Medelinskas turėtų likt, bet čia labiau B komandos papildymas bent kol kas būtų.

2020 Vas 29 19:00

Draugiškų rungtynių ciklą „Kauno Žalgiris“ užbaigė pergalingai
2020.02.29

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda paskutinę vasario dieną Marijampolėje pergalingai užbaigė draugiškų rungtynių ciklą prieš pirmą kovo mėnesio savaitgalį startuosiančią A lygą. Roko Garasto auklėtiniai rezultatu 3:2 (2:0) įveikė kaimynus iš Latvijos – „Jelgavos“ futbolininkus.

Marijampolės futbolo manieže pirmasis įvartis krito vos prasidėjus rungtynėms. Po perdavimo į baudos aikštelę įvarčiu pasižymėjo ir žalgiriečius į priekį išvedė Egidijus Vaitkūnas.

Rungtynėse sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių, rezultatą kauniečiai galėjo ir padvigubinti. Emmanuelio Davido smūgį iš arti atrėmė „Jelgavos“ vartininkas, o priešais vartus atšokusį kamuolį pakartotiniu bandymu smūgiavęs E.Vaitkūnas šovė virš vartų.

Vėliau kurį laiką kamuolio kontrolė priklausė Latvijos ekipai, kuriai pavyko sukurti ir keletą pavojingų progų, tačiau vartuose patikimai stovėjo Armantas Vitkauskas.

28-ąją susitikimo minutę į svečių vartus krito dar vienas įvartis. Greitą ataką surengę Roko Garasto auklėtiniai vieną prieš varžovų vartininką išvedė E.Davidą, kuris nesuklydo ir padvigubino persvarą.

Antrame kėlinyje abi komandos darė daug keitimų, o „Kauno Žalgirio“ sudėtyje pasikeitė net 9 žaidėjai.

73-ąją susitikimo minutę svečiams iš Latvijos rezultatą pavyko sušvelninti, tačiau jau 77-ąją minutę dviejų įvarčių pranašumą atstatė Jurijus Bušmanas.

Rungtynėms einant į pabaigą „Jelgavos“ komandai pavyko pasižymėti dar kartą, tačiau išlyginti rezultato latviai nebesugebėjo ir kauniečiai draugiškų rungtynių ciklą užbaigė pergale rezultatu 3:2.
Sudėtis: A.Vitkauskas (46‘ D.Mikelionis); E.Vaitkūnas (68‘ J.Bušmanas), Rudinilsonas, R.Sadauskas, peržiūroje dalyvaujantis Stevenas Tichot (54‘ E.Mockus), D.Šešplaukis (85‘ D.Vinckus); K.Šilkaitis (46‘ peržiūroje dalyvaujantis S.Paulius), L.Pilibaitis (64‘ peržiūroje dalyvaujantis D.Putrius); E.Davidas (46‘ B.Anisas), G.Sirgėdas (74‘ M.Popiera) ir P.Otele (46‘ S.Urbys).

2020 Kov 02 17:05

„Kauno Žalgiryje“ – du nauji žaidėjai
2020.03.02

Paskutines kontrolines rungtynes savaitgalį sužaidęs ir jau kovo 8 dieną A lygos čempionate startuosiantis „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas turi dar du naujokus. Klubą papildė treniruočių ir draugiškų rungtynių metu užsirekomendavęs prancūzas Stevenas Thicot ir lietuvis Domantas Putrius.

Prancūzijos stipriausios lygos „Nantes“ klubo auklėtinis į Lietuvą atvyko iš antroje pagal pajėgumą JAV lygoje rungtyniavusios Šarlotės „Independence“ komandos. Prancūzijos U-17 vaikinų rinktinėje taip pat žaidęs 33-ejų metų futbolininkas savo karjeroje su Sedano „Ardennes“ komanda yra debiutavęs ir Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate, vėliau rungtyniavo Škotijoje („Hibernian“), Portugalijoje („Naval“, „Belenenses“ ir „Tondela“), Rumunijoje (Bukarešto „Dinamo“), Graikijoje (AEL) ir Malaizijoje („Melaka United“).

„Kauno Žalgirio“ marškinėlius vilkės ir nuo pat pasirengimo sezonui pradžios su komanda treniruotėse prakaitą liejęs 20-metis D.Putrius. Lietuvos jaunimo rinktinių narys rungtyniavo Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) komandose ir buvo sudaręs sutartį su dar pernai A lygoje žaidusia Kauno „Stumbro“ komanda.

S.Tichot Kauno klube vilkės 87-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais, o D.Putrius – 13-uoju.

Tomasson

2020 Kov 06 10:18

Nieko netikėto:

S.Paulius grįžta į „Kauno Žalgirio“ komandą
2020.03.06
Po pusantrų metų pertraukos „Kauno Žalgirio“ futbolo komandos marškinėlius ir vėl apsivilks 28-erių metų kretingiškis Simonas Paulius.

2018-aisiais metais klube rungtyniavęs futbolininkas buvo tvirtas startinės sudėties futbolininkas ir per 18 A lygos rungtynių kartą įmušė įvartį. Dar dvejas rungtynes LFF taurės turnyre sužaidęs S. Paulius taip pat nuo 2016-ųjų metų buvo kviečiamas į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę, kurioje iš viso yra sužaidęs 10 rungtynių.

Įpusėjus 2018-ųjų metų sezonui žaidėjo karjera pasuko į kaimyninę Lenkiją, kur jis apsivilko Lodzės „Widzew“ komandos marškinėlius. Nors pilnai atsiskleisti svetimoje šalyje dabartiniam žalgiriečiui sutrukdė traumos, dabar jis yra pilnai išgijęs ir pasirengęs padėti „Kauno Žalgirio“ ekipai, kaip tą jau darė kontrolinėse rungtynėse.

FBK „Kauno“, Alytaus „Dainavos“, „Ventspils“ ir Lodzės „Widzew“ komandose per savo karjerą rungtyniavęs centro saugas yra du kartus tapęs Latvijos čempionu bei tiek pat kartų iškovojo šios šalies taurę. Taip pat, jis turi UEFA Čempionų ir UEFA Europos lygų atrankų patirties, o pastarojoje yra įmušęs ir 2 įvarčius.

Kaip ir anksčiau, S. Paulius „Kauno Žalgirio“ ekipoje vilkės 16 numeriu pažymėtus marškinėlius.

2020 Kov 08 18:07

Na pažiūrėsim kaip KŽ šiandien kaposis su Riteriais :)

Kauno Žalgiris nuo pirmų minučių presinguoja, neleidžia varžovams kontroliuoti kamuolio. 25 min vyko kova be realių progų ir tada suklydus Riterių gynybai E.David po Sirgėdo perdavimo lengvai nukreipė kamuolį į vartų kampą ir kauniečiai išsiveržė į priekį 0:1. Įdomu kad E.David priešininkų baudos aikštelėje turėjo pakankamai erdvės ir laiko pasiruošti smūgiui, joks Riterių gynėjas prie jo nesuskubo, tad Simaitis buvo paliktas "sušaudymui".

Pirmą pusvalandį Kauno Žalgiris žaidžia aktyviau ir pelnyta pirmauja. Tuo tarpu Riteriai nieko nesukūrė, nei vienos pusprogės neturėjo.

Pirmo kėlinio pabaigoj žaidimas išsilygino. Rungtynės biškį nervingos, nemažai geltonų kortelių iš KŽ pusės (R.Garastas taip pat geltoną užsidirbo), buvo keletas skausmingų žaidėjų susidūrimų. Vieno jų metu traumą patyrė M.Ramanauskas.

Taip pirmas kėlinys ir baigėsi - 0:1 minimali KŽ persvara. Puolime abi komandos neparodė kokybės, realiai KŽ turėjo vieną gerą progą ir ją išnaudojo,

Antro kėlinio pradžioj G.Sirgėdas uždirbo ir realizavo 11 m baudinį. 0:2 KŽ naudai ir iš esmės viskas aišku šitose rungtynėse.

54 min G.Sirgėdas vėl vos neįmušė įvarčio - uždarant perdavimą iš krašto galva šiek tiek pritrūko tikslumo.

59 min. neblogos progos neišnaudojo Riteriai - Thuiqe smūgis buvo netikslus, tiesa ir KŽ gynėjas smūgiuoti šiek tiek sukliudė.

Rungtynių gale traumelę gavo ir buvo pakeistas geriausias rungtynių žaidėjas E.David. Tikrai geras grajokas, panašaus stiliaus kaip R.Ennin. Reik tikėtis ilgam neiškris, tokių žaidėjų reikia A lygai.

E.Davidą pakeitęs J.Bušmanas iškart baudos smūgiu pelnė įvartį ir padidino KŽ persvarą iki triuškinamos :) Užtikrinta KŽ pergalė 0:3

2020 Kov 08 20:03

Neprastai atrodo Kauno Žalgiris sezono pradžioj, tiesiog suvalgė Riterius, visiškai kontroliavo rungtynes. E.David tikrai gabus žaidėjas, gali būt vienas šio sezono A lygos atradimų, reik tikėtis kad traumelė nerimta. O Rudinilsonas tai begalvis, visiškai nedaro išvadų ir nesimoko jis. Su savo begalvišku žaidimu dar pridarys komandai bėdų.