Respublik
Pranešimai: 6899
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgp 12 18:52

Debiuto laukiantis N.Valskis: „Noriu padėti komandai įvarčiais“
https://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/102356/

Prieš beveik šešerius metus Nerijus Valskis 2016-ųjų A lygos sezoną užbaigė dviem įvarčiais į Vilniaus „Žalgirio“ vartus, jo atstovaujami tuometiniai „Trakai“ šventė pergalę, o puolėjas tą sezoną užbaigė turėdamas 17 įvarčių savo sąskaitoje.

Dabar naujasis „Kauno Žalgirio“ puolėjas jau yra pasiruošęs apsivilkti žaliai baltus marškinėlius ir priminti Lietuvos futbolo gerbėjams apie save. 99-ąjį marškinėlių numerį pasirinkęs N.Valskis jau pasirengęs debiutui – rugpjūčio 13 dieną „Kauno Žalgirio“ laukia išvyka į netoliese esančią Jonavą ir dvikova su lygos autsaidere.

„Į Lietuvą grįžtu beveik po šešerių metų ir tikiu, kad tam dabar yra puikus laikas. Grįžau kur kas labiau subrendęs ir sutvirtėjęs tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Manau, kad turėsiu gerą progą parodyti koks esu, kadangi motyvacijos turiu labai daug“, – Žalgiris.lt teigė pastaruoju metu Indijoje žaidęs futbolininkas.

Kadaise ir kituose Kauno klubuose rungtyniavęs žaidėjas buvo patenkintas „Kauno Žalgiryje“ sudarytomis sąlygomis, treniruočių procesu ir konkurencija sudėtyje.

„Kaune turime puikias sąlygas, treniruotės yra tikrai aukšto lygio, o grįžus traumuotiems žaidėjams jaučiasi sveika konkurencija dėl žaidimo minučių. Visada yra detalių, kurias galėtume išpildyti geriau, bet matau, jog viskas čia vyksta gera linkme, galbūt tiesiog reikia kažkiek per save perlipti, laimėti keletą rungtynių iš eilės ir susigrąžinti pasitikėjimą. Aišku, kiekvienose rungtynėse reikia kovoti iki galo, tos pačios „Jonavos“ tikrai negalima visiškai nuvertinti“, – svarstė 35-erių žalgirietis.

Tiesa, N.Valskis paskutines oficialias savo rungtynes sužaidė dar kovo mėnesį, tad kol kas iki geriausios sportinės formos jam šiek tiek trūksta.

„Žinoma, kurį laiką nežaidus po pertraukos reikės laiko įsivažiuoti, bet savaitę pasitreniravęs su komanda jaučiuosi visai gerai ir laukiu debiuto. Galbūt kelių pirmų rungtynių metu nebūsiu pačioje geriausioje savo formoje, bet sunkiai dirbu ir noriu padėti komandai įvarčiais“, – sakė N.Valskis.

„Jonavos“ ir „Kauno Žalgirio“ dvikova rugpjūčio 13 dieną Jonavos miesto stadione prasidės 17 valandą, o rungtynes tiesiogiai transliuos TV3 Play.

Kalinauskas
Pranešimai: 2874
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgp 16 15:51

Kas gali priminti kokios paskutinės rungtynės buvo Rudilsono starte? Ar žaidė europiniuose mačuose?

karys
Pranešimai: 8568
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgp 16 15:56

Kas gali priminti kokios paskutinės rungtynės buvo Rudilsono starte? Ar žaidė europiniuose mačuose?
https://int.soccerway.com/matches/2021/ ... s/3516286/ žaidė

Makenzis
Pranešimai: 6839
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgp 29 12:00

Baba išvyko atgal į Daniją... :roll: O toks gražus ir perspektyvus buvo. Sužlugdė jo talentą ar nesugebėjo išnaudoti ir ate... :roll:

M.Sangare sezono Kaune nebaigs
https://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/102536/

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas 2022-ųjų sezoną užbaigs be legionieriaus Moussa Sangare. Europoje baigiantis vasaros perėjimų langui, bendru šalių nutarimu buvo nutraukta futbolininko nuomos iš Farumo „Nordsjaelland“ klubo sutartis.

20-metis atakuojantis futbolininkas sužaidė 16 rungtynių A lygoje ir per jas pasižymėjo trimis tiksliais smūgiais. Dar dviem įvarčiais jaunas afrikietis pasižymėjo per dvejas LFF taurės turnyro rungtynes.

Greičio ir technikos savybėmis pagarsėjusiam M.Sangare „Kauno Žalgiris“ tapo pirmuoju profesionaliu klubu vyrų futbole.

„Kauno Žalgiris“ dėkoja futbolininkui ir linki visokeriopos sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Respublik
Pranešimai: 6899
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 01 16:23

Baba išvyko atgal į Daniją... :roll: O toks gražus ir perspektyvus buvo. Sužlugdė jo talentą ar nesugebėjo išnaudoti ir ate... :roll:
Perskolino Danijos antro diviziono klubui.

Makenzis
Pranešimai: 6839
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 01 18:17

Baba išvyko atgal į Daniją... :roll: O toks gražus ir perspektyvus buvo. Sužlugdė jo talentą ar nesugebėjo išnaudoti ir ate... :roll:
Perskolino Danijos antro diviziono klubui.
Čia tasai legendinis Naestved BK, kuris dar ne taip senai buvo superlygoje. :roll: Svajonė, o ne koks niekingas klubelis. 8-)

Respublik
Pranešimai: 6899
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 11 21:24

Post factum straipsnis, Užuojauta Rokui.

Po staigios Virgilijaus Garasto mirties prabilo šoko ištiktas sūnus: jis turėjo smulkių sveikatos bėdų, nuo kurių nemirštama
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/nel ... s-24539309

Lietuvos krepšinio rinktinė per duobes prasibrovė į kitą Europos čempionato etapą. Tą dramatišką kelią aukštyn paženklino ir mirtis – neatlaikė ištikimo rinktinės aistruolio Virgilijaus Garasto širdis.

Aistra krepšiniui buvo 63-ejų Virgilijaus Garasto sieloje. Paskutinės jo gyvenimo dienos irgi prabėgo ten, kur vyko karščiausi mūšiai: legendinio trenerio Vlado Garasto sūnus staiga mirė Vokietijoje, į kurią buvo nuvykęs dėl Europos vyrų krepšinio čempionato B grupės varžybų.

Tuo metu, kai Lietuvos rinktinė Kelno arenoje rengėsi svarbiam mūšiui su vokiečiais, Virgilijaus Garasto sirgalių tribūnoje jau nebuvo. Tos rugsėjo 4-osios rytą krepšinio aistruolio artimuosius pasiekė žinia, kad jo kūnas aptiktas netoli Kelno esančio Lėverkuzeno viešbučio kambaryje.

Į varžybas vyko vienas

Į Europos krepšinio čempionato B grupės varžybas Kelne Virgilijus Garastas išvyko vienas. Vienas jis gyveno ir viešbučio kambaryje, nors per Lietuvos rinktinės rungtynes bendraudavo su daugybe pažįstamų aistruolių ir šalies Krepšinio federacijos atstovų.

Pats krepšinis Virgilijui Garastui buvo svarbesnis už visa kita, kas vyksta šalia aikštės. Krepšinio trenerių šeimoje augęs, pats kamuolį gainiojęs, šios sporto šakos trenerio diplomą gavęs ir treneriu dirbęs, bet su profesionaliu krepšiniu anksti atsisveikinęs vyras iki pat mirties buvo aistringas sirgalius žaidimo, kurį mėgo labiau už viską.

„Mums visiems buvo šokas dėl tėčio mirties, nes jis nesiskundė, kad turi kokių nors sveikatos problemų. Turėjo bėdų dėl klubo, bet tai – smulkmena, nuo to nemirštama“, – kalbėjo Virgilijaus Garasto jaunesnysis sūnus Rokas.

„Kauno Žalgirio“ futbolo komandos treneris 34 metų R.Garastas ir projektų vadovu vienoje įmonėje dirbantis vyresnis jo brolis 37-erių Vladas išvyko į Vokietiją, kur atsisveikins su tėvo kūnu, jį kremuos, o parsivežtą urną palaidos Kauno Petrašiūnų kapinėse.

„Simboliška, kad Virgelis mirė būdamas šalia didžiojo krepšinio, nes krepšinis jam buvo labai svarbus“, – ištarė Virgilijaus Garasto draugas Virginijus Jankauskas.

Respublik
Pranešimai: 6899
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 13 12:32

G. Sirgėdas – apie rekordinį įvartį, įsiminusį epizodą pirmoje rinktinės stovykloje ir trenerio licenciją
https://www.youtube.com/watch?v=KhySjZv5TsIGratas Sirgėdas rinktinėje jau yra sužaidęs beveik 20 rungtynių, o joje debiutavo dar 2013-aisiais, būdamas vos 18 metų.

Pirmą kartą į vyrų rinktinę jį pakvietė tuo metu rinktinei vadovavęs vengras Csaba Laszlo, o pats futbolininkas iš pirmojo pakvietimo į stovyklą atsimena tik tam tikras nuotrupas. „Atsimenu momentais, pati pirma stovykla, labiau jaudinausi, bet labiau įstrigę keli momentai, galbūt iš treniruočių. Atsimenu, kai pavyko „apvesti“ Vytautą Andriuškevičių ir įmušti įvartį, atrodo, toks momentas, kuris duoda pasitikėjimo, atsimenu Saulių Mikoliūną, kai duodavo patarimų, gerai ir pozityviai nuteikdavo. O pats debiutas buvo tik kelios minutės, gal kartą liečiau kamuolį, bet po jo svarsčiau, ką galėjau padaryti geriau, bet tas entuziazmas toks jau yra, ypač tuose debiutuose“, – pirmąsias savo minutes rinktinėje akistatoje prieš Lichtenšteiną atsimena saugas.

Dar tais pačiais metais jis su Lietuvos U19 rinktine dalyvavo mūsų šalyje rengtame Europos vaikinų čempionate, kur tapo vienu rezultatyviausių viso turnyro futbolininkų. Pats G. Sirgėdas tą patirtį prisimena dvejopai.

„Atsimenu tą turnyrą teigiamai, buvau vienas rezultatyviausių žaidėjų tokio dydžio turnyre, tai buvo labai pozityvus ir ryšus momentas mano gyvenime. Iš kitos pusės – nepasakyčiau, kad tas dėmesys pridėjo daug kažko teigiamo, nes tada atsiranda spaudimas, norisi būti tuo, ko kažkas iš tavęs tikisi, o tai jau yra didelė našta, kurią, galbūt, ne kiekvienam lengva panešti“, – interviu metu atviravo žaidėjas.

Šiuo metu jis atstovauja „Kauno Žalgiriui“, o vienas sirgaliams labiausiai įstrigusių jo karjeros klube momentų – itin greitas įvartis praėjusio sezono Optibet A lygos rungtynėse su Marijampolės „Sūduva“. Tada žaidėjas pasižymėjo sužaidus vos kiek daugiau nei 10 sekundžių nuo pirmo teisėjo švilpuko.

„Turime tokį susitarimą, kurį naudodami bandome pereiti į varžovų aikštės pusę ilgu perdavimu. Tada pavyko tai gerai išpildyti, viskas gerai susidėliojo, man nukrito labai patogus kamuolys, tarsi ant lėkštutės. Beliko smūgiuoti tiksliai ir tai pavyko“, – tą smūgį atsiminė atakuojantis saugas.

Visgi antroji praėjusio sezono pusė futbolininkui apkarto – buvo patirta skaudi trauma, dėl kurios sezonas G. Sirgėdui baigėsi dar itin anksti.

„Trauma buvo pilnas raumens plyšimas, sudėtinga trauma tiek fiziškai, nes užtrukau apie 6 mėnesius. Viskas gavosi labai apmaudžiai – buvo raumens sumušimas, į sumušimus kartais nereaguoji taip stipriai, žaidi toliau, taip išėjo, kad sužaidžiau dar ir kitas rungtynes, su šiokiu tokiu skausmu. Tačiau po poros dienų atsirado didelis tinimas ir pamatėme, kad yra plyšimas. Aišku, tas laikotarpis buvo sunkus psichologiškai, ir rinktinėje, ir lygoje jau turėjau neblogą formą, aišku, ir tos traumos buvo labai lengva išvengti“, – atsiminė jis.

Pokalbio metu jis taip pat atskleidė, jog reabilitacijos metu išsilaikė UEFA B trenerio licenciją ir neatmeta varianto, kad po žaidėjo karjeros pasuks būtent trenerio keliu. „Pilnai dar nesu apsisprendęs, bet galbūt matau savyje tokį kelią, reikia dar gerai apgalvoti, kiek esu dėl to tikras, nes futbolas su manimi yra nuo 4 metų, tikrai turiu žinių, matau savyje privalumų, būčiau tas ramesnis treneris, bet kodėl gi ne“, – svarstė žaidėjas.

Interviu – daugiau žaidėjo minčių apie atšoktas vestuves, vieno techniškiausių Lietuvos futbolininkų etiketę bei augančią A lygą.

Tobex
Pranešimai: 10179
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 22 12:07

„Kauno Žalgiris“ sulaukė papildymo trenerių štabe
https://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/102983/

Rudens pradžioje „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sulaukė papildymo trenerių štabe. Į klubą po penkerių metų pertraukos sugrįžo Alexas McCarthy.

„Kauno Žalgirio“ klube specialistas iš Didžiosios Britanijos dirbo dar 2017-ųjų sezone, kai užėmė tuometinio komandos trenerio Jonathano McKinstry asistento pareigas.

Įvairiose Anglijos futbolo akademijose, Ruandos ir Ugandos rinktinėse bei Ispanijoje dirbęs treneris papildė pagrindinės „Kauno Žalgirio“ vyrų futbolo komandos trenerių štabą, taip pat dirba „Kauno Žalgirio“ B komandos trenerio Dominyko Galkevičiaus asistentu ir su įvairaus amžiaus vaikais savo patirtimi dalinasi „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijoje.

„Džiaugiuosi sugrįžęs į Kauną ir tapęs pagrindinės komandos analitiku bei B komandos trenerio asistentu. Naujos pareigos man leidžia daug laiko praleisti aikštėje treniruojant ir tuo pačiu perteikiant savo taktines įžvalgas pagrindinei komandai ir jos procesui. Sugrįžęs į Kauną radau sunkiai dirbantį, atvirą ir savo darbą išmanantį trenerių kolektyvą, tad labai noriu prisidėti prie tolimesnio klubo augimo“, – Žalgiris.lt sakė A.McCarthy.

A.McCarthy futbolo gerbėjai jau galėjo išvysti ir pastarosiose komandos rungtynėse, o artimiausia proga tą padaryti jau rinktinių lango metu bus rugsėjo 23 dieną. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione žalgiriečiai sužais kontrolines rungtynes su Lietuvos vaikinų U-21 rinktine. Rungtynės prasidės 15 valandą, įėjimas į jas – nemokamas.

Kalinauskas
Pranešimai: 2874
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 22 13:56

Laukia Garasto paliuosavimo?

Tobex
Pranešimai: 10179
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 22 16:28

kad čia asistentas. pradžioje galvojau gal grįžo buvęs vyr treneris, bet ne.

Respublik
Pranešimai: 6899
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 23 13:11

Futbolas atvedė gen. rėmėją ir krepšiniui :D

Respublik
Pranešimai: 6899
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 24 16:41

Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“
https://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/103032/

Rinktinių pertrauką „Kauno Žalgiris“ išnaudojo sužaisdamas kontrolines rungtynes su Lietuvos vaikinų U-21 rinktine. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione vykusiose rungtynėse žalgiriečiai šventė pergalę rezultatu 1:0 (0:0).

Roko Garasto auklėtiniai nuo pat susitikimo pradžios kontroliavo kamuolį, tačiau nei vienai komandą sukurti kažkokių pavojingų progų ilgą laiką nepavyko.

Keletą pavojingų epizodų kauniečiai sukūrė pirmojo kėlinio pabaigoje. Iš pradžių smūgiu iš toli varžovų vartų konstrukciją sudrebino Divine’as Naah, o po kelių minučių Mohamedo Bahlouli smūgį atrėmė rinktinės vartininkas.

Po pertraukos „Kauno Žalgiriui“ pavyko išsiveržti į priekį. Po jau minėto M.Bahlouli perdavimo įvartį galva pelnė puolėjas Nerijus Valskis.

Per likusį laiką aikštės šeimininkai turėjo dar keletą pavojingų išpuolių, keletą kartų gynėsi nuo lietuvių atakų ir galiausiai šventė pergalę.

Rungtynės ypatingomis tapo keturiems „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos auklėtiniams – pagrindinėje komandoje debiutavo Aidas Rybelis, Titas Milius, Nidas Vosylius ir Tomas Stelmokas.

„Kauno Žalgiris“ sudėtis: A.Bražinskas, M.Dapkus, J.Noslin, E.Vaitkūnas, K.Šilkaitis, L.Pilibaitis, D.Naah, A.Opeyemi, O.Kayode, M.Bahlouli, N.Valskis.
Atsargoje: J.Mikšiūnas, N.Akinis, N.Vosylius, T.Stelmokas, A.Rybelis.

Respublik
Pranešimai: 6899
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 25 15:29

Rado naują klubą: „Kauno Žalgirio“ brazilas M.Thuique palieka A lygą
https://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/103041/

Dar vienas „Kauno Žalgirio“ klube užsirekomendavęs legionierius kelia sparnus į užsienį – Michaelas Thuique nuo šiol rungtyniaus Izraelyje. Teises į 29-erių metų puolėją įsigijo antroje pagal pajėgumą šios šalies lygoje rungtyniaujantis Tel Avivo „Bnei Yehuda“ klubas.

„Išvykti tikrai nėra lengva. Noriu už viską labai stipriai padėkoti visai „Kauno Žalgirio“ organizacijai, komandos draugams, personalui ir visiems mane palaikiusiems bei suteikusiems man šansą. „Kauno Žalgiris“ visada išliks mano širdyje“, – atsisveikindamas su klubu Žalgiris.lt sakė brazilas.

„Kauno Žalgirio“ klube brazilas rungtyniauja nuo 2021-ųjų metų. Per 60 rungtynių Lietuvos čempionate jis pelnė 15 įvarčių ir atliko 18 rezultatyvių perdavimų.

Lietuvoje M.Thuique su pertraukomis rungtyniavo nuo 2018-ųjų metų – iš pradžių žaidė „Jonavos“ komandoje, vėliau vilkėjo „Riterių“ marškinėlius.

Tel Avivo komanda praėjusiame sezone iškrito iš aukščiausios Izraelio lygos ir šiemet kelia tikslus į ją sugrįžti. Įdomu tai, kad prieš keletą metų šioje ekipoje rungtyniavo ir įvarčius sėkmingai mušė dabartinis „Kauno Žalgirio“ puolėjas Nerijus Valskis.

Beje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas jau artimiausiu metu pristatys dar vieną naujoką.

Makenzis
Pranešimai: 6839
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Kauno Žalgiris

2022 Rgs 25 20:28

Paskutinis sakinukas įdomiausias. Spėčiau, kad ieško puolime žmogaus, nes visai be dantų liko...

Grįžti į