slasher
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Kretingos miesto stadionas

2010 Bal 18 10:54

http://www.fkminija.net/tvs/content/view/532/1/

Džiuginantys vaizdai iš atsinaujinusio Kretingos miesto stadiono
Šeštadienį kiekvienas apsilankęs Kretingoje vykusiose rungtynėse galėjo nudžiugti išvydę nemažai džiuginančių pasikeitimų Kretingos miesto stadione. Siekiant įvykdyti LFF licenciavimo reikalavimus, stadione atlikta nemažai infrastruktūros gerinimo darbų – papildomai įrengta sėdimų vietų žiūrovams ir dabar viso yra stadione apie 900 vietų, pagaminti nauji komandų atsarginių žaidėjų suoliukai, įrengta nauja patalpa teisėjams, atlikti stadiono vejos gerinimo darbai bei įrengti stovai partnerių reklamoms.


Žiūrovų kėdučių tvirtinimo ir stovų partnerių reklamoms darbus atliko Gintautas Pazdrazdis, Romas Valinskis, Marius Staponkus ir stadiono darbuotojai, atsarginių žaidėjų suoliukus pagamino UAB „Riflis“, teisėjų patalpai įrengti statybinėmis medžiagomis aprūpino E. Bružio GKF „Vieškelis“, o ją įrengė statybininkas Sigitas Šoblinskas ir jo asistentai, santechnikos darbus atliko UAB „Raguvilė“. Baldus teisėjų kambariui suteikė UAB "Baldų aibė".

Kūno kultūros ir sporto skyriaus dėka buvo atlikti stadiono vejos tręšimo, volavimo ir kiti darbai.

Rungtynių metu stadioną pagyvino Mariaus Staponkaus suburtas FK „Minija“ fanklubas.

VšĮ "Kretingos rajono futbolas" administracija dėkoja ženkliai prisidėjusiems prie stadiono atnaujinimo ir kviečiame pasižvalgyti į vaizdus iš atsinaujinusio stadiono: kitos FOTO nuorodoje.
Paveikslėlis
Paveikslėlis


Grįžti į