slasher
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Kretingos miesto stadionas

2010 Bal 18 10:54

http://www.fkminija.net/tvs/content/view/532/1/

Džiuginantys vaizdai iš atsinaujinusio Kretingos miesto stadiono
Šeštadienį kiekvienas apsilankęs Kretingoje vykusiose rungtynėse galėjo nudžiugti išvydę nemažai džiuginančių pasikeitimų Kretingos miesto stadione. Siekiant įvykdyti LFF licenciavimo reikalavimus, stadione atlikta nemažai infrastruktūros gerinimo darbų – papildomai įrengta sėdimų vietų žiūrovams ir dabar viso yra stadione apie 900 vietų, pagaminti nauji komandų atsarginių žaidėjų suoliukai, įrengta nauja patalpa teisėjams, atlikti stadiono vejos gerinimo darbai bei įrengti stovai partnerių reklamoms.


Žiūrovų kėdučių tvirtinimo ir stovų partnerių reklamoms darbus atliko Gintautas Pazdrazdis, Romas Valinskis, Marius Staponkus ir stadiono darbuotojai, atsarginių žaidėjų suoliukus pagamino UAB „Riflis“, teisėjų patalpai įrengti statybinėmis medžiagomis aprūpino E. Bružio GKF „Vieškelis“, o ją įrengė statybininkas Sigitas Šoblinskas ir jo asistentai, santechnikos darbus atliko UAB „Raguvilė“. Baldus teisėjų kambariui suteikė UAB "Baldų aibė".

Kūno kultūros ir sporto skyriaus dėka buvo atlikti stadiono vejos tręšimo, volavimo ir kiti darbai.

Rungtynių metu stadioną pagyvino Mariaus Staponkaus suburtas FK „Minija“ fanklubas.

VšĮ "Kretingos rajono futbolas" administracija dėkoja ženkliai prisidėjusiems prie stadiono atnaujinimo ir kviečiame pasižvalgyti į vaizdus iš atsinaujinusio stadiono: kitos FOTO nuorodoje.
Paveikslėlis
Paveikslėlis


Tobex
Pranešimai: 6981
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kretingos miesto stadionas

2019 Gru 03 08:40

vakar mačiau, kad šalia pagrindinio stadiono paruoštas pagrindas sintetiniai aikštei. nu arba netoli jau pabaiga.

Respublik
Pranešimai: 1949
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kretingos miesto stadionas

2019 Gru 08 01:20

Kretingos DD aikštė

Tikrina futbolo aikštės pagrindo kokybę
http://www.pajurionaujienos.com/?sid=19312&act=exp

Šį ketvirtadienį Kauno laboratorinių bandymų centro specialistai paėmė du Kretingos miesto stadione Savanorių gatvėje statomos futbolo treniruočių aikštės pagrindo mėginius.

Iš 7 tūkst. 848 kv. metrų ploto aikštės, taikant gilumačio metodą, buvo paimti du mėginiai.

Mėginių ėmimą stebėjo Kretingos rajono savivaldybės administracijos Statybų skyriaus vedėja Rima Lukauskienė, jos pavaduotojas Audrius Kasputis ir UAB „Vakarų regiono statybų konsultacinis biuras“ ekspertas Artūras Sabeckis su padėjėja Jurgita Staniene.

„Turime išsiaiškinti, ar, rengiant aikštės pagrindą, nebuvo nusižengta projektui, kad, paklojus dirbtinę dangą, ant jos netelkšotų vanduo, kad aikštė vietomis nesukristų. Gal viskas padaryta ir tvarkingai, tačiau, jeigu yra broko, jį lengviau ir pigiau ištaisyti, kol nepaklota viršutinė danga, galutinai dar viskas neužbaigta“, – aiškino R. Lukauskienė.

Aikštės pagrindas yra apie 60 cm storio: 40 cm žvyro sluoksnio ir 20 cm viršutinis, skaldos. Laboratorijoje nustatys, ar žvyro, skaldos frakcijos, sluoksnių storis, sankasos pralaidumas vandeniui atitinka aikštės projektą.

„Vakarų regiono statybų konsultacinis biuras“, remdamasis laboratorijos tyrimų rezultatais, įvertins po būsima futbolo aikšte žemės sankasos su drenažo tinklais atliktų darbų kokybę. Laboratorija preliminarias tyrimų išvadas turėtų pateikti po savaitės. „Jeigu rezultatai bus neigiami, bus projekto pažeidimų, kviesimės rangovą ir tarsimės, ką daryti“, – teigė A. Sabeckis.

Futbolo treniruočių aikštę stato uždaroji akcinė bendrovė „Alkuras“. Kretingos rajono savivaldybė sutartį su „Alkuru“ dėl aikštės įrengimo pasirašė 2018 m. gruodžio 12 d. Savivaldybė „Alkurui“ už aikštę yra įsipareigojusi sumokėti 831 tūkst. 270 eurų.

Rangovas jau pažeidė projektą, kai pakraščiuose klojant šaligatvius vietoj projekte numatytų skaldos atsijų panaudojo žvyrą, vietoj betoninių lietaus latakų paklojo plastikinius ir plastikiniais pakeitė lietaus nuotekų ketaus šulinių dangčius. Savivaldybė sutarė su „Alkuru“, kad plastikinius šulinių dangčius pakeis į ketaus. Plastikinių latakų ir ant žvyro paklotų šaligatvių buvo nuspręsta nebeardyti projektuotojams sutikus ir pakoregavus projektą.

Grįžti į