Re: Kelmės futbolas

2012 Geg 21 12:18

KELMĖ 3 - 0 MINIJA
III (3) turas, 2012 05 19

Rungtynes pradėjusi „VJSM-Kaslita“ per pirmąjį pusvalandį pasiuntė Kretingos „Miniją“ į nokdauną. Jau 8-ąją rungtynių minutę Tadas Špukas gavo tikslų perdavimą priešais „Minijos“ vartus ir stipriu smūgiu išvedė savo komandą į priekį. Po kiek daugiau nei dešimties minučių šeimininkai uždirbo 11 metrų baudinį, kurį stojo atlikti Žilvinas Banys. „Minijos“ vartininkui pavyko atremti 11 metrų baudinį, tačiau dar po dešimties minučių Tadas Špukas prasiveržęs dešiniuoju kraštu, puikiu ir tiksliu smūgiu į vartų tolimąjį kampą padvigubino „VJSM-Kaslitos“ persvarą (2:0).
Antrajame kėlinyje žaidybinę persvarą turėjo kretingiškiai ir jų atakos link šeimininkų vartų ritosi viena po kitos, tačiau įveikti varžovų gynybos „Minijos“ žaidėjai nesugebėjo, o rungtynių pabaigoje be priežiūros palikę Žilviną Banį, leido pastarajam įsiveržti į baudos aikštelę, suklaidinti vartininką ir padėti pergalingą tašką rungtynėse (3:0).
Iškovoti trys taškai „VJSM-Kaslitai“ leido šoktelti į turnyrinės lentelės vidurį, o „Minija“ nusirito į pačią turnyrinės lentelės apačią.

______________________________________________________________

...

2012 Geg 23 11:34

KELMĖS "vundertymas" pakilo į penktą poziciją.
  • Cezis di LECCE

Po triuškinančios pergalės prieš MINIJĄ "vundertymas' pakilo į pentąją poziciją II-os lygos vakarų zonoje.

Sekančias rungtynes žais su MASČIO komanda, Telšiuose.

...

2012 Geg 24 17:35

Anonsas

15.00 val. Telšių senasis miesto stadionas
Telšių “Mastis” vs. Kelmės “VJSM-Kaslita”

Apie Kelmės klubą:
Kelmės "vundertymas" po prastai sužaistų pirmųjų rungtynių su Joniškio „TAIP-Žygio“ komanda, kai rezultatu 0:3 buvo sutriuškinti pirmenybių debiutantų, sekančiose dvejose rungtynėse iškovojo taškus – dvikojoje su „Klaipėdos Granitu“ atsitiesė ir iškovojo lygiąsias 2:2, o paskutinėse rungtynėse 3:0 sutrypė Kretingos „Miniją“.
Dabar "vundertymas" yra 5 turnyrinės lentelės vietoje- per trejas rungtynes savoje aikštėje iškovojo keturis taškus.
Kaip seksis Kelmės komandai pirmoji išvyka??? Be abejonės mes tikime komanda ir teigiamo rezultato. Priminsiu, kad draugiškose varžybose prieš pirmenybių startą kelmiškiai tiesiog sutriuškino Telšių klubą.

Apie Telšių klubą:
Pirmajame ture išvengęs lygiųjų, ir, iškovojęs pergalę minimaliu rezultatu 3:2, kituose dvejuose turuose „Mastis“ buvo priverstas su varžovais dalintis po tašką. Savoje aikštėje su „Babrungu“ rungtynes baigęs lygiosiomis 2:2, po savaitės Klaipėdoje su „Klaipėdos granitu“ rungtynes baigė be įvarčių. Pastarąsias rungtynes telšiškiai baigė be Nerijaus Kumžos, kuris buvo pašalintas iš aikštės ir dėl diskvalifikacijos turės praleisti rungtynes su Kelmės „VJSM-Kaslita“.

...

2012 Geg 28 11:27

MASTIS 2 - 0 KELMĖ
IV (4) turas, 2012 05 26

Telšiuose žaidusi Kelmės komanda buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą. Nors visą laiką rezultatas buvo lygus, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje į Kelmės vartus buvo pasiųsti du tikslūs smūgiai ir apmaudžiai pralaimėta telšiškiaims.

Statistika:

...

2012 Bir 04 16:31

KELMĖ 1 - 6 LOKOMOTYVAS
V (5) turas, 2012 06 02

Kelmėje įvyko rungtynės tarp vietos futbolo klubo ir Radviliškio "Lokomotyvo".
    Po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus, tačiau radviliškiečiai antrame kėlinyje suaktyvino žaidimą ir pradėjo mušti įvarčius vieną po kito.
    Galutinis rezultatas 6-1. Gaila, bet Kelmės "vundertymas" buvo sutriuškintas namuose.
Kelmės "VJSM-Kaslita" - Radviliškio "Lokomotyvas" 1:6 (1:1)
Teisėjas: Linas Gedvila, 50 žiūrovų.
Įvarčiai: 16 min. Marius Ligeika (0:1), 34 min. Tadas Špukas (1:1), 47 min. Edgaras Stankevičius (1:2), 64 min. Marius Ligeika (1:3), 75 min. Edgaras Stankevičius (1:4), 78 min. Mindaugas Urbonavičius (1:5), 87 min. Marius Ligeika (1:6).
Įspėjimai: Mantas Kaminas (VJSM-Kaslita), Edgaras Stankevičius („Lokomotyvas")

...

2012 Bir 12 11:53

AKMENĖ 3 – 2 KELMĖ
VI (6) turas, 2012 06 09

Naujojoje Akmenėje vykusiose SC-FK „Akmenė“ ir „VJSM-Kaslita“ rungtynėse taip pat netrūko nei įvarčių, nei permainingos kovos. Pirmajame kėlinyje šeimininkai gan greitai sugebėjo įgyti dviejų įvarčių persvarą (2:0) – 11-ąją minutę pasižymėjo Mindaugas Kvedaras, o dar po kelių minučių SC-FK „Akmenė“ pranašumą padidino Šarūnas Barakauskis.

Svečiams dar iki pertraukos Manto Kamino įvarčiu pavyko sumažinti atsilikimą (1:2), o įpusėjus antrajam kėliniui „VJSM-Kaslitos“ saugas Žilvinas Banys išlygino rezultatą (2:2).
Tačiau "vundertymui" nepasieskė, kai iki rungtynių pabaigos likus apie dešimt minučių Lukas Dukavičius įmušė pergalingą įvartį (3:2) ir SC-FK “Akmenė” šventė antrąją pergalę pirmenybėse.
Klaipėdos apskrities futbolo federacijos informacija.

...

2012 Bir 18 12:26

JAMBO 3 - 0 KELMĖ
VII (7) turas, 2012 06 17

Jambo priėmė svečius iš Kelmės.
Klaipėdiečiams prireikė ilgiau nei kėlinio, kad pralaužtų Kelmės komandos gynybą.
Lemiama buvo 52 minutė, kai Ričardas Kaminskas tiksliu smūgiu į vartus išvedė JAMBO komandą į priekį, o vėliau tas pats Ryčka įmušė du įvarčius ir įtvirtino “Jambo” komandos pergalę (3:0).

...

2012 Bir 25 11:28

KELMĖ 0 - 4 JUVENTA
VIII (8) turas, 2012 06 23

• Cezis di Lecce

Savaitgalį namuose KELMĖS klubas priėmė svečius iš Šiaulių.
    Deja, Kelmės jaunimas nesugebėjo rimčiau pasipriešinti labiau patyrusiems varžovams ir pralaimėjo triuškinančiu rezultatu.
Statistika:

...

2012 Bir 26 11:50

Statistika: Deividas Majauskas 81`.

Įdomiausia dalis, kad Deivido net nebuvo aikštėje. Žaidė Žilvinas Milašauskas.

O Deivdas parašė:
pamatysit koki karta yvarti musiu ;D
To ir linkiu "vundertymo' žaidėjui. Bus tokių progų, tai tikiuosi įvarčių lietaus. 8-)

...

2012 Lie 02 14:40

BABRUNGAS 1 - 0 KELME
IX (9) turas, 2012 06 30

Pirmą ratą apmaudžiu pralaimėjimu Plungėje baigė KELMĖ. Jie minimaliu rezultatu nusileido BABRUNGUI.

...

2012 Lie 18 13:15

KELME neteko savo lyderio, kuris pasirašė kontraktą su BANGA. :( Žilvinas Banys dabar bus oranžinis. :lol:

...

2012 Rgp 14 11:47

ŽYGIS 1 - 0 KELMĖ
X (10) turas, 2011 08 11

Apmaudus pralaimėjimas Pasvalyje

Joniškio „TAIP-Žygio“ komanda per sezono pertrauką pasistiprinusi keliais žaidėjais iš Pasvalio, rungtynes su Kelmės komanda nusprendė žaisti Pasvalio miesto stadione. Lygiavertėje kovoje abi komandos ilgą laiką negalėjo rasti spragų varžovų gynyboje ir lemtingas įvartis krito tik 72-ąją rungtynių minutę. Pergalingą įvartį „TAIP-Žygio“ komandos gretose įmušė komandos naujokas Mindaugas Kivėnas (1:0).

Skaudus pralaimėjimas Klaipėdoje...

Sekmadienį „Klaipėdos Granitas“ 13:1 (8:1) nepasigailėjo Kelmės „VJSM-Kaslita“ komandos ir ją be gailesčio sutriuškino.
Klaipėdiečiai pelnė aštuonis įvarčius jau pirmame kėlinyje, o po pertraukos įmušė dar penkis ir šventė įtikinamą pergalę.

Džiugina tik tai, kad kelmiškiai pelnė garbės įvartį... nors menka garbė pralaimėti tokiu skirtumu.