FK KELME 'Kražantė" 2 : 0 FK 'Kupsc' ŠIAULIAI

KELMĖ buvo super, o pagyrūnai iš Šiaulių patyrė pralaimėjimą...

FK KELMĖ "KRAŽANTĖ" - "MEDELYNO BĖGIAI" ŠIAULIAI

FK KRAŽANTĖ 1 : 2 FC KUPSC
Gegužės 25 dieną, Kelmėje
ŠAFF Taurės ketvirtfinalio rungtynės

FC „Kupsc“ – ŠAFF Taurės pusfinalyje

Gegužės 25 dieną, Kelmėje buvo sužaistos ŠAFF Taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kražantės" ir FC „Kupsc". Pergalę iškovojo ir į pusfinalį pateko FC „Kupsc".

Rungtynių pradžioje nežymią persvarą turėjo šiauliečiai, to ir užteko, kad būtų pelnytas pirmasis įvartis. Po „Kražantės" vartininko klaidos Mantas Gudinavičius (FC „Kupsc") pasiuntė kamuolį į vartus.

Vėliau puikių šansų pelnyti įvarčiui neišnaudojo kelmiškiai, o pirmasis kėlinys taip ir baigėsi 0:1.

Antrajame kėlinyje persvarą perėmė „Kražantės" futbolininkai ir 58 minutę įvartį iš baudos smūgio pelnė Edgaras Jasulaitis („Kražantė").

Tačiau prabėgus minutei laiko, po puikaus perdavimo iš krašto įvartį pelnė Mangirdas Mirauskas (FC „Kupsc").

Iki pat rungtynių pabaigos vyko apylygis žaidimas, o FC „Kupsc" persvaros nebeiššvaistė ir pateko į ŠAFF Taurės pusfinalį.

...

2013 Geg 29 14:17

Antradienis

FK KRAŽANTĖ 0 - 2 MEDELYNO BĖGIAI
II turas

Pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo „Medelyno Bėgiai", kurie Kelmėje 0:2 palaužė vietos „Kražantę".
Rungtynėse greitą įvartį pelnė Airidas Paškauskas, o persvarą įtvirtino Titas Machovas.

Zemaitis
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2012 Geg 03 12:30
Palaikoma komanda: Mastis

2013 Geg 30 03:08

o Titas Machovas varo keliais frontais...ir Mastyje ir Medelyne....:)

...

2013 Geg 31 10:13

Kol jaunas, tol varo. :roll: Gerai, kad futbolu gyvas... :roll:

...

2013 Spa 19 09:38

Penkiolikmmetis sulaukė Londono “Fulham” dėmesio

Lietuvos U-17 rinktinės vartininkas Lukas Jurgėlas patraukė Anglijos klubo Londono “Fulham” dėmesį.

Iš Kelmės kilęs NFA auklėtinis L.Jurgėlas, kuriam lapkričio pradžioje sukaks 16 metų, yra pakviestas į Lietuvos U-17 rinktinę Europos čempionato atrankos turnyrui Alytuje ir Marijampolėje. Čia Dariaus Butkaus auklėtiniai kovos su švedais, italais ir ukrainiečiais. Pasibaigus turnyrui, L.Jurgėlas išvyks į savaitės trukmės peržiūrą “Fulham” klube.

...

2013 Lap 09 12:36

17-metis vartininkas Lukas Jurgėlas – ant „Fulham“ ekipos slenksčio

Lietuvos U-17 rinktinės vartininkas Lukas Jurgėlas lapkričio pradžioje sėkmingai dalyvavo Anglijos „Premier“ lygos klubo Londono „Fulham“ peržiūroje.

16 metų lietuvis su „Fulham“ jaunių komanda sužaidė trejas rungtynes – 3:1 nugalėjo „Milwall“, su „Charlton Athletic“ rungtynes baigė 1:1, o su „Blackburn Rovers“ – 0:0.

L.Jurgėlas „Fulham“ treneriams paliko teigiamą įspūdį ir gruodį į šį klubą vyks dar vienai peržiūrai.

Per minėtas rungtynes vartininką pastebėjo ir juo taip pat susidomėjo „Sunderland“ ir Londono „Arsenal“ skautai.

Praėjusių metų gruodį LFF.lt buvo pranešusi, kad L.Jurgėlas dalyvavo Italijos „Serie A“ ekipos „Catania“ peržiūroje. Vis dėlto tada jaunasis vartininkas į komandą nepateko.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... z2k8xGk6VR" onclick="window.open(this.href);return false;

...

2014 Kov 21 11:40

Užėjau į FK MINIJOS pusl. http://www.fkminija.net/" onclick="window.open(this.href);return false; ir ką pamačiau:

Paveikslėlis

Dabar galvoju, kas čia per lentelė ir ką reiškia??? Iki gegužės pradžios laiko yra, licencijos dar nepadalintos, o lentelė nauja.

Dabar galvoju, kas čia per lentelė ir ką reiškia??? :
Antroje lygoje seniausiai visi žino su kuo žais. Jau analizuoja varžovus, siunčia žvalgus į draugiškas. Užsižiūrėjai A lygą su didelėmis babkėmis ir visai užmiršai apie savo krašto pirmenybes.

...

2014 Kov 21 12:19

Antroje lygoje seniausiai visi žino su kuo žais. Jau analizuoja varžovus, siunčia žvalgus į draugiškas.

Užsižiūrėjai A lygą su didelėmis babkėmis ir visai užmiršai apie savo krašto pirmenybes.
Kad MASTIS parašyta, o turėtų būti DŽIUGAS.. O "Kražantė" tai atradimas..

Be gegužės 1 dienos nesidomiu per daug.

...

2014 Kov 28 13:27

Bus FK KELMĖ II-oje lygoje. Tikėsimės, ilgesniam laikui ateina. 8-)

...

2014 Kov 28 16:15

„Vienas iš pavyzdžių - Mažeikių stadionas, kuriame jau daugelį metų nėra patalpų varžybų dalyviams. Jei „Atmosfera" tikisi dalyvauti II lygoje, klubas kartu su Mažeikių rajono savivaldybe turės rasti sprendimus dėl šios problemos. Panaši situacija ir Kelmėje, kurio miesto klubas šiuo metu negali rungtyniauti savo mieste ir priverstas laikinai pasirinkti alternatyvų stadioną Tytuvėnuose", - aiškino L.Zibolis.

I (1) turas

Plungės „Babrungas“ išbandė jėgas su Kelmės „Kražantės“ komanda, kuri po metų pertraukos sugrįžo į II-ąją lygą, bei puoselėja viltis atgaivinti futbolą savajame rajone.

Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti ir rezultatas buvo lygus - 0:0.

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. Plungės „Babrungas“ po Aurimo Stupelio ir Pauliaus Budrio įvarčių įgijo persvarą (2:0). Tačiau nelinkę nusileisti buvo ir „Kražantės“ žaidėjai, kurie sušvelnino atsilikimą iki minimumo (2:1). Svečiai turėjo geras galimybes ir išlyginti rezultatą, nes „Babrungo“ komanda paskutines rungtynių minutes žaidė mažumoje. Vis gi šeimininkai išsaugojo teigiamą rezultatą ir pirmenybes pradėjo pergale 2:1.