Kokią komandą palaikysite 2015 A lygos sezone?

Vilniaus "Žalgiris"
41%
12
Kauno "Stumbras"
3%
1
Kauno "Spyris"
Balsų nėra
0
Klaipėdos "Atlantas"
10%
3
Klaipėdos "Granitas"
Balsų nėra
0
Šiaulių "Šiauliai"
17%
5
Marijampolės "Sūduva"
3%
1
Utenos "Utenis"
14%
4
Pakruojo "Kruoja"
7%
2
Trakų "Trakai"
3%
1
 
Viso balsų: 29
Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 16:28

Kadangi jau žinom dalyvausiančias komandas, pagaliau galiu sukurt šitą apklausą :D Už kokią komandą sirgsit nuo kada ir kodėl(gyvenamoji vieta, gimtasis miestas, draugai, istorija,). Populiariausia priežastis bus beabejo gyvenamoji vieta, bet vistiek įdomu. Žmones, kurių mėgstamiausios komandos nėra šiemet a lygoje, spauskit tą kuriai linkit didžiausios sėkmės ir papasakokit apie savo meilę kokiai nors komandai. Balso keist negalima, todėl spauskit atsakingai ;)
o tai pats nenori papasakoti, prieš kiek metų ir kodėl, prisiekei ištikimybę stumbro ekipai :)
Kad aš nelabai turėčiau kur plėstis. Mano nickas nėra susijęs su simpatijoms Stumbrui, tiesiog Kaune mes taip marozus su treningais mieste vaikštančius pradėjom vadint po komandos susikūrimo. Juokingai skamba. Su mielu noru Stumbrą ar Spyrį apkeisčiau vietom su FBK. Simpatijos vienodos ir Stumbrui ir Spyriui, bet kadangi jaučiau pareigą prabalsuot, kaip temos kūrėjas, tai pagloryhuntinau ir balsavau už Stumbrą dėl stipresnės sudėties.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 16:30

Kadangi jau žinom dalyvausiančias komandas, pagaliau galiu sukurt šitą apklausą :D Už kokią komandą sirgsit nuo kada ir kodėl(gyvenamoji vieta, gimtasis miestas, draugai, istorija,). Populiariausia priežastis bus beabejo gyvenamoji vieta, bet vistiek įdomu. Žmones, kurių mėgstamiausios komandos nėra šiemet a lygoje, spauskit tą kuriai linkit didžiausios sėkmės ir papasakokit apie savo meilę kokiai nors komandai. Balso keist negalima, todėl spauskit atsakingai ;)
o tai pats nenori papasakoti, prieš kiek metų ir kodėl, prisiekei ištikimybę stumbro ekipai :)
Kad aš nelabai turėčiau kur plėstis. Mano nickas nėra susijęs su simpatijoms Stumbrui, tiesiog Kaune mes taip marozus su treningais mieste vaikštančius pradėjom vadint po komandos susikūrimo. Juokingai skamba. Su mielu noru Stumbrą ar Spyrį apkeisčiau vietom su FBK. Simpatijos vienodos ir Stumbrui ir Spyriui, bet kadangi jaučiau pareigą prabalsuot, kaip temos kūrėjas, tai pagloryhuntinau ir balsavau už Stumbrą dėl stipresnės sudėties.
geras nežinojau šito bajerio :)

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 16:36

tiesiog Kaune mes taip marozus su treningais mieste vaikštančius pradėjom vadint po komandos susikūrimo.
Vienas iš forumo šefų juos "sandėliukais" pavadino, forume gyva sandėliukų dvasia.. :mrgreen:

Tu tipo save tapatini su tais marozais??? Ar kaip ten??? :D

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 12 16:51

tiesiog Kaune mes taip marozus su treningais mieste vaikštančius pradėjom vadint po komandos susikūrimo.
Vienas iš forumo šefų juos "sandėliukais" pavadino, forume gyva sandėliukų dvasia.. :mrgreen:

Tu tipo save tapatini su tais marozais??? Ar kaip ten??? :D
:D :D :D . Bahūru gimstama, o ne tampama, tai aš visam gyvenimui nuskriaustas, belikę tik žiūrėt iš šono ir pavydėt :D :D


slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Populiariausia A lygos komanda mūsų forume

2015 Vas 13 08:00

Ultros vargšai, nes žiūrėk, kas gaunasi ant Lietuvos:

FKE turi didelį būrį blondinių, kurios į stadioną ateina.. o klubo neliks..
mandarinai turi tigrus.. liks jie be A lygos..
grybai su tankais skirsis..

o manęs tai neliečia, padų nekutena, nei šilta, nei šalta..

pavydėkit, ultros.. norėsiu fulės, tai nuvarysiu į vieną stadioną, norėsiu į kitą :) Ten, kur noriu.. :mrgreen:
Tokiais postais bandai save guosti, kad biški idiotas esi? Kažkoks nepilnavertiškumas įsimetęs tau paskutiniu metu. Neturi vieno klubo, valkatauji, kiekvieną sezoną lendi ten, kur klube babkės ir rezultatai nusimato geresni. Nekrofilija užsiiminėji - su mirusiais klubais vis mėgsti pasismaginti, pasityčioti iš jų :).
ŽALGIRIS, ATLANTAS, ŠIAULIAI, SŪDUVA - UŽ
amen

...

Re: Populiariausia A lygos komanda mūsų forume

2015 Vas 13 09:46

Tokiais postais bandai save guosti, kad biški idiotas esi?

Kažkoks nepilnavertiškumas įsimetęs tau paskutiniu metu.
Neturi vieno klubo, valkatauji, kiekvieną sezoną lendi ten, kur klube babkės ir rezultatai nusimato geresni.

Nekrofilija užsiiminėji - su mirusiais klubais vis mėgsti pasismaginti, pasityčioti iš jų :).
Man smagu, kad tamsta ne idotas. :roll: ;)
Kliedi savo FBK BURATINAS, skęsti apgailėtinuose prisiminimuose, giliai užsimarinavęs, lyg koks Iljičius savo mauziliejuje.. :roll:
Gyvenk šia diena. Spalvink rytojų splavotais pieštukais, o ne depresijoje skęsk.. :roll:

***

Kur tu matai valkatavimą??? Aš renkuosi teisingas spalvas..

Turiu tris ŽALGIRIO šalikus, tai natūralu, kad trys karmos bonusai jiems.. :roll:
FK ŽALGIRIS palaikau nuo 198... kažkelintųjų. :D kai buvau visai mažas, tai pamenu per TV žiūrėjau jų kovą su Volgogrado ROTOR, o tada buvau vyras kaip pipiras, bet jau tada neįmanoma buvo atplėti nuo kovos..

Turiu du SŪDUVOS šalikus ir SŪDUVOS maikę iš 2013 metų seznono, tai irgi pliusas..
Teko juos stebėti treniruotėse, gyvai, turiu plakatus įvairių metų su autografais..

ATLANTAS, na, čia bloga ciocės įtaka, verčia žiūrėti ATLANTO rungtynes, net šaliku išpuošia.. :roll:
Lyg kokį popadinį vyrą.. :roll:
Nors, kaip maišininkas turėčiau maištauti prieš.. ai, nesvarbu. :mrgreen:

FC ŠIAULIAI jokių šalikų, maikių neturiu, bet ten draugų tokių "smertelnų" turiu.
Su jais smagu susitikti ir pasibūti.

O Kitos kontoros man neįdomios. Vieną kontorą reiks išPYPTINTI, nes jie pasiPYPTino, už tai juos išmaudysiu. :evil: 8-)
Tikiuosi, geruoju nusileis. Nes esu karo šuo, principus užgavo. :roll:

Ir jeigu pasakiau kažkada gerą žodį, tai nereiškia, kad apsvaigau iš meilės ar nuo babkių kvapo apsinešiau.

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 10:13

Prabalsuota už "Atlantą" :) Dar 2000-aisias nuvesdavo į stadioną... Teko ir "Kocaelisporą" ir "Bradfordą" stadione stebėti; ir Minoru Takenaką bei Adebayo Akinfenwą su "Atlanto" apranga matyti :) Bebėgant metams ir vis labiau suprantant pasaulį, ir, šiuo atveju, futbolo bėdas tas jaunatviškas palaikymas išblėso... Bet dabar, jau tik besilankant Klaipėdoje, kažkodėl dažniau sutampa tai, kad apsilankau "Granito", o ne "Atlanto" varžybose... :) Tiesa, dar šiokių tokių sentimentų yra ir "Bangai" - teko seniau dažnai lankytis Gargžduose ir stebėti "Bangą" dar pirmojoje lygoje. Štai tais laikais buvo tikrasis Gargždų futbolo bumas... Na, o profesionalumo atžvilgiu Lietuvoje galima būtų išskirti tik "Žalgirį".

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 10:19

GS3, jaučiu, kas už tokias erezijas mums slasheris bendrą laužą uždegs ir sudegins.. :idea:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Populiariausia A lygos komanda mūsų forume

2015 Vas 13 10:57

Spalvink rytojų splavotais pieštukais,...

....Kur tu matai valkatavimą??? Aš renkuosi teisingas spalvas...
Būtent - renkiesi spalvas. Kažkaip nežavi tas gyvenimas vaikiškose spalvinimo knygelėse, ką Cezis taip intensyviai paskutiniu metu propaguoja.

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 11:12

Ne gotas, kas juodas būčiau, pasimarinuoti vien geltonai-žaliai jeigu mėgsti, tai dzin..

aš su KAUNO sirgaliaus maršinėliais po Žemaitiją vasarą važinėjau, tai ciocės to grėsmingo užratša KAUNAS bijojo..
galvojo, kad koks banditas, sandėliukų vagis užsuko į jų miestalį.. :roll:

Jeigu nori apžavėti kokią mergą, tai vilnietis turi būti.. :ugeek: :idea:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 12:34

Apie 1980 metus pirmą kartą pro Žalgirio stadiono uždarytų vartų grotas Vilniuje pamačiau tikro futbolo rungtynes (į vidų be bilieto nieks neleido). Šalia manęs už tų pačių vartų stovėjo dar keliolika tokių pačių bėdžių, o stadionas buvo pusiau užpildytas. Žalgiris žaidė SSSR I lygos rungtynes su kažkuom. Iš pačių rungtynių atsimenu tik vieną epizodą, kai į Žalgirio vartų devyniukę pasiųstą kamuolį paskutiniu momentu įspūdingai galva ištraukė Latoža (kas jis toks, atsekiau tik vėliau). Viską labai gerai mačiau, nes mes stovėjome kaip tik už Žalgirio vartų, o saulėje spindinti plika Kęstučio galva ir nuo jos atsitrenkęs, į kampinį lekiantis kamuolys, paliko neišdildomą įspūdį. Įspūdinga buvo jėga, kuria kamuolys spirtas į vartus, jo greitis ir pasiaukojantis gynėjo veiksmas. Matėsi, kad jam šis smūgis nebuvo malonus. Šeimoje niekas futbolu nesidomėjo, treniruočių nelankiau, kieme iki to laiko su draugais jo nežaidžiau, tad dėl po tų rungtynių sekusio susidomėjimo futbolu ir Žalgiriu, kaltinu būtent Latožos plikę ir vieną gūdžių stagnacijos laikų vasaros akimirką, kuri man tęsiasi iki šiol.

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 15:59

slasher` io versija, kad išlindom lyg Pilypai iš kanapų tik kokiais 2010 metais, o iki tol nebuvo mūsų kieme jokio futbolo, pasirodo, nepasitvirtino.. :roll:

Žinai, mano tėvas čempionas, brolis ir visa giminė čempionai.. net iš mamos pusės pilna čempionų.. 8-)
Aš bjauraus būdo, tai į kovas neleisdavo manęs, nes bijodavo, kad kortą gausiu už blogą elgesį.. :evil:
Net į šviesoforo (KET žinovų) viktorinas neleisdavo, nes per daug aršus ir nemokantis pralaimėti esu. ;)

IŠVADA.

Jau sovietmečiu sirguliavom, dažnas už ŽALGIRĮ, o mažesnių miestelių gyventojai už savus.. :roll:
sirgom už visokias "drobes".. Kauno FK "Drobė".. ar Viečiūnų FK "Drobę".. ar Šilutės FK "Drobę".. :mrgreen:

Rimti kentai, užkietėję futlolo mylėtojai renkasi mūsų forume, ne vien idiotai kaip slasher`is mano (gal yra išimčių). :roll:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 17:11



Žinai, mano tėvas čempionas, brolis ir visa giminė čempionai.. net iš mamos pusės pilna čempionų.. 8-)
:
Turbūt visa tavo čempioniška giminė ir parsidavinėjo tam klubui, kuris geresnes babkes pasiūlydavo. Negerai patį išauklėjo. Po keleto metų turbūt galima Cezio laukti ir prie ištikimųjų Kauno Žalgirio futbolo fanų kolektyvo. Jeigu dar pavyks keleto milijonų biudžetą sugeneruoti, tai bus vienas mylimiausių Cezio klubų. Reikės Kupčinsko paprašyti, kad tau asmeniškai šalikų atsiųstų ir pakviestų į Žalgirio treniruotę, kaip vieną pačių kiečiausių futbolo fanų lietuvoje su išskirtiniu expert leveliu :)

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 17:20

Turbūt visa tavo čempioniška giminė ir parsidavinėjo tam klubui, kuris geresnes babkes pasiūlydavo. Negerai patį išauklėjo. Po keleto metų turbūt galima Cezio laukti ir prie ištikimųjų Kauno Žalgirio futbolo fanų kolektyvo. Jeigu dar pavyks keleto milijonų biudžetą sugeneruoti, tai bus vienas mylimiausių Cezio klubų.

***

Reikės Kupčinsko paprašyti, kad tau asmeniškai šalikų atsiųstų ir pakviestų į Žalgirio treniruotę, kaip vieną pačių kiečiausių futbolo fanų lietuvoje su išskirtiniu expert leveliu :)
Sovietų laikais už Sovietų sąjungos rinktinę, už Tarybų Lietuvą, už rajoną.. popigiaj.. kaip ir visi, už maistpinigius..

O dabar, kolega slasher, jau ne 1972 metai.. Atsibusk truputį.. akis pasikrapštyk su žarstekliu.. :mrgreen:
Kas moka pinigus, už tą ir žaidi..
Tau smagu būtų talentus švaistyti nusmurgėliams..
Va, tie kad už VĖTRĄ ir kitas merdinčias kontoras žaidė suprastų..
Bet tu gi sirgalius, tau dzin, kas žaidėjas turi šeimą išlaikyti, kad gali būti sutraumuotas, suluošintas..
Žaisti už dyką??? profesionaliai??? :mrgreen:
jeigu tau TAURO, BANGOS, DAINAVOS variantai yra pavyzdys, tai tyliu.. nieko kvailesnio iš tavęs neteko girdėti..
Nuvylei.. :shock:

Pernai net Staponka (irgi 55) su vyrais dėjo skersą and mandarinų ir ėjo lauk.

Tau norisi dykai padirbėti??? Tu, slasher, atlyginimą gauni???

***

Jeigu jau toks tamsta įtakingas, tai laukiu tų šalikų.. per kiek laiko prasisuksi???

Ar tik tuščiais žodžiais ir pažadais greitas švaistytis???

Grįžti į