Užsiregistravo: 2010 Kov 28 00:41
Palaikoma komanda: FK Bronius

keiksmažodžiai forume

2010 Kov 28 01:03

na nepersianeusei gryzau ispo runktyniu ziuriu jau izbananintas :shock: seip galiu pasakyti kad stadijono zolie nebuvo blogesnie negu velyva rudeni kai losiem su vietra ar kokia lkka o Tauras savop ranasuma pries banga senden yrodie aiskei p.sTikiu Broniu visagalį,
90min.lt Sutvėrėją;

šventąją visuotinę A lyga
90min.lt bendravima

2010 Kov 28 01:08

Ruli, nieko asmeniška. Taisyklės visiems vienodos. Nesikeik ir nuodėmės bus atleistos..

Rulius1

2010 Kov 28 01:29

NEBEPAMENU KADA KEIKEUSI? GAL GALI NUMESTI mano keiksmzodzio kopijia?

bronius

2010 Kov 28 01:32

Atidžiai perskaityk ką vakar 11:15 prikeverzojai šioje temoje.

Rulius1

2010 Kov 28 01:39

Tai kaip suprantu nesuveikė Tauro reklama. Nes bent jau futbolas.lt komentaruose rašo, kad žiūrovų buvo tik 400. :roll:

p.s. na, Ruli, pergalė ... tai pasakok apie mačą ir apie vejos kokybę ;)
kas lietsia zirovus tai ju tikrai nebuvo daugiau kaip 400 simtai o kas lietsie runktynes ir stadijono bukle tai viska puikei apraso FK Bangos puslapis va cie :shock: Šeštadienį Tauragėje "Banga" žaidė antrojo turo rungtynes su "Tauru". Pavasarinis futbolas su vėju, lietumi ir klampioje aikštėje geriau pavyko aikštės šeimininkams.

Rungtynės. Nuo pirmųjų susitikimo sekundžių "Tauras" perkėlė žaidimą į "Bangos" aikštės pusę. 4 minutę tauragiškiams pakėlus kampinį prie mūsų komandos vartų kilo nemaža sumaištis, tačiau pavyko apsiginti. Po poros minučių M.Kižys, gavęs tikslų perdavimą iš aikštės gilumos, iššoko vienas prieš I.Spiridonovą, tačiau iš 18 metrų smūgiavo tiesiai į vartininką.
Kai jau atrodė, kad pavyko atlaikyti pirmąjį "Tauro" spaudimą ir išlyginti žaidimą, į "Bangos" vartus krito įvartis. Pirmiausia grėsmė kilo prie "Tauro" vartų - po M.Kuros smūgio iš 20 metrų kamuolys praskriejo greta šeimininkų vartų virpsto. "Tauras" atsakė pavojingu reidu kairiuoju kraštu, kurį "Bangos" žaidėjai neleistinai sustabdė ties šonine linija. Tauragės ekipos naujokas M.Kižys baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur taip pat tik šį sezoną "Taurą" papildęs M.Daunoravičius laimėjo oro dvikovą su "Bangos" gynėjais ir galva nukreipė kamuolį į vartus - 0:1.
Mūsų komandos bandymai nedelsiant atstatyti pusiausvyrą dažniausiai žlugdavo ties varžovų baudos aikštelės prieigomis. Tuo tarpu šeimininkai turėjo dar vieną realią progą pasižymėti. 30 minutę vėl kilo sumaištis "Bangos" baudos aikštelėje ir kamuolys atiteko M.Kižiui. Laimei, varžovų puolėjas įsigudrino niekieno netrukdomas iš 8 metrų nepataikyti į vartus.
Po šio epizodo iniciatyvą perėmė "Banga" ir surengė keletą pavojingų atakų. 34 minutę A.Staponka įveikė kelis varžovų gynėjus, tačiau pernelyg silpnai smūgiavo į vartus ir "Tauro" vartininkui Š.Kilijonui nekilo didesnių problemų. Po minutės G.Juška prasiveržė kairiuoju kraštu ir skersavo kamuolį į baudos aikštelę, tačiau G.Kožikis iš kelių metrų nepataikė į vartus. Dar po kelių akimirkų jau pats G.Juška tolimu smūgiu pabandė įveikti "Tauro" vartininką, tačiau kamuolys praskriejo greta virpsto.
Kėlinio pabaigoje vėl aktyviau sužaidė šeimininkai. 43 minutę K.Jasaitis po kampinio galva smūgiavo greta vartų, o 45 minutę tolimu smūgiu laimę pabandė A.Gončars.
Po pertraukos aikštėje pasirodęs A.Gedgaudas kiek pagyvino "Bangos" žaidimą ir apie dvidešimt pirmųjų kėlinio minučių veiksmas dažniausiai vyko "Tauro" aikštės pusėje. Deja, itin pavojingos atakos buvo retos. 46 minutę G.Juška dar sykį pabandė tolimu smūgiu užklupti Š.Kilijoną, tačiau kamuolys nuskriejo tiesiai vartininkui į rankas. 62 minutę A.Staponka kairiuoju kraštu įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau jo smūgį atrėmė puikiai sužaidęs "Tauro" vartų sargas.
Tauragiškiai antrajame kėlinyje kėlė kur kas mažiau problemų "Bangos" gynėjams, tačiau pakako vienintelio smūgio į vartus, kad rezultatas taptų 0:2. 79 minutę po L.Savasto reido kairiuoju kraštu kamuolys atiteko baudos aikštelėje buvusiam J.Vide ir šis tiksliu smūgiu padvigubino "Tauro" persvarą.
Visi "Bangos" bandymai per likusį laiką pakeisti rezultatą baigėsi nesėkmingai - teko pripažinti varžovų pranašumą.
"Bangos" vyriausiasis treneris A.Narbekovas teigė, jog komanda neužtikrintai sužaidė gindama savo vartus: "Rungtynės, kaip ir laukėm, buvo sunkios. Aikštė sunki, bet tiek mums, tiek jiems tas pats. Pralošėme labai stipriai pirmąjį kėlinį, nesusikalbėjome gynyboje. Antrojo kėlinio dvidešimt minučių buvo labai geros - turėjom stipriausią savo žaidimo fazę. Gaila, kad praleidome antrąjį įvartį. Tuo viskas ir buvo išspręsta. Aišku, gynyba šiandien sužaidė vienas prasčiausių rungtynių, netgi vertinant pasirengimo periodą. Tad dar yra ką daryti". Kalbėdamas apie varžovų privalumus, treneris pažymėjo, jog "Tauras" fiziškai pajėgi komanda: "Tokioje sunkioje aikštėje kai kuriose pozicijose varžovai turėjo pranašumą ir tai lėmė rungtynių rezultatą".
Rungtynių statistika.

TAURAS 2 : 0 BANGA
13' M.Daunoravičius 1:0
79' J.Vide 2:0
Įspėjimai
77' M.Daunoravičius 23' R.Grudys, 39' A.Lipskis,
81' D.Gordej
6 Kampiniai 3
9 (4) Smūgiai (smūgiai į vartų plotą) 9 (4)

2010 Kov 28 01:45

300-400 ir ne daugiau. Su tokia "Tauro" reklama ir tokiu oru net ir toks rezultatas būtų galingas pasiekimas.
na del reklamos galetsiau pasigintsyti :cry: visu pirma tik ketvirtadeni vakarie buvo nuspresta kad matsas bus Tauragei,antra jau vakar iki pietu buvo prikabineta visur kur tik imanoma reklaminiu plakatu o tretsia Taurage nera koksai achuenas didmestis kad reiketu didelios reklamos cie naujenos sklinda ,,is lupu y lupas'' kam futbolas rupi tikrai turiejio galimybia suzinoti kad matsas vyks Tauragei :roll: dar buvau nuvaziavias siryt paziureti kaip atrodo stadijono vejia :shock: pakolkas jinai atrodo neblogai bet pobiski buvo pradejia lynoti bet nustojio na reikia manyti kad atlaikys :roll: p.s Greenai ? susitariam kai dosi man eilini bana uz gramatikos klaidas jei Tauras laimes numk sivakar ? jei sulos lygomis laikyk 1 para o jei pralos dok bana savaitei?
- Ruli, tiesiog nesikeik ir gerbk kitus forumo dalyvius, ir aš prie tavęs nesikabinėsiu, labanakt.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

2010 Kov 28 11:52

ai, nesureikšminam tų keksmažodžių ir gramatikų, gi apie futbolą kalba eina. Niekas čia piktybiškai nenaudoja keiksmažodžių, tik dėl minties aiškumo :). Futbalistai aikštėj dar ne tiek keikiasi ir niekas jų neužbanina :) Geriau pratrinkit postus, kur visai nukrypstama nuo temos ar pereinama į asmeninių santykių aiškinimąsi, kaip pvz. kuris didesnis debilas....

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2010 Kov 28 12:19

Nors ne dažnai taip būna, bet pritarsiu slasher'iui. Nesureikšminkim kiekvieno keiktelėjimo. Ypač, kaip paminėtas Rulio atvejis, kai jie skirti ne ką nors įžeisti, o tradiciškai lietuviškai pabrėžti kieno nors dydį :) Galima būtų tą vietą tiesiog pracenzūruoti. O va bausti reikia kiekvieną, kuris pereina į asmeninius įžeidinėjimus ir išvadina kitus taip, kaip temoje apie "Taurą".