Taigi jau prieš keletą savaičių buvo rašyta, kad Romanovskis neliks Kauno Žalgiryje, kaip ir Matulevičius bei Krušanauskas.

man įdomiau kur Galkevičius pasuks

Kalinauskas

2020 Sau 19 20:33

Kažkaip praleidau žinutę apie Romanovskį..... Galkevičiui jaučiu vieta Panevėžyje, Džiuge ar Bangoje

2020.01.19

2020-ųjų metų A lygos sezonui besiruošiantis „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes. Kaune žalgiriečiai susitiko su Lietuvos čempione Marijampolės „Sūduvos“ ekipa, o rungtynės baigėsi rezultatu 0:0.

Pirmame susitikimo kėlinyje abi komandos metė kovines sudėtis su pagrindiniais žaidėjais, bet įvarčių rungtynes stebėję „Žalgirio“ Garbes Klubo ir „Sūduvos“ kortelių savininkai neišvydo. Tiesa, progų turėjo abi komandos. Geriausią progą pasižymėti Kauno komandoje turėjo Simonas Urbys, o prie savo vartų keletą kartų padirbėti teko Armantui Vitkauskui.

Rungtynes startinėje sudėtyje pradėjo: A.Vitkauskas; E.Vaitkūnas, Rudinilsonas, M.Dapkus, R.Sadauskas, P.Širvys; K.Šilkaitis, L.Pilibaitis, D.Šešplaukis, S.Urbys ir P.Otele. Antrame kėlinyje abiejų komandų treneriai pradėjo eksperimentuoti ir nuolat keitė futbolininkus. Daugiau progų šiame kėlinyje turėjo aikštės šeimininkai. Kartą vėl pavojingai iš poros metrų į vartus smūgiavo tas pats S.Urbys, varžovų vartams smūgiu galva grasino ir Gratas Sirgėdas. Beje, rungtynes žalgiriečiams teko užbaigti mažumoje. Gelbėdamas situaciją rungtynių pabaigoje raudoną kortelę prieš save išvydęs Rudinilsonas buvo išvytas iš aikštės.

Antrame kėlinyje aikštėje pasirodė D.Mikelionis, G.Sirgėdas, B.Anisas, E.Mockus ir M.Dedura, taip pat komandos peržiūroje dalyvaujantys ir į Kiprą kartu su komanda vyksiantys Domantas Putrius ir legionierius iš Kolumbijos Vincente Mena. Į aikštę taip pat žengė su komanda besitreniruojantys T.Aukštuolis ir M.Voronko.

Pirmadienį „Kauno Žalgirio“ komanda išskris į Kiprą, kur surengs dešimties dienų treniruočių stovyklą ir sužais trejas kontrolines rungtynes.

Tobex

2020 Sau 20 14:27

FK Kauno Žalgiris
2 val. ·
Komanda šiandien atvyko į Kiprą ✈️ , o kartu su ekipa keliavo ir peržiūroje dalyvaujantys futbolininkai - Domantas Putrius ir Vicente Mena. 🤩 🤩

Anbo

2020 Sau 20 16:47

O jau aišku kad Bušmanas liks? Kažkaip nemačiau pranešimų dėl jo, tik kažkur lyg buvo rašyta kad treniruojasi su komanda ir laukia pasiūlymų (jeigu kažko nemaišau).

Tobex

2020 Sau 20 16:53

buvo rašyta, kad grįžo į Kauną, bet dar gydosi traumą. Treniruojasi individualiai

Tobex

2020 Sau 22 21:03

Žalgiriečiai pradėjo stovyklą Kipre

Savaitgalį kontrolines rungtynes su Lietuvos čempionais lygiosiomis sužaidę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai ruoštis sezonui išvyko į Kiprą.

Pirmadienį atvykę į Limasolio miestą žalgiriečiai surengė vakarinę treniruotę ir pasinėrė į pasirengimo sezonui bei kontrolinėms rungtynėms procesą.

Nors anksčiau buvo skelbta, kad pirmuoju varžovu sausio 23 dieną taps antroje Kipro lygoje rungtyniaujantis Limasolio „Aris“, kauniečiams vietoje to jėgas teks išmėginti su toje pačioje lygoje rungtyniaujančiu Oroklinio „Alki“ klubu. Kaip ir planuota, vėliau sausio 26 dieną laukia dvikova su Belgrado „Čukarički“ (Serbija), o sausio 30 dieną su Čenstakavos „Rakow“ (Lenkija).

Į Kiprą išvyko šie futbolininkai: A.Vitkauskas, D.Mikelionis, D.Vilkas; E.Mockus, M.Dapkus, Rudinilsonas, R.Sadauskas, E.Vaitkūnas, J.Bušmanas, P.Širvys; B.Anisas, D.Vinckus, K.Šilkaitis, G.Sirgėdas, D.Šešplaukis, S.Urbys, L.Pilibaitis, D.Putrius, V.Mena ir P.Otele.

bronius

2020 Sau 22 21:08

Kokis tai vaiduoklis sudėty nuo 2018 metų:

Buvo kada išėjęs A lygoje?

Tobex

2020 Sau 22 21:17

lyg ne, bet kad sudėtyje ne kątik atsiradęs tai tikrai, nes anksčiau atsimenu jį.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

2020 Sau 22 22:42

Taip, jis yra iš anksčiau, bet niekada nežaidė, galimai jau seniau paliko komandą tik neatnaujinta informacija

bronius

2020 Sau 23 16:34

Kipre „Kauno Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę
2020.01.23

Kipre sezonui besiruošiantis „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes 2020-aisiais metais. Pirmosiose rungtynėse Kipre žalgiriečiai rezultatu 3:1 (1:1) įveikė Oroklinio „Alki“ klubą iš antrojo Kipro diviziono.

Rungtynes startinėje sudėtyje pradėjo: D.Mikelionis; E.Vaitkūnas, M.Dapkus, Rudinilsonas, R.Sadauskas, D.Šešplaukis; D.Putrius, L.Pilibaitis, B.Anisas, S.Urbys ir P.Otele.

Rungtynių pradžioje Kipro komanda kauniečius pasitiko spaudimu ir intensyviu žaidimu, o tai jiems leido išsiveržti į priekį. Vis tik, vėliau žalgiriečiai perėmė iniciatyvą ir jau kėlinio pabaigoje po Deivido Šešplaukio perdavimo rezultatą išlygino komandos kapitonas Linas Pilibaitis.

Antroje susitikimo dalyje Roko Garasto auklėtiniai jau valdė situaciją aikštėje ir ilgai netrukus išsiveržė į priekį. Po puikaus Grato Sirgėdo perdavimo pasižymėjo vienas prieš vartininką likęs Pijus Širvys.

Tašką rungtynėse padėjo jau minėtas G.Sirgėdas, kuris tiksliai realizavo baudos smūgį ir padidino „Kauno Žalgirio“ persvarą. Rungtynių pabaigoje persvara galėjo būti ir dar didesnė, tačiau progos liko neišnaudotos.

Po keitimo aikštėje antrame kėlinyje pasirodė D.Vilkas, P.Širvys, E.Mockus, K.Šilkaitis, G.Sirgėdas, D.Vinckus ir V.Mena.

Kitas rungtynes sausio 26 dieną žalgiriečiai žais su Belgrado „Čukarički“ (Serbija), o sausio 30 dieną su Čenstakavos „Rakow“ (Lenkija).