Re: Kelmės futbolo klubas "Kražantė"

2017 Kov 04 10:41

Turejo ryt su Palanga zaisti Zemaitijos taureje, bet chebryte nusprende nevaziuoti :D
Tu cia rimtai? :D

Turbut kai suzinojo, kad nebelicencijuos, paleido visus 11 (ir daugiau) "perziuroje dalyvaujanciu zaideju" :D
Rimtai. Atšauktos rungtynės.

Zemaitiss
Pranešimai: 961
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

2017 Kov 04 18:30

neatvykus Krazantei...vietuj ju su Palanga turejo suzaist Dziugo antra komanda...

2017 Kov 04 18:35

Ta proga galėtum ir rezą pasakyti.

2017 Kov 06 15:44

PALANGA 3 : 0 KRAŽANTĖ (be žaidimo)
2017 03 04

"Kražantei" "Žemaitijos taurės" turnyre be žaidimo įskaitytas techninis pralaimėjimas 0-3.

B pogrupyje Kelmės klubas užėmė garbingą trečią vietą.

"Kražantė" pateko į kitą "Žemaitijos taurės" etapą, kur galės grumtis su "Koralu" dėl išsvajotos 5 vietos.

2017 Kov 17 11:06

Kelmės futbolo klubas "Kražantė" liko nelicenzijuoti, norėjo dar prašyti(s) išimties tvarka į I-ą lygą, o paskui nusprendė labai teisingai.
Licencijos negavusi Kelmės „Kražantė“ buvo pateikusi prašymą dėl išimties, tačiau kovo 15 d. informavo, jog nebesiruošia pretenduoti į Pirmą lygą dėl finansinių sunkumų.

Pernai jau prisižaidė, užsidirbo tris štukas eurų baudos. :lol: Jeigu "zekai" ir šiais metais būtų sėdėję ant sprando, tai visiškas bankrotas būtų ištikęs senį J. :lol:

2017 Kov 18 15:45

Pikti liežuviai plaka, kad vundertymas Telšiuose "Žemaitijos taurės" turnyre kovoje dėl V-VI vietų nuo Klaipėdos "Koralo" gavo 0:16. :D

2017 Kov 31 12:08

Rungtynėse buvau susitikęs vieną žinovą, tai pasakojo, kad pernai, kai Tavoras pabėgo iš vyr. trenerio posto ir kilo skandalas, tai federalai kvietėsi senį J. ant kilimo ir klausinėjo, kas vadovauja komandai. Tikėtina, kad gudrus ir apsukrus diedukas visas stėles sumėtė į Čeilutką R. ir Lunskį. :roll: Bet čia pernai metų baikos.

O kas liečia šių metų "Žemaitijos taurę" ir 0-16 pralaimėjimą, tai antro kėlinio pradžioje buvo rezultatas 0-3, bet paskui prasidėjo traumos ir komanda išėjo iš rikiuotės. Nebuvo kam žaisti rungtynių pabaigoje. Patetiški ir netreniruoti kūnai neatlaikė 90 minučių kovos.

"Žemaitijos taurės" turnyre geriausiu iš kelmiškių buvo pripažintas Povilas Špukas.

2017 Bal 10 17:56

Visų laikų rezultatyviausias Kelmės žaidėjas Nerijus Jokantas žaidžia NOFV Oberligoje už Chemie Leipzig ekipą.

2017 Geg 06 11:59

LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės startuos gegužės 9 dieną.

Kadangi pirmenybėse dalyvauja 9 komandos, tai Kelmės klubas I turo rungtynes praleidžia.

2017 Geg 12 12:12

2017 m. LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės

2017 m. Gegužės mėn. 14 d. 15.00 val.
Kelmės miesto stadione
„Kražantė“ - : - FC „Saulininkas-OBLT“

Pirmos oficialios Kelmės FK varžybos šiais metais. Povilas Špukas ir kiti turės įrodinėti savo vertę.

2017 Geg 16 10:32

2017 m. Gegužės mėn. 14 d. 15.00 val. Kelmės m. st.

FK „Savanoris“ 3 : 3 „Kražantė“

Su vienu tašku Kelmės klubas galiorkoje, lenkia tik "Kruoja-Kupsc" ekipą. :roll:

2017 Bir 05 11:55

FK "Adiada" oficialus puslapis
Birželio 3 d., 19:00 ·

Penktojo turo rungtynės su Kelmės miesto reprezentacine komanda Kelmės futbolo klubas "Kražantė"" baigėsi svečių pergale 3:5. FK "Adiada" pirmavo 2:0 po dviejų greitų Vytautas Ramanauskas (11 m.) Ir Justas Niauronis įvarčių, tačiau svečiai rungtynių nelaidojo ir kovojo iki galo. Dar pirmajame kėlinyje kelmiškiai sugebėjo rezultatą persverti savo naudai 2:3. Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė ir "Kražantė" tik įtvirtino savo persvarą. Prie 2:5 įvarčiu "Adiados" gretose dar pasižymėjo, krašte aktyviai rungtyniavęs, Mynde. Rungtynes pakomentuoti sutiko atakos smaigalyje rungtyniavęs Einaras Ivanauskas.

***

2017 m. Birželio mėn. 3 d. 16.00 val.
„Adiada“ 3 : 5 „Kražantė“

Įvarčiai:
3' Vytautas Ramanauskas 1:0
7' Justas Niauronis 2:0
2:1 Dominykas Petrauskas 22'
2:2 Ernestas Gerulskis 25'
2:3 Dominykas Petrauskas 32'
2:4 Dominykas Petrauskas 58'
2:5 Modestas Gedminas 72'
'
87' Mindaugas Rudaitis 3:5

2017 Bir 12 12:34

KRAŽANTĖ 4 : 3 KRUOJA-KUPSC
2017 m. Birželio mėn. 9 d. 19.00 val.

11' Tomas Januška 1:0
30' Ernestas Gerulskis 2:0
34' Ernestas Gerulskis 3:0
[3-1] 49` Mantas Gudinavičius
76' Lukas Jakštas 4:1
[4-2] Žilvinas Bružas 77'
[4-3] Edvinas Nocius 88'

Pirmame kėlinyje kelmiškiai tris įvarčius pelnė ir pirmavo, o antrame iššvaistė turėtą persvarą. :shock: