...

Kovos dėl LFF III lygos nugalėtojų vardo

2011 Lap 03 12:13

Lapkričio 6 d. septynios komandos Kaune kovos dėl LFF III lygos nugalėtojų vardo

Šį sekmadienį, Kaune, įvyks mini turnyras, kuriame paaiškės neoficialus Lietuvos futbolo federacijos III lygos nugalėtojas. LFF III lygos varžybos susideda iš atskirų futbolo apskričių pirmenybių. Šiemet šiame turnyre dalyvaus šešių apskričių - Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės ir Utenos komandos.

Pernai šiose varžybose triumfavo Marijampolės FK „Švyturys", kuris šiemet nedalyvavo apskrities pirmenybėse, tačiau yra pakviestas į turnyrą kaip buvęs nugalėtojas.
Kauno apskrities garbę pirmą kartą stos ginti Kauno FK „Visas Labas" futbolininkai Kuri komanda bus stipriausia šiais metais, sužinosime lapkričio 6 dieną.

Šiemet turnyras vėl vyks Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne ir bus žaidžiama net dvejose aikštėse 11 prieš 11.
Rungtynių trukmė - du kėlinukai po 25 minutes.

Trečiadienį buvo ištraukti turnyro burtai, kurie suskirstė ekipas į dvi grupes po tris ir keturias komandas.
A grupėje tarpusavyje varžysis: Kauno FK "Visas Labas", Marijampolės „Įpukis" ir Šiaulių „Tigrai".
B grupėje žais: Marijampolės "Švyturys", Alytaus „Auska", Biržų „Rinkuškiai" ir „Anykščiai".

Turnyro atidarymo rungtynėse 11 val. susitiks Marijampolės „Švyturys" ir Alytaus „Auska" bei Biržų „Rinkuškiai" ir „Anykščių" klubai, o 17 val. planuojamas varžybų apdovanojimas.

Turnyro tvarkaraštis

11 val. „Švyturys" - „Auska" (NFA aikštė)
11 val. „Rinkuškiai" - „Anykščiai" (NFA stadionas)
12 val. „Visas Labas" - „Įpūkis" (NFA aikštė)
12 val. „Auska" - „Rinkuškiai" (NFA stadionas)
13 val. „Anykščiai" - „Švyturys" (NFA stadionas)
13 val. „Įpūkis" - „Tigrai" (NFA aikštė)
14 val. „Tigrai" - „Visas Labas" (NFA stadionas)
14 val. „Anykščiai" - „Auska" (NFA aikštė)
15 val. „Švyturys" - „Rinkuškiai" (NFA aikštė)
16 val. Dėl 3 vietos (NFA aikštė)
16 val. Finalas (NFA stadionas)
17 val. Apdovanojimai

Informacija - KAFF.lt

Re: Kovos dėl LFF III lygos nugalėtojų vardo

2011 Lap 03 12:58

o ko cia taip vilniaus nera, ar nekviecia isdaviku :)

...

2011 Lap 03 13:02

Gal Wilno neturi ką pasiūlyti??? Čia rimtos komandos renkasi: Biržai, Anykščiai :lol:

2011 Lap 03 13:11

tai jei net teisejaut lff neleidzia savo teisejams, tai kur ten tures...siaip vaff laimejo fk granitas, tai cia koks sarysis tos komandos su ta kur 2 lygoj zaidzia, dubleriai, tie patys ar kas ten...

...

2011 Lap 03 13:14

Ai, toks be ryšio tasai turnyras. Nieko bendro su futbolu neturi. :lol:
Du kėliniai po 25 minutes. Nelabai suprantu, ko ten iš viso vargintis: užsiima tautiečiai kažkokiomis nesąmonėmis.

...

2011 Lap 07 12:56

Apskričių pirmenybių nugalėtojų taurė iškovojo Biržų "Rinkuškiai"

Sekmadienį, lapkričio 6 d., Kaune vyko Lietuvos apskričių pirmenybių nugalėtojų taurės turnyras, kuriame tarpusavyje kovojo LFF III lygos komandos. Penktą kartą organizuojamas turnyras šiemet vėl turėjo naują nugalėtoją. Jais pirmą kartą tapo Biržų „Rinkuškiai" futbolininkai, kurie finale įveikė Marijampolės „Ipukio" komandą.

Šiemet turnyras dalyvių gausa negalėjo pasigirti, tačiau komandos pirmą kartą galėjo išbandyti savo jėgas žaisdamos 11 prieš 11. Šešios apskričių ekipos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius po tris komandas ir kovojo dėl pirmosios vietos grupėje, kuri garantavo vietą finale. Rungtynės vyko Nacionalinės futbolo akademijos stadione ir šalia esančioje aikštėje. Buvo žaidžiami du kėlinukai po 25 minutes.

A pogrupyje burtai suskirstė Kauno apskrities nugalėtojus „Visas Labas", Panevėžio apskrities pirmenybių vicečempionius Biržų „Rinkuškiai" ekipą ir Utenos apskrities antrąją komandą - „Anykščius". Du pralaimėjimus patyrę „Anykščiai" liko trečioje vietoje. Pirmąsias rungtynes Utenos apskrities pirmenybių ekipa 0:2 pralaimėjo Kauno atstovams, o kitame mače minimaliu rezultatu 0:1 nusileido biržiečiams. Grupės nugalėtojų vardus ir kelialapį į finalą kiek netikėtai lengvai iškovojo Panevėžio apskrities atstovai 3:0 įveikę „Visas Labas" futbolininkus.

B pogrupyje tarpusavyje susikovė suvalkijos ir dzūkijos atstovai. Istoriniu maču tapusios dviejų Marijampolės komandų „Švyturio" ir „Ipukio" rungtynes pasibaigė pastariosios ekipos pergale rezultatu 1:0. Šis laimėjimas Marijampolės apskrities pirmenybių nugalėtojams „Ipukio" komandai garantavo vietą finale, nes kitose rungtynėse abi suvalkijos komandos nepasigailėjo Alytaus „Auskos" futbolininkų. „Ipukis" įveikė Alytaus apskrities pirmenybių nugalėtojus 4:0, o „Švyturys" sutriuškino „Auska" net 8:0.

Turnyro mažajame finale pergale džiaugėsi praeitų metų turnyro nugalėtojai - Marijampolės „Švyturio" futbolininkai, kurių pergale kovoje dėl 3 vietos prieš Kauno „Visas Labas" lėmė vienintelis Šarūno Litvino įvartis.

Apskričių pirmenybių nugalėtojų taurės finale susikovė nepralaimėjusios Biržų „Rinkuškiai" ir Marijampolės „Ipukio" komandos. Abi ekipos finale pademonstravo neblogo lygio futbolą ir kovą aikštelėje nuo pat pirmos iki paskutinės minutės. Turnyro nugalėtoją lėmė ankstyvas - 7-ąją minutę pelnytas Andriaus Vytulio įvartis.

Tunyro geriausius žaidėjus ir komandą nugalėtoją apdovanojo LFTA prezidentas Jonas Braga ir KAFF valdybos narys Saulius Dirda.

Rezultatyviausiu žaidėjo titulas atiteko Andriui Larčenkai iš Marijampolės „Švyturio", kuris pelnė 3 įvarčius. Tiek pat įvarčių turnyre įmušė ir jo komandos draugas Šarūnas Litvinas, kuriam organizatoriai skyrė geriausio puolėjo prizą.

Geriausiu vartininku pripažintas Biržų „Rinkuškiai" vartų sargas - Armandas Indrašius, geriausiu gynėju kaunietis Giedrius Kizala, saugu - Vidas Žitinskas iš Marijampolės „Ipukio".

...

2011 Lap 07 12:59

Kai žiūrėjau FKE ir Sūduvos rungtynes, girdėjau, kad RINKUŠKIAI 1 -0 ANYKŠČIUS nugalėjo.

• Finalų statistika

"Visas Labas" - "Švyturys" 0:1 (0:1)
    Teisėjas - A.Dapkus (Kaunas)
    Įvarčiai: 15 min. Š.Litvinas ("Švyturys")
    36 min. D.Stradalovas - nerealizuotas 11 m. b. ("Visas Labas")
    Įspėjimai: 36 min. T.Leimonas ("Švyturys")

"Rinkuškiai" - "Ipukis" 1:0 (1:0)