Makenzis
Pranešimai: 7350
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 16:35

kodel jusu savivaldybe neskiria nei euro Vyciui (gal ir klystu, bet taip atrodo ). Kodel Vilniaus savivaldybe neskyre paramos pries kelis metus REO.
Reprezentacinis klubas yra viena, o koks netyčiukas A lygoje ar žemesnėje pakopoje neturėtų graudinti pono mero ir savivaldybės narių.

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 16:46

šiaip aišku kad Sabonis čia nagus bus prikišęs :D

Ko juokiesi? Viskas imanoma. :D

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 16:51

Kažin ar spės sukomplektuoti sudėtį, nes kol kas atrodo ne kažką

Respublik
Pranešimai: 8677
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 16:53

teismai dar vyksta, kada jie baigsis - nežinia, čia ne mūsų reikalas. Tegul ginčininkai ir teismai savo reikalus sprendžia. O LFF licencijavo FK "Kauno Žalgiris", tai taip bent kol kas ir vadinasi.
Kokie teismas tamstai dar vyksta? Teismo nutartis jau senai paskelbta ir įsiteisėjusi :D
Man tik kyla klausimas,negi Zalgirio kaikurie gerbejai tokio zemo intelekto,kad bijo sumaisyti savo Zalgiri su Kauno :lol: na o jau i jusu titulus Kauno klubas tikrai nesikesina :D O uzsienyje juos skirtu labiau nei Lietuvoje,ten zmones priprate,kad vienoje salyje pilna Maccabiu,pilna visokiu Dinamo ar panasei,ir jokiu problemu ;)
Šitoje vietoje tikrai nesiruošiu kalbėti už Žalgirio sirgalius, bet kaip vienas iš jų, tai pasivadinkite nors ir Kauno Barcelona, jeigu tai pamalonins jūsų ego.
Tiesiog šiuo metu yra įsiteisėjusi teismo nutartis ir kad ir kaip tai nepatiktų, teismų sprendimus reikia vykdyti. Alternatyvi situacija veda tiesiai į archajinį - anarchinį teisės/gyvenimo modelį ir smarkiai abejoju, kad norėtumėte, kad tokia pati situacija susiklostytų asmeniniame ar tarptautiniame(valstybiniame) lygmenyje.
Labai abejoju kad tai vienintelis teismo procesas šitame ginče. Kiek esu susidūręs su sudėtingesniais ginčais, dažnai tuo pačiu metu vyksta keli procesai skirtinguose teismuose, nutartys skundžiamos perskundžiamos, teikiami nauji ieškinai ir t.t. ir t.t. Turint raštingus advokatus galima vilkinti laaaabai ilgai. Kaip ten viskas vyksta Žalgirių teisiniame ginče - mes tikrai nežinome, nes į spaudą numetami tik kažkokie fragmentai, o pilno vaizdo nematome.

Aš tai teismų sprendimus nuolankiai vykdau. Nežinau kodėl kiti nevykdo, negaliu už juos atsakyti :D Beje, vadinti KŽ komandą Spyriu nekorektiška, nes tokio pavadinimo nebėra. Taip kad tas ant to, kaip Tapinas sako :D
Oficialiai niekas jų Spyriu nevadina, jie tiesiog Kauno komanda be oficialaus pavadinimo. Teismo procesai ir vyksta ne vienas, bet būtent dėl pavadinimo vartojimo galimybės buvo būtent tas vienas procesas(kitu atveju jie būtų apjungti/laukiama/pažymėta).
O dėl to nežinojimo, tai visi bet kokių organizacijų dalyvavimai teismuose yra oficialiai fiksuojami ir tokia informacija yra viešai skelbtina, tad jokio "žiniasklaidos" klaidinimo čia nėra(asmeninis nežinojimas jau kitas dalykas, čia niekas negali padėti).

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 16:54

Kai VŽalgiris prieš keletą metų buvo priimtas į A lygą, nes taip reikėjo, jų fanai iškėlė teisingą banerį "Šunys loja, o karavanas eina". Šiandien šunų vaidmenį atlieka jie patys.
Kas liečia Kauno savivaldybės babkes, tai Stumbrui nė cento iš ten nepriklauso. Portugalų klubas, portugalai ir tegul daro su juo ką nori. Gali net į Vilnių perkelti. Šimašius apsidžiaugs, kad portugalai dėmesį Vilniui rodo ir išskirs kokį 100k iš biudžeto. Kaune Stumbras tik švarų Žaliakalnio rajoną teršia su savo čiabuviais, kurie slampinėja po rajoną, šunis, vaikus gąsdina.

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 16:58

Kokia neapykanta Stumbrui, ką jūs ten tame KŽ matot ? jie jokio veido neturi, pradžioje lai išvis kažkokį veidą susikuria, ko jie siekia, ko nori, nes mano galva ir 2017 sezone liks paskutiniai. Neapykantos aš nejaučiu, bet tie bajeriai kai paskutinė komanda pastoviai lieka A-lygoje jau žiauriai pabodo. Jau geriau būtų su 7 pradėję, vis tiek 2017 metų sezone niekas nebūtų iškritęs.

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 17:03

Aš tiesiog nebe pagaunu komandos tikslų, nesu nusistatęs prieš juos, bet nesuprantu jų tikslų paprasčiausiai, pasivadino Kauno Žalgiriu, priklauso organizacijai, bet judėjimas nuo to momento tiesiog sustojo, komanda lyg ir egzistuoja, lyg ir žaidžia, lyg ir neblogų žaidėjų yra, bet kažkas nesudirba iki galo pastoviai.

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 17:12

Kauno "Žalgirio" meškabolo sirgaliai ju nepalaiko.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 17:16

Ko čia nesuprasti? Kauno "Žalgiris" nori apjungti savo rankose Kauno profesionalų sportą - kuria savo futbolo sekciją, tą patį daro ir regbyje. Tai ilgalaikė strategija, žingsnis po žingsnio judama ta kryptimi.

kažkaip net nežinau kaip paaiškinkti... Kauno Žalgiris juk nekaltas kad Šilas susimovė :D

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 17:18

Kauno "Žalgirio" meškabolo sirgaliai ju nepalaiko.
Aš tai palaikau, o už kitus negaliu pasakyti. Spirdabolo sirgaliai kažko biškį sunerimę :D

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 25 17:49

Ko čia nesuprasti? Kauno "Žalgiris" nori apjungti savo rankose Kauno profesionalų sportą - kuria savo futbolo sekciją, tą patį daro ir regbyje. Tai ilgalaikė strategija, žingsnis po žingsnio judama ta kryptimi.

kažkaip net nežinau kaip paaiškinkti... Kauno Žalgiris juk nekaltas kad Šilas susimovė :D
Anbo man atrodo kad tu neskaitai ka rasiau anksciau,

Man dzin kaip jie vadinasi nors jie man Spyris, Esme kaip ateina i Alyga.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 26 10:10

Dėl pavadinimo trizniot tai tikrai reikia būt kariu arba makaka kokiu nors. Man šiaip keista, kaip Staniuliui dar gėda nepasidarė dėl to ką Vilma su jo pinigais išdarinėja :D
Patekimas į a lygą ir man kažkoks gaidiškas, bet fleimint kad KŽ pateko aš jus kviečiu į Kazlų Pajacų temą.

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 26 10:56

Sabonis ir LIDL kalti del Silo sukciavimo :D Sitas prajuokino :D

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 26 11:02

Anbo man atrodo kad tu neskaitai ka rasiau anksciau,

Man dzin kaip jie vadinasi nors jie man Spyris, Esme kaip ateina i Alyga.
Jie ateina, nes daugiau tiesiog nėra kam. Iš esmės LFF atstato praeito sezono Status Quo, nes Šilas susimovė befixindamas, o Palanga nepasiruošusi. Nieko gudresnio šitoje Force Majeure stuacijoje, kurią sukūrė ponai iš Kazlų Rūdos, nesugalvosi. 7 komandų čempionatas (kaip kai kas siūlo) būtų dar blogiau - tame aš nematyčiau jokios prasmės.
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2017 kartus.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Kauno Žalgiris

2017 Vas 26 11:33

Galbėtojai Force Majeure situacijoje :lol:

Grįžti į