Ħamrun Spartans declared champions as MFA halts Premier League

The local governing body top brass met on Friday to discuss the current situation in light of the authorities' decision not to lift its restrictions over organised sport.

The future of the Premier League and the Challenge were on top of the agenda of Friday’s meeting with the EXCO members facing a decision on whether to bring to an end the 2020-21 season in the top two tiers of Maltese football.

Ħamrun Spartans have been declared Premier League champions for the first time in 30 years after the season was cut short due to COVID-19 restrictions.
Pirmas 20/21 nutrauktas čempionatas. Tai visai gerai, kad Laukžemis ankščiau susirado naują klubą ir išvyko. Hibernians liko antri.

Valletta net nepateko į Europą, praėjusių metų čempionai liko 12, per vieną vietą nuo iškritimo.

2021 Bal 10 11:38

Kazachstane - pirmasis K.Laukžemio įvartis

Kazachstano „Premier“ lygoje savo pirmą įvartį įmušė puolėjas Karolis Laukžemis, o jo įvartis padėjo Kyzylordos „Kaysar“ ekipai švęsti pirmąją sezono pergalę. „Kaysar“ rezultatu 2:1 įveikė Aktau „Kaspij“ ekipą.

K.Laukžemis žaidė startinėje komandos sudėtyje ir aikštėje praleido 56 minutes. Lietuvis įvartį pelnė 47 minutę ir po jo įvarčio rezultatas tapo lygus 1:1.

Pergalingą įvartį „Kaysar“ pelnė 81 minutę ir po šios pergalės su 4 taškais pakilo į aštuntą vietą lygoje.

2021 Bal 14 23:11

K.Laukžemis Kazachstane patyrė pralaimėjimą

Kazachstano „Premier“ lygoje Lietuvos rinktinės puolėjas Karolis Laukžemis vėl žaidė startinėje Kyzylordos „Kaysar“ komandos sudėtyje, bet patyrė pralaimėjimą.

„Kaysar“ išvykoje 0:1 nusileido „Tobol“ klubui, kuris pergalingą įvartį įmušė jau 2 rungtynių minutę.

Pats K.Laukžemis šiame mače žaidė 82 minutes, o jo komanda nuo 74 minutės žaidė dešimtiese ir išlyginti rezultato nesugebėjo.

Po šio pralaimėjimo „Kaysar“ ekipa su 4 taškais išlieka dešimtoje lygos vietoje.

2021 Bal 19 06:20

K.Laukžemis įmušė savo antrąjį įvartį Kazachstane

Kazachstano „Premier“ lygoje savo antrą įvartį pelnė puolėjas Karolis Laukžemis. Kyzylordos „Kaysar“ klube žaidžiantis lietuvis rungtynėse prieš „Atyrau“ pasižymėjo jau 4 minutę. Po jo įvarčio „Kaysar“ pirmavo ilgą laiką, bet varžovams pavyko 83 minutę rezultatą išlyginti ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Pats K.Laukžemis žaidė visas 90 minučių.

Linas Mėgelaitis Italijos „Serie C“ lygoje žaidė visas 90 minučių, o jo atstovaujamas „Gubbio“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Mantova“ klubu.

Armėnijos Pirmoje lygoje pergalę iškovojo Edvinas Kloniūnas ir jo atstovaujamas „Sevan“ klubas. „Sevan“ namuose 2:1 nugalėjo „Noravank“ ekipą ir toliau išlieka pirmoje lygos vietoje.

Ukrainos „Premier“ lygoje lietuvis Danielis Romanovskij liko ant atsarginių Donecko „Olimpik“ klubo suolo ir nuo jo stebėjo, kad „Olimpik“ svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Mariupol“ klubu.

Antroje Vokietijos lygoje Markus Palionis liko ant atsarginių suolo, o „Regensburg“ klubas namuose net 0:3 pralaimėjo „Heidenheim“ klubui.

Ispanijos trečioje lygoje ant atsarginių suolo liko vartininkas Vincentas Šarkauskas, o jo atstovaujama „Guijuelo“ ekipa namuose 1:0 nugalėjo Čichono „Sporting B“ klubą.

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje dėl traumos dar žaisti negalėjo Fedoras Černychas, o Balstogės „Jagiellonia“ be lietuvio išvykoje sužaidė 2:2 su Plocko „Wisla“ klubu.

2021 Rgp 01 14:56

Kazachstano Taurės turnyre įvartį įmušė lietuvis Karolis Laukžemis. Jis pelnė vienintelį rungtynių įvartį ir padėjo Kyzylordos „Kaysar“ klubui 1:0 įveikti „Aktobe“ klubą, kuriame žaidė Artūras Žulpa.

Pastarasis pralaimėjusių gretose žaidė 83 minutes, o K.Laukžemis, vienintelį įvartį įmušęs 46 minutę, aikštėje buvo iki 81 minutės.

Rumunijos pirmenybėse Giedrius Arlauskis išlaikė sausus vartus ir padėjo Klužo CFR klubui 1:0 įveikti „Chindia“ klubą. G.Arlauskis šiose rungtynėse daug darbo neturėjo ir atrėmė tik vieną varžovų smūgį.

Norvegijos taurėje „Bryne“ klubas, kurio vartus gina Igoris Spiridonovas, net 6:0 nugalėjo „Sola“ žaidėjus bei žengė į taurės šešioliktfinalį.

Škotijos „Championship“ lygoje gynėjas Vytas Gašpuitis liko ant suolo, o jo atstovaujamas „Dunfermline“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Morton“ klubu.

2021 Rgp 15 22:36

Kazachstano taurės turnyre pergalę iškovojo Kyzylordos „Kaysar“ klubas, kuris net 3:0 nugalėjo „Akžayik” ekipą. Nugalėtojų gretose Karolis Laukžemis žaidė 69 minutes, bet įvarčio neįmušė.

Po šios pergalės „Kaysar“ ekipa užsitikrino vietą kitame taurės etape, kadangi savo grupėje su 11 taškų užims mažiausiai antrą vietą.

Pranešimai: 10884

2021 Rgs 28 09:27

Nors komanda kovoja dėl išlikimo ir bus sunku išlikti, bet Laukžemis žaidė visose rungtynėse ir jau turi 8 įvarčius savo sąskaitoje. Geras asmeninis sezonas, po sunkaus periodo balkanuose.

2021 Gru 28 19:15

Egis tarp „Žalgirių“, Karolis – į Rumuniją, Hugo 400

Na, ir ant trečiosios lentynėlės pasilikau Karolį. Ne tą, kur „Žalgiryje“ ir U-21 rinktinėje žaidė, o tą, kurs šiemet „Kaisar“ klubui Kazachstane pelnė 7 įvarčius. Nors Karolis Laukžemis, karts nuo karto, yra paminimas kaip pretendentas sugrįžti į A lygą, pats puolėjas puoselėja žymiai geresnius planus ir derasi su rumunais. Ar susitars? Viena vertus, rumunus nuspėti sunku, kita vertus – lietuviai toje šalyje visai mėgstami.

2021 Gru 28 19:57

Lithuanian national team forward Laukžemis left Kaisar

The Lithuanian forward moved to the Wolves camp before the start of the last season from Maltese Hibernians. In the CPL, he played 25 matches, in which he scored 8 times.

Laukžemis is currently in Lithuania and is looking for a new club. At the same time, "Kaisar" has not yet fully settled with the footballer.

2022 Sau 03 17:19

Kas naujo Lietuvos futbole? Dabar PadkaStas kolektyvas pateikia dar keletą žinių.

Karolis Laukžemis atsisveikino su Kazachstanu ir pakėlė sparnus į Rumuniją. Nuo šiol Lietuvos rinktinės puolėjas žais Arado UTA klube, kuriame taip pat rungtyniauja Modestas Vorobjovas ir Rolandas Baravykas

2022 Sau 04 03:50

K.Laukžemis prisijungė prie jau du lietuvius turinčio Rumunijos klubo

Lietuviškasis Arado UTA klubas šiandien oficialioje spaudos konferencijoje pranešė, kad jų gretas papildė dar vienas lietuvis - tai puolėjas Karolis Laukžemis.

UTA komandoje jau žaidžia krašto gynėjas Rolandas Baravykas, saugas Modestas Vorobjovas, o dabar lietuvis žais ir UTA puolimo grandyje.

„Džiaugiuosi, kad atvykau į šį puikų klubą - Arado UTA. Nekantrauju sulaukti pirmųjų rungtynių namuose, šiame nuostabiame stadione, prieš šiuos nuostabius sirgalius. Tikiuosi, kad čia gerai praleisiu laiką ir padėsiu kiek galiu“, – po kontrakto pasirašymo sakė K.Laukžemis.

29-erių metų K.Laukžemis per savo karjerą jau žaidė ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Kroatijoje, Slovėnijoje, Maltoje ir Kazachstane.

Paskutinė jo karjeros stotelė buvo būtent Kazachstantas, kuri lietuvis gynė Kyzylordos „Kaysar“ klubo spalvas. Šioje komandoje puolėjas per 25 rungtynes pelnė 8 įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

K.Laukžemis jau šiandien prisijungė prie komandos draugų į pirmąją metų treniruotę, o trečiadienį išvyks į Antaliją, kur su klubu ruošis antrajai sezono daliai.

UTA klubas šiuo metu su 27 taškais yra devintoje vietoje, o pirmosios jų rungtynės po žiemos pertraukos laukia sausio 23 dieną su „Gaz Metan“.
"He is a strong striker, a striker we have been looking for even in the summer. Fortunately, now this opportunity has arisen, we have been able to bring him in. "Let's bring in an offensive midfielder who can play in both left and right lanes. We also have talks with a Romanian player, but mainly the attacking players are all foreigners.", was the characterization that Laszlo Balint made for his new player.

2022 Sau 12 18:14

Čia kiek senesnis

Kaysar still owes me money. " The best scorer of Kyzylorda - about the results of the season and the CPL

Former Kaisar striker Karolis Laukžemis in an interview with Meta-ratings.kz commented on his scoring drought in the final segment of the championship and told about his future plans in his career.

- Karolis, you played a season in Kazakhstan. What are your impressions of the local championship and of the level of football in our country in general?
- I will say that the league is pretty good here and it is really difficult to play against all teams, despite their status and standings. The CPL is a very defensive and costly championship in terms of physics, where it is really difficult to score goals. So it's really difficult for the attackers to play and succeed here. This has a positive effect on internal competition.

- What is the reason for Kaisar's relegation, as we do not dare to call the squad weak, or the club's funding insufficient...
- Honestly, it's hard to say, but for some reason the mechanism did not work properly. The team, of course, is excellent, however, we were not one family and one whole. We often did not get points, where we had to take them without problems, thereby climbing higher on the tournament ladder, but we did not manage to do this.

- Until mid-June, you scored regularly, but later until the end of the championship you scored only once, and the team won only two victories. Could you comment on this?
- The change of coach during the season affected my position on the field. Playing the role of a clean forward, I was always aimed at the goal, knowing exactly what I needed to do. With the arrival of the new manager, I had to play as a winger at times, creating more chances and organizing the game, which is not my strongest quality. Therefore, in the final segment of the season, I had practically no chance of scoring goals. In addition, the general level of players' readiness left much to be desired, which is clearly evidenced by the club's results for that period.

- “Kaisar” nevertheless flew to the First League. What are your future plans now?
- Now I am at home, in Lithuania. I have already started training. I try to keep fit to be ready for anything. The priority at the moment is to acquire a new team.

- Does the club have a debt to you?
- Yes, "Kaysar" has not yet fully paid off the money due to me. Hopefully they'll be honest and pay whatever I made there.

- Have you received any offers from other clubs in Kazakhstan?
- So far, none of the local teams have contacted me, nevertheless, there are already several proposals from other European clubs. I will think carefully and see which option is best for my future.

- What do you say to the Kyzylorda fans?
- The only thing I can do now is to apologize to all the fans of our team. Departure from the CPL is a huge shame, both for me and for the rest of the players. I believe that better times are ahead, and sooner or later Kaysar will definitely return to the Premier League.

2022 Sau 24 21:21

Debiutų sekmadienį pasirodė ir Karolis.

Karolis Laukžemis debiutavo Rumunijoje

Stipriausioje Rumunijos lygoje sekmadienį debiutavo Karolis Laukžemis, tačiau lietuvio debiutas nebuvo rezultatyvus, o jo atstovaujamas Arado UTA klubas namuose 0:1 pralaimėjo Mediašo „Gaz Metan“ klubui.

K.Laukžemis šias rungtynes pradėjo starto sudėtyje, žaidė 75 minutes, o 62 minutę gavo geltoną kortelę. UTA gretose taip pat žaidė Rolandas Baravykas, kuris aikštėje pasirodė iškart po pertraukos.

Tuo metu trečiasis lietuvis Modestas Vorobjovas rungtynėms registruotas nebuvo.
Ex Kauno Ž Philip Otele irgi dar nebuvo registruotas.
Po šio pralaimėjimo UTA klubas su 27 taškais rikiuojasi devintoje lygos vietoje.

2022 Sau 29 18:30

„Hat-trick“ su Indre: K.Laukžemis – apie Rumuniją, unikalią patirtį Kazachstane, futbolo virtuvę, traumą ir galimybę grįžti į Lietuvą

Laidos temos:
00:15 Sprendimas prisijungti prie Rumunijos klubo
1:30 Kaip atrodė pasiruošimas antrajai sezono daliai Turkijoje?
2:15 Kaip atrodė adaptacija komandoje?
3:01 Adaptacija komandoje, kuria rungtyniauja dar du kiti lietuviai
3:39 UTA komandos sužaistos draugiškos rungtynės
4:23 Draugiškų rungtynių metu įvykusi akistata su Nauriu Petkevičiumi
5:14 Kokį žaidimo stilių propaguoja UTA klubas?
6:14 Kaip atrodė pažintis su vyriausiuoju komandos treneriu?
7:04 Debiutas su Rumunijos klubu vietiniame čempionate
8:08 Kokias perspektyvas turi UTA klubas žvelgiant į ateitį?
8:52 Koks yra mikroklimatas Rumunijos komandoje?
9:45 Modesto Vorobjovo ir Rolando Baravyko patarimai
11:23 Kokį įspūdį palieka Rumunija?
12:29 Tvyranti atmosfera rungtynių metu Rumunijoje
13:17 Vietinių sirgalių dėmesys
13:52 Sukaupta patirtis rungtyniaujant Kazachstane
14:37 Kokios priežastys paskatino palikti Kazachstano klubą?
15:24 Su kokiais nesklandumais teko susidurti rungtyniaujant Kazachstane?
16:06 Kazachstane vykstantys neramumai
17:04 Kokį įspūdį paliko Kazachstanas?
17:59 Futbolo virtuvės paslaptys
19:07 Skaudžiausios patirtys
20:01 Nemaloni patirtis rungtyniaujant Klaipėdos „Atlanto“ ir „Granito“ komandose
21:11 Kaip atrodo mikroklimatas viduje, kai komandą kamuoja finansiniai sunkumai?
22:17 Įvykęs atsiskleidimas „Sūduvos“ komandoje
23:23 Pasirašytas kontraktas su „Alaves“
24:21 Sunkumai patyrus skaudžią plyšusių kryžminių raiščių traumą
25:12 Pirmosios aplankiusios mintys, išgirdus skaudžią diagnozę
26:20 Kaip atrodė ilgas laikas be futbolo ir reabilitacija?
27:27 Sugrįžimas į rikiuotę po septynių mėnesių pertraukos
28:28 Sukaupta patirtis rungtyniaujant Kroatijoje
29:27 Kas motyvuoja susidūrus su sunkumais nenuleisti rankų?
30:17 Dabartinio jaunimo turimos sąlygos žaisti futbolą
31:08 Patarimas jauniems sportininkams
32:13 Kas labiausiai įsiminė karjeros metu?
33:00 Kur buvo smagiausia ir nemaloniausia rungtyniauti karjeros metu?
34:21 Ar karjeros metu kilo minčių „mesti“ futbolą?
35:16 Kuo labiausiai pačiam patinka futbolas?
36:12 Galimybės sugrįžti rungtyniauti į Lietuvą
37:38 Svetur rungtyniaujančių lietuvių sekimas ir A lygos kovų stebėjimas
38:28 Kokį įspūdį palieka A lyga ir komandos?
39:23 Kokių permainų reikia Lietuvos klubams norint patekti į grupių etapą Europos turnyruose?
42:22 Asmeniniai siekiai artėjančiam sezonui

2022 Sau 30 07:34

Karolis Laukžemis žaidė pirmą kėlinį, Modestas Vorobjovas visas rungtynes, bet UTA sužaidė lygiosiomis 1–1 su Bukarešto Rapid. Didesnią dalį rungtynių dar turėjo ir 11 vs 10 persvarą. Baravykas liko ant suolo.

Įdomu, kad Rapid rungtynes žaidė Nacionaliniame stadione.