mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Kompiuteriniai žaidimai futbolo tematika (Menegeriai)

2014 Vas 21 18:59

Nu kas ką lošiat ? Kaip sekasi, gal kam ką pavyko pasiekti su Lietuvos klubais bent per kompiuterinį žaidimą.Padiskutuokim

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Kompiuteriniai žaidimai futbolo tematika (Menegeriai)

2014 Vas 21 19:01

Seniau žaidęs esu, dabar laiko jau kažkaip gaila. Su Žalgiriu pavyko ČL grupėse žaist pora sykių, esu nugalėjęs Anzhi, Rubiną, Vilarealį, Realą. Bet realiai, nei vieno lietuvio gero užaugint nepavyko, viskas per brazilus/argentiniečius, kurie 60 proc komandos sudarė :D

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Kompiuteriniai žaidimai futbolo tematika (Menegeriai)

2014 Vas 21 19:06

Aš Football Manager 2013 lošiu, su Vilniaus Žalgiriu, dabar 2015 sezonas, per keletą metų teko dalyvauti Čempionų lygos grupių turnyre, ten pelniau tašką ir kitame sezone Europos lygos grupių turnyre 5 taškai surinkti buvo, įveiktas Madrido Athletico, su juo sužaista lygiosiom, bėja po to jie atleido trenerį :lol: ir lygiosios su Maskvos Spartak

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Kompiuteriniai žaidimai futbolo tematika (Menegeriai)

2014 Vas 21 19:12

Bėja pas mane praktiškai visa Lietuvos rinktinė lošia Galkevičius, Luiz Carlos, Ledesma - gavo pilietybę, Simas Skinderis, Andriuškevičius, Kuklys, Strauka, Dedura, Skerla lošė, Kęstutis Balčiūnas, labai perspektyvus nacionalinės rinktinės žaidėjas nusimato, Bilinski šiam sezone išsisėmė 15 rungtynių - 2 įvarčiai, po sezono parduosiu.Labai griežtai žaidėjus atsirenku ką perku, ką parduodu, tas pats su užsieniečiais.Iš viso Žalgiryje likę tik Bilinski, Freidgeimas viskas performuota iš naujo.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Kompiuteriniai žaidimai futbolo tematika (Menegeriai)

2015 Sau 27 10:15

Football Manageri 2014 lošiu, jau 25 turas, o aš po kol kas antras, jaučiu pirmą kart nelaimėsiu A-lygos.Pas mane puolėjai Poškus su Velička :lol: abu išsisėmę jau.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Kompiuteriniai žaidimai futbolo tematika (Menegeriai)

2015 Vas 24 12:53

Football Manageri 2014 lošiu, jau 25 turas, o aš po kol kas antras, jaučiu pirmą kart nelaimėsiu A-lygos.Pas mane puolėjai Poškus su Velička :lol: abu išsisėmę jau.
gal ali apšviest, ten tiesiog buvo a lya, ar siunteisi papildyma kažkokį

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Kompiuteriniai žaidimai futbolo tematika (Menegeriai)

2015 Vas 24 16:01

su papildymu

Senukas
Pranešimai: 1873
Užsiregistravo: 2010 Kov 16 10:27
Palaikoma komanda: Kruoja

Re: Kompiuteriniai žaidimai futbolo tematika (Menegeriai)

2015 Lie 14 19:10

FIFA Online 3 zaidziat kas sita zaidima?jame galime zaisti 1x1,2x2 online,ira tauriu riezimas,tai pat meneger mode rezimas sustatai komanda ir zaidi pries kita zaideja matai video gali keisti zaidejus,tai pat galima zaisti pries kompiuterio parinktas komandas,galima sukurti kluba savo kelti leveli,zaideju levelis keliasi zaidziant varzibas,tai pat ira transferiu rinka.jai kam domina idesiu kaip pradet http://fifa4stars.ru/?id_razd=423" onclick="window.open(this.href);return false;

Xenon
Pranešimai: 319
Užsiregistravo: 2015 Kov 09 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Football manager 16

2016 Kov 21 12:49

Gal kas žaidžiat ? :D Turit gal kas Lietuvos lygą patys modifikavę, nes ta kur užsieniečiai daro nereali kažkokia.

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Football manager 16

2016 Kov 21 12:55

Gal kas žaidžiat ? :D Turit gal kas Lietuvos lygą patys modifikavę, nes ta kur užsieniečiai daro nereali kažkokia.
Ta kur užsieniečių, tai kaip užsieniečių daryta dar visai nebloga. Siaip juokinga man ten situacija stsitiko paskutine tranferų lango dieną atėjo kažkokie kazachai ir pasiūlė 40k už Dedura, nepardaviau, o Dedura supyko, nes jam čia pasirodo buvo "great time to step up in my career", supyko ir įteikė tranfer requestą, tai turėjau parduot ir likau su trim CB

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Football manager 16

2016 Kov 21 12:58

na aš 15 žaidžiau, bet be lt... su tais transferais arba tiksliau nelaimingais žmogeliukais tai ten daug gliukų yra. pvz., man dažnai būdavo, kad žaidžia žmogelis čiut ne daugiausiai komandoje, bet prieš svarbias cl rungtynes pataupau, nes čempionatas jau aiškus, tai įsižeidžia, kad negauna laiko pirmoje komandoje ir pyst requestą...taip kažkada praktiškai visi tam tikros pozicijos žaidėjai buvo nepatenkinti, tai kas pagal juos vis dėlto gauna toje pirmoje komandoje žaisti :)

Xenon
Pranešimai: 319
Užsiregistravo: 2015 Kov 09 15:19
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Football manager 16

2016 Kov 21 14:13

Reiktu susikoperuoti ir patvarkyti tą užsieniečių išplėstį. :D Pats visalaik patvarkau šiek tiek pagal save, kad kiek realistiškiau ir įdomiau būtų. Kartais žaidėjai iš niekur iššauna ir vos ne žvaigždėm tampa. Aš Grigaitį Evaldą atsimenu už 180k į Norvegiją pardaviau, o jis ten net rungtynių nesužaidė ir baigė karjierą :D

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Football manager 16

2016 Kov 21 14:56

Aš dažnai tą manageri lošiu, nuo 2008 metų pradėjau, tai man nepatinka vienas dalykas, kad kitas komandas ima visiški no name treniruoti su tragiškais skilais, o šiaip labai akcentuokit greitį pirkdami puolėjus ir atakuojančius žaidėjus, būtinai atsiradus galimybei portugalą puolėją Rafael Lopes pirkit, labai didelis talentas jis yra ir pakankamai pigus, paskui Wagner labai man tas wingeris patinka

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Football manager 16

2016 Kov 21 15:06

Šnekant apie Lietuvių puolėjus tai nekažką, anei kažką užauginti einasi, visada puolėjus užsieniečius imu, pagrinde brazilai, portugalai ir olandai pas mane lošia. Ko nerekomenduočiau lietuviškam futbolui, tai yra toks brazilas puolėjas Fabinho, jaunas dar, už Brazilijos jaunimo rinktinę nemažai sulošęs, bet lietuviškam futbolui jis netinka, bandžiau ir taip ir anaip į įvairias komandas jį integruoti, bet nieko gero, paskui yra toks visai neblogas puolėjas brazilas Leo Mineiro, bet irgi ne stebuklas, griežtai transferus peržiūriu, jei perku užsienietį pagrindui tai jis turi būti ne vyresnis nei 27 metai ir ne jaunesnis nei 19 metų, lietuvius perku iki 33 metų, vyresnių nebeimu, vartininkus visuomet tik lietuvius perku ir stengiuosi, kad visa gynybos grandis būtų vien iš lietuvių sudaryta, tas pats ir su atraminiais saugais - vien lietuviai, atakuojantys žaidėjai dažniausiai užsieniečiai būna

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Football manager 16

2016 Kov 24 00:34

Ne FM16, bet šiaip įdomumo dėlei:

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Grįžti į