Kokią komandą palaikysite 2015 A lygos sezone?

Vilniaus "Žalgiris"
41%
12
Kauno "Stumbras"
3%
1
Kauno "Spyris"
Balsų nėra
0
Klaipėdos "Atlantas"
10%
3
Klaipėdos "Granitas"
Balsų nėra
0
Šiaulių "Šiauliai"
17%
5
Marijampolės "Sūduva"
3%
1
Utenos "Utenis"
14%
4
Pakruojo "Kruoja"
7%
2
Trakų "Trakai"
3%
1
 
Viso balsų: 29
slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 17:30

Kas moka pinigus, už tą ir žaidi..
Turbūt norėjai pasakyti, kurie klubai moka žaidėjams gerus pinigus tuos palaikau. O kurie nesumoka, tuos ir mirusius dar išprievartauju :)
p.s. sekantis tavo postas turbūt apie cioces bus :)

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 18:00

Kas moka pinigus, už tą ir žaidi..
Turbūt norėjai pasakyti, kurie klubai moka žaidėjams gerus pinigus tuos palaikau.
O kurie nesumoka, tuos ir mirusius dar išprievartauju :)

p.s. sekantis tavo postas turbūt apie cioces bus :)
Galvok, ką nori. Aš nesu ultra koksai, o savus palaikau. Savus, tai savo gentį :) pirštais nerodysiu gal. :roll:
Visažiniai supras, ką turiu mintyje.. ;)

Ir tikrai nenorėčiau, kad A lygoje už maistpinigius žaistų. Nematau tada jokios prasmės ten draskytis, SFL`ai yra.
Jeigu profas, algą gauni..

***

Vieną kontorą teks paprievartauti, mirusią ar leisgyvę.. bet geriau, kol dar spurda. ir yra su kuo bazarinti, kad susimokėtų duoklę carui.

P.S. Špygos, tau ne ciocių, seneliuk, sėdėk ant pečiaus ir nespurdėk. Nukrisi galima.. :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 18:16

Aš nesu ultra koksai, o savus palaikau. Savus, tai savo gentį :)
Jeigu Vilniaus Žalgiris nesumokėtų tavo genčiai solidžios uždirbtos sumos, turbūt taptų priešai, kaip ir Ekrano kontora. Net turimi trys šalikėliai situacijos nepataisytų :).

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 18:21

Aš nesu ultra koksai, o savus palaikau. Savus, tai savo gentį :)
Jeigu Vilniaus Žalgiris nesumokėtų tavo genčiai solidžios uždirbtos sumos, turbūt taptų priešai, kaip ir Ekrano kontora. Net turimi trys šalikėliai situacijos nepataisytų :).
Aš tai du šalikus laimėjau iš kitos kontoros, tik KAPPA FK ŽALGIRIS ten buvo lyg tyčia, ne iš Zuoko kišenės tie šalikai.
Trečias mano sesei priklauso :) tasai tai iš ŽALGIRIO lockos. :P

Kad ŽALGIRIS susimoka. ;) neskolingi nė cento.

Bet jeigu sugalvotų kas pagudrauti, kaip pasielgė x-kontora, tai medžiosiu.

Gal bus mažytis skandalas. ;) gal išgirsi apie mane, kad bandžiau iškru*** vieną kontorą. :roll:

O gal gražiuoju susitarsiu. :roll:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 19:16

gal išgirsi apie mane, kad bandžiau iškru*** vieną kontorą. :roll:
Ką tu iškru**** forume besėdėdamas. Čia nebent kažkam smegenis su savo iškreiptu požiūriu į futbolą ir klubus.

patriotas
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 16:38
Palaikoma komanda: DAINAVA

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 13 20:24

gal kokiais 1977m. tipenau mažomis kojytėmis ,vedamas svainio į stadioną. Tada aukso amžių išgyvenusi Dainava, susitiko su Šiaulių Tauru.Pilnas stadionas , emocijos , įvartis ir pergalė. Tai užkrėtė mane futbolo virusu , kuriuo sergu iki šiol.Taigi nuo tų pirmų rungtynių sergu tik už Dainavą , na sovietmečiu palaikiau aišku ir Žalgirį ir P4 ne sykį teko būti , tačiau tai juk buvo Lietuvos rinktinė , beje kurios varžybose ir dabar dažnai lankausi. Taigi atsakant į klausimą, A lygoj nepalaikysiu nieko.
P.S. Pasiskaičius Cezio minčių , turiu ponui pasakyti , esate pižonas iš didžiosios P.

Tebūnie taika visam pasaulį.

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 14 11:43

Tobex, Marens, mafia7 už FC ŠIAULIUS.. :roll:

GS3, wsx87 už Atlantą.. :roll:

Senukas ir Raimucka už KRUOJĄ :roll:

Stumbrekas už sandėliukus..

kas už Sūduvą balsavo??? :roll:

Anbo, viva, karys, Albinas ir kiti už ŽALGIRį

už Utena - haus, assau, kittciokas..

ir viskas aišku.. 8-) :ugeek:

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 21 21:11

As tik dabar prabalsavau,kazkas be manes dar Siaulius palaiko be mf ir tobexo

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 26 22:52

Nubalsavau už "Uteni" nes tai mano vaikystės klubas, visi vaikystės futbolo žaidimai su draugais sukdavosi apie "Utenio" kluba ir jo žaidėjus, vadindavomes jų pavardemis. Tada Utenos klubas žaidė Lietuvos TSR Aukščiosioje lygoje, buvo vidutiniokas bet kuri laika 1983-86 metais sekmingai kapstėsi, aišku su tokiais "grandais" kaip Kauno "Banga",Panevežio "Ekranas", Vilniaus "SRT" ar Klaipėdos "Granitas" nelabai konkuravo, bet turėdavome savus "derbius" su ukmergiškiais.
Aišku tada Vilniuje buvo "Žalgiris" ir mums vaikams tai jau buvo KOSMOSAS , panašiai kaip dabar kokios barselonos ar realai. Pamenu vasara per moksleiviu atostogas tevas mane nusivežė i Vilniu pasisvečiuoti pas giminaičius, dedė mus nusivedė pasižiurėti "Žalgirio". Tai buvo kažkas įpatingo, stadionas buvo pilnas ir kas labiausiai istrigo tai pergale "Žalgiris" išplešė varžybų gale kai po kampinio galva įvartį įmušė Kasparavičius. Jis mano dievuku tapo. :D Poto kieme žaidžiant vis stengdavausi galva sužaisti kaip Kasparavičius. :lol:
Poto pirmi 15 metų gyvenimo Utenoje prabėgo, išvykau mokintis į Vilniaus Politecha. Tada ir prasidėjo Vilniaus "Žalgirio" era, grupiokai tokie patys buvo gerbėjai kas iš Vilniaus kas iš rajonų suvažiavo, ėjom i Pietų 4, siuvomes vėliavas, turėjom tokias žaliai-baltas panamas.. linksmas metas buvo. Poto baigėm politecha, nepriklausomybė atėjo, atėjo ir lietuviškas futbolas, prasidėjo gyvenimas kam studijos univeruose, kas dirbti pradėjo, kas emigravo jei turėjo pas ka..prasidėjo 'Žalgirio" stadiono tuštėjimo metas. Susirinkdavom sena chebra kas liko jau be veliavų parėkauti stadione, ar patys kamuolio paspardyti Sauletekį už Niujorko barakų. Ir dabar susirenkam LFF stadione kas kada ir kiek gali "pasirgti" už "Žalgiri". Tai mano komanda nuo 1987 metų, kaip sakos ar džiaugsme ar varge :D nesvarbu ar gyvenau Vilniuje ar dirbau kur užsienyje, atsiradus visagaliui internetui gaudydavau naujienas apie "Žalgiri". Aišku tuo pačiu buvo liudna kad Utenoje futbolas nyko nyko kol visai sunyko. Ir tos naujienos kad klubas atgimsta tikrai pradžiugino, tikrai džiugu kad tai ne vienadienis projektas, kad yra palaikymas iš miesto pusės. Kaip sakos duok Dieve kad ir toliau taip gerai viskas eitusi..
A lygoje palaikysiu "Žalgiri" ir "Uteni", bet kai reikia balsuoti už vieną komandą paklausiau saves už ką sirgsiu joms susitikus, sau atsakiau >>aišku už "Uteni". Nes nors jau daug metų gyvenu su pertraukomis Vilniuje, esu dirbes ir gyvenes ne vienoje užsienio šalyje, bet paklausus manes iš kur aš, kuo save laikau, visad atsakau kad iš pa Utenas.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 26 23:15

haus ->

mano pagarba

...

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 27 09:10

paklausus manes iš kur aš, kuo save laikau, visad atsakau kad iš pa Utenas.
Joo, aš irgi sakyčiau iš pa Utenaas, bet nesu. Bet smagu, kad UTENIS bus A lygoje ir turės palaikymą.

Beje, forume, žiūriu, tai vienas palaikomiausių klubų. 8-)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 27 09:41

Tai buvo kažkas įpatingo, stadionas buvo pilnas ir kas labiausiai istrigo tai pergale "Žalgiris" išplešė varžybų gale kai po kampinio galva įvartį įmušė Kasparavičius. Jis mano dievuku tapo. :D Poto kieme žaidžiant vis stengdavausi galva sužaisti kaip Kasparavičius. :lol:
Kasparavičius turbūt dėl savo plikės buvo vienas įsimintiniausių iš tos pirmosios Žalgirio epochos cccp aukščiausioje lygoje. Turskis dėl ilgų plaukų įsiminė. O kieme visi norėjome būti Sigitais Jakubauskais ir mušti įvarčius. Vartuose visada jurkai stovėdavo :)

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: Kokią komandą palaikysite 2015 metais A lygoje?

2015 Vas 27 20:59

Tai buvo kažkas įpatingo, stadionas buvo pilnas ir kas labiausiai istrigo tai pergale "Žalgiris" išplešė varžybų gale kai po kampinio galva įvartį įmušė Kasparavičius. Jis mano dievuku tapo. :D Poto kieme žaidžiant vis stengdavausi galva sužaisti kaip Kasparavičius. :lol:
Kasparavičius turbūt dėl savo plikės buvo vienas įsimintiniausių iš tos pirmosios Žalgirio epochos cccp aukščiausioje lygoje. Turskis dėl ilgų plaukų įsiminė. O kieme visi norėjome būti Sigitais Jakubauskais ir mušti įvarčius. Vartuose visada jurkai stovėdavo :)
Is tu laiku mano megiamiausi ir buvo Vaclovas Jurkus ir Viaceslavas Sukristovas

Grįžti į