...

Re: Klaipėdos "Atlantas" VS. Stara Zagora "Beroe"

2015 Lie 03 10:48

Pirmasis Europos lygos turnyro pirmojo etapo mačas tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir bulgarų Stara Zagoros „Beroe“ komandų.

Klaipėdiečiai rungtyniauja tokios sudėties:

Mindaugas Malinauskas, Kazimieras Gnedojus, Aleksejus Jepifanovas, Rolandas Baravykas, Andrius Jokšas, Maksimas Maksimovas, Robertas Vėževičius, Andrius Bartkus, Dovydas Norvilas, Dovydas Virkšas ir Andrejus Paniukovas.

...

2015 Lie 03 10:55

Bulgarijos klubas – pajėgesnis

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai, pirmosiose Europos lygos turnyro pirmojo etapo rungtynėse garbingai kovoję su Bulgarijos vicečempionu Stara Zagoros „Beroe“ klubu, nusileido varžovams 0:2.
Pirmasis įvartis krito 60-ąją min. po taiklaus Spaso Delevo smūgio, antrasis – 84-ąją min. po Georgi Božilovo rezultatyvios atakos.
Uostamiesčio vienuolikė geriau pradėjo varžybas. Vienui vienas prieš bulgarų vartininką Blagojų Makendžijevą iššoko klaipėdiečių puolėjas Andrejus Paniukovas. Tačiau jo smūgis buvo nestiprus – vartų sargas nesunkiai likvidavo pavojų.
Dar svečių gynybos bastioną energingai atakavo Maksimas Maksimovas, Dovydas Norvilas. Jų atakos neturėdavo rezultatyvaus tęsinio.
Įpusėjus kėliniui iniciatyvą perėmė varžovai. Ypač aktyvus buvo legionierius iš Kongo Junioras Mapuku. Laimė, bulgarų prasiveržimai baigdavosi be stiprių smūgių – kamuolys įstrigdavo tarp „Atlanto“ gynėjų.
Antrasis kėlinys prasidėjo kova aikštės viduryje, kuri vėliau persikėlė į klaipėdiečių pusę. Po vienos iš atakų „Beroe“ žaidėjas S.Delevas pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartų tinklą.
Baigiantis susitikimui „Atlantas“, siekdamas išlyginti rezultatą, apnuogino baudos aikštelės prieigas. Tuo pasinaudoję bulgarai sukūrė dar keletą šimtaprocentinių progų, kurios galėjo baigtis nemalonumais klaipėdiečiams.
O antrasis įvartis krito po apmaudaus rikošeto, kai kamuolys, pataikęs į Aleksejaus Jepifanovo koją, nusileido tolimajame vartų kampe.
Atsakomosios rungtynės – po savaitės Bulgarijoje.

...

2015 Lie 03 11:04

„Atlantas“ namuose neprilygo bulgarų „Beroe“ klubui
fotoalbumas, įvarčių video

Klaipėdos „Atlantas“ UEFA Europos lygos turnyro atrankos etapo pirmas rungtynėse uostamiestyje ketvirtadienį susitiko su Zlata Goros „Beroe“ ekipa iš Bulgarijos ir pralaimėjo svečiams rezultatu 0:2 (0:0). Įvarčius antrame kėlinyje pelnė Spasas Delevas (60-ą) ir Georgijus Božilovas (84-ą min.).

Klaipėdiečiai lygiai kovojo su varžovais iki pirmo kėlinio vidurio, kai po mažu ėmė ryškėti bulgarų ekipos pranašumas. Jį įvarčiais svečiai pavertė antro kėlinio viduryje ir pabaigoje. Rezultatas: „Atlantas“ 0 - 2 „Beroe“ 60' Spas Delev [0 - 1] 84' Georgi Božilov [0 - 2]

„Atlantas“: Mindaugas Malinauskas, Aleksej Epifanov, Rolandas Baravykas (69' Lukas Baranauskas), Andrius Jokšas, Kazimieras Gnedojus, Robertas Vėževičius, Dovydas Virkšas, Andrius Bartkus (46' Gerardas Žukauskas), Maksim Maksimov, Dovydas Norvilas (65' Markas Beneta), Andrej Paniukov.

„Beroe“ Blagoj Makendžijev, Atanas Zehirov, Ventislav Vasiljev, Ivo Ivanov, Veselin Penev, Elias Alves da Silva (87' Everton Fernando Gilio Tom), Igor Djorman, Nemanja Milisavljevič, Georgij Božilov, Spas Delev (69' Ivan Kokonov), Junior Mpia Mapuku (81' Georgij Andonov). Atsakomas mačas po savaitės vyks Bulgarijoje.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/at ... d=68393758" onclick="window.open(this.href);return false;

...

2015 Lie 03 11:06

„Atlanto“ strategas K. Sarsanija tiki pergale Bulgarijoje

Po UEFA Europos lygos turnyro pirmo atrankos etapo rungtynių, kuriose Klaipėdos „Atlantas“ ketvirtadienį namuose rezultatu 0:2 (0:0) nusileido Stara Zagoros „Beroe“ ekipai iš Bulgarijos, pastarosios vyriausiasis treneris Petaras Hubčevas netryško džiaugsmu, o uostamiesčio klubo strategas Konstantinas Sarsanija vylėsi, kad atsirevanšuoti pavyks išvykoje.

„Manau, kad mes galėjome sužaisti ir geriau, nors, aišku, pergalė yra gerai. Mūsų nacionalinis čempionatas dar neprasidėjo, todėl komanda nėra geriausios formos. Futbolininkai, kurių daug naujokų mūsų komandoje, dar vienas kito gerai nepažįsta. Tikrai tikiuosi geresnio žaidimo ir vyliuosi, kad jį pademonstruosime namuose“, – po rungtynių kalbėjo P. Hubčevas. Paklaustas, ar dviejų į Klaipėdos „Atlanto“ vartus pelnytų įvarčių pakaks, kad „Beroe“ komanda žengtų į kitą etapą, bulgarų strategas atsargiai rinko žodžius.

„Sakiau, kad galėjome sužaist ir geriau, pelnyti daugiau įvarčių. Rezultatas neblogas, tačiau patekimo į kitą etapą jis negarantuoja, gali būti visokių staigmenų. Todėl negalima iš anksto švęsti pergalės.“ K. Sarsanija, nors ir aiškiai pasakė, kad sunku tikėtis įveikti bulgarus jų aikštelėje ir dar trijų įvarčių skirtumu, tačiau vilties neprarado. „Šansų visada yra, nors jie ir menki“. „Atlanto“ vyriausiasis treneris, komentuodamas rungtynių eigą, pabrėžė, jog pirmą kėlinį klaipėdiečiai žaidė gerai, turėjo nemažai progų, tik jų neišnaudojo. „Žaidimas šiek tiek subyrėjo, kai turėjo atlikti tris priverstinis keitimus. Į aikštę išėję „berniukai“ komandos tikrai nesustiprino, praradome pozicijas ir gavome įvarčius“, – kalbėjo K. Sarsanija.