Tobex
Pranešimai: 9820
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2022 Bal 27 14:44

„Kauno Žalgiris“ ilgam neteko ir S.Martinos
https://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/101107/

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas antradienio „Optibet A lygos“ rungtynėse su Kauno rajono „Hegelmann“ klubu ilgam neteko dar vieno futbolininko. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad gynėjui Shermarui Martinai nuplyšo Achilo sausgyslė.

Startinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs Kiurasao rinktinės narys sužaidė vos dvi minutes, pradėdamas bėgti lygioje vietoje suklupo ir tuoj pat buvo išgabentas į ligoninę.

Trečiadienį ryte 26-erių futbolininkui buvo atlikta operacija, po kurios be futbolo žalgirietis turės praleisti apie pusmetį.

Šiame „Optibet A lygos“ sezone klubo naujokas sužaidė aštuonis susitikimus ir per juos pelnė vieną įvartį.

Trečiadienį Lietuvą paliko kryžminių raiščių traumą patyręs japonas Yuma Suwa. Krašto gynėjui gimtojoje šalyje bus atlikta operacija, po kurios šiame sezone žaidėjas daugiau nerungtyniaus.


Dėl traumos „Kauno Žalgirio“ japonui sezonas yra baigtas
https://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/101068/
2022.04.25

Po aštuntojo „Optibet A lygos“ turo rungtynių su Gargždų „Bangos“ klubu „Kauno Žalgiris“ iki sezono pabaigos neteko futbolininko. Pertraukos metu atlikus keitimą į aikštę žengęs Yuma Suwa žaidė vos dešimt minučių ir rungtynių nebaigė dėl patirtos traumos.

Vėliau atlikus tyrimus tapo aišku, kad 21-erių metų japonui sezonas jau yra baigtas – žaidėjui nuplyšo kryžminiai kelio raiščiai.

„Man prireiks operacijos ir ilgos reabilitacijos. Gavęs traumą ir tyrimų rezultatus labai nuliūdau, tačiau dabar jau pakeičiau savo mąstymą ir pradedu ruoštis sugrįžimui – noriu grįžti dar stipresnis. Seksiu komandos žaidimą ir manau, kad su juo viskas bus gerai“, – sakė Y.Suwa.

Artimiausiu metu krašto gynėjo ir saugo pozicijose rungtyniaujantis futbolininkas išvyks į Japoniją, kur jam ir bus atlikta operacija. Po jos be futbolo žalgirietis turės praleisti apie devynis mėnesius.

Praėjusią vasarą į Kauną atvykęs legionierius šiame „Optibet A lygos“ sezone sužaidė aštuonis susitikimus, iš kurių penkis pradėjo startinėje ekipos sudėtyje.

Kalinauskas
Pranešimai: 2799
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Kauno Žalgiris

2022 Bal 27 15:38

Byra, vienintelis pliusas, kad legionieriai. jai pabirtų lietuviai, būtų sudėtingiau.

Psichologas
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kauno Žalgiris

2022 Geg 13 13:58

:twisted: Topsport tampa generaliniu remėju

Tobex
Pranešimai: 9820
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2022 Geg 13 14:06

„TOPsport“ tapo „Kauno Žalgirio“ generaliniu partneriu
https://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/101436/

Trečiąją vietą praėjusiame Lietuvos futbolo A lygos sezone užėmęs „Kauno Žalgirio“ klubas gegužės 14 dienos rungtynes su šalies vicečempione Marijampolės „Sūduva“ pasitiks atsinaujinęs – ant marškinėlių puikuosis pirmaujančios lietuviškos azartinių lošimų bendrovės „TOPsport“ logotipas.

Kaune įsikūrusi azartinių lošimų bendrovė „TOPsport“ tapo generaliniu „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo partneriu ir pasirašė ilgalaikę trejų metų sutartį.

„Sugrįžti ir prisidėti prie gimtojo miesto komandos visada yra geras jausmas. Nors sezono pradžia nesiklosto taip, kaip norėtųsi, mes tikimės, kad po mūsų prisijungimo UEFA Europos Konferencijų lygoje pavyks nustebinti futbolo sirgalius, o antroji sezono pusė bus kur kas sėkmingesnė“, – kalbėjo „TOPsport“ vadovas Gintaras Staniulis.

Naujojo generalinio partnerio prisijungimu džiaugėsi ir „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo direktorius Eimantas Pūras.

„Labai smagu, kad sportą ir jo verslo pusę puikiai išmananti „TOPsport“ bendrovė patikėjo ilgalaike mūsų klubo vizija, teigiamai įvertinusi mūsų įdirbį ir perspektyvas prisijungė prie reprezentacinės miesto, kuriame pati pradėjo veiklą, komandos. Lietuvos futbole tokie sandoriai nėra dažni, todėl tikime, kad ši ilgalaikė partnerystė padės abiem pusėms lyderiauti savo srityse“, – sakė E.Pūras.

TOPsport yra pirmoji ir moderniausia lažybų bendrovė Lietuvoje, siūlanti nuotolinius azartinius lošimus ir valdanti 58 lažybų punktus bei automatų salonus šalyje. TOPsport lapkričio mėnesį minės pirmojo lažybų punkto Lietuvoje atidarymo 20-metį.

Prieš 13-ojo Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynes „Kauno Žalgiris“ žengia penktoje pozicijoje, o jau liepos mėnesį dalyvaus UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje.

karys
Pranešimai: 8312
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2022 Geg 14 09:59

O kuo skiriasi rėmėjas ir partneris?
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Tobex
Pranešimai: 9820
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2022 Geg 14 19:40

O kuo skiriasi rėmėjas ir partneris?
čia pas KŽ visi partneriai o ne remėjai, nes neremia o bendarbiauja

Makenzis
Pranešimai: 6648
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Kauno Žalgiris

2022 Geg 15 15:02

O kuo skiriasi rėmėjas ir partneris?
Rėmėjas, kai TAI darai už pinigus, o partneris, kai TAI darai iš meilės. :D

Respublik
Pranešimai: 6137
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2022 Geg 18 19:00

Už „Žalgirio“ vardo – paini įmonių raizgalynė: ką iš tiesų įsigijo „Tesonet“?
https://kaunas.kasvyksta.lt/2022/05/17/ ... o-tesonet/

Be to, „Žalgiris group“, kurios smulkiuoju akcininku tapo Tomo Okmano vadovaujama „Tesonet Global“, niekaip nefigūruoja klubo futbolo ekipų bei akademijos, kurios bendrai iš viso gauna dar per 350 tūkst. eurų savivaldybės paramos, valdyme.

Likusių keturių su Lietuvos čempionų klubu susijusių juridinių asmenų „Žalgiris group“ neapima – jų valdyme asmeniškai dalyvauja P. Motiejūnas.

P. Motiejūnui nuo 2014 metų – tiesiogiai ir per „Žalgirio krepšinio centrą“ – taip pat priklauso 70 proc. viešosios įstaigos „Futbolo klubas Kauno Žalgiris“ – Lietuvos futbolo A lygos bronzinių prizininkų.

Likusius 30 proc. valdo „Žalgirio“ krepšinio komandos veteranas Mantas Kalnietis, prieš dvejus metus dalininkų susirinkime pakeitęs ekipos įkūrėją bei buvusį trenerį Laimį Bičkauską.

Direktoriaus pareigas eina Eimantas Pūras, klubo biudžetas praėjusiais metais sudarė 1,2 mln. eurų.

Be to, „Futbolo klubas Kauno Žalgiris“ kartu su Kauno savivaldybe valdo to paties pavadinimo futbolo akademiją, o su Dariumi Gurskiu bei Aurimu Giliumi – pajėgiausią šalies salės futbolo klubą.

------
Savivaldybei priklausančios arenos Nemuno saloje operatorė – dukterinė „Kauno Žalgirio rėmėjo“ bendrovė „Kauno arena“. Praėjusiais finansiniais metais per pandemiją jos apyvarta smuko nuo 6,2 iki 2,6 mln. eurų, bet bendrovė vis tiek atnešė per 100 tūkst. eurų pelno.

Be to, ši bendrovė dalyvauja ir Vilniaus Nacionalinio stadiono projekte. „Kauno arenai“ priklauso 1 proc. naujojo koncesininko „Vilniaus daugiafunkcis kompleksas“ akcijų. Dar 1 proc. kontroliuoja bendrovė „Axis Industries“, vedanti į koncerną „Icor“, o likusius 98 proc. – „Venetus Capital“.

„Žalgiris“ taip pat siekia valdyti Kaune kylančią naują sporto infrastruktūrą: ledo rūmus, baseiną, stadioną.

Grįžti į