Kvedarą labiausiai nuvylė tai, kad lyga neatskleidė naujų ryškių talentų

Kalbėdamas 15min.lt apie prabėgusį 2011-2012 m. sezoną, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas J.Kvedaras optimizmu netryško. Sezonas jam pasirodė įdomus ir intriguojantis, tačiau federacijos vadovas neišvydo to, ko labiausiai norėjo – ryškių talentų: „Man labai trūko naujų asmenybių. Tokių, kurios tiktų nacionalinei rinktinei. Neturime gerų puolėjų ir saugų, o perspektyvos niūrios. Kai pagaliau pamatysiu ryškų talentą, tuomet net ant širdies bus lengviau“, – atviravo J.Kvedaras.

LFF prezidentas pirmadienį susitiko su klubų treneriais, nes norėjo sužinoti daugiau apie augančius talentus.

„Prašiau trenerių, kad mane supažindintų su perspektyviausiais futbolininkais. Noriu paklausti, ar jie mato talentus, ko šiems dar trūksta iki nacionalinės rinktinės lygioi“, – pasakojo J.Kvedaras.

Daugeliui futbolo gerbėjų maloniu atradimu tapo „Šiaulių“ puolėjas Artūras Rimkevičius, kuris įmušė net 35 įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų A lygos žaidėju.

Tačiau ir šiuo pasiekimu J.Kvedaras neskubėjo džiaugtis: „Rekordai džiugina, bet kai pažiūri, kam įmušė. Norėtųsi, kad būtų įmušęs „Ekranui“ ar „Žalgiriui“. Gaila neteko matyti, kaip Rimkevičius pelnė du įvarčius armėnams.“

LFF prezidentas prisipažino iki šiol jaučiantis nuoskaudą dėl Vilniaus REO komandos pasitraukimo iš A lygos. A lygoje pavasariais startuojantys klubai jau ne kartą yra nebaigę čempionato. Šiemet taip nutiko Vilniaus REO.

„Tai didžiausia mano sezono klaida. Pats raginau REO dalyvauti Lietuvos čempionate. Prieš sezoną kalbėjome, kad būtų geriausia turėti 10 komandų. Tuomet nebūna priekaištų, kad kažkas turi daugiau, o kažkas mažiau poilsio. Maniau, REO susitvarkys savo finansus, bet taip nebuvo. Norėjau, kad būtų geriau, o išėjo, kaip visada“, – prisipažino J.Kvedaras.

Pasak jo, dešimt komandų – optimalus skaičius A lygai, todėl bus siekiama ir kitąmet Lietuvos pirmenybėse turėti 10 klubų.

„Kalbėjau su Jonavos komanda, bet jie dar bijo eiti į aukščiausią lygą. Galbūt Lietuvai pakaktų ir 8 ekipų, bet šiandien kalbėti apie kitą sezoną dar anksti“, – sakė J.Kvedaras.

Prieš kelis mėnesius žiniasklaidos akiratyje atsidūręs ir į skandalą įsivėlęs J.Kvedaras išsaugojo LFF prezidento postą, o į intrigas, sako, nebekreipiantis dėmesio: „Man labai patiko Michelio Platini (UEFA prezidentas – 15min.lt past.) žodžiai. Jis teigė, kad kol politikai kišis į jūsų reikalus, tol nieko nelaimėsite ir nieko nenuveiksite. Kai tokie žmonės lenda kur nereikia su savo išmislais, tol mes stovime vietoje. Mano durys visada atviros – tiems, kurie pasiryžę dirbti vardan futbolo ir žino, kokias problemas nori spręsti."

J.Kvedaras aiškino, kad jis turi daug rūpesčių, todėl išeitų iš proto, jeigu imtų į galvą tas intrigas; "Man rūpi futbolo infrastruktūra, trenerių mokymai, rinktinės reikalai. Su baime važiavau į Fabijoniškėse statomą aikštyną – nenoriu, kad apkaltintų broku, todėl teiravausi, ar tikrai tokiu drėgnu oru prilipo klijai, ar viskas bus gerai“, – sakė J.Kvedaras.

Baigdamas J.Kvedaras pridūrė: „Ramiai dirbsiu tik tada, kai rinktinė žais gerai. Tai pats didžiausias mano noras.“


Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... z2CmPSLHWz" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Julius Kvedaras

2012 Lap 20 18:21

Baigdamas J.Kvedaras pridūrė: „Ramiai dirbsiu tik tada, kai rinktinė žais gerai. Tai pats didžiausias mano noras.“
Įdomu, tai po rungtynių Armėnijoje buvo neramus??? Naktį ar dvi nemiegojo??? :mrgreen:
"Pats raginau REO dalyvauti Lietuvos čempionate. Prieš sezoną kalbėjome, kad būtų geriausia turėti 10 komandų. Tuomet nebūna priekaištų, kad kažkas turi daugiau, o kažkas mažiau poilsio. Maniau, REO susitvarkys savo finansus, bet taip nebuvo. Norėjau, kad būtų geriau, o išėjo, kaip visada“, – prisipažino J.Kvedaras.
Šaunuolis dėdė Julius. Įkalbėjo sudalyvauti ir taip sumaniai atsikratė tų vaflistų.
Va, būtų likę jie I-oje lygoje, tai iki šiol lietų tulžį ir ant LFF varytų.
Dabar stojo mirtina tyla. Nukovė, š`kias, drakoną. :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Julius Kvedaras

2013 Kov 29 07:22

Juliaus Kvedaro tėviškas patarimas Liutaurui Varanavičiui: „Aš jam sakiau – būk geras, negerk daugiau, nes prapulsi“

http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... z2Ou40ykMA" onclick="window.open(this.href);return false;


Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Julius Kvedaras komentuodamas žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, neva jis susijęs su buvusio LFF prezidento Liutauro Varanavičiaus užpuolimu, teigė, kad tai jam visiškai neįdomu.

Tiesa, žodžio kišenėje neieškantis J.Kvedaras prisiminė anksčiau įvykusį pokalbį, kuriame jis rūpestingai įspėjo buvusį LFF prezidentą L.Varanavičių, kad šis daugiau nebegertų.

„Neturi apie ką daugiau rašyti. Man jis visiškai neįdomus. Aš jam sakiau vieną dalyką – būk geras, negerk daugiau, nes prapulsi, esi jaunas, bet prapulsi“, – teigė J.Kvedaras.

LFF prezidentas prieš kelias dienas su Lietuvos futbolo rinktine svečiavosi Albanijoje, kur mūsų šalies futbolininkai kontrolinėse rungtynėse albanams nusileido net 1:4. Kalbėdamas apie rinktinės pasirodymą sirguliuojantis J.Kvedaras teigė, kad laukia rimtas pokalbis su treneriu Csaba Laszlo.
– Kaip vertinate rinktinės pasirodymą pastarosiose dvejose rungtynėse? – 15min.lt paklausė J.Kvedaro.

– Treneris gal daugiau turėtų vertinti, ką jis norėjo išbandyti – išbandė. Nežinau iš kur ta infekcija čia pasklido tarp žaidėjų, tačiau vaizdas nekoks. Kai pralaimi – kaip čia vertinsi. Tegul žaidėjai pamato, kam reikia daugiau treniruotis, daugiau dirbti.

– Kokia federacijos pozicija dėl tokių pralaimėjimų, kurie ne tik mažina mūsų futbolininkų prestižą, bet vėliau atsiliepia ir FIFA reitinge?

– Mes dar su treneriu apie tai nekalbėjome, tačiau kaip tik ruošiuosi tai padaryti. Reikia keisti dabartinį požiūrį, susikviesti žaidėjus reikia dvejoms rungtynės, o ne po pirmų pusę paleisti ir kviesti kitus.

Bandyk ir eksperimentuok kur tu nori, bet ne ten, kur giedami himnai – juk atstovaujama Lietuvai. Man asmeniškai tai tikrai nepatiko.

– O Csaba Laszlo buvo su jumis kalbėjęs, klausęs nuomonės apie tokius eksperimentus?

– Aš pats, atvykęs į Albaniją, buvau labai nustebęs, kad tiek daug žaidėjų išvažiavo namo. Tačiau prieš mačą jau nesinorėjo apie tai kalbėti – galbūt prieš šventes pavyks pasikalbėti su treneriu ir tai aptarti.

– Norėtumėte, kad eksperimentų būtų mažiau?

„ Taip, jau nebe tas laikas, gali eksperimentuoti ne su pagrindine komanda, ne oficialiose rungtynėse. Stovi tokiose rungtynėse ir nelabai jaukiai jautiesi, po tokių eksperimentų paskui nelabai kas benorės žaisti su mumis.

– Per praėjusią rinktinių pertrauką Lietuva nežaidė jokių rungtynių. Kas atsitiko tada?

– Tuomet situacija buvo pateisinama. Daugelis žaidėjų neturėjo klubų ir prašė leisti neatvykti, kad galėtų prasimušti į komandas, užsikabinti, pasirašyti sutartis.

Dabar kalbėjau su kolegomis iš Latvijos, kurie irgi nesurinko komandos. Žinote, stiprūs žaidėjai, kaip Lionelis Messi, viską meta ir važiuoja žaisti už savo šalį, o silpnesni kartais negali. Jeigu jie dalyvauja klubų peržiūrose, ieško komandos. Jei žaidėjas žais gerame klube, bus ir rinktinei geriau.

– Vakar buvo pristatytas naujas A lygos sezonas, tačiau jūsų ten nebuvo. Kaip vertinate naująjį sezoną, naujus lygos vadovus?

– Aš parsivežiau infekciją iš rinktinės stovyklos Albanijoje, todėl negalėjau dalyvauti.

Mano požiūriu, jeigu tik naujieji vadovai ras papildomų pinigų, padės klubams, aišku, bus gerai. Tačiau tai yra labai sudėtinga, nėra daug rėmėjų, tam tikrų įstatymų, susijusių su rėmimu. Aš ir dabar labai bijau dėl Pakruojo „Kruojos“, girdžiu, kad ten situacija labai sunki – net šiurpas per nugarą eina.

Aš jau esu ne kartą tokių prisižiūrėjęs žadėtojų – kol kas viską vertinu labai atsargiai. Darbais tėvynę mylime, o ne žodžiais. Platesnius vertinimus bus galima daryti nebent po pirmo rato varžybų.

– Žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, kad jūs esate susijęs su buvusio LFF prezidento Liutauro Varanavičiaus užpuolimu. Ką galite pasakyti apie tai?

– Neturi, apie ką kalbėti. Aš atvirai pasakysiu – man jis visiškai neįdomus. Aš gi balsavau, kad jam ir automobilį paliktume, sumokėtume visus pinigus ir panašiai.

Svarbiausia, kad aš jam sakiau vieną dalyką – būk geras, negerk daugiau, nes prapulsi, esi jaunas, bet prapulsi. Buvo anksčiau čia toks pokalbis tarp mūsų. Daugiau aš jo nei mačiau akyse, nei noriu matyti.

– Tai ir užpultas L.Varanavičius dėl alkoholio?

– Aš tikrai nežinau, patikėkite manimi – man neįdomu. Aš turiu svarbesnių reikalų, štai dabar Klaipėdoje futbolo bazę naują atidarysime.

– Galite papasakoti apie tai plačiau? Kada ji atidaroma?

– Aš visus dabar erzinu, sakau, kad atidarysime naują bazę Klaipėdoje, kuri bus gražesnė negu Kaune. Iš tikro labai gražus vaizdas, bus dvi aikštelės treniravimuisi, nedidelė tribūna. Federacija davė dangą, tačiau aikštynas priklausys miestui. Jame galės treniruotis vaikai, jaunimas, veteranai, bus galima aikštyną išsinuomoti ir kitiems.

Gegužės mėnesį jau turėtų atsidaryti, tačiau šiemet futbolui trukdo prastas oras.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... z2Ou4BCoKp" onclick="window.open(this.href);return false;

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Julius Kvedaras

2013 Kov 29 07:30

Svarbiausia, kad aš jam sakiau vieną dalyką – būk geras, negerk daugiau, nes prapulsi, esi jaunas, bet prapulsi. Buvo anksčiau čia toks pokalbis tarp mūsų. Daugiau aš jo nei mačiau akyse, nei noriu matyti.
Išeitų, kad Liutaurą iš prezidento posto už gėrimą išmetė :)... Arba čia mums nelabai suprantamos paniatkės, bet galima nuspėti, kad Liutauras stipriai prisidirbo bachūrų fronte.

Grįžti į