Justinas Marazas

Moderatorius: Respublik

2019 Sau 15 19:32

2018/2019 Plock Wisla (Lenkija) Ekstraklasa - 6 rungtynės (5 startinėje sudėtyje);

2000 02 29
Saugas/puolėjas

Re: Justinas Marazas

2019 Sau 15 19:34

Oficialu: J. Marazas iš „Trakų“ keliasi į Plocko „Wisla“
2019.01.15

Vienas talentingiausių savo kartos futbolininkų Justinas Marazas žengia svarbų žingsnį savo karjeroje. 18-metis lietuvis iš „Trakų“ keliasi į stipriausioje Lenkijos lygoje rungtyniaujantį Plocko „Wisla“ klubą, kurį treniruoja buvęs „riterių“ treneris Kibu Vicuna.

Praėjusiame sezone J. Marazas buvo svarbi „Trakų“ komandos dalis – Lietuvos jaunimo rinktinių futbolininkas rungtynes nuolat pradėdavo startinėje sudėtyje ir A lygoje pasižymėjo septyniais įvarčiais bei trimis rezultatyviais perdavimais.

Antradienį „Trakuose“ užaugęs futbolininkas atvyko į Plocką, kuriame prieš prisijungdamas prie komandos treniruočių, praeis medicininę apžiūrą. Dabar futbolininkas yra skolinamas su galimybe kontraktą išpirkti.

„Mums didžiulė garbė, kad jaunas žaidėjas, užaugęs „Trakų“ klube, turi galimybę užsikabinti ir užsienyje. Justas pernai buvo vienas iš dviejų riterių, A lygoje sužaidęs bent 30 rungtynių. Man atrodo, kad tai yra geriausias indikatorius to, kokį sėkmingą sezoną jis sužaidė. Dar geriau, kad jis išvyksta pas trenerį, kuris jį pažįsta ir kuris juo pasitiki“,- apie perėjimą kalbėjo „Trakų“ direktorius Virmantas Lemežis.

Vasarą klubą treniravusiam Kibu Vicunai "Trakai" taip pat tapo stotele į aukštesnį lygį. Šiuo metu Kibu treniruojamas klubas Lenkijos čempionate užima tryliktą vietą tarp šešiolikos klubų.

Dar praėjusio sezono metu J. Marazas su klubu buvo pasirašęs ilgalaikį kontraktą.

Klubas dėkoja J. Marazui ir linki didžiausios sėkmės jo tolimesnėje karjeroje.

2019 Sau 15 19:41

Juokinga ab komunikacija prieš mėnesį naujiena, kad marazas pratęsė kontraktą, dabar jau naujiena, kad seniausiai pratęsęs buvo

Pranešimai: 8573

2019 Sau 15 20:37

Dabar futbolininkas yra skolinamas su galimybe kontraktą išpirkti.
Nu jo keliasi :D Dėl to ir buvo keista, na bet gal taip ir geriau atsižvelgiant į amžių, telieka tuomet palinkėti sėkmės užsikabinti.

2019 Sau 16 09:54

nežinau kaip tą sujudimą per paskutinius du transferų langus vertinti, bet žaidėjų išeinančių iš A lygos stipriai padaugėjo. primena ankstesnius laikus.
Vasara buvo Laukžemis, Lasickas, Uzėla, Piliukaitis dar gal kažkas. Dabar žiema Marazas, Armalas, panašu ir Vorobjovas.

Jei po dviejų išeilės gerų pasirodymų UEFA atrankoje, didesnė dalis sako, kad tai neatsitiktinumas, tai gal jei ir žaidėjai kelsis iš Lietuvos kelis langus išeilės, galės sakyt, kad kažkas pasikeitė.

2019 Sau 16 12:21

Kibu Vicuñii. - Justinas is a fast, left-footed player, who played mainly on the right side, but of course he can also appear on the left or in the middle on the "ten". He feels good in a combination game, he was always a goal-shooter even though he is not a striker. He also has a good shot from a distance, he is hard-working and young, but when we played matches in the qualification of the Europa League even with Partizan Belgrade played well - he was characterized by a Spanish coach.

J. Marazas debiutavo „Wisla“ gretose
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/404977 ... eVlaAWtPuQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Visai neseniai iš „Trakų“ į aukščiausioje Lenkijos lygoje žaidžiantį Plocko „Wisla“ klubą nuomos pagrindais persikėlęs Justinas Marazas šiandien debiutavo savo naujojoje komandoje. Šiandien „Wisla“ žaidė draugiškas rungtynes su Sedlcų „Pogon“ klubu. Rungtynės pasibaigė taikiai 1:1, o abu mačo įvarčiai buvo įmušti dar iki 15 rungtynių minutės. J. Marazas žaidė visą antrą kėlinį, kuomet po pertraukos treneris pakeitė visą startinę sudėtį. Lietuvis rungtyniavo dešiniajame atakos krašte.

2019 Sau 24 13:49

Vakar Plock žaidė su Ufa draugiškas rungtynes.
Marazas žaidė nuo 61min.
Titas Milašius nuo 68min.

Rungtynių įrašas nuorodoje

2019 Sau 30 20:19

Žaidė rimtas draugiškas rungtynes su Levski Sofia. iki sezono restarto ne tiek jau daug liko, pusantros savaitės, todėl tikriausiai norėjo pasitikrinti ir padarė tik 4 keitimus.
Marazas tarp tų keturių pateko ir išleistas buvo 65minutę. Laimėjo 2-1

2019 Vas 17 12:58

Debiutavo jaunuolis po keitimo extraklasoje, bet gavo nuo Jagos Wisla, šiaip komandai praskridimas gresia.

2019 Vas 24 17:19

šiandiena startinėje sudėtyje, dar antras kėlinys liko.

2019 Vas 26 21:43

Metus pradėjo trimis pralaimėjimais išeilės. Dabar dar pora stiprių varžovų laukia, bet pliusas tas per ateinančias keturias rungtynes net tris rungtynes žais namie, tai reikia parinkti taškų, nes komanda antra nuo galo. Atsilieka 3 taškais nuo aukštesnės pozicijos, iš lygos krenta dvi komandos, todėl situacija nėra beviltiška. Blogai tai, kad per vasarį nebuvo iškovota taškų ir jei Vicunai parodytų duris, manau baigtūsi ir Marazo pasirodymai aikštėje. Gerai, kad jis tik paskolintas, tai rizikuotų nusėsti tik keliems mėnesiams ant suolo. Skirtingai nei, kad Lasickas.

2019 Kov 02 21:01

Marazas vėl starte. rungtynės prasidės už 30min.

2019 Kov 02 23:32

kosminės rungtynės. trumpas reziume

3min Marazas susikuria progą smūgiuoja iš toli, kampinis.
Marazas siekia atšokusio kamuolio, kad pasiųsti į tuščius vartus, nepasiekia.
23min įvartis 1-0. Marazas bėga į baudos aikštelę jam siunčiamas kamuolys, gynėjas atmuša, bet komandos draugas muša įvartį.
prieš kėlinio pabaigą, kontraataka ir realiausia lietuvio proga pasižymėti, bet nesutvarko kamuolį, todėl nepavyksta tinkamai smūgiuoti.

49min 2-0 fantastinis tolimas smūgis.
58min bauda, raudona korta, pendelis. Plock lieka mažumoje.
60min 2-1 realizuojamas pendelis
70min Marazas dar kartą išbėga į kontrą, gauna perdavimą vienas prieš vartininką, šį kartą viskas lengviau, bet smūgį sugauna vartininkas.
71min 2-2 lygina rezultatą.
Po raudonos kortos žaidimas eina per Marazo kraštą, todėl dažnai gauna perdavimą ir pafeilina, girdisi nemalonūs šūksniai jam gavus kamuolį :/ po kelių minučių pakeičia labai aktyvų lietuvį.
86min 3-2 kontraatakoje muša įvartį. Atšvenčia.
teisėjas nusprendžia pažiūrėt VAR ir pamato, kad atakos pradžioje ties viduriu buvo pražanga oro dvikovoje.
87min žaidėjai puola ginčytis ir vienam ginčui rodo straight RED. Plockas lieka 9niese.
90min. teisejas prideda 6minutes.
92min. Vėl pendelis bet šį kartą į Crocovia vartus. Pendelis realizuojamas
pergalė 3-2, likus deviniese