Kokią komandą palaikysite 2015 A lygos sezone?

Vilniaus "Žalgiris"
41%
12
Kauno "Stumbras"
3%
1
Kauno "Spyris"
Balsų nėra
0
Klaipėdos "Atlantas"
10%
3
Klaipėdos "Granitas"
Balsų nėra
0
Šiaulių "Šiauliai"
17%
5
Marijampolės "Sūduva"
3%
1
Utenos "Utenis"
14%
4
Pakruojo "Kruoja"
7%
2
Trakų "Trakai"
3%
1
 
Viso balsų: 29
Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 13:21

Kadangi jau žinom dalyvausiančias komandas, pagaliau galiu sukurt šitą apklausą :D Už kokią komandą sirgsit nuo kada ir kodėl(gyvenamoji vieta, gimtasis miestas, draugai, istorija,). Populiariausia priežastis bus beabejo gyvenamoji vieta, bet vistiek įdomu. Žmones, kurių mėgstamiausios komandos nėra šiemet a lygoje, spauskit tą kuriai linkit didžiausios sėkmės ir papasakokit apie savo meilę kokiai nors komandai. Balso keist negalima, todėl spauskit atsakingai ;)

...

Re: Populiariausia A lygos komanda mūsų forume

2015 Vas 12 13:25

Tai nebalsuosiu, nes mažiausiai keturios simpatijos bus, dar klubai duoklininkai, bet už už nesergu...

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Populiariausia A lygos komanda mūsų forume

2015 Vas 12 13:42

Tai nebalsuosiu, nes mažiausiai keturios simpatijos bus, dar klubai duoklininkai, bet už už nesergu...
vargšas

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Populiariausia A lygos komanda mūsų forume

2015 Vas 12 13:45

Futbolu domiuosi nuo mažens, nuo 1999 metų, atsimenu kai aš pamačiau, kaip žaidžia geriausios pasaulio nacionalinės komandos.Tada su tėvu žiūrėjome futbolą, jam dėja, bet daugiau krepšinis patinka, sporto šaka kurios aš nemėgstu nei žiūrėti nei žaisti.Tada man seilė nutįso, kaskart pradėjau žiūrėti ir stebėti, kaip sekasi mūsų nacionalinei rinktinei, kartais tėvas nusivesdavo į stadioną mane.Pasakysiu taip, jei futbolas vieną kartą patiko, tai jis patiks visam gyvenimui.Nuo 2005 metų pradėjau žaisti kompiuterinius žaidimus susijusius su futbolų, kuriuos žaidžiu iki šiol, dabar 8 metus vien managerius lošiu, vien su lietuviškomis komandomis ar Lietuvos rinktine.Tiek apie tuos žaidimus.
Rimtai pradėjau futbolu domėtis nuo 2008 metų, lošti nuo 2006, paspardydavau kamuolį ir anksčiau, bet rimčiau pats žaisti pradėjau nuo 2006 metų, pagrinde tai būdavo salės futbolas, kiek vėliau žaidžiau ir FK Meškuičiai komandoje, atraminio saugo pozicijoje.Dabar labai gaila, bet lošti nebegaliu, sveikata nebeleidžia.Jaučiu didelę padėką šio forumo įkūrėjui broniui, būtent jis ėmėsi iniciatyvos, kada žlugo futbolas.lt svetainės, čia susirenka visi futbolo entuziastai arba prijaučiantys lietuviškam futbolui.Ką dar galiu parašyti.... Gyvenu dabar Šiauliuose, karts nuo karto apsilankau stadionuose, pažiūriu futbolą palaikau FC Šiauliai komandą, anksčiau FBK Kaunas klubą, bet, kaip paaugau supratau, kad FBK veikla buvo vien tik finansinis funkcionavimas, tai tebuvo Romanovo dukterinė komanda, bet, kaip ten bebūtų palaikiau šį klubą, palaikau Atlantą, Žalgirį.Džiugina mažų miestų komandos, kad ir jos sugeba kažką veikti.Iš šių metų naujokų palaikau FC Stumbras komandą, amanu jie tikrai užsikabins, ko dėja, bet nepavyks padaryti Spyrio klubui.Visada meldžiuosi už mūsų komandas kada jos žaidžia Europos kvalifikaciniuose etapuose, meldžiuosi, bet mano maldų Dievas turbūt negirdi.... Manau pasiseks vieną kartą, bandant visada pasiseka.Gyvenime esu optimistas, visada tikiuosi, kad turi nutikti kažkas gero, bet mano gyvenime per paskutinius metus buvo daugiau blogų įvykių, kurie man pakenkė.Aš Paulius Bėkšta, man 24 metai, gimiau 1991 metų sausio 14 dieną, taip būtent tada kai vyko didieji neramumai Lietuvoje, kiekvieną sausio 13 verkiu, nes žmonės kovojo, žmonės kovojo dėl Lietuvos.Bet ar tokią Lietuvą mes norėjome išvysti.....

...

Re: Populiariausia A lygos komanda mūsų forume

2015 Vas 12 13:48

Ultros vargšai, nes žiūrėk, kas gaunasi ant Lietuvos:

FKE turi didelį būrį blondinių, kurios į stadioną ateina.. o klubo neliks..
mandarinai turi tigrus.. liks jie be A lygos..
grybai su tankais skirsis..

o manęs tai neliečia, padų nekutena, nei šilta, nei šalta..

pavydėkit, ultros.. norėsiu fulės, tai nuvarysiu į vieną stadioną, norėsiu į kitą :) Ten, kur noriu.. :mrgreen:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 13:54

Pervadinau temą, nes buvęs pavadinimas neatitiko balsavimo klausimo.

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 13:58

Pervadinau temą, nes buvęs pavadinimas neatitiko balsavimo klausimo.
Iš karto logikos daugiau inešta. dabar dėmioti mintis lengviau. :ugeek:

ŽALGIRIS, ATLANTAS, ŠIAULIAI, SŪDUVA -
UTENIS, KRUOJA - neutral..
kažkokie klubai iš Kauno nejaudina wopščė, riteriai irgi, KG tuo labiau.. :roll:

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 13:59

Na aš palaikau Vilniaus "Žalgirį". Turbūt dėl to, kad tai buvo pirma komandą, kurios žaidimą pamačiau per TV vaikystėje, tai taip natūraliai ir gavosi. Augau mažame Dzūkijos miestelyje, artimiausioj aplinkoj kažkokių klubų nebuvo (na yra tokia Veisiejų "Dainava", bet aš buvau iš kito miestelio ir Veisiejai buvo natūralūs konurentai, tai net nebuvo minties jų reikalais domėtis). Gyvai futbolo rungtynes pamačiau tik atvykęs studijuoti į Vilnių. Bet net jei gyvenčiau kitur, vistiek palaikyčiau Vilniaus "Žalgirį", nes esu konservatyvus ir palaikomų komandų nekaitalioju. Jeigu komanda patiko, tai visam gyvenimui :)

Senukas
Pranešimai: 1873
Užsiregistravo: 2010 Kov 16 10:27
Palaikoma komanda: Kruoja

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 14:03

As Kruoja ir Kedainiu Nevezi , ;)

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 14:05

As Kruoja ir Kedainiu Nevezi , ;)
o "Nevežantis" bus A lygoo??? :shock:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 14:15

žalgiris kažkaip savaime aišku, nes vilnietis, be to pats vaikystėje lankiau treniruotes žalgirio. stadione irgi nuo vaikystės, tiesa, į išvykas kur kas vėliau pradėjau važinėti maždaug kokiais 2005 m. berods... o ar futbolas ar kažkoks kitas sportas, kažkaip net klausimų nekilo, visi vaikystėje aplink kamuolį kiemuose spardė mateusais ir baggio apsimesdami :)

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Populiariausia A lygos komanda mūsų forume

2015 Vas 12 14:50

Ultros vargšai, nes žiūrėk, kas gaunasi ant Lietuvos:

FKE turi didelį būrį blondinių, kurios į stadioną ateina.. o klubo neliks..
mandarinai turi tigrus.. liks jie be A lygos..
grybai su tankais skirsis..

o manęs tai neliečia, padų nekutena, nei šilta, nei šalta..

pavydėkit, ultros.. norėsiu fulės, tai nuvarysiu į vieną stadioną, norėsiu į kitą :) Ten, kur noriu.. :mrgreen:
Galima labai ramiai būnant ne Ultra sirgt už vieną komandą ir linkėt jai sėkmės, džiaugtis po įvarčių apsikabinus draugelį, dainuot dainas. tau tikrai niekas nepavydi. :D

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 15:45

Kadangi jau žinom dalyvausiančias komandas, pagaliau galiu sukurt šitą apklausą :D Už kokią komandą sirgsit nuo kada ir kodėl(gyvenamoji vieta, gimtasis miestas, draugai, istorija,). Populiariausia priežastis bus beabejo gyvenamoji vieta, bet vistiek įdomu. Žmones, kurių mėgstamiausios komandos nėra šiemet a lygoje, spauskit tą kuriai linkit didžiausios sėkmės ir papasakokit apie savo meilę kokiai nors komandai. Balso keist negalima, todėl spauskit atsakingai ;)
o tai pats nenori papasakoti, prieš kiek metų ir kodėl, prisiekei ištikimybę stumbro ekipai :)

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 15:50

Blin, juk bachūrai apie meilę garsiai nekalba, bijo pasirodyti silpni. :idea: 8-)

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 15:52

Šiauliai, nes šiaulietis. Pradėjau Šiaulių komandą reguliariai domėtis nuo 2006 metų. tai šiemet jubiliejinis 10tas sezonas :)
Kai gyvenau kitame mieste tai vienas iš pliusų grįžti įvardinau ir galimybė stebėti miesto komandas gyvai :)

Grįžti į