Justas Lasickas

Moderatorius: Respublik

Re: Justas Lasickas

2020 Rgs 13 10:26

tikriausiai mikro ar rimtesnę traumą patyrė rungtynėse su Albania, nes vakar nebuvo registruotas Voždovac rungtynėse.

Pranešimai: 8573

2020 Spa 05 22:10

Pamatykite: antrasis J.Lasicko šio sezono įvartis Serbijoje

Vakar Serbijos aukščiausioje lygoje antrąjį sezono įvartį įmušė Justas Lasickas.

„Vožodavac“ ekipai atstovaujantis lietuvis rungtynes su „Mačva“ klubu pradėjo ant atsarginių suolo, bet 56 minutę lietuvis žengė į aikštę, o jau 64 minutę pelnė antrąjį rungtynių įvartį ir padėjo savo komandai laimėti 2:0.

2020 Lap 01 19:07

J.Lasickas: „Esu didesnis Dončičiaus fanas nei bet kurio futbolininko“

2021 Kov 15 19:52

grįžo po traumos ir sužaidė visą antrą kėlinį.
iš traumuotų pagrindinių rinktinės žaidėjų liko traumuotas tikriausiai tik Girdvainis.

2021 Kov 22 00:08

J.Lasickas ir V.Slivka sužaidė po 90 minučių, S.Olberkis debiutavo Estijoje

Prieš rinktinių pertrauką traumą išsigydęs Justas Lasickas Serbijos aukščiausioje lygoje sužaidė visas 90 minučių ir šventė pergalę. Lietuvis padėjo „Voždovac“ klubui išvykoje 1:0 įveikti „Radnicki Nis“ klubą. Ši pergalė leido „Voždovac“ klubui su 36 taškais pakilti į 11 vietą.

2021 Kov 28 20:46

Justas Lasickas – apie futbolo lygį Serbijoje ir savo vaidmenį komandoje

Per paskutinius kelerius metus Justas Lasickas tapo svarbia ir sunkiai pakeičiama Lietuvos rinktinės dalimi. Saugo pozicijoje žaidžiantis vilnietis ir toliau progresuoja, o žaidimas nuo pirmų minučių tiek Serbijoje, tiek rinktinėje yra sunkaus darbo vaisius.

Lietuvos rinktinės saugas papasakojo apie savo vaidmenį „Važdovac“ klube. Žaidėjas džiaugėsi, jog klube išnaudojamos jo stipriosios savybės.

„Dažnai žaidžiu vadinamoje wing-back pozicijoje, kur reikia dirbti per visą liniją. Manau, kad tai yra mano stiprybė – esu pakankamai ištvermingas, galiu tai daryti. Turime specifinį žaidimo stilių, ko reikalauja treneris ir manau, kad puikiai savo stipriąsias savybes taip išnaudoju“, – kalbėjo J. Lasickas

Paklaustas apie aukščiausios Serbijos futbolo lygos lygį, futbolininkas teigė, jog padidinus komandų skaičių jis krito.

„Čia būtų, turbūt, daug ilgesnis pokalbis apie tai, nes Serbija po karantino lygoje padarė 20 komandų ir man tas sprendimas asmeniškai nepatinka. Tos dvidešimt komandų, jos sąlyginai silpnina lygą, kai buvo šešiolika komandų – jos buvo stipresnės. Šiuo metu lygoje dvidešimt komandų ir paskutines vietas užimančioms komandoms sunku žaisti, jos labai ginasi, jų stadionai yra prastesni, aikštės prastesnės, dėl to sunkiau žaisti kokybišką futbolą. Bendrai lygis galbūt šiek tiek kritęs, bet tuo pačiu pagrindinės lygos komandos Europoje rodė neblogus rezultatus“, – įspūdžiais apie Serbiją dalinosi rinktinės saugas.

2021 Geg 19 22:25

Koks nesėkmingas sezonas.
Voždovac būdavo stiprus vidutiniokas, o šiemet vos išsilaikė lygoje. Paskutiniam ture sužaidė lygiosiomis ir surinkę tiek pat taškų kaip 15 vietoje likusi komanda užėmė 14, saugią, vietą.
Tiesa reikia pripažinti, kad 5-16 ne tiek jau daug taškų skiria. Pora sėkmingesnių turų galėjo leisti užimti kokią 7-8 vietą.

Lasickas pačioje sezono pradžioje pasižymėjo dviem įvarčiais.

2021 Rgp 03 13:12

Serbijos čempionate Justas Lasickas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas „Voždovac“ klubas neturėjo šansų prieš Belgrado „Partizan“ ir nusileido Serbijos gigantui rezultatu 0:4.

Trečios čempionato varžybos ir kol kas žaidžia absoliučiai visą laiką.

2021 Rgp 09 17:53

Serbijoje pralaimėjimą patyrė J.Lasickas, Kazachstane – K.Laukžemis

Serbijos stipriausioje lygoje sekmadienį žaidė Justas Lasickas. Lietuvis ir jo atstovaujamas „Voždovac“ klubas susirėmė su FK „Panevėžį“ iš UEFA Konferencijų lygos išmetusiu „Vojvodina“ klubu. „Voždovac“ žaidė išvykoje ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:2.

J.Lasickas žaidė startinėje sudėtyje, bet buvo pakeistas 65 minutę, kuomet jo komanda jau atsiliko 0:2. „Vojvodina“ abu savo įvarčius pelnė dar iki pertraukos.

Kazachstano Taurės turnyre sekmadienį dar vienas grupių etapo rungtynes sužaidė Kyzylordos „Kaysar“ klubas su Karoliu Laukžemiu. Lietuvis žaidė 82 minutes, bet jo atstovaujama komanda 0:1 nusileido „Astana“ klubui, o vienintelį įvartį varžovai pelnė dar antrą rungtynių minutę.

2021 Rgs 01 07:10

Į rinktinę pakviestas J.Lasickas pasižymėjo Serbijoje

Į Lietuvos rinktinę pakviestas Justas Lasickas prieš sugrįždamas į Lietuvą dar spėjo įmušti įvartį Serbijos pirmenybėse.

Startinėje sudėtyje žaidęs ir tik ketvirtą pridėto laiko minutę pakeistas J.Lasickas pasižymėjo 21 minutę ir taip išvedė „Voždovac“ klubą į priekį. Galiausiai jo komandai pavyko 2:0 nugalėti „Kolubara“ klubą. Pats lietuvis 71 minutę dar gavo geltoną kortelę.

Tai buvo trečioji „Voždovac“ pergalė iš eilės, po kurios klubas su 12 taškų pakilo į penktą lygos vietą.

2022 Bal 05 11:29

Voždovac pakilo iki ketuvirtos vietos Serbijos čempionate.
Liko vienas turas ir tada skils lyga į dvi dalis. tai laukia kova dėl 4-8 vietos, nes pakilti į trečią neatrodo realu.

Įdomu jei liktų ketvirti ir laimėtų vietą konferencijos lygos atrankoje, ar Lasickas nuspręstų likti komandoje.

2022 Geg 23 14:46

LIETUVOS RINKTINĖS FUTBOLININKAS J. LASICKAS KELIASI RUNGTYNIAUTI Į SLOVĖNIJĄ

Lietuvos rinktinės žaidėjas Justas Lasickas turi naują stotelę – 24-erių žaidėjas nuo ateinančio sezono rungtyniaus Slovėnijoje, Ljublianos „Olimpija“ komandoje.

Žaidėjas su klubu susitarė dėl dviejų metų sutarties ir prie ekipos prisijungs po akistatų UEFA tautų lygoje su Lietuvos rinktine.

„Manau, kad mano karjeroje tai bus geras žingsnis į priekį. Nekantrauju žaisti komandoje su didelėmis tradicijomis ir ambicijomis“, – apie karjeros pokyčius sakė futbolininkas.

Nuo 2019-ųjų futbolininkas rungtyniavo Serbijoje, kur atstovavo „Vozdovac“ komandoje ir visai neseniai tapo klubo rekordininku – jis tapo daugiausiai rungtynių su komandos marškinėliais sužaidusiu užsieniečiu komandos istorijoje.

Neseniai pasibaigusiame Serbijos čempionate jo komanda užėmė penktą vietą, o pats lietuvis per 36 rungtynes pelnė 2 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Paskutinis lietuvio pasirodymas su Serbijos ekipos marškinėliais buvo sekmadienį, kai jis daugiau nei 41 tūkstančio žiūrovų akivaizdoje išvykoje rungtyniavo su Belgrado „Crvena Zvezda“.

„Olimpija“ klubas du kartus yra tapęs Slovėnijos čempionu (2016-aisiais ir 2018-aisiais), taip pat tris sykius laimėjo Slovėnijos taurę (2018-aisiais, 2019-aisiais ir 2021-aisiais).

Praėjusiame Slovėnijos čempionate klubas 10 komandų rikiuotėje užėmė trečią vietą ir ateinančiame sezone startuos UEFA Europos konferencijų lygos pirmajame atrankos etape.

Komandą nuo šių metų kovo treniruoja buvęs legendinis Kroatijos futbolininkas Robertas Prosinečkis.

2022 Geg 23 17:14

Lietuvos rinktinės saugas keliasi į Slovėniją: mums desperatiškai reikėjo tokio žaidėjo

Sezoną „Voždovac“ klube užbaigęs Justas Lasickas palieka Serbiją, bet toli nesikrausto. 24-erių vilnietis sukirto rankomis su Liublianos „Olimpija“ ekipa.

Lietuvos rinktinės saugas, galintis rungtyniauti ir krašto gynėju, pasirašė dvejų metų sutartį.

„Džiaugiamės galėdami pasikviesti futbolininką, kuris jau yra sužaidęs daugiau nei 30 mačų nacionalinėje komandoje. Justas – toks žaidėjas, kuris idealiai atitinka mūsų filosofiją, sekėme jį pusę metų. Tiesą sakant, mums desperatiškai reikėjo tokio žmogaus. Gavome greitą futbolininką, galintį aukštu lygiu žaisti 90 minučių. Neturiu abejonių, kad jis atneš komandai naudos“, – pagyras naujokui žarstė „Olimpija“ sporto direktorius Mladenas Rudonja.

„Manau, kad mano karjeroje tai bus geras žingsnis į priekį. Nekantrauju žaisti komandoje su didelėmis tradicijomis ir ambicijomis“, – apie karjeros pokyčius sakė J. Lasickas.

„Voždovac“ marškinėlius J. Lasickas vilkėjo nuo 2019-ųjų vasaros, kai atvyko iš Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija) komandos. Per tą laiką lietuvis tapo klubo rekordininku – daugiausiai susitikimų sužaidusiu užsieniečiu.

2022 Geg 27 16:27

Belgradą palikęs Lietuvos talentas – apie vietinių flirtą su Putinu: skaudu tą matyti

2022 Lie 18 11:28

Lasickui gal trauma, kad net neregistruotas čempionate, ar taip prastai su Liuksenburgu pasirodė...