Re: Kauno Žalgiris

2020 Rgp 07 21:56

KŽ pergalė tokia sakyčiau fuksiška, bet kai Sūduva visai nepataiko ir blaškosi, tai kodėl nepasinaudojus proga :) nu gražu kaip greit viskas apsisuko

Pranešimai: 8573

2020 Rgp 10 12:34

Sugedęs telefonas?

Nastavak osječke rasprodaje: Veznjak odlazi u Litvu, Malenica u poljskog velikana

Karlo Kamenar goes to Žalgiris Kaunas. The offensive midfielder arrived in Osijek two seasons ago from Rudeš, he made 16 appearances in the first, scored a goal and assisted two, but in the second he completely fell into the background and is now going to Lithuania in an effort to revive his career.
Kroatijos spauda skelbia, kad Vilniaus „Žalgirio“ klubą netrukus turėtų sustiprinti naujokas – 26 metų atakuojantis saugas iš Kroatijos Karlo Kamenaras. Visą savo karjerą futbolininkas iki šiol praleido gimtinėje, o paskutiniuoju jo klubu buvo „Osijek“.

Zagrebo „Dinamo“ akademijoje užaugęs saugas didžiąją karjeros dalį praleido „Rudeš“ klube.

Jei gandai pasitvirtins, K.Kamenaras prie komandos turėtų prisijungti dar iki rugpjūčio 27 dieną prasidėsiančios UEFA Europos lygos naujojo sezono atrankos.

2020 Rgp 10 12:35

kai skaičiau tai pagalvojau, kad AMC nėra pati reikalingiausia pozicija VŽ

2020 Rgp 10 12:49

Būtent dėl to pačio ir pradėjau ieškoti kas čia vyksta.

2020 Rgp 10 12:58

bet jau patvirtino

2020 Rgp 10 14:14

Ouch.

2020 Rgp 12 10:39

„Kauno Žalgirio“ futbolo komandoje naujas veidas – į Kauną nuomos pagrindais iš Alytaus „Dainavos“ persikėlė 21-erių metų vartininkas Airidas Mickevičius.

2020 Rgp 12 18:06

įdomi naujiena - prie KŽ valdymo prisidės garsenybė :)

Kalniečio akys krypsta į futbolą: prisidės prie „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo valdymo

2020 Rgp 14 19:26

tie kas sakot kad nesat matę vaitkūno centro gynėjo pozicijoje tai šnd žaidžia DCL
nors aukštai kyla it koks Kerla

2020 Rgs 13 10:49

man tai pasimatė, kad Kauno Žalgiriui aiškiai trūksta iki Vilniaus Žalgirio. Objektyviai neturėtų jie būti aukščiau nei trečia vieta.

Įdomu ar kitais metais bandys stiprintis pridedant dar legionierių, ar palaipsniui bandant pakelti lietuvį lygį.

Ko gero bus ir tas ir tas - pakeis kai kuriuos legionierius, pritrauks kokį pajėgesnį lietuvį. Bet kitais metais dar neturėtų smarkiai stiprintis, nes DG stadiono atidarymas nusivėlino iki 2022 metų (jeigu niekas vėl neužstrigs).

Mano nuomone KŽ vertėtų atsisakyti keleto abejotinų žaidėjų - Rudinilsono, Urbio. Iš Otele irgi manau nieko gero nesigaus, gal vietoj jo vertėtų ką nors kito pabandyti.

2020 Rgs 20 22:46

Kontrolinėse rungtynėse „Kauno Žalgiris“ lygiosiomis sužaidė su „Panevėžiu“

Pertrauką A lygoje „Kauno Žalgirio“ komanda išnaudojo sužaisdama kontrolines rungtynes su A lygoje žaidžiančiu „Panevėžio“ klubu. Panevėžyje vykusios rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2 (1:2).

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione žalgiriečiai pirmieji išsiveržė į priekį, o įvarčiu pasižymėjo gynėjas Stevenas Thicot. Iki šiol prancūzas vilkėdamas žaliai baltus marškinėlius pasižymėjęs nebuvo.

Vis tik, gera rungtynių pradžia buvo tik pusė darbo. Varžovai netrukus išlygino rezultatą, o iki pertraukos dar sugebėjo išsiveržti į priekį.

Po pertraukos komandos vėl keitėsi pavojingomis atakomis, tačiau vienintelė įvarčiu pasibaigusi ataka vėl priklausė „Kauno Žalgiriui“, kai pasižymėjo Gratas Sirgėdas.

Šiemet A lygoje nebesusitiksiančios komandos galiausiai baigė rungtynes, kuriose išsiskyrė taikiai 2:2.

Artimiausias A lygos rungtynes kauniečiai rugsėjo 27 dieną Gargžduose žais su vietos „Banga“, o iki kitos rinktinių pertraukos dar lauks spalio 3 dienos dvikova namuose su Vilniaus „Žalgiriu“.

2020 Rgs 23 11:25

Motiejūnas BC Kauno Žalgiris biudžetą pristatinėdamas pašnekėjo apie futbolą.