Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lap 13 13:01

„Kauno Žalgiris“ atsisveikino su Rudinilsonu
http://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/91895/

„Kauno Žalgirio“ futbolo klube artėjančiame sezone sirgaliai neišvys gynėjo Rudinilsono. Pasibaigus 2020-ųjų A lygos sezonui baigėsi ir futbolininko sutartis su klubu.

Į Kauną futbolininkas 2019-aisiais atvyko iš Maroko – ten jis rungtyniavo Churibgos „Olympique“ klube.

„Kauno Žalgirio“ klube afrikietis per dvejus metus A lygoje sužaidė 33-ejas rungtynes startinėje sudėtyje, taip pat dvejus metus žaidė ir UEFA Europos lygos atrankos rungtynėse.

26-erių centro gynėjas yra nuolat kviečiamas į Bisau Gvinėjos rinktinę, kurioje yra sužaidęs 18 rungtynių. Su „Kauno Žalgirio“ klubu iškovojęs A lygos bronzos medalius futbolininkas vėl išvyko į nacionalinę šalies futbolo rinktinę, kurios laukia Afrikos Tautų lygos atrankos išbandymas su Senegalo rinktine.

„Kauno Žalgirio“ klubas dėkoja Rudinilsonui už pastangas siekiant bendrų tikslų ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lap 13 15:06

Tas tai kaip ir aišku buvo, įdomiau ar Gratas kels sparnus, ar ne...

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lap 16 22:56

Bronziniame sezone – pirmieji „Kauno Žalgirio“ įspėjimai čempionato favoritams
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... otencialas

„Kauno Žalgirio“ klubui šis sezonas taip pat įsimins ilgam – būtent šįmet kauniečiai pirmą sykį per istoriją užsikabino A lygos medalius.

Klubui nutūpus po krepšinio komandos sparnu vis sparčiau ėmė matytis komandos veidas – ekipos vairą perėmė jaunas strategas Rokas Garastas, o pats klubas rado puikų balansą tarp jaunų bei patyrusių lietuvių, juos sėkmingai papildė ir legionieriai – antrą sezoną komandoje žaidžiantis Jurijus Bušmanas, šiemet prisidėję Stevenas Thicot, Emmanuelis Davidas, Philipas Otele.

Atrodo, pirmą sykį iškovoti medaliai turėtų džiuginti, tačiau strategas R. Garastas ne kartą akcentavo, kad komanda galėjo kautis ir dėl aukštesnių pozicijų.

Ir sunku su juo nesutikti – tarkime, prieš čempionus iš Vilniaus komanda per keturis susitikimus iškovojo vieną pergalę, o žaisdami su „Sūduva“ vieną sykį laimėjo net 3:0, sykį išsiskyrė lygiosiomis 1:1 ir patyrė dvi minimalias nesėkmes 0:1 rungtynėse, kuriose svarstyklės galėjo nukrypti ir į kitą pusę.

Kauno klubas neretai sulaukdavo gerų žodžių tiek iš kitų ekipų atstovų, tiek iš žiūrovų dėl to, kad žaidžia pagal savo braižą, turi stilių ir jo neišsižada.

Komanda deda net ir plika akimi matomus žingsnius į priekį ir vis gerina rezultatus. „Kauno Žalgiris“ kasmet tampa vis brandesne komanda ir nereikėtų stebėtis, jei jau kitą sezoną juos matysime kaunantis dėl pirmos vietos.

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lap 18 11:48

Sadauskas lieka, Širvys ir Medelinskas out

https://www.sportas.lt/naujiena/423921/ ... NqwPknv-D8

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lap 18 11:50

„Kauno Žalgiris“ išsaugojo R.Sadauską ir atsisveikino su dviem gynėjais
http://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/91969/
2020.11.18
Pirmą kartą A lygos bronzos medalius 2020-ųjų sezone iškovojęs „Kauno Žalgirio“ klubas toliau po truputį vykdo artėjančio sezono komandos komplektacijos darbus.

Savaitės pradžioje su klubu sutartį pratęsė 24-erių gynėjas Rimvydas Sadauskas, kuris klube praleis dar bent dvejus metus.

Prie žaliai baltų šis centro gynėjas prisijungė 2019-ųjų vasarą ir nuo to laiko vilkėdamas klubo marškinėlius A lygoje sužaidė 27 rungtynes bei kartą pasižymėjo įvarčiu.

Įvairiose Lietuvos jaunimo rinktinėse žaidęs futbolininkas dar praėjusiame sezone buvo sulaukęs kvietimo ir į Lietuvos nacionalinę vyrų futbolo rinktinę.

Taip pat tapo aišku, kad artėjančiais metais Kauno klube nerungtyniaus gynėjai Pijus Širvys ir Martynas Medelinskas, kurių kontraktai su komanda baigėsi po sezono.

22-ejų P.Širvys „Kauno Žalgirio“ pagrindinės komandos marškinėlius su vienerių metų pertrauka vilkėjo nuo 2016-ųjų. A lygoje futbolininkas sužaidė 66 rungtynes ir per jas pasižymėjo 8 įvarčiais. Tuo metu 22-ejų M.Medelinskas oficialiai prie klubo prisijungė tik šių metų gegužę ir dažniausiai rungtyniavo „Kauno Žalgirio B“ komandoje. Pagrindinėje komandoje gynėjas debiutavo LFF taurės rungtynėse su Kybartų „Sveikata“.

„Kauno Žalgirio“ klubas dėkoja futbolininkams už klube praleistą laiką ir profesionalumą bei linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lap 18 18:57

Širvys spėju į Hegelmann nukeliaus :)

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lap 20 17:30

Su komanda atsisveikinęs P.Širvys: „Liks tik patys šilčiausi prisiminimai“
http://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/92005/

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas po sezono atsisveikino su penkerius metus ekipos marškinėlius vilkėjusiu Pijumi Širviu – futbolininkas ieškosis naujos komandos.

Nuo 2016-ųjų A lygoje 22-ejų gynėjas sužaidė 66 rungtynes ir per jas pasižymėjo 8 įvarčiais, taip pat debiutavo ir UEFA Europos lygos atrankos turnyre.

Atsisveikindamas su pirmuoju profesionaliu savo klubu ilgametis žalgirietis dalinosi įsimintinais momentais ir linkėjo klubui sėkmės artėjančiuose sezonuose.

„Buvo garbė atstovauti savo miesto komandai. Visada prisiminsiu daug gražių ir įsimintinų pergalių, sutiktų gerų draugų ir neabejoju, kad liks tik patys šilčiausi prisiminimai. Per tuos metus klube mačiau ir šilto, ir šalto, bet šiais metais iškovoti medaliai puikiai parodo, kad klubas eina teisinga linkme. Buvo smagu matyti, kaip auga komanda ir būti to dalimi, todėl noriu padėkoti visiems žaidėjams, kurie buvo šalia visą tą laiką ir davė man daug neįkainojamų pamokų, kurios man, kaip jaunam žaidėjui, ypač svarbios ir naudingos. Taip pat noriu padėkoti visam personalui, kuris rūpinosi manimi bei linkiu klubui sėkmės ateinančiuose sezonuose“, – Žalgiris.lt svetainei pasakojo Lietuvos jaunimo rinktinės narys.

2019-ųjų sezonas pačiam žaidėjui buvo geriausias karjeroje – jis A lygoje pelnė 5 įvarčius ir sezoną baigė kaip rezultatyviausias futbolininkas esantis klube. Dabar jau buvusiam žalgiriečiui tie metai įstrigo ir dėl vienų komandos rungtynių.

„Man pačiam labiausiai įsiminė 2019-ųjų sezonas, kadangi jame sėkmingai rungtyniavau ir įmušiau 5 įvarčius. Manau, kad svarbiausias įvartis buvo dvikovoje prieš „Stumbro“ komandą, kai į aikštę išėjau mums atsiliekant rezultatu 1:3. Vos po kelių minučių pavyko pelnyti įvartį, tada atlikti rezultatyvų perdavimą, o galiausiai komanda išplėšė pergalę rezultatu 4:3, nors atsilikinėjome 0:3“, – prisiminimais dalinosi kaunietis.

Pasibaigus sezonui krašto gynėjas ilgai neatostogavo ir jau pradėjo ruoštis naujiems iššūkiams, kuriuose apsivilks jau kito klubo marškinėlius.

„Vienos durys užsidaro, o kitos – atsidaro. Esu labai motyvuotas, todėl jau pradėjau ruoštis naujam sezonui, sunkiai dirbsiu ir stengsiuosi įrodyti savo vertę“, – dėstė šiuo metu komandos ieškantis P.Širvys.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lap 25 16:08

D.Mikelionis: „Manau, visi sutiks, kad žaidėme akiai patrauklų bei kokybišką futbolą“
http://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/92172/
2020.11.25


Deividas Mikelionis 2020-ųjų A lygos sezone savo vardą įsirašė į „Kauno Žalgirio“ klubo istoriją. Bronzinio sezono metu vartininkas tapo pirmuoju žalgiriečiu, kuriam vilkint klubo marškinėlius A lygos čempionate pavyko sužaisti 100 rungtynių.

Nuo komandos debiuto A lygoje Kaune su metų pertrauka iki dabar rungtyniaujantis kaunietis kalbėdamas su Žalgiris.lt tikino, kad šis sezonas buvo išskirtinis, bet tuo pačiu ir pavykęs.

„Sezonas išskirtinis. Dėl karantino teko stabdyti čempionatą, turėjome pertrauką, pirmą kartą klubo istorijoje iškovojome bronzos medalius ir pasiekėme daug gražių pergalių. Manau visi sutiks, kad žaidėme akiai patrauklų bei kokybišką futbolą, o už tai reikia padėkoti žaidėjams, treneriams ir administracijai. Asmeniškai sezoną vertinu teigiamai, manau pavyko sužaisti neblogų rungtynių, o šešiose nepraleidau įvarčio“, – klubo svetainei teigė 25-erių vartų sargas.

Nuo 2015-ųjų metų D.Mikelionis išvykęs buvo vos metams, kai buvo paskolintas Klaipėdos „Atlanto“ komandai. Ilgametis klubo futbolininkas drąsiai gali vadintis komandos senbuviu ir įvertinti komandos progresą.

„Šį klubą mačiau visokį. Turėjome sunkių sezonų, bet kiekvienais metais ėjome į priekį. Pasiektas rezultatas yra ilgo bei daug pastangų pareikalavusio darbo vaisius. Esu laimingas būdamas šios komandos dalimi. Šiame klube esu nuo pačios pradžios, todėl pirmas medalis yra didelis džiaugsmas, tam tikro tikslo pasiekimas. Tikiu, kad su tokia motyvacija kitais metais galime pasiekti dar geresnius rezultatus“, – pasakojo žalgirietis.

Spalio mėnesį vartininkas sulaukė dar vieno įvertinimo ir buvo pirmą kartą karjeroje pakviestas į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę. Po mažiau nei mėnesio, jau pasibaigus A lygos sezonui, D.Mikelionis į rinktinės stovyklą vyko ir antrą kartą.

„Klube mane motyvuoja sveika konkurencija ir tikrai džiaugiuosi dirbdamas su treneriu Mantu Gintalu. Jaučiuosi per šiuos metus patobulėjęs ir gavęs labai gerų pamokų bei patarimų. Pirmas iškvietimas į nacionalinę rinktinę buvo netikėtas, bet lauktas. Ryte pabudęs radau trenerio žinutę, o už poros valandų jau turėjau būti Vilniuje. Buvau laimingas, gavau daug sveikinimų ir palaikančių žinučių. Įspūdžiai tik patys geriausi. Teigiami rezultatai, kokybiškos treniruotes ir susitikimas su kolegomis teikė tik geras emocijas“, – apie konkurenciją klube ir kvietimą į rinktinę kalbėjo „Kauno Žalgirio“ narys.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lap 27 13:36

Klube dar metams liekantis L.Pilibaitis: „Svarbiausia duoti naudos komandai“
http://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/92240/

2020.11.27
„Kauno Žalgirio“ ekipoje ir artėjančiais metais rungtyniaus komandos kapitonas Linas Pilibaitis – klubas bendradarbiavimą su futbolininku pratęsė dar metams.

35-erių metų futbolininkas stipriausioje šalies lygoje pradės jau 15-ąjį savo karjeros sezoną, o žaliai baltus „Kauno Žalgirio“ marškinėlius jis vilki nuo 2018-ųjų.

„Tiesą sakant, to laukiau ir tikėjausi. Bus smagu vėl kibti į darbus, – šią žinią įvertino žalgirietis. – Kitamet norisi pasiekti dar daugiau nei šiemet, nes šiame sezone privalėjome pasiekti daugiau. Turėjome gerus šansus, bet kažkur ir patys perdegėme, nepasinaudojome galimybėmis. Ateinančiais metais toliau į priekį judėsime su gerą darbą nuveikusiais treneriais, todėl pratęsti tuos darbus bus vienas malonumas.“

2020 m. L.Pilibaitis svariai prisidėjo prie „Kauno Žalgirio“ iškovotų bronzos medalių. Saugo ir puolėjo pozicijose rungtyniavęs žaidėjas A lygoje įmušė 8 įvarčius bei liko trečias rezultatyviausių lygos žaidėjų rikiuotėje, o dar du įvarčius jis pridėjo LFF taurės turnyre. A lygoje žalgirietis net 9 kartus buvo išrinktas į simbolinę turo vienuolikę, o rugpjūtį tapo geriausiu lygos mėnesio futbolininku.

L.Pilibaitis apie pratęstą kontraktą su klubu, praėjusį ir būsimą sezonus bei Lietuvos rinktinę pasakojo Žalgiris.lt svetainei.

Prieš praėjusį sezoną buvo pasvarstymų apie galimai mažėjantį tavo žaidimo laiką, bet į tokias kalbas atkirtai teigdamas, kad jei kažkas tave nukonkuruos, tada tegul taip ir būna. Panašu, kad niekam to padaryti taip ir nepavyko?

Viskas yra pasiekiama sunkiu darbu ir manau, kad aš trenerį įtikinau. Būtent treneris yra žmogus, kuriam reikia įrodyti, kad dar turi parako. Džiaugiuosi, kad buvau naudingas komandai, nes tai yra pagrindinis noras.

Komandoje pasikeitė visas trenerių štabas, o prieš sezoną daug kas kalbėjo apie tai, kad tu esi vyresnis ir už komandos trenerį Roką Garastą. Ar pradžioje tai nekėlė problemų?

Tiesą sakant, apie Roką buvau jau anksčiau girdėjęs tik gerus dalykus, o pradėjus dirbti kartu atrodė, kad jis yra vyresnis už mane. Komandoje niekas nekreipė dėmesio į trenerio amžių ir manau, kad kartu dirbti buvo paprasta. Visas mūsų trenerių štabas yra jaunatviškas, treneris puikiai valdo komandą ir moka reikiamu metu parinkti žodžius. Matosi, kad treneris turi savąjį „aš“, o vyrų futbole tai yra be galo svarbus dalykas.

Tą savąjį „aš“ treneris perteikė ir komandai? Vis tik nemaža futbolo bendruomenės dalis pažymi, kad „Kauno Žalgiris“ praėjusiame sezone išsiskyrė.

Taip, mes turėjome savo braižą ir jo laikėmės. Visai nesvarbu, kaip pradėjome sezoną, bet žinojome, kad mūsų žaidimas gerės ir bus sėkmingas. Kryptingai dirbome ir tikėjome treneriu – kai treneris taip perduoda savo žinias, belieka dirbti ir eiti į aikštę. Galiausiai tai leido pasiekti geriausius rezultatus klubo istorijoje.

Pats sužaidei puikų asmeninį sezoną ir likai trečias tarp rezultatyviausių lygos žaidėjų. Atrodė, kad viso sezono metu buvai geroje sportinėje formoje. Ar galima nuopelnus skirti karantinui, kurio metu praėjote antrą pasirengimą sezonui?

Buvo sunku nusiteikti, nes nežinojome, kada vėl galėsime pradėti žaisti futbolą. Iš pradžių galvojome apie savaitę, vėliau apie dvi, o tada jau žiūrime, kad ir du mėnesiai prabėgo. Visą laiką ruošėmės, individualiai dirbome pagal trenerių sudarytas programas ir sezono atnaujinimą pasitikome gerai pasiruošę fiziškai. Pats viso sezono metu jaučiausi puikiai, o tai leido demonstruoti gerą žaidimą.

Šiemet teko žaisti ne tik centro saugo pozicijoje, bet ir prisiminti ankstesnius laikus bei žaidimą puolėjo vietoje. Kaip jauteisi žaisdamas keliose pozicijose?

Aš treneriui esu pasakęs, kad jei reikės, galėsiu žaisti ir gynėjo pozicijoje. Man nebereikia žiūrėti į savo statistiką, nes kuo vyresnis tampu, tuo svarbesni man yra komandos rezultatai, norisi jai padėti ir kiek įmanoma daugiau pasiekti. Žinoma, puolime žaidžiau nuo pat jaunystės ir centro saugu tapau tik vėliau, bet esu pasiruošęs žaisti visur. Svarbiausia yra gauti laiko aikštėje ir duoti naudos komandai.

UEFA Europos lygos atrankoje patirtas skaudus pralaimėjimas Norvegijos čempionams, bet ar ta dvikova komandai ką nors davė?

Komandų lygių skirtumas buvo tikrai nemažas, bet yra ir kita medalio pusė. Taip, tai skaudus pralaimėjimas, bet mūsų jauniems žaidėjams tai yra neįkainojama patirtis, kuri pasitarnaus ateityje. Ne tik jiems, bet ir man.

Šiemet A lyga atrodė neįprastai – joje buvo tik šešios komandos. Vis tik, sezonas buvo atkaklus ir intriguojantis. Kokia tavo nuomonė?

Nors buvo tik šešios komandos, vaizdas tikrai geras. Visos komandos kovojo viena prieš kitą, o paskutinė komanda galėjo laimėti prieš pirmą. Nebuvo kažkokios labai stipriai išsiskiriančios komandos, todėl buvo labai įdomus čempionatas, kurio lygis nesumažėjo.

Kitamet lyga žada plėstis iki dešimties klubų. Ar tai geras sprendimas?

Svarbiausia, kad visos dešimt komandų galėtų užbaigti sezoną taip pat sėkmingai, kaip jį ir pradėjo. Žinome, kad ankstesniais metais būdavo ir kitokių scenarijų, bet tikiu, kad galima to išvengti. Manau prie to prisidės ir Lietuvos futbolo federacija, o turėti daugiau komandų lygoje būtų naudinga.

Kadangi žaidei puikų sezoną, socialinėje erdvėje atsirado žmonės keliantys klausimą, kodėl L.Pilibaičio nėra rinktinėje? Ar buvo bent užuominų, kad vėl apsivilktum rinktinės marškinėlius?

Būti pakviestam į rinktinę yra garbė kiekvienam futbolininkui ir buvo vienas malonumas joje žaisti. Pastaraisiais metais jokių pokalbių apie rinktinę nebuvo, bet jei treneriai nuspręstų, kad esu reikalingas, būčiau pasiruošęs. Vis tik, manau, kad paskutiniai rinktinės rezultatai yra neblogi ir treneriai ten atlieka gerą darbą.

Tomasson
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2016 Sau 13 19:51
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Gru 02 09:52

Šiaip keista kad Urbį paleido, nebuvo toks prastas kad nereiktų pasilikti :?:


Pirmuoju „Kauno Žalgirio“ naujoku tapo sugrįžtantis Renato Matosas 1
2020.12.02
„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas pasiekė susitarimą su pirmuoju artėjančio sezono ekipos naujoku. Į klubą po beveik pusantrų metų pertraukos sugrįžta brazilas Renato Matosas.

Legionierius žaliai baltus marškinėlius jau vilkėjo 2019-ųjų sezone. Renato A lygoje tada per dvylika rungtynių įmušė vieną įvartį.

Iš laikinosios sostinės universalus futbolininkas persikėlė į tuo metu LFF Pirmoje lygoje rungtyniavusį Gargždų „Bangos“ klubą, su kuriuo iškovojo teisę žaisti A lygoje ir tą sėkmingai darė 2020-ųjų sezone.

Prisijungęs prie Gargždų ekipos Renato Pirmos lygos pirmenybėse per trylika rungtynių įmušė penkis įvarčius ir tapo svarbia komandos dalimi, o su klubu žengęs į A lygą taip pat buvo vienas komandos lyderių – 24-erių puolėjas įmušė tris įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Grįždamas į klubą esu labai laimingas ir motyvuotas. Priimti tokį sprendimą mane paskatino klubo keliami tikslai ir galimybė augti. Tikiu, kad su daug darbo čia galime pasiekti labai aukštą lygį“, – Žalgiris.lt teigė R.Matosas.

Gimtosios Brazilijos „Fluminense“ klubo akademijoje karjerą pradėjęs naujasis žalgirietis kurį laiką pabuvojo „Botafogo“ bei „Atletico Mineiro“ komandų sistemose, o persikėlęs į Europą rungtyniavo Portugalijos „Uniao da Madeira“ ir „Braganca“ ekipose. Prieš atvykdamas į Lietuvą pusmetį jis praleido „7 de Abril“ klube Rio de Žaneire.

Taip pat, pasibaigus kontraktui, „Kauno Žalgirio“ komanda atsisveikino su ekipoje beveik pusantrų metų praleidusiu Simonu Urbiu. Klubas dėkoja futbolininkui ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje!

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2020 Gru 02 12:38

o man keisčiau, kad Matosas grįžo.
Urbys galės į Bangą grįžti ir bus mainai :))

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Kauno Žalgiris

2020 Gru 02 13:51

o man keisčiau, kad Matosas grįžo.
Urbys galės į Bangą grįžti ir bus mainai :))
arba nebus :)

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Gru 02 14:08

Pastiprinimas ne įspūdingas, kaip ir atsisveikinimą sunku dideliu praradimu laikyt...

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Gru 02 14:15

keistokas sprendimas dėl brazilo, man atrodytų kad Renato nelabai traukia KŽ lygį (kuris kasmet vis auga), bet jiems geriau matyt :)

dėl Urbio aš jau po VŽ buvau skeptiškas, manau jis labiau tiktų A lygos vidutiniokams ar silpnesnėms komandoms, negu kažkuriai TOP komandai

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2020 Gru 02 14:39

dėl Urbio aš jau po VŽ buvau skeptiškas, manau jis labiau tiktų A lygos vidutiniokams ar silpnesnėms komandoms, negu kažkuriai TOP komandai
na žaisdamas Palangoje buvo jaunas ir jau kandidatas į nacionalinę komandą, todėl natūralu, kad gavo progą stipresnėse komandose.
Negali žinot gal ir vėl gaus, Sūduvai lietuvių reikės, o prieš 2 metus buvo kandidatas.

Grįžti į