Respublik
Pranešimai: 7997
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Klaipėdos FM U19 Jaunimo lygoje

2023 Rgs 05 17:12

Rugsėjo 5 dieną UEFA būstinėje Nione įvyko ilgai laukta burtų ceremonija, kurioje nuskambėjo Klaipėdos futbolo mokyklos vardas. Ištraukus burtus, paaiškėjo, kad Klaipėdos FM rungsis su Alkmaro „AZ“ klubu, kuris triumfavo pastarajame UEFA Jaunimo lygos sezone ir gins čempionų titulą. Nyderlandų futbolininkai finale 5:0 įveikė Splito „Hajduk“. Pirmojo etapo rungtynės vyks spalio 4 ir 25 dienomis.

Pažymėtina, kad „AZ“ U-20 ekipa, kaip stipriausia Europos jaunimo komanda, netrukus pasirodys „Intercontinental Cup“ turnyre ir rugsėjo 9 dieną Buenos Airėse rungsis su legendinio „Boca Juniors“ klubo bendraamžiais.

Prieš pat burtų ceremoniją 32 komandos, tapusios savo šalių čempionėmis, buvo suskirstytos į 4 grupes. Klaipėdos FM pateko į vieną grupę su FC „Famalicão“, „AZ“, „Hamilton Academical“ FC, „Molde“ FK, FC „Midtjylland“, „Malmö“ FF ir HJK „Helsinki“ ekipomis, tad vienai iš jų buvo lemta tapti lietuvių varžove pirmajame etape.

Įveikus pirmąjį UEFA Jaunimo lygos atrankos etapą, klaipėdiečių lauktų „Molde“ – „Hamilton Academical“ rungtynių poros nugalėtojas.

Triumfavę 2022–2023 m. sezono „Samsung Galaxy Watch“ Elitinėje jaunių lygoje, klaipėdiečiai pirmą kartą klubo istorijoje pelnė teisę pasirodyti prestižiniame tarptautiniame turnyre.

„Visų pirma, norėčiau pasidžiaugti už visą Lietuvos jaunimo futbolo bendruomenę, už tai, kad mūsų klubai ir akademijos turi galimybę dalyvauti tokio lygio rungtynėse – tai yra didelis indėlis į šalies jaunimo futbolo raidą, taip pat darbo įvertinimas tarptautiniu lygmeniu. Džiaugiuosi dėl Klaipėdos futbolo mokyklos įdėto darbo, kuris užtikrino vietą europiniame turnyre. Laukia tikrai labai stiprus varžovas, tad šios rungtynės tikrai bus įsimintinos. Kviečiu visą Lietuvos jaunimo futbolo bendruomenę palaikyti Klaipėdos FM komandą UEFA Jaunimo lygoje“, – šio įvykio reikšmę apibendrino Lietuvos jaunimo varžybas vykdančios LVJUFA direktorius Algirdas Kvalkauskas.

Respublik
Pranešimai: 7997
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Klaipėdos FM U19 Jaunimo lygoje

2023 Rgs 23 10:49

UEFA Jaunimo lygos pirmo etapo startą pažymės „AZ“ ir Klaipėdos FM akistata

UEFA paskelbė, kad spalio 3 dieną prasidės Jaunimo lygos nacionalinių pirmenybių nugalėtojų varžybos, o Jaunimo lygos čempionų titulą ginsiančiai Alkmaro „AZ“ ir lygos debiutantei Klaipėdos FM suteikta garbė atidaryti pirmąjį etapą.

Nyderlandų atstovai neseniai sugrįžo iš Tarpžemyninės taurės finalo, vykusio Buenos Airėse. Būsimi klaipėdiečių varžovai po baudinių 1:4 (pagr. laikas 1:1) nusileido „Boca Juniors“ bendraamžiams.

Alkmaro „AZ“ ir Klaipėdos FM savo pirmąsias rungtynes žais spalio 3 dieną, o atsakomąsias rungtynes – spalio 25 dieną.

Spalio 3 d. (antradienis) 18:00 val. AZ – Klaipėdos FM, Wijdewormer, „AZ“ treniruočių centro stadionas.

Spalio 25 d. (trečiadienis) 18:30 val. Klaipėdos FM – AZ, Klaipėda, miesto centrinis stadionas.

Grįžti į