Jurbarkas

Moderatorius: Respublik

...

Jurbarkas

2015 Bir 12 18:43

Rekonstruotas stadionas tinka tik ožkoms ganyti
2015-06-12 http://jurbarkosviesa.lt/Naujienos/Nume ... nuotraukos" onclick="window.open(this.href);return false;
Daugiau nei dešimtmetį futbolą remiantis verslininkas Gediminas Eiza įsitikinęs, kad apie rungtynes duobėtame stadione ant esamos vejos galima tik pasvajoti.


Kreivas, šleivas ir užsėtas pievų žole, o ne specialia veja. Tokius kaltinimus miesto stadioną rekonstravusiai įmonei ir atnaujinimą prižiūrėjusiems valdininkams meta sportininkai. Nors stadioną numatyta užbaigti birželio 15 d., tiek rajono, tiek apskrities futbolininkus vienijančios organizacijos kategoriškos – po beveik tris milijonus eurų kainavusios rekonstrukcijos aikštėje tebus galima ganyti ožkas.

Pasinaudojo parama

Jurbarko rajono savivaldybės administracija projektą „Infrastruktūros plėtra ir bendradarbiavimas sveikatinimo švietimo srityje“ įgyvendino pagal 2007–2013 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Šis projektas įgyvendintas su partneriais: Nemano rajono savivaldybės administracija (Kaliningrado sritis, Rusija) ir Gi- žycko rajono (Lenkija) mokyklų ir kitų edukacinių įstaigų valdymo įstaiga.

Visos trys projekte dalyvaujančios šalys įsipareigojo skatinti vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną bei tarpusavio bendradarbiavimą, o Jurbarkas ir Nemanas – dar ir sutvarkyti sportui ir laisvalaikiui būtiną infrastruktūrą. Jurbarke rekonstrukcijos reikėjo miesto stadionui, Nemane – apleistai buvusiai pionierių stovyklai.

Jurbarko stadiono rekonstravimo darbai buvo pradėti 2013-ųjų spalį, pasiryžus investuoti 2971 432 eurų. Pinigai „sugulė“ į stadioną, projekto terminai jau išseko, tačiau Jurbarko sportininkų neapleidžia nerimas dėl darbų kokybės.

Kelia abejonių

Panašu, kad dėl milijonus kainavusio stadiono kilusios aistros ir priekaištai greitai nenutils. Į redakciją užsukęs VšĮ „Jurbarko futbolas“ vadovas ir sporto klubo „Vulkanas“ prezidentas Gediminas Eiza rankose atsinešė kuokštą žolės. Pasak daugiau nei dešimtmetį futbolą remiančio verslininko, apie rungtynes duobėtame stadione ant esamos vejos galima tik pasvajoti.

„Pažiūrėkite, kokį kuokštą žolės atnešiau. Kaip manote, iš kur ji? Panašu, kad iš močiutės pievos būčiau parovęs. Deja, žolė – iš stadiono. Ir ne iš kokio pakraščio, kur galbūt galėtų nuo vėjo atneštų sėklų užželti. Visas stadionas toks, nes rangovas tokią žolę pasėjo. Ji visiškai netinkama žaidimui“, – nuoskaudas liejo G. Eiza.

Kad daugiau nei šimtą įvairaus amžiaus futbolininkų – vaikų, paauglių ir suaugusiųjų – vienijančios VšĮ „Jurbarko futbolas“ ir kitų rajono sportininkų viltys turėti aukšto lygio sporto kompleksą gali subliukšti, tikina ir Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas bei Lietuvos futbolo federacijos vykdomojo komiteto narys Sigitas Jukna. Vyras žodžių į vatą nevynioja – aikštė nelygi, žolė prasta, o be drėkinimo sistemos stadionas pavirs dykviete. Šiuos priekaištus S. Jukna lankydamasis Jurbarke išsakė ir rajono merui Skirmantui Mockevičiui.

...

Jurbarko stadionas

2015 Bir 12 19:05

o jau pievutės gražumas.. net žaliuoja :P

Paveikslėlis

prajuokino šita foto.. kažkokia parodistų būdelė..

Paveikslėlis

Anbo
Pranešimai: 9008
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Jurbarkas

2015 Rgs 17 12:41

Jurbarko stadionas nebetinka ir ožkoms ganyti, nes žolė neauga :(
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/li ... -56-528299" onclick="window.open(this.href);return false;

šiaip
Pranešimai: 3695
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Jurbarkas

2015 Rgs 17 13:11

Jurbarko stadionas nebetinka ir ožkoms ganyti, nes žolė neauga :(
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/li ... -56-528299" onclick="window.open(this.href);return false;
Tik dar vienas įrodymas, kad mūsų kraštuose reikia dirbtines dangas daryti ir dėl to, kad esam atgrubnagiai ir natūralios vejos nei pasėti, nei išlaikyti negebam. Jurbarkas dabar sparčiai žengia Tauragės keliu - galima tribūnose pasėdėti, semkes pagliaudyti ir parypauti, ko čia ta žolė neauga.

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Jurbarkas

2015 Rgs 17 14:09

Už 3 milijonus litų rekonstruotas Jurbarko stadionas virto duobėta pieva, kurioje neauga žolė

Kai 2013 m. prasidėjo Jurbarko stadiono rekonstrukcija, futbolininkai džiaugėsi turėsią naujutėlaitę varžybų aikštę. Tačiau bėgant laikui džiugesį pakeitė nerimas, o pasibaigus atnaujinimo darbams kilo ir pykčio banga. Dėl itin prastos vejos būklės šiandien stadione neįmanoma jokia sportinė veikla. Jurbarko futbolo bendruomenė kaltina valdžią taip iššvaisčius netoli milijono eurų (apie 3 mln. litų) ir reikalauja ištaisyti broką. Rugsėjo 17 d. prie savivaldybės rengiamas piketas.

Viešai smerkia valdžią

Neseniai internete pasklido VšĮ „Jurbarko futbolas“ vadovo bei sporto klubo „Vulkanas“ prezidento Gedimino Eizos pasisakymas, kuriame plačiai išdėstyta futbolo bendruomenės nuomonė dėl renovuoto miesto stadiono. Pateikiame jį kiek sutrumpintą: „Ar jurbarkiečiai turi savigarbos pareikalauti miesto valdančiųjų atsakomybės už neatsakingai, nusikalstamai atliktus darbus?

<...> Atrodo, kad valdžia lenktyniauja, kas, ką blogiau pastatys ar įgyvendins prasčiau kokį projektą. <...> Jurbarko sindromas – valdininkai šlapinasi ant galvų, visi žino, kas vyksta, tačiau vieni apsimeta, kad tai lietus, kiti – lenda po skėčiu. <...> Renovuotos aikštės drenažas neveikia, po tyrimo, atlikto Dotnuvos institute, paaiškėjo, jog pasodintos vejos sudėtyje trūksta 75 proc. pagrindinės žolės komponento. Iškasus 3 cm stadiono vejos randami bulvės dydžio akmenys. Aikštė suprojektuota ne pagal futbolo aikščių standartus (turi turėti nuolydį į visas aikštės kraštines), o kaip vienšlaitis stogas. Duobėta. <...> 15 valdininkų vasarį padėjo parašus net nematę išdygusios žolės, nepasiteiravo, su kuo ji bus laistoma.

Nuo pat pradžių niekam nerūpėjo stadiono atliktų darbų kokybė. <...> Galiu teigti, kad valdininkams tikrai nerūpi mažieji futbolininkai, kurie galėjo jau šiais metais pradėti treniruotis naujame stadione. <...> Praėjus 6 mėn. aikštė netaisoma, tik tvirtinama, kad viskas bus gerai. Pasamdytas ekspertas už 3000 eurų paaiškino, kad žolė per 4 metus atsitaisys, nes bus tręšiama, laistoma, įterpiami kitos žolės komponentai, o akmenis kaip nors reikės pašalinti.

<...> Kodėl trūksta pinigų Jurbarko vaikams, treneriams? O kodėl valdininkų absurdiškiems projektams netrūksta? Lėšos, išleistos pastatyti prieplauką, kuri nenaudojama, Mituvos gilinimas laiveliams priplaukti prie Dainų slėnio, lėktuvo įsigijimas, – tai pinigų išleidimas vėjais. <...>“

Rengs piketą
Pasamdytas ekspertas už 3000 eurų paaiškino, kad žolė per 4 metus atsitaisys, nes bus tręšiama, laistoma, įterpiami kitos žolės komponentai, o akmenis kaip nors reikės pašalinti.
Šiam G.Eizos pranešimui bei stadiono vejos nuotraukoms pasirodžius internete, savo drąsią nuomonę komentarais ėmė reikšti ir internautai: „Ten net avių negalima būtų ganyti“, „Gėda valdininkams, kurie atima iš sportiškų vaikų galimybę tobulėti“, „Tas pats, kas pastatyti 15 000 vietų krepšinio areną ir vietoj parketo betono dangą pakloti“.

Savas įžvalgas išsakė ir „Vulkano“ futbolo treneris Rolandas Norkus, patikinęs, jog šiuo metu Jurbarko futbolininkai yra įstumti į sudėtingą situaciją: Lietuvos II lygoje rungtyniaujanti miesto komanda nebeturi kur žaisti namų mačų. O jų šiemet liko keturi.

„Kita, Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos aikštė, netinkama, – neturi persirengimo kambarių. Tad LFF buvo leidę mums rungtyniauti Lietuvos II lygoje svetimose aikštėse, tik su ta sąlyga, jog nuo rugsėjo turėsime naują stadioną. Deja...“, – patikino treneris.

Pasak jo, Jurbarko futbolo bendruomenė buriasi ir rugsėjo 17 d. prie savivaldybės ruošia piketą, kuriame žada dalyvauti apie trisdešimt šiai situacijai neabejingų asmenų.

„Reikalausime, jog sutvarkytų stadioną. Jo pridavimas jau seniai įvykęs, su rangovais atsiskaityta. Reiks juk pateikti ataskaitą ir ES institucijoms. Nurašys viską sausrai, pamatysit. Nerūpėjo politikams to projekto kokybė nuo pradžių. Buvęs administracijos direktorius Petras Vainauskas pareiškė: „Jūs visi būtumėte pasirašę, nes aš apie tą žolę nieko nenusimanau“. O tai reiškia, kad bet kas būtų už tokius pinigus pasirašęs. Ką gi, apie pusšimtis sportuojančių vaikų lieka be futbolo. Kaip ir regbininkai – be varžybų vietos“, – teigė R.Norkus.

Verdiktas: veja – tragiška

Kaip rašoma G.Eizos pranešime, Jurbarko stadiono futbolo aikštės rekonstrukcijos darbai atsiėjo 1 117 161,61 Lt, pagalbinio pastato rekonstrukcija – 34 520 Lt, pagalbinio pastato priestato statybos darbai – 1 399 446,51 Lt, informacinis stendas – 5000 Lt, nuolatinis aiškinamasis stendas – 3000 Lt. Išleisti beveik 3 mln. litų, o stadionas netinkamas naudoti.

Tai patvirtino ir LFF, nurodžiusi ne tik stadione paliktą broką, bet ir reikalavimus, kurių nesilaikė darbus atlikę rangovai. LFF Licencijavimo skyriaus vadovo Lauryno Zibolio teigimu, Jurbarko miesto stadionas netinkamas jokios Lietuvos futbolo lygos mačams ir artimiausiu metu netiks. Stadiono būklę jis įvardijo tragiška, o savivaldybės pastangas spręsti problemas – nepakankamomis.

Dar rugpjūčio 14 d. Jurbarko raj. savivaldybei LFF pateikė išvadas, kuriose nurodomi esminiai stadiono trūkumai: veja nėra lygi ir plokščia, žolė nevienodai prigijusi, grunte yra akmenų – tai neužtikrina saugumo stadione. Taip pat neįrengtos teisėjų persirengimo patalpos su dušais, o įrengti atsarginių žaidėjų suolai užstoja vaizdą daugeliui žiūrovų, būtina koreguoti stogelį. Stadione nėra ir reikalaujamų 500 sėdimų vietų. Tribūnoje neįrengtos vietos žiniasklaidai. Neišplėtota ženklinimo ir nuorodų sistema. Neįrengti penki vėliavų stovai. Išvada: „Vulkanas“ žaisti Jurbarke negali.

Vicemeras: „Tai nepanašu į veją“

Jurbarko rajono savivaldybės vicemeras Saulius Lapėnas pripažino, jog problemų dėl nekokybiškai atliktos stadiono rekonstrukcijos yra. Veja, jo nuomone, nepanaši į veją. Trūkumai išryškėjo po objekto pridavimo, kuris, beje, surengtas 2015 m. vasarį.

„Nesuprantu, kodėl buvo nuspręstą objektą priduoti vasarį, kai negalima įsitikinti, ar veja prigijo. Keista ir tai, kad tuomet sprendimus priėmusi valdžia nesvarstė, ar projektas atitiks LFF stadionų infrastruktūrai keliamus reikalavimus. Be to, rekonstrukcijos darbai buvo nupirkti už mažesnę nei numatyta kainą – 2,5 mln. litų. Atlikus pirkimo procedūras imtasi pokyčių. Sezoniniam statiniui staiga buvo numatytas šildymas elektra. Neva, sutaupė, tai atsirado šildymo poreikis. Keistas sprendimas. Juk elektra brangi, o žiemą stadione nieko nevyks“, – nuomonę išsakė S.Lapėnas.

Vyras patikino, jog jam šiandien sunku atsakyti į klausimus, nes dabartinė valdžia paprasčiausiai tapo ankstesniosios sprendimų įkaitais. Pateisinti pirmtakų padarytas klaidas – nelengva.

Po rinkimų perėmę projektą, naujieji valdininkai sudarė darbo grupę, kuri aiškinasi situaciją, sprendžia, kam perduoti stadiono eksploataciją. Išvados turi būti pateiktos iki spalio 1 d.

„Pagal ES aktus, keisti projekto negalima penkerius metus. Tačiau jį baigus įgyvendinti, jei bus paruošti argumentuoti pasiūlymai gerinti sąlygas, būtų galima sutarti dėl pokyčių. LFF nurodytus reikalavimus tikrai įmanoma patenkinti“, – patikino vicemeras.

Maskuoja, o ne taiso

Liepos 14 d. Jurbarko raj. savivaldybės, Kūno kultūros ir sporto centro atstovai bei rangovo UAB „Statybos ritmas“ generalinis direktorius Gintaras Valutis pasirašė „Nekokybiškai atliktų darbų šalinimo aktą“, kuriame numatyti konkretūs darbai, jų vykdytojai ir darbų atlikimo datos. Vejos išlyginimo, atsėjimo, tręšimo darbus ir laistymo įrangos įsigijimo kaštus prisižadėjo padengti UAB „Statybos ritmas“.

„Vulkano“ trenerio R.Norkaus teigimu, laistymo sistema įsigyta tik prieš savaitę, o visi bandymai taisyti prastą vejos būklę primena labiau ne trūkumų šalinimą, o jų maskavimą.

Susisiekti su rangovo „Statybos ritmas“ generaliniu direktoriumi nepavyko. Kiti įmonės atstovai komentuoti atsisakė.

Teks daugiau investuoti

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė informavo, jog laikinai stadiono priežiūra paskirta Kūno kultūros ir sporto centrui. Anot jos, po pridavimo buvo bandoma tvarkyti veją, bet veltui.

„Be papildomų investicijų neapsieisime. Jas reiks numatyti kitų metų biudžete. Pirmiausia imsimės vejos sutvarkymo darbų. Juk ji svarbiausia sportininkams. Tam prireiks apie 20 tūkst. eurų. Vyks derybos ir su rangovu. Jis taip pat įsipareigojo prisidėti“, – teigė administracijos direktorė.

V.Rekešienės teigimu, dabar Jurbarkas turi tokį stadioną, kokio nenori. Klaidingi sprendimai buvo priimti jau projektavimo metu. Nuo pradžių buvo aišku, kad jis neatitiks daugelio reikalavimų. Nors projektą galima buvo taisyti iki darbų pridavimo, to nebuvo daroma.

„ES už suteiktą paramą turėsime atsiskaityti iki rugsėjo 30 d. Manau, nepavyks. Teks daug ką taisyti, papildomai investuoti“, – patikino V.Rekešienė.

GabrieleSt
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016 Rgs 25 20:33
Palaikoma komanda: Barcelona

Uzpildyit anketa, labai reikia Jusu balsu!

2016 Rgs 25 20:35

Sveiki, prasau Jusu uzpildyti anketa apie Jurbarko stadiona. Aciuu :)
http://apklausa.lt/f/kodel-jurbarko-mie ... w.fullpage" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 5016
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Uzpildyit anketa, labai reikia Jusu balsu!

2016 Rgs 26 18:08

Kas čia per amžiaus grupės?..

Makenzis
Pranešimai: 6165
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Uzpildyit anketa, labai reikia Jusu balsu!

2016 Rgs 26 18:14

Kas čia per amžiaus grupės?..
Visą dieną nežiūrėjau, bet kai kolega parašė, man irgi smalsu pasidarė.
Amžius
* Nuo 7-10m.
* Nuo 10-15m.
* Nuo 15-19m.
Gyvenamoji vieta
* Jurbarko rajonas
* Jurbarkas
Kadangi man jau sukako 19 ir esu ne iš Jurbarko, tai nėra prasmės atsakinėti į šitą klausimyną. ;)

mafia7
Pranešimai: 7192
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Uzpildyit anketa, labai reikia Jusu balsu!

2016 Rgs 26 19:11

Čia tokių paklydėlių ne vienas jau buvo, parašo vieną ar du pranešimus ir dingsta amžiams, tipo dėl naudos užsiregistruoja.

Makenzis
Pranešimai: 6165
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Jurbarkas

2017 Geg 22 13:41

Jurbarko stadione atsivėrė „grožybės“
Kazys KAZAKEVIČIUS 2016 09 08

Tokių radinių aptikta pernai rekonstruoto Jurbarko stadiono vejos pagrinde. Jurbarko rajono merijos nuotrauka A-A+ Vos prieš metus baigtame renovuoti Jurbarko stadione vėl gaudžia technika ir dirba statybininkai. Paaiškėjo, kad stadione neželia veja, nes žolė ir negali augti ant statybinių atliekų. Pakartotinis stadiono vejos atnaujinimas iš Jurbarko rajono biudžeto pareikalaus beveik 20 tūkst. eurų. Vietos valdžia tikisi, kad išlaidas padengs tas, kas neužtikrino darbų kokybės – renovaciją atlikusi bendrovė ir ją prižiūrėjusi įmonė. Radiniai nustebino Kaip „Lietuvos žinioms“ pasakojo Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius, jau pernai po stadiono renovacijos veja labai prastai dygo. Šiemet pavasarį problemos dar labiau išryškėjo – kai kur stadione vietoj vejos buvo matyti tik žemės gruntas. Todėl nuspręsta veją atnaujinti. Tikėtasi iš naujo supurenti pagrindą ir pasėti naują žolę. Tačiau įsitikinta, kad vien to nepakaks. „Pradėjus veją kultivuoti, o ypač ją suarus, paaiškėjo, kad aikštyno pagrindo viršutiniame 15 centimetrų sluoksnyje yra ne tik pernelyg stambių akmenų. Išlindo ir betono luitų, šaligatvių plytelių liekanų. Jų čia jokiu būdu negalėjo būti, nes ant jų žolė tikrai augti negali“, – kalbėjo S. Mockevičius. Anot jo, iš pradžių akmenis, betono atliekas iš stadiono vejos pagrindo bandyta išrinkti rankomis, bet paaiškėjus, kad tai pernelyg ilgai truksiantis darbas, pasitelkta technika. Išvalius viršutinį žemės sluoksnį, ant jo bus pilamas humuso bei durpių sluoksnis ir tik tuomet bus sėjama nauja veja. „Šiuo metu rengiamas defektų aktas, su kuriuo bus supažindinti rekonstrukcijos darbus atlikusios bendrovės bei techninę priežiūrą vykdžiusios įmonės vadovai. Jei su jais nepavyks susitarti gražiuoju, neatmetu tikimybės bylinėtis, kad jie padengtų mūsų patiriamas stadiono vejos atkūrimo išlaidas“, – sakė S. Mockevičius. Jis teigė, kad neseniai renovuoto stadiono sutvarkymas rajono biudžetui atsieis apie 20 tūkst. eurų. Seniai buvo aišku Kad Jurbarko stadionas net ir po atnaujinimo netinka ne tik aukščiausios, bet ir žemesnės lygos varžyboms, rajono vadovus dar prieš metus informavo Lietuvos futbolo federacija (LFF). Jos ekspertai tai nustatė apžiūrėję stadioną ir įvertinę jo būklę. LFF atstovai jurbarkiečiams aiškino, kad stadionas netinka žaisti net ir Antrosios lygos rungtynes – veja nėra lygi ir plokščia, žolė nevienodai prigijusi, grunte yra akmenų, tad saugumas stadione neužtikrinamas. Taip pat neįrengtos teisėjų persirengimo patalpos su dušais. Daugiau nei dešimtmetį Jurbarko futbolą remiančio sporto klubo „Vulkanas“ prezidento Gedimino Eizos nuomone, kad stadionas nebus tinkamas žaisti futbolą, buvo aišku jau pernai, galutinai neužbaigus jo rekonstrukcijos. „Jau tuomet ne kartą atkreipėme rajono vadovų dėmesį, kad stadionas įrengiamas ne taip, kaip reikėtų. Tačiau mūsų niekas nenorėjo klausyti“, – teigė jis. Anot G. Eizos, netinkamai įrengta stadiono veja ne tik negražiai atrodė, bet ir buvo pavojinga sportininkų sveikatai, o gal net gyvybei. Būtų įvykusi nelaimė, jei kuris nors futbolininkų būtų parkritęs ir atsitrenkęs galva į žemę, po kuria – betono gabalai. Deja, pasak G. Eizos, visi futbolo mėgėjų bandymai atkreipti dėmesį į nekokybiškai vykdomą stadiono renovaciją rezultatų nedavė. Todėl Jurbarko komanda „Vulkanas“ prarado teisę žaisti Antrojoje lygoje, sporto klubas sustabdė savo veiklą. G. Eiza minėjo, jog problemų kėlė ne tik stadiono vejos pagrindas, bet ir pati veja – vargu ar buvo sėta speciali stadionams skirta žolė. Atlikus tyrimus Dotnuvos žemdirbystės institute paaiškėjo, kad tokios sudėties žolė, kokia buvo sėta, stadionams visiškai netinkama, nes neatspari trypimui. Kaltės nejaučia Jurbarko stadionas rekonstruotas įgyvendinant Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Projekto partneriai – Nemano rajono savivaldybės (Kaliningrado sritis, Rusija) administracija bei Gižycko rajono (Lenkija) mokyklų ir kitų edukacinių įstaigų valdymo įstaiga. Visos trys projekte dalyvaujančios šalys įsipareigojo skatinti vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną bei tarpusavio bendradarbiavimą, o Jurbarkas ir Nemanas – dar ir sutvarkyti sportui bei laisvalaikiui būtiną infrastruktūrą. Jurbarke rekonstrukcijos reikėjo miesto stadionui, Nemane – apleistai buvusiai pionierių stovyklai. Jurbarko stadiono atnaujinimo darbai pradėti 2013 metų spalį, o baigti – pernai pavasarį. Jie kainavo 2,97 mln. eurų. Projekto rangovė buvo Marijampolės UAB „Statybos ritmas“, o techninę priežiūrą atliko Vilniaus UAB „Saugvila“. Bendrovės „Statybos ritmas“ generalinis direktorius Gintaras Vilutis „Lietuvos žinioms“ teigė nelabai tikįs, kad jos darbuotojai Jurbarko stadiono vejos pagrinde galėjo palaidoti kokias nors statybines atliekas. „Pats esu buvęs futbolininkas ir tikrai neleisčiau, kad taip būtų daroma“, – tikino jis. Anot G. Vilučio, Jurbarko savivaldybės atstovai, pasirašydami objekto priėmimo aktą, pretenzijų nekėlė. Be to, stadiono rekonstrukciją prižiūrėjo ir kitos įmonės specialistai, kurie privalėjo neleisti, kad taip būtų padaryta. UAB „Saugvila“ direktorius Kęstutis Švarlys tikino jokių pretenzijų iš Jurbarko merijos negavęs ir nežinantis, kad kas nors stadione būtų padaryta negerai. „Taip, žolė pernai ten prastai dygo, bet tam gali būti įvairių priežasčių“, – kalbėjo jis.

Daugiau skaitykite: http://lzinios.lt/lzinios/gimtasis-kras ... es-/229014" onclick="window.open(this.href);return false;
© Lietuvos žinios

Makenzis
Pranešimai: 6165
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Jurbarkas

2017 Geg 22 13:42

Kažin, kokia situacija šiai dienai? :roll:

Anbo
Pranešimai: 9008
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Jurbarkas

2017 Rgp 24 13:55

šiandien - rekonstruoto Jurbarko stadiono atidarymas :)

Lukas Pileckas postas veidaknygėje su keletu foto:
https://www.facebook.com/lukas.pileckas ... 4625040948" onclick="window.open(this.href);return false;

Šiandien Jurbarke - rimta šventė. Kaip sakė viena kolegė, praėjo tik pustrečių metų ir įvyks miesto stadiono atidarymo šventė. PUSTREČIŲ metų, o atsakomybės dėl žalos padarymo rajonui, sportui ir savivaldybės įvaizdžiui nesulaukė niekas. Nei kreivo stadiono pridavimą pasirašę valdininkai, nei tuometiniai Sporto centro vadovai. NIEKAS. Bent jau aš apie tai nežinau.
Tiesa vien tai, kad savivaldybės taryba ir savivaldybės specialistai iki stadiono atidarymo nesugebėjo oficialiai suteikti Romualdo Marcinkaus vardo, mano akimis, kraupi gėda.
Apmaudu ir tai, kad kova už kokybišką stadioną realiai sunaikino rajono futbolo branduolį. Į viešumą ožkoms ganyti, bet ne futbolą žaisti pastatyto stadiono broką iškėlęs "Sk Vulkanas Jurbarkas" išsiskirstė. Taip, klubą ir jo vadovus galima vertinti įvairiai, tačiau faktas ir tai, kad tuomet tai buvo vienas pagrindinių rajono futbolo katalizatorių.
Vėl, tuometiniai Sporto centro vadovai žadėjo ir trenerį, ir vaikų ruošimą. Štilis. NIEKO. Kur tos kelios dešimtys vaikų, kurie lankydavo futbolo treniruotes?
Belieka palinkėti dabartiniam Sporto centro direktoriui Karis Bauza sėkmės ir kantrybės srebiant aprašytą košę ir atkuriant rajono sportą. Žinau, kad atidarymo šventė bus tikrai kieta. Jau vien Karinių oro pajėgų programa turėtų būti verta žodžiu "WOW". Arba "OHO".
Tačiau svarbiausia čia ne tik vizualinis "WOW". Tikrasis "OHO" yra tai, kad pagaliau miestiečiams bus surengtas Sporto centro sporto šakų pristatymas. Tėvai ir vaikai galės pabendrauti su treneriais, pasižiūrėti, kokie užsiėmimai yra, ką jie norėtų pasirinkti.
Panašu, kad Sporto centras iš UAB tipo uždaros įstaigos pagaliau tampa skaidria ir visuomenei atvira vieta. Ir tai jau vyksta kurį laiką. Prasidėjo, sakyčiau, su dar turbūt žiemą surengtu Sporto centro vaikų tėvų susirinkimu. Atrodytų, kas čia tokio, tas susirinkimas? Tačiau nepamenu, kad anksčiau apie tokį dalyką būtų skelbta viešai ir, kad tėvai būtų buvę kviečiami taip plačiai.
Kokia nauda iš to? Galima diskutuoti. Tačiau bent jau vieną dalyką žinau, kad kai kas iš trenerių nebegalės sakyti, kad pats perka inventorių ir dėl to tėvams reikia mokėti papildomai. Nors realiai mokėti reikia tik porą eurų per mėnesį, o inventorių nuperka Sporto centras.
Žodžiu, ateikit į šventę, žinau, bus gerai. O aš pasimėgausiu skaidrėjančia Sporto centro veikla.
Ai, tradicinis įrašas - šis tekstas - mano asmeninė nuomonė.
Plius tingintiems ieškoti pridedu programą:
13.00 Regbio rungtynės. Susitiks Jurbarko ir Šiaulių komandos.
Jurbarko miesto stadione.
17.00 Šventinė Jurbarko rajono sportininkų eisena lydima Juro ir Barkaus bei Karinių oro pajėgų orkestro.
Nuo savivaldybės aikštės iki miesto stadiono.
17.20 Jurbarko miesto stadiono atidarymo iškilmės.
Jurbarko miesto stadione.
17.30 Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos parašiutininkų ir Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų pasirodymas.
Jurbarko miesto stadione.
18.00 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sporto šakų pristatymas.
Jurbarko miesto stadione.
18.10 Merginų grupės „Vyšnios“ koncertas.
Jurbarko miesto stadione.
19.00 Futbolo rungtynės. Susitiks Jurbarko "Imsrė" ir Jurbarko "Ažuolas".
Jurbarko miesto stadione.
Vaikų lauks nemokamos pramogos: batutai, piešimas ant veidų, loterijos, piešimas rankomis
P.S. vaizdai nuotraukose iš laikų, kai stadionas buvo ožkoms.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Grįžti į