The Miz

Re: Kruoja vs Dinamo Minsk

2013 Bir 26 14:57

tai belorusai imsis atsakomuju zingsniu ir lietuviam duos tik 10 vizu i rungtynes. kadangi kruoja turi vos kelis gerbejus, tai visiem uzteks.

The Miz

2013 Lie 05 11:18

didziausi fanai kruojos nusivile liko tokiu pasirodimu, issikeksinejo ten visi, nezaide futbolo...

The Miz

2013 Lie 05 14:21

“Kruoja” prieš “Dinamo” atsilaikė kėlinį

Pakruojo “Kruojos” futbolininkai pirmąsias Europos lygos rungtynes Šiauliuose 0:3 pralaimėjo Minsko “Dinamo” komandai ir beveik prarado viltis patekti į kitą etapą.

Pirmame kėlinyje teritorinę persvarą turėjo minskiečiai, tačiau didesnio pavojaus Mario Eltermanio ginamiems vartams nesukūrė. “Kruojos” futbolininkai stengdavosi atsakyti pavojingais greitais išpuoliais.

Antrame kėlinyje išryškėjo “Dinamo” pranašumas. 63 min. pirmąjį įvartį pelnė Minsko komandos legionierius iš Urugvajaus Hermanas Figueredo. 72 min. rezultatą padvigubino Sergejus Politsevičius. 84 min. trečią įvartį pelnė Glebas Rasadkinas. “Kruojos” gynėjams nesuspėjus išmušti kamuolio, jis pirmas suskubo prie jo ir nukreipė į vartus.

Atsakomosios rungtynės Minske vyks liepos 11 dieną.

“Kruoja” žaidė tokia sudėtimi: M.Eltermanis, G.Slavickas, D.Strockis, D.Lunskis, G.Paulauskas, Ž.Soblirovas, A.Tiškevičius (58′ A.Lipskis), N.Mačiulis, M.Atmanavičius (71′ A.Šidlauskas), V.Pocevičius, R.Beniušis.

The Miz

2013 Lie 05 14:22

A.Dambrauskas rankų nenuleidžia

Po pirmųjų Pakruojo „Kruojos“ rungtynių UEFA Europos lygoje per visą klubo istoriją, ekipos vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas realiai vertino situaciją ir tikino, jog nugalėjo geresnė komanda.

„Kruojos“ vairininko nuomone, pirmasis kėlinys pavyko ir buvo geras, tačiau problemos prasidėjo po pertraukos: „Per pirmąsias 45 minutes žaidėme disciplinuotai, maksimaliai susitelkę ir susikoncentravę. Tai davė savo ir einant į pertrauką švieslentėje degė du nuliai. Aišku, rungtyniavome nuo gynybos ir su savo užduotimis susitvarkėme.“

Vis tik trenerio netenkino tai, ką jis pamatė aikštėje antroje dvikovos pusėje: „Deja, antrajame kėlinyje pritrūko jėgų ir meistriškumo. Vis tik jautėsi, jog varžovai – aukštos klasės komanda, žaidžianti gerą futbolą. Praleidę pirmąjį įvartį suklydome dar du kartus. Mums tai buvo istorinės rungtynės, noro buvo labai daug, vis tik rezultatas mūsų nedžiugina. Priimsime tai kaip pamoką.“

Tiesa, paklaustas ar „Kruoja“ kelia baltą vėliavą serijoje, A.Dambrauskas su tuo kategoriškai nesutiko: „Jeigu netiki savimi, net neverta eiti į aikštę. Taip, mes puikiai suprantame, jog bus labai sunku, tačiau pasaulyje visko būna. Kovosime, stengsimės ir sieksime teigiamo rezultato“, – optimizmo neprarado futbolo specialistas.

Paulius Jakelis, fkkruoja.lt

The Miz

2013 Lie 05 14:28

Kruoja 0 : 3 Dinamo Minsk

The Miz

2013 Lie 12 08:21

0:4, praleidome tris įvarčius per tris minutes, du kartus pasižymėjo Sičiovas, kartą Figueredo.

The Miz

2013 Lie 12 08:22

Dvikova baigiasi rezultatu 0:5, antrajame kėlinyje vietomis "Kruoja" pademonstravo smagų futbolą. Šį kartą viską išsprendė trys tragiškos minutės vos prasidėjus mačui.

The Miz

2013 Lie 12 08:23

The Miz

2013 Lie 12 08:29

Mn. Dinamo 5 : 0 Kruoja

UEFA Europos lygoje Pakruojo "Kruoja" itin nesėkmingai pradėjo rungtynes Minske su "Dinamo" ir jau pradžioje praleidusi keturis įvarčius pralaimėjo 0:5.

Buvo ir uz Kruoja labiau apgailetinu komandu
Budapest Honved 9 - 0 Celik

The Miz

2013 Lie 12 08:30

FT Dinamo Minsk [5 - 0] Kruoja Pakruojis
5' [1 - 0] A. Bykov
15' [2 - 0] H. Figueredo
16' [3 - 0] Sychev
17' [4 - 0] Sychev
71' [5 - 0] V. Khvashchinski

The Miz

2013 Lie 12 08:55

UEFA Europos lygos sapnas baigtas: "Dinamo" įrodė savo pranašumą

Minsko „Traktor“ stadione 19 val. prasidės UEFA Europos lygos pirmojo atrankos etapo atsakomosios rungtynės tarp Minsko „Dinamo“ ir Pakruojo „Kruojos“. Šioje naujienoje dvikovos įvykius galėsite sekti tiesiogiai.

17:30: Pakruojo „Kruoja“ atvyko į stadioną, futbolininkai rūbinėje pasidėjo daiktus ir trumpam žengė į aikštę, įvertinti vejos kokybę. Nuotaikos kovingos.

17:40: Žvalgyba baigėsi, vyrai iškeliavo atgal į rūbinę, kur laukia susirinkimas, paskutiniai nurodymai prieš svarbų mūšį.

17:51: Primename, jog pirmąją dvikovą Šiauliuose mūsų komanda pralaimėjo 0:3.

17:58: „Kruojos“ startinė sudėtis: M.Malinauskas, V.Pocevičius, D.Lunskis, D.Strockis, G.Slavickas, A.Lipskis, A.Tiškevič, N.Mačiulis, M.Atmanavičius, A.Šidlauskas, R.Beniušis.

18:00: Minsko „Dinamo“ žais pajėgiausios sudėties: Gutor, Plaskonij, Politevič, Veretilo, Simovič, Bikov, Danilov, Figueredo, Stasevič, Kvaščinskij, Sičiov.

18:03: Ant mūsų atsarginių žaidėjų suolelio bus vos trys žaidėjai: Maris Eltermanis, Lukas Kochanauskas, Gediminas Balašauskas ir Aivaras Bagočius.

18:05: Tribūnose yra ir grupelė ištikimiausių „Kruojos“ fanų, pasidabinusių komandos atributika.

18:07: Nors Minsko klubas turėjo suorganizuoti milicijos ekipažą, kuris „Kruojos“ komandą sklandžiai privalėjo palydėti iki stadiono, sutartu laiku automobilio nebuvo nei kvapo – teko brautis per kamščius. Laimei, Minske dar buvo ne pats pikas.

18:10: Minsko „Traktor“ stadionas – senas ir toli gražu nesudarantis idealių sąlygų žiniasklaidai. Galime pasigirti, jog sąlygos mūsų mažame stadione Pakruojyje – nepalyginamai geresnės. Minsko stadiono realybė žiniasklaidai – seni, klibantys mediniai suolai ir stalai. Tiesa, su interneto ryšiu nesklandumų nėra, o juk tai – svarbiausia. Kaip papasakojo „Dinamo“ atstovas spaudai, dvikova būtų vykusi Minsko pagrindiniame stadione, tačiau ten vyksta rekonstrukcijos darbai. Tad tenka pasitenkinti kuklesnėmis darbo sąlygomis. Laukiame mūšio!

18:24: Jau kuris laikas komandos apšilinėja aikštėje, po truputį į stadioną renkasi žiūrovai.

18:50: Oras nuostabus, į Minską autobusu atvyko ir dar keli "Kruojos" sirgaliai. Iki dvikovos pradžios teliko dešimt minučių, informatorius jau pristatinėja sudėtis.

19:04: Vos prasidėjus dvikovai svečiai pelno įvartį - pasižymėjo Bikovas (0:1).

19:13: Klysta mūsų gynėjai, Figueredo atsiduria vienas prieš Mindaugą Malinauską ir didina pranašumą (0:2).

19:14: Ir toliau mūsų komanda byra - Sičiovas vienas prieš vartininką ir jau 0:3.

19:15: Neįtikėtinai pasimetę svečiai leidžia Sičiovui įmušti dar kartą - 0:4....

19:47: Pirmasis kėlinys baigiasi rezultatu 0:4, varžovai tiesiog atrodo aukštesnio kalibro komanda. Vieną pusprogę turėjo Ričardas Beniušis, tačiau šauniai pakovojęs dėl aukšto kamuolio smūgiavo virš vartų.

19:57: Komandos grįžta į aikštę, netrukus prasidės antroji susitikimo dalis.

20:08: Skiriamas vienuolikos metrų baudinys į "Kruojos" vartus, prie kamuolio stoja Sičiovas, tačiau M.Malinauskas komandą gelbsti!

20:09: Po baudos smūgio vienas iš "Dinamo" futbolininkų laisvas smūgiuoja į vartus iš keturių metrų, ir vėl nepriekaištingai žaidžia M.Malinauskas.

20:25: Deja, po greitos atakos krinta penktasis įvartis, pasižymi Kvaščinskis. Prieš tai "Kruoja" turėjo keletą neblogų šansų. Nuo kėlinio pradžios žaidžia Aivaras Bagočius, pakeitęs Andrių Šidlauską.

20:45: "Kruoja" rungtynių pabaigoje sukūrė keletą momentų, o aikštę paliekant Ričardui Beniušiui šis susilaukė itin daug ovacijų. Dvikova baigiasi rezultatu 0:5. Deja, bet Minsko klubas serijoje tiesiog buvo pranašesnis. Ačiū vyrams už kovą iki pat galo.

2013 Lie 12 12:46

...

2013 Lie 12 15:46

Лига Европы, 1-й кв. раунд. Ответные матчи. Минское "Динамо" разгромило "Круою" (ВИДЕО)
»

Сегодня прошел ответный матч 1-го квалификационного раунда Лиги Европы между минским "Динамо" и "Круоей". Поединок завершился победой минчан - 5:0.

Динамо (Минск, Беларусь) — Круоя (Литва) - 5:0 (4:0)
Голы: 1:0 - Быков (5), 2:0 - Фигередо (15), 3:0 - Сычев (16), 4:0 - Сычев (17), 5:0 - Хващинский (71).